Karolína Lojková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1305-0321 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 02.01.2019 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221322 23.07.2022 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 2 2 109
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 16 4 674
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 5 3 604
224083 02.07.2022 Obelix trophy Obertrumersee Q 7 1 11 337
221318 25.06.2022 Bezdrevský vítr Lipno - Černá v Pošumaví RsF 2 1 1 156
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 25 1 899
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 109 2 163
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 56 2 925
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 8 7 168
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice Q 3 2 3 485
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 30 1 801
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 35 303
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 290 2 335
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Riva del Garda, Itálie Q 8 108 2 108
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Birzebbuga, Malta Q 8 38 2 337
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 5 321
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 157 4 357
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 11 1 759
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 10 5 279
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 172 4 671
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 6 828
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 18 10 832
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 11 1 256
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi Garda QSZ 8 171 2 908
214082 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Juniores Garda QSZ 8 200 3 671
211317 24.07.2021 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 1 3 012
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 12 5 444
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 6 4 433
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q 24 101 3 867
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 17 3 152
214025 08.06.2021 YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST Riva del Garda Q 10 123 1 634
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 243 3 384
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 27 8 532
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 276 1 361
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 8 7 470
205004 21.08.2020 Österreichische Jugendmeisterschaft 2020 Optimist Litzlberg - Attersee, Austria Q 2 29 955
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 46 2 312
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Garda - Itálie Q 10 194 1 879
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores LAGO DI GARDA - Itálie Q 10 177 2 278
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 18 1 276
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 22 5 370
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 15 2 841
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Balatonfoldvár Q 7 48 3 782
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 88 3 149
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 19 5 435
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 9 2 180
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 3 3 541
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 7 274
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 331 2 449
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 43 574
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 220 2 299
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 23 8 437
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 4 1 839
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 32 1 200
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 23 4 716
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 16 5 279
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 13 5 781
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 14 1 572
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 32 2 999
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 17 9 218
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Q 2 2 1 952
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 7 2 449
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 19 5 189
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 15 2 351
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 12 707
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 35 3 064
181301 14.04.2018 Uniqa Cup Bezdrev Q 2 3 646
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171301 08.04.2017 Slavoj Cup Bezdrev Q 2 2 1 156
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 1 2 578
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 48 1 485
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Q 4 2 2 580
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 36 2 050
171312 17.06.2017 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 7 768
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-di 10 10 2 149
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 41 2 701
171318 22.07.2017 Modrá stuha Lipna 52.roč. Lipno - Černá v Pošumaví OT 1 1 402
171151 12.08.2017 Skiffmania II. Nechranice Q 1 5 548
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 38 5 346
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 2 2 400
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 8 5 600
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Q 4 13 2 022
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 14 1 572
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161138 13.08.2016 Olympic Chicken Race Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 7 460
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 15 860
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 43 121
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 10 360
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 12 904
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 23 303
Související články

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ