Štěpán Novotný

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Cheb, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1504-0086 11.08.2015 - 31.03.2023
Trenérsko-metodická komise: Člen komise 22.11.2019 - 31.03.2023
Trenér licence B (2. třídy) 0448 01.09.2019 - 01.09.2024
Reprezentační trenér
SCM Laser
0448 01.09.2019
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222112 07.05.2022 Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 2 7 551
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny Las 0 0
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211514 13.11.2021 Evropa Cup Jesenice Evr 1 1 1 592
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 0 0
211511 18.09.2021 Švestková regata Jesenice Las 7 1 8 261
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Las 12 3 11 596
201518 19.09.2020 Švestková regata Jesenice Las 7 1 7 707
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 3 5 980
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Nechranice Las 7 2 7 551
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191223 16.11.2019 Evropa Cup Jezero Poděbrady Evr 1 8 754
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Las 12 2 13 940
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Las 7 1 7 707
197013 15.08.2019 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 3 9 199
191310 22.06.2019 Velká cena kajutových plachetnic Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 8 8 3 625
191610 15.06.2019 Cena Nechranic Nechranice Las 7 2 6 397
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Las 7 1 9 136
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig 7 7 2 081
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 3 6 899
194144 14.04.2019 HEMPEL WORLD CUP SERIES GENOVA 2019-20 Genoa, Itálie Las 16 80 3 892
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 6 4 824
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 16 2 108
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 2 15 325
181718 21.09.2018 MMČR Star + Lighthouse Cup Máchovo jezero Sta 12 1 13 709
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Las 7 2 7 213
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee Las 7 2 8 386
181911 11.08.2018 Modrá vlajka Seče Seč Las 3 2 1 734
184062 30.07.2018 Hempel sailing world championships aarhus 2018 Aarhus Las 36 124 8 102
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel Las 14 79 3 802
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 1 8 505
184010 20.05.2018 Erste Premier Trophy 2018 Biograd na Moru Bav 4 5 2 530
184061 05.05.2018 2018 Laser Senior European Championships La Rochelle Las 24 126 4 914
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Las 8 1 10 850
184147 20.04.2018 #4 Italia Cup 2018- Torbole sul Garda Torbole Sul Garda Las 10 18 5 359
184055 30.03.2018 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR Mallorca Las 14 134 3 242
184148 18.02.2018 V EDICIÓN REGATA DE CARNAVAL - 2018 Gran Canaria Las 4 7 636
184116 06.12.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA Gran Canaria Las 10 15 2 471
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig 7 9 1 027
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 2 6 623
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 2 1 055
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 1 7 997
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Las 7 1 7 387
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo Las 14 70 5 271
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Warnemunde Las 10 20 4 902
173245 01.08.2017 MS Laser Split Las 36 110 8 169
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT Las 7 1 12 070
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Seč Las 3 1 2 838
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 1 17 987
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 12 1 13 212
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Las 4 1 4 221
174325 07.10.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA Las Palmas de Gran Canaria Las 8 15 2 139
173244 08.10.2017 ME Laser Barcelona Las 24 84 6 567
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 6 4 824
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164209 12.02.2016 REGATA DE CARNAVAL. CIUDAD DE LAS PALMAS Gran Canaria Las 10 56 1 452
163202 26.02.2016 MS + ME Laser Radial Men Gran Canaria Las 36 101 5 529
164225 28.03.2016 47 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Palma de Mallorca Las 14 130 2 365
164233 09.04.2016 2016 EUROPA CUP FRANCE Hyères Las 10 17 7 398
164243 09.05.2016 Garda Trentino Olympic Week Riva del Garda, Itálie Las 8 16 2 752
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Las 2 1 2 804
161507 11.06.2016 Stříbrná plachetnice Jesenice Las 4 1 3 517
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Las 7 2 5 600
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel Las 14 59 5 577
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde Las 10 32 4 020
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 1 11 243
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 7 1 791
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 1 9 320
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Las 7 1 8 940
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 8 1 940
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 2 13 212
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 4 6 937
164332 02.12.2016 XVIII Semana Olimpica Canaria de Vela Las Palmas de Gran Canaria Las 4 10 1 519
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154202 28.03.2015 Trofeo SAR Princess Sofia Palma de Majorca Las 14 100 2 079
154243 07.05.2015 Eurosaf Trentino Olympic Week Lago di Garda Las 14 87 2 499
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 2 8 132
151607 30.05.2015 Hop Regata Nechranice Las 7 2 6 397
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 7 1 9 136
153112 17.07.2015 Laser Europeans (ME) Kalovig, Aarhus, Dánsko Las 24 87 4 082
153120 02.08.2015 Laser worlds Kanada 2015 Kanada Las 36 100 5 339
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 1 11 765
151332 21.08.2015 Velká cena ALT Melges 24 Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 2 4 515
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las 7 1 8 261
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Las 7 1 8 505
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 2 15 148
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 5 5 293
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144232 26.02.2014 Andalusian Olympic Week Cadiz, ESP Las 5 46 1 082
144228 29.03.2014 45 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía Worldcup Palma de Mallorca Las 8 100 2 075
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Las 3 1 2 637
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Las 4 1 4 404
144255 21.06.2014 Kieler Woche Kiel, Německo Las 7 61 1 889
143119 14.07.2014 ME LaR U21 Garda, Itálie Las 8 76 2 155
143136 16.08.2014 MS LaR U21 Douarnenez, Francie Las 10 59 3 472
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 1 5 519
143148 12.09.2014 MS LAS - Santander Santander Las 12 98 3 325
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Las 4 1 4 860
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 3 6 774
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
133503 13.03.2013 EUROPA CUP LASER LE HAVRE Lar 5 21 4 915
133401 14.03.2013 Europacup Malcesine 2013 Malcesine, Italy Lar 5 44 3 375
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Las 4 4 3 588
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 2 4 122
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Lar 4 1 4 221
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 4 1 4 989
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Las 4 2 3 017
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1 4 9 753
134250 21.06.2013 Kieler Woche Kiel, Německo Las 7 87 877
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 4 1 4 404
133109 14.07.2013 MSJ Las Balaton Las 10 63 4 415
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck Lar 5 7 4 178
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Lar 6 1 9 469
133124 30.08.2013 European Championship Dun Laoghaire, IRL Lar 10 24 6 750
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 1 7 159
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Las 4 1 5 108
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 5 5 443
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
123502 12.03.2012 EUROPA CUP KOPER Lar 5 23 3 608
123504 06.04.2012 Europa Cup , Martigues Martigues , France Lar 5 40 4 197
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Lar 4 2 4 489
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Lar 4 2 4 721
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice Lar 4 2 2 312
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 4 8 2 081
123117 01.06.2012 ME_LASE_R_M FRA Lar 10 28 6 361
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 3 3 700
123123 01.07.2012 MSJ_ISAF_LASE_R_M IRL Lar 10 28 4 173
123138 01.08.2012 MEJ_LASE_R_M BEL Lar 8 78 3 809
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Lar 6 8 3 575
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 4 2 3 517
124288 20.09.2012 LASER EUROPA CUP 2012 Puck Lar 5 6 3 926
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 5 5 677
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114209 25.03.2011 Europa Cup Torbole Lago di Garda L47 5 28 5 106
113358 14.04.2011 Laser Europa Cup - France La Rochelle - FRA L47 5 42 3 240
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Lar 4 6 2 661
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Lar 4 4 3 656
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 1 5 108
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Lar 4 3 2 812
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 4 3 3 784
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice L47 4 1 4 570
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice L47 4 2 3 365
114250 02.07.2011 Warnemuender woche Warnemuende, BRD L47 5 10 4 761
113133 06.07.2011 ME Laser 4,7 NL,Workum L47 8 48 6 860
113134 11.07.2011 Mistrovství světa La Rochelle La Rochelle Lar 10 161 3 271
114265 25.08.2011 Eurpa Cup Puck, PL Puck, PL L47 5 2 6 841
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 812
111807 17.09.2011 Fair play Rozkoš L47 4 3 3 312
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar 6 1 9 795
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 1 8 279
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104223 15.04.2010 Europa cup Torbole Torbole L47 5 50 2 678
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Lar 4 4 3 443
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Lar 4 7 2 932
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš L47 4 4 2 700
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Lar 4 9 2 179
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 4 2 4 721
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice L47 4 3 2 812
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 951
104257 03.07.2010 Warnemunde Woche Warnemunde L47 5 27 2 446
103120 26.07.2010 ME Laser 4,7 Francie , Hourtin L47 8 68 5 072
104295 19.08.2010 Evropa Cup 2010 Wolfgangsee L47 5 1 7 010
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar 6 10 4 283
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 2 3 656
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice L47 4 1 4 404
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 3 5 549
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094212 10.04.2009 Velikonočna regata 2009 Portorož Q 5 105 3 228
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 6 3 312
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 27 1 130
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 7 3 098
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 7 3 343
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 4 7 1 840
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Q 4 6 2 738
093109 04.07.2009 ME Optimist Slovinsko-Piran Q 8 104 2 010
094298 23.07.2009 Europacap Belgie Nieuporth L47 3 9 1 053
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 10 1 081
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 8 4 452
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí L47 4 6 1 747
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice L47 4 6 1 291
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 5 3 944
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084201 01.01.2008 St. Nicholas 2007 PULA, Valsaline, Chorvatsko Q 5 66 3 786
084223 20.03.2008 26°LAKE GARDA MEETING Itálie Garda Q 5 201 3 610
084226 05.04.2008 United 4 Regatta - Medemblik Medemblik Q 5 28 4 121
084229 19.04.2008 United 4 Regatta - Workum Workum Q 5 53 2 735
084232 01.05.2008 Dutch Youth Regatta Workum Q 5 195 1 113
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 8 3 480
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 9 1 790
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Q 4 1 4 016
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 6 2 400
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 2 5 608
081505 01.07.2008 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 1 1 1 247
083118 31.07.2008 MSJ_OPTIMIST TUR Q 10 234 1 297
054009 04.08.2008 IDJM 2008 Q mezinárodní mistr. německa Ribnitz Q 6 33 5 538
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 7 2 812
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 3 2 412
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 5 6 708
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 11 591
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Q 3 6 2 054
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 356
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 4 4 489
084311 25.10.2008 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 24 2 566
084330 04.12.2008 St.Nikolas 2008 Pula Q 5 50 3 819
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074205 05.04.2007 Lake Garda Meeting Garda - Itálie Q 5 403 1 219
071516 26.04.2007 Kontrolní závod Jesenice Q 1 1 703
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 7 3 953
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 8 3 588
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 6 1 079
074267 12.06.2007 32 Optimist d´Argento Torbole Garda Q 5 95 1 526
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 2 3 594
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 1 7 268
074254 30.06.2007 INTERCUP 2007 Rostock, Warnemünde Q 3 48 1 855
074268 02.07.2007 Goldener Opti 2007 Kiel Německo Q 5 63 2 992
073127 22.07.2007 MSJ OPTIMIST ITA Q 10 212 1 743
074269 21.08.2007 Olympic Talent Regatta MR Maďarska Q Kestzthely Balaton Maďarsko Q 6 32 2 826
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 1 7 483
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 2 9 425
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 1 6 677
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Q 1 2 1 305
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 2 6 312
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 11 555
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Q 3 2 2 524
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Q 3 2 3 303
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 13 2 812
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 4 2 742
061503 27.05.2006 SKP Jesenice Q 4 1 4 570
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 8 3 404
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 3 5 360
061504 03.07.2006 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 1 1 1 180
061505 08.07.2006 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 1 2 703
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Q 1 3 624
063143 21.07.2006 Mistovství Evropy juniorů Optimist Workum Holandsko Q 8 130 1 115
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 1 2 008
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 3 1 331
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Q 3 4 1 497
063144 19.08.2006 Ranglistenregatta aopti A undB Werbellinsee Německo Q 4 18 1 747
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 37 2 230
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 7 3 921
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 8 3 904
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 2 3 874
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 19 2 430
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 44 660
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 28 1 149
051411 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 6 646
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 15 678
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 21 2 012
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 38 2 235
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041808 MČR Rozkoš Q 6 65 1 047
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 53 436
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 31 404
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 1 8 152
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 22 707
041507 Závod nadějí II. Jesenice Q 2 7 420
041506 Závod nadějí I. (uzavřený závod) Jesenice Q 1 3 578
041502 SKP Jesenice Q 4 4 1 376
041415 Cena Primátora Bolevák Q 2 6 452
041413 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 4 396
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 38 810
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 7 420
031509 FEMINA regata - ženy K3 Regent Q 1 13 0
031508 Veřejný závod Regent Q 2 15 311
031507 Závod nadějí Regent Q 1 16 101
Související články

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnově

28.06.2022
V sobotu 25. 6. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnowě. Ze šesti dnů se závodilo pouze 4 dny. První a poslední den nefoukalo.

Český tým postoupil z kvalifikace na Světový pohár národů v jachtingu – SSL Gold Cup

13.06.2022
Čtyři dny (9.–12. 6.) závodění a velmi napínavé souboje, slunce a slabý vítr – v tomto duchu se nesla kvalifikace na Světový pohár národů v jachtingu – SSL Gold Cup – na jezeře Neuchatel ve Švýcarsku.

Český tým na světovém poháru národů – SSL Gold Cupu – jde zítra do akce!

08.06.2022
Češi se účastní světového poháru národů. Nese název SSL Gold Cup a jeho koncept je podobný jako při fotbalovém mistrovství světa. Český tým pojede kvalifikaci od 9. do 12. června. Ve skupině jsme s Portugalskem, Tureckem a Bulharskem, ze skupiny budou do finále postupovat první dva státy. Finále se pojede na podzim v Bahrainu.

Světový pohár národů – SSL Gold Cup

20.05.2022
Češi nebudou chybět na světovém poháru národů. Nese název SSL Gold Cup a jeho koncept je podobný jako při fotbalovém mistrovství světa.

SCM ILCA na mistrovství Evropy do 21 let

22.04.2022
Od 16. do 22. dubna se ve francouzském Hourtinu mistrovství Evropy do 21 let třídy ILCA – 2022 EurILCA Under 21 European Championships & Open European Trophy. Kluků se ve třídě ILCA 7 sešlo 110 a byli rozděleni do dvou skupin. 61 dívek závodilo v jedné skupině ve třídě ILCA 6.

Soustředění ILCA 6 a ILCA 7 na Gran Canarii

17.02.2022
Od 8. do 16. února proběhlo na Kanárských ostrovech soustředění SCM třídy ILCA. Zúčastnili se Mikuláš Vaszi, Jiří Himmel, Jiří Vacula a kandidát o zpětné zařazení do SCM Zdeněk Vysloužil.

Kristýna Chalupníková vybojovala na MSJ WS stříbrnou medaili

17.12.2021
Kristýna Chalupníková z TJ Rapid Brno si pohlídala poslední rozjížďku a stala se v Ománu juniorskou vicemistryní světa! Je to skvělé zakončení veleúspěšné sezony celého českého windsurfařského reprezentačního týmu!

Silný český tým na startu juniorského mistrovství světa

12.12.2021
V Ománu v Al Mussanah odstartuje v pondělí 13. prosince juniorské mistrovství světa World Sailing – Youth Sailing World Championship 2021. Mladí jachtaři ze 66 zemí se utkají ve třídách ILCA 6 chlapci a dívky, 29er chlapci a dívky, 420 chlapci+mix a dívky, Techno 293 chlapci a dívky, Formula Kite chlapci a dívky a Nacra 15 mix.

Mistrovství Evropy olympijské třídy ILCA

11.10.2021
N netradičním místě – v bulharské Varně – se minulý týden (4.–9. 10.) konalo mistrovství Evropy olympijských jednoposádkových tříd ILCA 7 – muži a ILCA 6 – ženy.

Mistrovství světa do 21 let olympijské třídy ILCA 6

31.08.2021
Mistrovství světa do 21 let olympijské třídy ILCA 6 se odjelo v polské Gdyni.

Zapůjčení tří svazových lodí ILCA 4 na rok 2022

24.08.2021
Lodní třída ILCA bude rozdělovat na rok 2022 tři starší svazové lodě pro závodníky přecházející z jiných lodních tříd (preferovaně LT Optimist).

Alessia Palanti znovu bojovala o titul

02.08.2021
Další skvělý výsledek si připsala Alessia Palanti, česká reprezentantka v olympijské třídě ILCA 6. Po třetím místě z mistrovství Evropy do 21 let a evropském titulu do 19 let si připsala na juniorském mistrovství světa do 19 let páté místo.

Alessia Palanti vybojovala pro Českou republiku bronz na mistrovství Evropy

17.06.2021
V Černé Hoře se odjelo Mistrovství Evropy do 21 let v olympijské třídě ILCA 6 (Laser Radial – juniorky) a ILCA 7 (Laser – junioři). Bronzová medaile je velký úspěch a příslib pro olympiádu 2024 v Paříži.

Sen o olympiádě se jachtařům třídy ILCA (Laser) rozplynul

25.04.2021
Sen o olympiádě v Tokiu pro české závodníky třídy ILCA 7 (Laser) a závodnice třídy ILCA 6 (Laser Radial) se rozplynul. V sobotu 24. 4. 2021 skončila v Portugalsku kvalifikační regata.

Olympijská kvalifikace třídy ILCA bez Viktora Teplého

19.04.2021
Dnes (19. 4.) začíná ve Vilamouře další závod, který nás eminentně zajímá. Evropská kvalifikace tříd ILCA 7 (Laser) a ILCA 6 (Laser Radial). Na startu budou naši reprezentanti Jakub Halouzka, Ben Přikryl, Alessia Palanti a Klára Himmelová. Bohužel Viktor Teplý měl pozitivní test na Covid 19 a musel zůstat doma v karanténě.

Trenéři a Lasery na Nechranicích

01.06.2020
O uplynulém víkendu 30.–31. 5. se na Nechranicích v Yacht Clubu Nechranice jel závod Českého poháru olympijských tříd Laser a Laser Radial. Zároveň v sousedním YC CERE probíhal praktický seminář trenérů pod vedením Jakuba Kozelského a dalších našich úspěšných závodníků a trenérů.

Pozvánka na Nechranice

27.05.2020
O nadcházejícím víkendu 30.–31. 5. se na Nechranicích v Yacht Clubu Nechranice pojede závod Českého poháru olympijských tříd Laser a Laser Radial a dvouposádkové lodní třídy RS500. Zároveň tam bude v YC CERE probíhat praktický seminář trenérů pod vedením Jakuba Kozelského a dalších našich úspěšných závodníků a trenérů.

Světový pohár v Janově

24.04.2019
Od 15. do 20. dubna se v Janově konal světový pohár olympijských tříd. Z českých závodníků se ho zúčastnily pouze obě naše posádky 49eruFX Dominika Vaďurová – Sára Tkadlecová a sestry Živné a Laseristi Viktor Teplý, Štěpán Novotný a Jakub Halouzka.

Týmové mistrovství ČR v jachtingu aneb Velká cena Prahy odjeto

29.10.2018
V Praze na Vltavě v YC CERE se od pátku do neděle (26.–28. 10.) konalo mistrovství České republiky týmů. Dvanáct šestičlenných týmů (včetně jednoho slovenského) závodilo na lodích třídy 420, v soubojích tři proti třem lodím.

Laser Grand Prix na Wolfgangsee

28.08.2018
Viktor Teplý vyhrál 39. Int. Laser Grand Prix ve třídě Laser Standard a Lenka Kališová ve třídě Laser Radial.

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Aarhus den druhý – Ondřej Teplý třikrát v první desítce

03.08.2018
Ondřej Teplý se dnes svým vynikajícím výkonem posunul ve výsledkové listině hodně nahoru.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.

Mistrovství Evropy Laserů v La Rochelle

16.05.2018
Austrálie, Nový Zéland, Guatemala, nebo Spojené státy nejsou zrovna země, které bychom na mistrovství Evropy očekávali. To proběhlo minulý týden v La Rochelle.

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.

Zpráva hlavního trenéra reprezentace 1/ 2018   

13.02.2018
Leden byl pro většinu českých jachtařů stále ještě měsícem, kdy si užívají zimní období a připravují se na novou sezonu.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ