29er Eurocup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221305
Datum závodu 12.05.2022
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9903-0154 Jule Ernst
3
2
1
1
2
4
1
11*
1
3
7
9*
25
12259
9903-0156 Louisa Schmidt
25
12259
2
2103-0796 Dadák Lukáš
1
1
3
7
1
1
2
2
8*
7
10*
7
32
9851
2103-0794 Viščor Dan
32
9851
3
1703-0244 Kraus Lukáš
5
7*
4
3
7
7
10*
1
5
2
3
3
40
8442
1401-0476 Baštář Ondřej
40
8442
4
9902-0040 Wajdowska Katarzyna
6
10*
5
2
4
3
3
7
3
1
8
11*
42
7442
9902-0041 Sapijaszko Leon
42
7442
5
1609-0256 Nevelöš Tibor
2
3
2
5
6
2
4
4
10*
9
UFD*
6
43
6667
1609-0255 Nevelöš Adam
43
6667
6
9902-0036 Kwiek Maja
UFD*
9
18*
4
3
6
5
5
4
13
5
1
55
6034
9902-0037 Gębicka Marianna
55
6034
7
1401-0439 Dobrý Jakub
14*
6
8
11
13
8
8
3
15*
8
2
2
69
5498
1402-0405 Cibulka Vojtěch
69
5498
8
9903-0157 Wagner Moritz
8
8
6
12*
5
9
6
DSQ*
2
6
9
12
71
5034
9903-0158 Guntermann Ole
71
5034
9
2103-0795 Viščorová Nela
7
4
12*
9
9
10
11*
8
9
11
6
4
77
4625
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
77
4625
10
9903-0152 Bastian Weber
UFD*
5
10
10
11
5
7
10
17*
5
4
13
80
4259
9903-0153 Moritz Aigner
80
4259
11
9903-0001 Reisner Nando
4
DSQ*
7
6
15*
11
12
9
11
12
11
5
88
3928
9903-0002 Gradel Leo
88
3928
12
9904-0020 Roman Egger
DNC*
DNC*
DNC
DNC
8
12
9
6
7
4
1
10
113
3625
9904-0021 Paul Kropfitsch
113
3625
13
9904-0018 Livia Farese
12
14
15
17*
12
13
13
13
6
10
UFD*
8
116
3347
9904-0019 Marlene Rudisch
116
3347
14
1201-0166 Milerová Anna
DNF*
12
17
13
10
14
14
16
12
18
13
23*
139
3090
1901-0465 Košťálová Anna
139
3090
15
9901-0003 Kocanová Barbora
11
13
14
15
17
16
18*
14
20*
16
12
15
143
2850
9901-0004 Bartánusová Barbora
143
2850
16
9901-0001 Mika Viktor
9
11
13
8
20
19
16
22*
13
17
UFD*
19
145
2626
9901-0002 Lichvár Oliver
145
2626
17
9901-0005 Krivosudský Oliver
10
DNC*
9
14
18
17
15
12
21*
21
18
14
148
2415
9901-0006 Stolárik Ladislav
148
2415
18
9901-0007 Brestovský Alex
15
DNF*
11
16
14
20*
17
17
14
15
14
20
153
2217
9901-0008 Zimáni Ján
153
2217
19
1401-0482 Juha Jan
13
17
16
18
19
24*
19
21
18
24
UFD*
24
189
2029
1401-0478 Čechura Ladislav
189
2029
20
9902-0038 Wróbel Wiktor
DNF*
16
20
19
22
21
20
15
24*
20
19
17
189
1851
9902-0039 Chylarecki Jan
189
1851
21
9902-0034 Glinecka Jagoda
17
15
19
DNC*
21
18
24*
19
16
22
21
22
190
1681
9902-0035 Sitkowska Julita
190
1681
22
1902-0198 Dymák Matyáš
DNF*
DNC*
DNC
DNC
16
15
23
18
23
14
16
16
197
1520
1702-0267 Dvořák Tobiáš
197
1520
23
1703-0269 Svobodová Sára
16
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
19
19
15
18
227
1365
1703-0248 Muchová Kateřina
227
1365
24
1101-0211 Klíma Vojtěch
DNF*
DNC*
DNC
DNC
25
25
21
23
25
25
17
21
238
1217
1101-0352 Lokajíčková Lucie
238
1217
25
1130-0948 Šiknerová Adriana
UFD*
DNC*
DNC
DNC
24
22
26
24
22
23
20
DNC
245
1075
1130-0953 Benovičová Viktorie
245
1075
26
1130-0992 Doležel Ondřej
DNF*
DNC*
DNC
DNC
23
26
22
20
26
27
22
25
247
939
1130-0960 Krása Štěpán
247
939
27
1401-0485 Pelnář Petr
DNF*
DNC*
DNC
DNC
26
23
25
DNF
27
26
DNF
26
265
808
1702-0268 Iljuchin Matěj
265
808
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ