Tereza Dítětová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
ověřená licence domácího klubu
1203-0591 08.01.2018 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 2 2 998
224063 18.06.2022 Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg Jezioro Osiek Cad 7 2 5 890
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta IJsselmeer off Workum Cad 8 4 8 140
221606 21.05.2022 HOP Regata Nechranice Cad 7 1 8 505
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 2 6 623
224038 07.05.2022 Ostseecup Cadet Warnemünde Cad 7 7 4 696
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 2 3 1 656
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 2 2 263
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 4 906
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 5 2 193
214151 01.10.2021 Internationale Deutsche Jugendmeisterschaft der Ca Ruppiner See Cad 12 9 8 139
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Cad 2 2 1 683
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 1 7 707
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 3 4 1 839
214121 04.09.2021 CECC GER Waffelregatta Zeuthener See Cad 8 9 4 625
211217 28.08.2021 Hurá do školy Rozkoš Cad 7 2 5 279
214084 30.07.2021 Mistrovství Světa Riva del Garda Cad 36 22 19 059
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 2 6 154
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 1 14 966
214026 19.06.2021 Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC POL) Jezioro Myśliborske Cad 7 1 8 940
211302 05.06.2021 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 7 1 7 387
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 1 3 541
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 1 2 637
202155 26.09.2020 CECC CZE Nové Mlýny Cad 8 10 808
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 2 1 1 758
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 2 4 515
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 5 6 192
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Cad 4 2 3 200
201147 13.06.2020 Skiffmania Nechranice Cad 0 0
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Cad 7 4 3 493
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 2 2 524
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 541
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 5 1 220
191221 05.10.2019 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 206
192157 20.09.2019 CECC CADET Nové Mlýny Cad 7 7 1 791
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 2 4 688
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Cad 3 7 477
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 4 3 172
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 10 2 162
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 420 7 9 707
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 3 1 291
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Bezdrev Cad 7 5 2 494
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 7 7 707
194010 08.06.2019 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 25 807
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 1 5 101
191604 18.05.2019 Hop Regata Nechranice Cad 7 7 1 113
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 4 1 505
194188 27.04.2019 Ostseecup Warnemunde Cad 7 35 793
194189 13.04.2019 Puchar Burmistrza Mysliborza Myślibórz Cad 7 8 2 814
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 360
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Cad 2 5 360
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 3 3 1 581
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 4 594
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 1 2 645
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Cad 2 6 336
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 7 4 021
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 5 2 814
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 4 404
181609 16.06.2018 Hop Regata Nechranice Cad 0 0
187007 09.06.2018 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 12 2 621
187005 25.05.2018 CECC POL Ostróda Cad 6 35 1 318
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 8 1 065
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 206
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského vltava - praha Cad 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 7 477
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 594
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 10 1 730
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 38 804
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 7 2 814
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 29 1 169
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 9 1 825
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 7 1 189
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 10 1 505
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 18 2 015
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 11 1 440
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 12 504
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 22 722
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 8 1 675
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad 4 8 609
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 3 202
Související články

Dutch Youth Regatta 2022

31.05.2022
Tři české posádky lodní třídy Cadet, pět posádek třídy RS Feva a jeden závodník třídy ILCA 4 se v termínu 26.–29. 5. účastnili mistrovství mládežnických tříd Holandska ve Workumu – Dutch Youth Regatty 2022.

Na Lipně závodilo přes šedesát 29erů

06.07.2021
Na Lipně v jachtklubu Černá v Pošumaví se od 3. do 6. července konal tradiční závod Vítr a Slunce. Letos se jel jako závod Evropského poháru juniorské třídy 29er, pro kterou byl stejně jako pro Cadety a Létající Holanďany zároveň mistrovstvím republiky, a jako pohárový závod třídy Fireball.

Čeští Cadeti uspěli na mezinárodní regatě v Polsku

22.06.2021
Pětice českých Cadetů startovala v polské Mysliboři na jubilejním 50. ročníku mezinárodní regaty o Puchar Burmistrza Myśliborza, která byla zároveň první letošní odjetou regatou ze seriálu Středoevropského poháru pro lodní třídu Cadet (CECC).


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ