Adam Winkler

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0110 01.01.2018 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221115 15.10.2022 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 1 5 108
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice 29r 12 17 1 792
222163 24.09.2022 Burčáková regata Nové Mlýny Cad 1 3 828
222158 17.09.2022 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 1 7 029
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 32 8 580
224119 30.07.2022 International Cadet Class European Championships Torquay Cad 18 9 19 185
224117 23.07.2022 UK Cadet Class National Championships Torquay Cad 12 20 6 578
221320 09.07.2022 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 8 940
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 1 16 275
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 2 3 646
224063 18.06.2022 Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg Jezioro Osiek Cad 7 1 7 997
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta IJsselmeer off Workum Cad 8 10 4 956
221606 21.05.2022 HOP Regata Nechranice Cad 7 4 4 290
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 1 8 730
224038 07.05.2022 Ostseecup Cadet Warnemünde Cad 7 3 7 272
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 2 8 804
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 166
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 1 2 110
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 2 3 784
214151 01.10.2021 Internationale Deutsche Jugendmeisterschaft der Ca Ruppiner See Cad 12 6 10 252
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Cad 2 1 2 285
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 2 5 600
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 3 7 1 110
214084 30.07.2021 Mistrovství Světa Riva del Garda Cad 36 37 10 931
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 8 261
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 3 9 240
214026 19.06.2021 Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC POL) Jezioro Myśliborske Cad 7 4 4 725
211302 05.06.2021 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 7 3 4 047
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 8 831
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202155 26.09.2020 CECC CZE Nové Mlýny Cad 8 4 3 992
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Cad 7 3 3 283
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 4 2 408
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 10 2 579
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Cad 4 10 404
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Cad 7 10 707
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 9 564
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 831
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192157 20.09.2019 CECC CADET Nové Mlýny Cad 7 1 7 707
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 8 1 065
194019 28.07.2019 MS Cadet 2019 Krynica Morska Cad 24 16 16 543
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 1 14 162
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 6 623
194010 08.06.2019 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 2 7 388
194188 27.04.2019 Ostseecup Warnemunde Cad 7 1 11 601
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 8 3 325
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 3 1 581
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 872
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 2 6 623
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 4 4 515
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 4 4 290
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 5 1 774
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 3 5 165
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 1 17 079
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Bruinisee, Nizozemí Cad 24 45 6 095
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 7 2 814
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 4 1 935
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 2 5 890
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 6 1 206
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 4 1 497
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 21 210
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 4 1 621
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 4 3 782
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 8 1 940
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 6 336
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 4 1 996
Související články

Dvě české posádky v první desítce na ME třídy Cadet

23.08.2022
V anglickém Torquay se jelo mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na kterém startovalo celkem 85 lodí. Česko reprezentovaly posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor.

Mistrovství Evropy třídy Cadet

30.07.2022
V sobotu 30. srpna bylo v anglickém Torquay slavnostně zahájeno mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na které je přihlášeno celkem 85 lodí. Česko reprezentují posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor pod vedením trenérů Zdeňka Parůžka a Pavla Winkle...

Vítr a slunce – Mistrovství ČR tříd Fireball a Cadet

07.07.2022
První prázdninový prodloužený víkend patřil již tradičně v Jachtklubu v Černé v Pošumaví dvouposádkovým lodním třídám.

Dutch Youth Regatta 2022

31.05.2022
Tři české posádky lodní třídy Cadet, pět posádek třídy RS Feva a jeden závodník třídy ILCA 4 se v termínu 26.–29. 5. účastnili mistrovství mládežnických tříd Holandska ve Workumu – Dutch Youth Regatty 2022.

O krále Šumavy

13.07.2021
Pouze dva dny po evropském poháru třídy 29er se na Lipenském jezeře v Černé v Pošumaví jel pohárový závod pěti lodních tříd – 29er, FD, Fireball, Cadet a RS700. Ředitel závodu Alexandr Jegorov přivítal pětasedmdesát posádek, kterým popřál především dostatek větru.

Čeští Cadeti uspěli na mezinárodní regatě v Polsku

22.06.2021
Pětice českých Cadetů startovala v polské Mysliboři na jubilejním 50. ročníku mezinárodní regaty o Puchar Burmistrza Myśliborza, která byla zároveň první letošní odjetou regatou ze seriálu Středoevropského poháru pro lodní třídu Cadet (CECC).

Eliška Vychová s Adamem Winklerem vedou po prvním dnu mistrovství světa třídy Cadet

30.07.2019
Na mistrovství světa třídy Cadet jsou odjeté první tři rozjížďky a česká posádka je v čele!


nahoru