Kateřina Altmannová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Lokomotiva Plzeň, JO
ověřená licence domácího klubu
1401-0459 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2020 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224215 29.10.2022 2022 IQFOIL YOUTH & JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Brest Francie IQJ 18 6 17 214
224176 20.09.2022 iQFOiL International Games#4 Torbole - WOMEN Torbola, Lake Garda IQF 8 6 4 426
224143 21.08.2022 Y&J World Championships - youth women Silvaplana. Svýcarsko IQJ 24 4 26 681
224115 31.07.2022 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES YOUTH & JUNIOR - Youth women Torbola, Lake Garda IQJ 8 4 6 731
227010 21.07.2022 MČR FUN - slalom Viganj (CRO) SLA 12 12 7 615
227007 17.07.2022 MČR Formule Foil Viganj (CRO) FOI 12 17 7 425
224077 24.06.2022 One Hour Classic Torbola, Lake Garda FOI 8 56 2 047
224078 24.06.2022 One Hour Classic Torbola, Lake Garda Fus 8 62 1 821
224047 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil women Torbola, Lake Garda, Italie IQF 50 39 24 383
224022 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela Campione, Garda ITA IQJ 7 5 4 047
224014 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth women Cadiz, Španělsko IQJ 7 3 5 980
224010 11.02.2022 Lanzarote Olympic Week 2022 Lanzarote IQF 8 30 1 139
224004 24.01.2022 2022 iQFOiL International Games, Lanzarote - Women Lanzarote IQF 8 26 1 419
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
217021 09.10.2021 Mistrovství ČR - FUN Rozkoš Fun 12 4 11 164
211718 02.10.2021 Skiregata - Memoriál Petra Haubolda Jablonec Rac 4 5 2 064
214142 23.09.2021 CAMPIONATO ITALIANO CLASSI OLIMPICHE Torbola, Lake Garda IQF 12 7 4 438
214124 06.09.2021 2021 iQFOiL ME holky U19 Bol, Brač, Chorvatsko IQF 18 3 17 030
211623 26.08.2021 MMČR a Nechranická buchta - 40. ročník Nechranice Fun 7 2 5 600
214097 16.08.2021 iQFOiL World Championships 2021 women Silvaplana. Svýcarsko IQF 36 42 12 063
211508 07.08.2021 Senior Cup Jesenice Fun 4 3 1 876
214072 26.07.2021 MS iQFoil Junior & Youth women U19 Campione, Garda ITA IQF 24 13 13 604
214038 12.07.2021 TORBOLE WINDSURFING WEEK – 2° TAPPA CAMPIONATO NAZ Lake Garda IQF 7 10 1 940
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fun 2 1 1 758
214013 17.05.2021 iQFoil international games 2021 Campione, Garda ITA IQF 10 31 1 894
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Jablonec T93 4 7 1 945
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 8 3 493
201335 11.09.2020 Czech Windsurfer Cup Lipno - Černá v Pošumaví OT 3 11 2 676
202150 27.08.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 12 4 10 763
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Nechranice T93 7 6 4 211
204986 15.08.2020 Puchar Prezydenta Sopotu Sopoty, Polsko T93 8 14 4 089
201514 08.08.2020 Senior Cup Jesenice T93 0 0
207028 20.07.2020 MČR FUS Viganj Fus 12 23 3 249
207048 20.07.2020 MČR FUN Course Viganj - Chorvatsko Fun 12 17 3 623
207049 20.07.2020 MČR BIS Slalom Viganj - Chorvatsko Bis 12 4 8 753
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 3 4 2 333
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 8 5 444
207020 19.06.2020 ČP Slalom VII. Nové Mlýny/Nechranice Fus 7 19 1 417
201607 13.06.2020 Cena YCN Nechranice T93 7 6 4 515
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Brněnská přehrada T93 4 3 3 784
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 4 5 890
204933 27.02.2020 Andalusian Olympic Week - U17 Cadiz, Puerto Sherry T93 10 9 7 902
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194218 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U17 dívky El Puerto de Santa Maria - Cadiz T93 24 55 6 961
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Jablonec T93 4 7 2 312
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX. Nechranice Bis 7 2 5 279
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 1 8 428
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš T93 12 7 8 967
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 14 1 635
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Nechranice T93 7 2 5 279
191509 10.08.2019 Senior Cup Jesenice Rac 3 5 1 818
197010 15.07.2019 MČR FUN Viganj T93 3 8 1 032
197110 15.07.2019 MČR FUS Vigaň - Chorvatsko Bis 7 2 6 623
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 9 4 748
192127 22.06.2019 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 2 2 928
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 6 1 407
194081 08.06.2019 Supercup Hungary Balaton T93 8 11 4 294
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice T93 0 0
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Brněnská přehrada T93 4 3 2 951
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 9 4 264
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184127 20.10.2018 European Championships Bic Techno 293 - U17 Girl Vari, Varkiza near Athens, Greece T93 18 35 2 461
184107 12.10.2018 Nazionale Techno 293 e RS:X Lago di Garda T93 12 34 2 899
187019 21.09.2018 ČP Slalom IX. nove mlyny T93 1 5 180
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko T93 7 16 2 908
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 21 4 699
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice T93 7 6 5 497
187011 23.07.2018 MČR FUN Viganj T93 1 13 242
187111 23.07.2018 MČR FUS Viganj T93 1 3 738
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 17 2 902
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 1 2 838
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö T93 8 20 1 977
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 12 2 550
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 10 3 727
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice T93 7 17 2 113
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174201 27.01.2017 X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY Torrevieja, Španělsko Q 10 243 3 053
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 404 3 900
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 10 1 777
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 24 3 592
174228 11.05.2017 Puchar YKP Gdynia Gdynia Q 7 119 1 135
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 18 1 940
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 37 3 200
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Dziwnów - Polsko Q 10 123 2 152
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 24 3 283
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 15 2 494
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-di 10 4 6 129
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 15 3 979
177122 17.07.2017 MČR FUN - Course Viganj T93 1 3 402
173215 31.07.2017 Eurepean Optimist Championship 2017 Burgas, Bulgaria Q 18 107 1 891
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 17 2 331
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 23 4 710
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice T93 7 13 1 142
171720 30.09.2017 Skiregata Jablonec T93 4 2 4 221
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164213 24.03.2016 34 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 449 2 735
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 5 2 680
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 20 4 515
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 23 1 711
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 31 8 620
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 10 6 535
161309 28.05.2016 100 bezdrevských kapříků Bezdrev Q 1 3 854
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 28 670
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
164262 16.06.2016 42 Trofeo Optimist D Argento Garda - Torbola Q 10 68 3 757
163282 15.07.2016 2016 BPER BANCA OPTIMIST EUROPEAN CHAMPI Crotone, Italy Q-di 18 104 1 893
161503 13.08.2016 Senior Cup Jesenice Q 2 2 1 290
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice T93 12 18 2 489
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 31 6 993
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 7 1 853
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 9 800
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 234 2 232
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Q 3 6 1 734
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada T93 4 12 792
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 1 1 0
164317 22.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 161 1 842
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 8 4 128
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 100 3 198
154241 08.02.2015 South East Open Optimist cup, Palič Srbi Palič Srbsko Q 10 13 9 216
151402 11.04.2015 Jarní závod Bolevecký rybník Q 1 2 499
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 8 2 757
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 34 3 030
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 22 4 047
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 25 3 159
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 10 1 069
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 20 1 015
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko T93 7 12 1 940
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko T93 7 9 2 979
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 14 947
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 7 2 109
154274 08.08.2015 ORA CUP ORA Lago di Garda Q 10 59 4 020
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice T93 7 15 1 261
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 6 2 054
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 13 1 206
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 16 5 237
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 17 8 588
151417 03.10.2015 Poslední vítr Bolevecký rybník RsF 4 6 904
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n.Vltavou RsO 8 8 3 427
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 9 2 711
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák RsF 3 8 936
144220 17.04.2014 32 Garda meeting Cadetti Riva del Garda Q 5 125 1 621
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 17 1 655
141403 03.05.2014 Štít města Plzně Bolevák Q 2 4 906
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 25 2 064
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 26 928
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 54 975
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 12 757
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 20 485
144253 20.06.2014 Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 58 1 794
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 22 1 443
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 15 1 330
141409 26.07.2014 Modrá Stuha Hnačova Bolevecký rybník Q 1 2 800
141411 02.08.2014 Cena Primátora Bolevák Q 2 4 1 081
144266 13.08.2014 Trofeo 4 Laghi Lago di Garda Q 5 27 1 464
144267 15.08.2014 Ora CUP Lago di Garda Q 5 38 1 769
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 40 2 346
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 10 1 996
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 9 2 661
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 28 1 840
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák Q 2 4 202
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 7 1 535
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník Q 3 13 489
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 9 804
131403 20.04.2013 Štít města Plzně Bolevecký rybník Q 4 14 1 785
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 49 921
131206 04.05.2013 Krajský přebor Optimistů Turyňský rybník Q 4 14 1 189
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 31 1 462
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Q 3 16 718
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 34 1 361
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 15 915
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 14 1 534
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 17 2 278
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 22 980
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 6 1 497
134261 10.08.2013 otvoreno prvenstvo istarske županije Rovinj Q 5 62 1 031
134262 16.08.2013 IODA Audi junior cup Koper Q 5 113 1 177
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 20 3 980
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 21 1 434
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 17 1 206
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 31 1 492
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Q 3 21 630
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 31 1 303
131417 05.10.2013 Konec v Plzni Bolevecký rybník RsF 1 4 198
132146 12.10.2013 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 7 892
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 7 1 261
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121406 26.05.2012 Okresní přebor Bolevák Q 1 4 402
121407 16.06.2012 Cena Ziosu Bolevák Q 1 5 247
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Q 3 18 622
121408 30.06.2012 Cena Prazdroje Hracholusky Q 2 4 1 081
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 34 852
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 45 552
121410 21.07.2012 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 9 938
121412 11.08.2012 Cena Primátora Bolevák Q 2 2 804
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 60 970
121513 25.08.2012 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 10 360
121220 01.09.2012 Letní přeháňka Turyňský rybník Q 2 2 1 508
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 38 337
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 51 715
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 18 678
121225 28.09.2012 Svatováclavský závan Turyňský rybník Q 1 2 800
121415 29.09.2012 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 0 0 0
121416 06.10.2012 Konec v Plzni Bolevák Q 2 6 336
121417 13.10.2012 Poslední vítr Hracholusky Q 1 3 469
Související články

Medaile na juniorském mistrovství Evropy iQFoil opět blízko

06.11.2022
V pořádném dešti a silném větru medaile těsně unikla Kristýně Piňosové na juniorském mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil v Brestu. Brala 4. místo. Na 6. místě. ji doplnila Kateřina Altmannová. V závodě startovalo celkem 270 juniorů z celého světa.

Stříbro z iQFoil Games

26.09.2022
V neděli 25. září skončil na Gardě čtvrtý závod série iQFoil Games v seniorské kategorii. Na startu bylo sedm českých reprezentantů. Závod provázelo ideální windsurfařské počasí – vítr okolo 10 m/s a teplo.

Windsurfařky vylovily ze švýcarského jezera Silvaplana stříbro a bronz!

29.08.2022
V neděli 28. 8. skončilo ve Svatém Mořici juniorské mistrovství světa ve windsurfingu v olympijské třídě iQFoil, kterého se zúčastnilo 260 chlapců a dívek ve dvou věkových kategoriích včetně 13 českých reprezentantů pod vedením reprezentačního trenéra Milana Hájka.

Kristýna Piňosová má zlato z IQFoiL Youth & Junior Games

05.08.2022
Od pondělka 1. 8. do čtvrtka 4. 8. se jela základní část iQFoiL Youth & Junior Games na Lago di Garda. Český windsurfingový tým jel tento závod jako generálku před mistrovstvím světa olympijské třídy iQFoil, které začíná za dva týdny na jezeře Silvaplana ve Švýcarsku.

Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil dalo naději do budoucna

23.05.2022
V neděli 22. května jsme uzavřeli Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil, které se jelo na Gardě od 17. května a pořádal ho klub Circolo Surf Torbole, medailovými rozjížďkami. Přestože se nám do finále mezi nejlepších 10 závodníků nikdo neprobojoval, můžeme být s umístěním české reprezentace spokojeni.

Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil

18.05.2022
Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil odstartovalo 17. května na stejném místě, kde vloni získaly Nela Sadílková a Kristýna Chalupníková zlato a stříbro na mistrovství světa juniorské třídy Techno 293, teda na Gardě v Circolo Surf Torbole.

Další medaile z iQFoil Games Youth & Junior

17.04.2022
Minulý týden pokračovaly iQFoil Games Youth & Junior druhým závodem na Gardě v Campione. Na startu byl znou náš úspěšný juniorský tým pod vedením trenéra Milana Hájka.

Zlato a bronz z Cádizu pro naše windsurfaře

14.03.2022
V Cadizu se minulý týden jel závod iQFoil a iQFoil Youth & Junior International Games, kterého se zúčastnilo 13 našich windsurfařů. Na startu byl olympionik Karel Lavický a také náš úspěšný juniorským tým.

David Drda a Kateřina Altmannová mistry ČR ve třídě Foil open

11.10.2021
Tento víkend se uskutečnilo na Rozkoši náhradní MMČR FUN za neodjetý závod z Nechranic. Pořadatelství se ujala ČWA za přispění TJ Slavia-jachting Česká Skalice.

S knírkem po vzoru Evy Samkové – další medaile pro naše mladé windsurfaře

14.09.2021
Plzeňská závodnice Kateřina Altmannová si v chorvatském Bolu na mistrovství Evropy juniorů v olympijské třídě iQFoil vylovila z moře bronzovou medaili. Barbora Švíková z pražského klubu YC CERE k tomu přidala čtvrté místo. Kategorii do 15 let vyhrála Alex Lojínová z Delfínu Jablonec.

Rekvalifikační kurz Trenér jachtingu II. třídy – ročník 2021/2022

23.08.2021
Nový ročník rekvalifikačního kurzu trenér jachtingu II. třídy začne na podzim, a to studiem teorie na FTVS nebo MUNI. Zatím nejsou ani jednou školou termíny vypsány.

iQFoil International Games

27.05.2021
Českým juniorkám-windsurferkám se dařilo na Gardě na iQFoil International Games.


nahoru