26. Česká námořní rallye

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 227021
Datum závodu 08.10.2022
Dní 7
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel TPS Centrum s.r.o.
Zúčastněné třídy Námořní jachty-12mr, Námořní jachty-7P, ostatní třídy-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0375 Pospíšil Martin
3
3
1
7
15*
2
2
18
16824
2101-0761 Hlavsa Tomáš
18
16824
9931-0007 Sokol Petr
18
16824
2101-0405 Karas Tomáš
18
16824
2101-0350 Hykrda Jan
18
16824
2109-0525 Diviš Ivo
18
16824
2101-0788 Hakl David
18
16824
2
7032-0222 Taschner Karel
1
1
8
3
10*
1
7
21
13212
7032-0220 Krajčovič Milan
21
13212
1214-0079 Winkler Pavel
21
13212
7032-0223 Janouch Ondřej
21
13212
1130-1238 Šikner Jiří
21
13212
1145-0107 Kučera Tomáš
21
13212
1145-0068 Vika Tomáš
21
13212
7032-0221 Zeman Jan
21
13212
3
1126-0001 Kulík Martin
2
4
4
4
8*
6
1
21
11099
1126-0010 Buček Martin
21
11099
1126-0077 Kolář Petr
21
11099
1126-0004 Švihlík Martin
21
11099
1126-0005 Neumann Lukáš
21
11099
1126-0666 Trčka Martin
21
11099
1126-0007 Musil Tomáš 1976
21
11099
4
1508-0150 Vaidiš Tomáš
4
2
9
9
5
10*
3
32
9600
1504-0028 Mareček Rostislav
32
9600
1508-0151 Netopilík Zdeněk
32
9600
1526-0111 Šturma Petr
32
9600
1504-0041 Skala Pavel
32
9600
1508-0231 Liška Matěj
32
9600
1504-0031 Novotný Václav
32
9600
1524-0013 Neuwirth Josef
32
9600
5
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
8
14
2
1
7
4
17*
36
8437
9999-0213 Vácha Radek
36
8437
9901-0070 Masarik Jozef
36
8437
9999-0212 Vurm Miroslav
36
8437
1302-0020 Čutka Jan
36
8437
9999-0215 Šafář Jan
36
8437
9999-0214 Musil Pavel
36
8437
6
1130-0941 Zelinka Jiří
6
6
6
10
11*
3
5
36
7487
9999-0221 Havlová Anna
36
7487
9999-0222 Šebek Jaroslav
36
7487
9999-0219 Rynda Josef
36
7487
9999-0220 Havel Jan
36
7487
1130-0157 Zelinková Alena
36
7487
2404-0369 Bobek Ondřej 1987
36
7487
7
1203-0550 Jedlička Jan
9
12
3
2
4
11
16*
41
6683
1214-0095 Kubový Martin
41
6683
1401-0420 Šnajdr Matěj
41
6683
1401-0446 Čechura Přemysl
41
6683
1203-0610 Spurný Kryštof
41
6683
1130-0750 Beneš Jiří
41
6683
1203-0483 Jedličková Michaela
41
6683
1201-0127 Gemperle Jiří
41
6683
8
1130-1776 Jelínek Stanislav
5
13
7
BFD*
9
5
6
45
5987
9999-0236 Turner Oldřich
45
5987
9999-0235 Hába Viktor
45
5987
9999-0234 Krauz Petr
45
5987
9901-0071 Kańák Karel
45
5987
9901-0045 Reken Jaroslav
45
5987
2101-0577 Audy Dan
45
5987
1607-0162 Solfronk Antonín
45
5987
9
1526-0025 Krejza Tomáš
11
9
5
BFD*
6
7
8
46
5373
1401-0384 Škoda Jan
46
5373
9999-0216 šrotýř Miroslav
46
5373
2101-0453 Hrubý Karel
46
5373
2301-0138 Daněk Michal
46
5373
2201-0011 Směšný Marek
46
5373
2404-0454 Žáček Jiří
46
5373
10
1702-0208 Hirnšal Jan
10
16
11
8
3
17*
4
52
4824
1213-0122 Zima Tomáš
52
4824
9999-0218 Jirounek Kamil
52
4824
1124-0053 Hrabalová Veronika
52
4824
1702-0258 Dvořák Jan
52
4824
1702-0267 Dvořák Tobiáš
52
4824
1144-0037 Bouma Jan
52
4824
1144-0034 Hlaváč Ondřej
52
4824
11
9999-0242 Chlup Jan
14*
11
12
6
1
13
10
53
4328
2103-1029 Kudrna Jan
53
4328
2101-0787 Kurowski Filip
53
4328
2101-0342 Sláma Ivo
53
4328
9999-0243 Vizner Tomaš
53
4328
2101-0509 Chlup Zdeněk
53
4328
2001-0075 Kafka Tomáš
53
4328
12
2101-0281 Marečková Renata
13
18*
10
11
2
9
13
58
3874
1203-0342 Šmídová Pavla
58
3874
1130-1184 Horánska Magdalena
58
3874
1130-0004 Bauerová Šárka
58
3874
2103-0466 Svanovská Helena
58
3874
2201-0019 Kováčová Tereza
58
3874
1203-0423 Bezušková Jana
58
3874
2101-0562 Hykrdová Monika
58
3874
13
1902-0192 Drábek Martin
7
5
15
BFD*
13
14
11
65
3457
1902-0028 Havel Jan
65
3457
1902-0070 Steiner Jiří
65
3457
9999-0237 Matějka Jan
65
3457
1902-0040 Lukeš Jiří
65
3457
1902-0189 Steiner Michal
65
3457
14
7019-0361 Sehnal Pavel
12
10
16*
5
14
12
12
65
3071
9999-0232 Toman Jan
65
3071
1524-0010 Kacálek Zdeněk
65
3071
9999-0233 Kašpar Martin
65
3071
7019-0384 Mertinová Nicole
65
3071
7032-0231 Blažek Jaroslav
65
3071
9999-0231 Harrison Petra
65
3071
7003-0011 Falta Miroslav
65
3071
15
2103-0118 Jakešová Svatava
17*
8
13
12
16
8
9
66
2711
2101-0450 Mátlová Kateřina
66
2711
2101-0766 Chlupová Kateřina
66
2711
2103-0428 Bidlová Jitka
66
2711
2110-0205 Vrzalová Zdeňka
66
2711
2103-0194 Kupská Martina
66
2711
2103-0991 Krejčiříková Barbara
66
2711
16
1130-0611 Vítovec Dan
16*
7
14
14
12
15
15
77
2375
1130-0672 Vík Viktor
77
2375
1130-0496 Vítovec Matěj
77
2375
1130-0669 Šlemín Pavel
77
2375
2101-0617 Mareček Šimon
77
2375
1130-0946 Záruba Adam
77
2375
17
2101-0786 Kokeš Petr
DNS*
15
17
15
18
18
14
97
2059
9999-0208 Mahler Dominik
97
2059
9999-0210 Obrovský David
97
2059
9999-0211 Valenta Jan
97
2059
2101-0555 Perničková Lucie
97
2059
9999-0209 Diakovová Eva
97
2059
18
9999-0238 Šejba Filip
15
19*
18
13
17
16
19
98
1761
9999-0239 Běhunčík Ivan
98
1761
9999-0241 Krystek Marek
98
1761
2403-0007 Lasztowka Vlastimil
98
1761
9999-0240 Ryšavý Boris
98
1761
2402-0004 Šáňa Jan
98
1761
19
1203-0130 Lambl Vladimír
18
20*
20
17
19
19
18
111
1479
9999-0229 Dvořáková Iva
111
1479
1130-1558 Lambl Kubáňová Zuzana 1984
111
1479
9999-0228 Malinský Karel
111
1479
9999-0230 Rippl Zbyněk
111
1479
9999-0227 Feřteková Eva
111
1479
20
1130-1582 Koláčný Rudolf
DNS*
17
19
16
20
20
20
112
1212
9999-0224 Tonar Jiří
112
1212
9999-0226 Fořt Jiří
112
1212
9999-0223 Nigrin Radek
112
1212
9999-0225 Vohryzka Tomáš
112
1212
1130-0167 Mužík Martin
112
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1144-0001 Kraus Petr
1
3*
1
3
2
2
1
10
5600
1144-0028 Kraus Petr 2001
10
5600
1144-0035 Myrončuk Miroslav
10
5600
1144-0015 Koleňák Jiří
10
5600
1144-0039 Matulja Robert
10
5600
1144-0031 Sehnal Jaroslav
10
5600
2103-0937 Fridrich Tomáš
10
5600
1144-0038 Lang Tom Maximilian
10
5600
2
1130-1588 Řihošek Aleš
2
2
2
1
3*
1
3
11
3493
2404-0389 Holý Ivo
11
3493
1130-1684 Syrový Tomáš 1983
11
3493
1130-1590 Tomášek Radim
11
3493
1130-0267 Schwarzová Markéta
11
3493
9901-0043 Jarombek Martin
11
3493
1101-0126 Zákoucký Petr
11
3493
2116-0001 Jaroš Roman
11
3493
3
1130-1974 Novák Matěj
3
1
3
2
1
4*
4
14
2260
9999-0247 Kopecký Martin
14
2260
9999-0244 Štěpánek Martin
14
2260
9999-0246 Srb Jakub
14
2260
9999-0245 Šmída Vojtěch
14
2260
7040-0188 Iljuchin Ilja
14
2260
4
9901-0072 Králíková Zuzana
4
4
4
5*
4
3
2
21
1385
9901-0078 Kormaníková Lenka
21
1385
9901-0077 Pohorelská jana
21
1385
9901-0074 Olšanová Lucia
21
1385
9901-0075 Wererová Marketa
21
1385
9901-0076 Fandelová Pavla
21
1385
9901-0079 Satková Ivana
21
1385
9901-0073 Kracirová Miroslava
21
1385
5
9999-0248 Fiala Michal
5*
5
5
4
5
5
5
29
707
9999-0253 Filip Stanislav
29
707
9999-0251 Jindrák Petr
29
707
9999-0249 Drbohlav Zbyněk
29
707
9999-0250 Vondráček Martin
29
707
9999-0254 Jeřábek Milan
29
707
9999-0257 Šafránková Zdenka
29
707
9999-0252 Nedoma Petr
29
707
9999-0256 Filip Adam
29
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru