Richard Kováč

 Zpět

Osobní údaje jsou neveřejné

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JACHT KLUB Prostějov, spolek
ověřená licence domácího klubu
2201-0053 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2022 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224202 21.10.2022 Portorož Halloween regatta 2022 Portorož Q 8 32 5 624
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 18 10 550
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 15 372
224168 16.09.2022 Baltic Cup MMPSKO Dziwnów, PL Q 12 180 3 188
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 6 2 563
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 13 1 486
224134 23.08.2022 Hungarian Open Optimist Championship 2022 Balaton, Hungary Q 12 121 2 046
224118 30.07.2022 2022 Optimist European Championship Demark Denmark, SØNDERBORG Q-ch 24 120 4 179
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 9 6 423
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 11 2 030
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 2 4 489
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 6 2 742
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 13 3 887
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 120 1 829
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 49 3 389
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 12 5 935
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 6 2 951
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 12 4 587
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 4 1 923
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 275 2 519
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Bodrum / Mugla, Turecko Q 8 193 2 488
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Riva del Garda, Itálie Q 8 109 2 076
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Valencia, Španělsko Q 8 200 3 886
224008 27.01.2022 TORREVIEJA EUROMARINA OPTIMIST INTERNATIONAL TROPH Real Club Náutico de Gran Canaria Q 8 380 986
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 4 2 463
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 377 1 313
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 7 2 323
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 16 3 851
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 85 8 344
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 9 652
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 39 6 802
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 23 615
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 5 3 200
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi Garda QSZ 8 224 1 970
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 5 7 364
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 3 1 600
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 23 3 466
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 12 3 229
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 4 861
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 2 11 1 073
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 4 4 070
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 5 6 873
214025 08.06.2021 YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST Riva del Garda Q 10 137 1 166
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 5 2 548
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 347 2 146
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 115 4 375
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205043 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Junior Lago di Garda, Itálie Q 10 103 2 700
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 6 1 805
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 31 7 812
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 154 4 402
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 10 1 388
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 46 2 152
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 5 2 233
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 21 4 773
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 22 4 555
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 4 7 569
204981 01.08.2020 Limar cup - Interpohár 2020 Liptovská Mara, Slovensko Q 8 8 6 312
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 28 892
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 49 2 936
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 23 2 098
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Balatonfoldvár Q 7 52 3 539
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 8 2 081
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 92 2 956
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 9 1 872
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 30 4 047
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 8 2 757
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 4 1 290
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 4 998
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 446 1 154
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 4 804
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 16 936
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 44 554
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 6 402
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 7 1 840
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 29 1 286
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 2 5 610
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Oravská priehrada,Slovakia Q 8 26 3 411
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Q 6 13 2 204
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 6 938
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Moravičany Q 1 3 402
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 28 4 118
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 32 1 072
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Q 3 13 1 102
192401 27.04.2019 Cena Olešné Olešná Q 1 3 323
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 8 554
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Q 12 26 2 294
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 4 4 2 312
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 25 1 329
182302 21.07.2018 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané sterkovna hraza Q 4 3 2 496
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 45 2 568
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 33 981
182204 02.06.2018 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 3 1 156
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 1 804
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 56 1 753
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Moravičany Q 1 2 402
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Q 6 26 1 064
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q 4 8 957
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Tovačov Q 1 6 277
Související články

Mistrovství Evropy třídy Optimist v Dánsku

09.08.2022
V sobotu 6. srpna skončilo Mistrovství Evropy třídy Optimist v dánském Sønderborgu. Startovalo na něm 142 závodníků a 111 závodnic ze 41 zemí z celého světa.

Tomáš Peterka po prvním dnu devátý na ME třídy Optimist

01.08.2022
Dnes naši mladí závodníci odjeli první dvě rozjížďky na Mistrovství Evropy lodní třídy Optimist v dánském Sonderborgu. Na startu je 253 lodí z 41 zemí.

SpS Optimist v dějišti mistrovství světa

07.04.2022
Šest dětí z SpS Optimist se pod vedením trenérky Nikol Staňkové vydalo do tureckého Bodrumu, dějiště letošního mistrovství světa. Jela se tam regata BIOR za účasti 313 závodníků z mnoha zemí světa, kteří si přijel vyzkoušet revír pro vrchol sezony.

Optimisti na OptiOrange ve Valencii

09.03.2022
Do závodu OptiOrange, který se konal minulý víkend, bylo přihlášeno 485 závodníků z 20 zemí včetně čtyř českých – Jeremiáše Přikryla (LS Kroměříž), sourozenců Kováčových a Lukáše Krče (všichni JK Prostějov).


nahoru