Tomáš Peterka

 Zpět

Osobní údaje jsou neveřejné

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0470 08.01.2018 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 11.06.2020 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221318 25.06.2022 Bezdrevský vítr Lipno - Černá v Pošumaví RsF 2 1 1 156
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 1 11 684
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 30 6 646
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 43 3 843
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 5 8 597
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice Q 3 1 4 388
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 2 10 034
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 2 4 032
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 33 9 886
224020 05.03.2022 Opti Opening 2022 Portorož Q 8 16 8 720
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Birzebbuga, Malta Q 8 8 7 750
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 3 7 983
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 31 9 993
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 1 2 804
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 1 5 925
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Q 2 1 2 430
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 5 7 387
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 74 9 066
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 27 137
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 14 12 141
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 16 930
211151 14.08.2021 Chicken Race lipno - cerna v posumavi Q 1 1 1 331
211317 24.07.2021 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 3 1 581
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 4 8 784
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 2 6 341
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q-ch 24 138 3 635
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 7 5 850
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 245 3 355
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 83 6 074
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205034 18.10.2020 Optimist European Championship - Chlapci Portorož, SLOVENIA Q 18 122 3 740
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 6 16 371
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 140 4 898
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 6 8 345
201343 29.08.2020 Jihočeský pohár dvoriste Q 3 1 3 427
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 11 6 662
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 19 1 229
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 5 9 874
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 3 5 637
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 53 5 351
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 17 5 774
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 7 2 507
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 1 4 972
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 6 6 324
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 385 1 792
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 1 2 554
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 1 6 530
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava - Praha Q 2 2 2 110
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 30 887
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Jezero Poděbrady Q 3 1 4 069
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 22 8 668
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 1 3 645
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 19 1 653
197011 27.07.2019 HIC Regata Lipno - Lipno nad Vltavou RsT 7 1 6 154
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 20 5 141
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 12 2 776
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 29 3 472
191305 01.06.2019 Jihočeský pohár+Krajský přebor Q Dvořiště Q 3 1 3 645
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Q 3 3 3 012
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 32 3 043
191705 20.04.2019 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 5 1 972
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Q 2 1 2 360
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského Vltava - Praha Q 2 3 1 476
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 12 2 167
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Q 2 4 1 350
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 5 2 897
181140 06.10.2018 Memoriál Bürgemeistera vltava - praha Q 2 3 1 709
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 25 3 749
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 28 6 618
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Q 2 3 1 600
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 48 776
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 41 2 583
181105 14.04.2018 Memoriál Dr.Štěpána vltava - praha Q 2 2 2 008
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského vltava - praha Q 2 4 1 683
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171101 01.04.2017 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Q 2 6 202
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Q 2 9 376
171151 12.08.2017 Skiffmania II. Nechranice Q 1 6 469
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Q 2 7 1 069
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 3 1 540
Související články

Jarní Nechranice

13.06.2022
Závod Českého poháru třídy Optimist se jel o víkendu 11.–12. 6. na Nechranicích jako generálka na mistrovství republiky, které zde bude Yacht Club Nechranice pořád poslední týden v září. K Optimistům se tentokrát přidali i závodníci třídy ILCA 6.

Kvalifikace Optimistů na mistrovství Evropy

06.06.2022
Po náročném závodě v dánském Sonderborgu se SpS Optimist přesunulo rovnou do polského Dziwnowa, kde bojovali o nominaci na letošní mistrovství Evropy.  Na startu bylo celkem 161 lodí a mezi nim 27 českých závodníků.

Jarní premiéra na Rozkoši

09.05.2022
První závod série Českého poháru tříd Optimist a ILCA 4 se odjel o víkendu 7.–8. května na Rozkoši. Třída ILCA 4 už měla za sebou jeden pokus o pohár na Nových Mlýnech, ale tam se kvůli bezvětří nic neodjelo, Optimisti se sjeli letos poprvé.

Děti na Optimistech a ILCA 4 začaly závodit – první velký pohár již tento víkend!

04.05.2022
Přes 40 dětí závodilo během posledního dubnového víkendu na Máchově jezeře ve třídách Optimist a ILCA 4. Závod s názvem Optimistický Mácháč byl zařazen do Regionálního poháru Čechy.

Kvalifikační regata pro naše Optimisty

18.04.2022
Velikonoce mnoho českých závodníků třídy Optimist strávilo ve slovinské Portoroži na Easter regatě, která pro ně byla druhým nominačním závodem pro letošní mistrovství Evropy a světa.

Dva Optimisti v top 10 na OptiOpening regatě v Portoroži

11.03.2022
Ve dnech 3.–6. března vyrazil reprezentační team SPS Optimist na trénink a přípravný závod do Portorože, kde se za měsíc pojede nominační závod na MS/ME 2022. 

Optimisti na Maltě

14.02.2022
Závodníci z SPS Optimist strávili pod vedením reprezentační trenérky Nikol Staňkové 9 dní na Maltě. 

Vydařené mistrovství ČR v team racingu třídy Optimist

08.11.2021
Od pátku 5. do neděle 7. listopadu se v Praze na Vltavě jelo mistrovství ČR v team racingu nazvané O krále Prahy. Závod tradičně pořádal Yacht Club CERE. Z původně 14 přihlášených tříčlenných týmů jich nakonec kvůli karanténě závodilo 11 z celé republiky.

Bronz z Gardy pro Jirku Tomeše

03.11.2021
Tradiční Hallowen Cup třídy Optimist přinesl velkou radost pro české barvy. Jiří Tomeš z JK Česká Lípa vybojoval bronzovou medaili v silně obsazeném závodě.

Primátorský štít s velkou účastí

19.10.2021
V Praze se o víkendu 16.–17. 10. jel tradiční jachtařský závod Primátorský štít, který pořádal Český Yacht Klub. Na startu 77. ročníku tohoto slavného závodu se sešlo 80 závodníků v lodních třídách Optimist, Cadet, RS Feva a ILCA 4.

Optimisti v Polsku

21.09.2021
38 našich závodníků třídy Optimist se vydalo do Dziwnova na mezinárodní mistrovství Polska. Byli mezi nimi i členové reprezentačního družstva pod vedením Nikol Staňkové, které před závodem na místě celý týden trénovalo. Většina dalších z různých klubů ČR jela na závod hlavně sbírat zkušenosti.

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 

Mistrovství Evropy třídy Optimist v Portoroži

25.10.2020
Prvním závodním dnem na mistrovství Evropy třídy Optimist bylo úterý 20. října. V Portoroži Českou republiku reprezentovalo celkem 10 závodníků (6 chlapců a 4 děvčata). Na startu bylo celkem 156 chlapců a 113 děvčat z 33 zemí světa.

McDONALDS Mistrovství ČR třídy Optimist

30.09.2020
McDONALDS Mistrovství České republiky třídy Optimist se odjelo na Lipně od 25. do 28. září. Podmínky byly opravdu těžké. Převládala zima, déšť a vítr, který se hodně točil.

Závod mladých nadějí

13.07.2020
Na Velkém Dářku se o víkendu 11.–12. 7. odjel závod Českého poháru třídy Laser 4.7 a regionální poháry tříd Optimist a BIC Techno 293 a krajský přebor třídy Evropa.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ