Kristýna Piňosová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2110-0194 18.03.2018 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224077 24.06.2022 One Hour Classic Torbola, Lake Garda FOI 8 46 2 731
224078 24.06.2022 One Hour Classic Torbola, Lake Garda Fus 8 51 2 500
227004 17.06.2022 ČP Slalom V Nechranice SLA 4 14 1 108
227003 27.05.2022 ČP Course III Nechranice IQF 7 2 7 387
227024 27.05.2022 ČP Slalom III. nechranice Fus 7 3 6 623
224047 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil women Torbola, Lake Garda, Italie IQF 50 40 23 833
224022 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela Campione, Garda ITA IQJ 7 4 4 725
224014 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth women Cadiz, Španělsko IQJ 7 5 4 427
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214178 23.10.2021 T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U17 Girls Lago di Garda T93 24 4 28 539
217021 09.10.2021 Mistrovství ČR - FUN Rozkoš Fun 12 15 4 275
211622 25.09.2021 Cena YCN - MČR Fun Nechranice Fun 0 0
214147 18.09.2021 IFCA SLALOM EUROPEANS - Girls Neusiedler see (AUT) Fus 24 7 3 816
214124 06.09.2021 2021 iQFOiL ME holky U19 Bol, Brač, Chorvatsko IQF 18 12 6 193
214103 21.08.2021 ME Techno 293 - U17 dívky Tallin, Estonsko T93 18 7 14 399
211508 07.08.2021 Senior Cup Jesenice T93 7 3 3 283
214072 26.07.2021 MS iQFoil Junior & Youth women U19 Campione, Garda ITA IQF 24 11 15 345
214063 15.07.2021 CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 U17 Lago di Garda T93 12 22 8 005
214064 13.07.2021 Torbole Windsurfing Week , Long distance U17 Lago di Garda T93 4 14 2 393
214059 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week, T 293 – slalom U17girls Lago di Garda Bis 8 1 10 441
212012 01.07.2021 MČR Velké Dářko T93 12 3 13 035
212132 26.06.2021 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 2 1 1 892
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 2 7 213
217016 12.06.2021 Supercup HUN HUN T93 7 6 7 387
214009 30.03.2021 Mistrovství Španělska Techno 293 U17 Santa Pola T93 12 12 8 753
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
204055 03.05.2022 2022 iQFOiL International Games#3 Campione - Women Campione - Lago di Garda - Itálie IQF 7 7 3 899
205037 28.10.2020 Torbole 293 International Windsurfing Event - U17 Lago di Garda T93 10 10 6 325
205026 10.10.2020 Zonale Techno 293 Lago di Garda T93 7 8 4 290
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Jablonec T93 4 3 3 417
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 7 3 899
201335 11.09.2020 Czech Windsurfer Cup Lipno - Černá v Pošumaví OT 3 12 2 563
202150 27.08.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 12 6 8 649
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Nechranice T93 7 4 5 444
204986 15.08.2020 Puchar Prezydenta Sopotu Sopoty, Polsko T93 8 16 3 625
207048 20.07.2020 MČR FUN Course Viganj - Chorvatsko Fun 12 25 1 613
207049 20.07.2020 MČR BIS Slalom Viganj - Chorvatsko Bis 12 1 15 977
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 3 5 2 042
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 6 6 318
202124 20.06.2020 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 2 1 935
201607 13.06.2020 Cena YCN Nechranice T93 7 5 5 070
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Brněnská přehrada T93 4 4 3 285
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 6 4 657
204933 27.02.2020 Andalusian Olympic Week - U17 Cadiz, Puerto Sherry T93 10 20 4 434
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194218 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U17 dívky El Puerto de Santa Maria - Cadiz T93 24 54 7 153
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Jablonec T93 4 1 5 693
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX. Nechranice Bis 7 3 4 047
194160 14.09.2019 Supercup Slovensko Domaša T93 7 1 7 997
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 1 9 377
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš T93 12 4 11 884
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 5 4 765
194142 15.08.2019 Mistrovství Evropy Bic Techno293 U17 dívky Michmoret, Izrael T93 18 32 2 739
197110 15.07.2019 MČR FUS Vigaň - Chorvatsko Bis 7 1 8 730
197010 15.07.2019 MČR FUN Viganj T93 3 9 879
194121 11.07.2019 Coppa Italia Nazionali 2019 III. U17 Garda, Torbole - Itálie T93 10 39 2 808
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 2 9 320
192127 22.06.2019 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 10 831
194081 08.06.2019 Supercup Hungary Balaton T93 8 3 8 808
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice T93 0 0
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Brněnská přehrada T93 4 2 3 656
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 3 7 604
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 10 3 325
184125 20.10.2018 European Championships Bic Techno 293 - U15 Girl Vari, Varkiza near Athens, Greece T93 18 22 7 752
184107 12.10.2018 Nazionale Techno 293 e RS:X Lago di Garda T93 12 22 5 168
184122 22.09.2018 MAGYAR SZÖRF BAJNOKSÁG VI. FORDULÓ Balaton, Balatonaliga T93 4 4 1 608
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko T93 12 3 7 487
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko T93 7 13 3 539
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 16 6 116
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice T93 7 7 5 028
187111 23.07.2018 MČR FUS Viganj T93 1 5 516
187011 23.07.2018 MČR FUN Viganj T93 1 6 578
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 9 4 836
183202 22.06.2018 European Championship Sheveningen Q-di 18 108 2 241
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö T93 8 19 2 155
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 4 5 890
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 13 2 929
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice T93 7 10 3 727
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 10 6 873
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 590 3 555
184099 25.01.2018 The XI International Trophy “Ciudad de Torrevieja” Torrevieja Spain Q 10 349 1 380
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 2 3 365
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Portorož Q 10 104 7 579
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q 4 3 2 496
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 26 3 349
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 10 2 076
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 4 3 017
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 16 5 748
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 11 5 655
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 20 1 619
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-di 10 2 9 139
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 26 2 306
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 14 5 967
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 19 1 993
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 14 10 550
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 30 3 325
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 18 4 316
171720 30.09.2017 Skiregata Jablonec T93 4 6 2 312
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 6 1 407
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Riva del Garda - Italy Q 10 64 1 581
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 116 4 039
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 6 5 987
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 4 2 452
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 27 3 603
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 44 2 030
162202 28.05.2016 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 2 1 290
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 17 1 104
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 4 1 734
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Q 2 3 1 156
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 14 1 608
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 13 1 348
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 4 729
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 1 3 012
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 30 7 164
164283 01.09.2016 Puchar Beskidow XXII Zarzece, Polsko Q 8 23 5 095
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 23 392
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Tovačov Q 1 1 1 055
164298 01.10.2016 XVII PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA Kraków Q 1 8 1 166
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Q 4 3 3 417
164316 14.10.2016 IV.Interpohár Puchr Rybnika Rybnik, Polsko Q 10 11 11 668
164317 22.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 35 6 968
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 10 2 966
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Q 2 4 396
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 51 1 797
152202 30.05.2015 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 1 1 892
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 38 458
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q-di 5 7 1 486
152143 20.06.2015 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 8 594
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 15 887
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 16 1 032
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 4 1 360
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Q 4 3 2 312
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Q 1 3 101
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice Q 4 1 3 517
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Q 2 2 1 508
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 38 2 607
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 31 5 457
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 12 902
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž Q 4 5 1 608
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 10 2 162
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 5 360
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Q 2 1 1 758
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 32 792
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 27 564
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 7 630
142141 26.07.2014 Fidorkap Jedovnice Q 2 3 452
142206 16.08.2014 Tovačovskéma zátokama Tovačov Q 4 2 1 996
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 8 1 108
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 9 202
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 49 439
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 35 375
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Q 1 2 101
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 25 662
Související články

Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil dalo naději do budoucna

23.05.2022
V neděli 22. května jsme uzavřeli Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil, které se jelo na Gardě od 17. května a pořádal ho klub Circolo Surf Torbole, medailovými rozjížďkami. Přestože se nám do finále mezi nejlepších 10 závodníků nikdo neprobojoval, můžeme být s umístěním české reprezentace spokojeni.

Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil

18.05.2022
Mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil odstartovalo 17. května na stejném místě, kde vloni získaly Nela Sadílková a Kristýna Chalupníková zlato a stříbro na mistrovství světa juniorské třídy Techno 293, teda na Gardě v Circolo Surf Torbole.

Několik medailí z iQFoil Games před mistrovstvím Evropy na Gardě

10.05.2022
iQFoilový tým nyní tvrdě trénuje na Gardě na letošní mistrovství Evropy v dospělé kategorii, které se pojede od 17. května v Torbole.

Další medaile z iQFoil Games Youth & Junior

17.04.2022
Minulý týden pokračovaly iQFoil Games Youth & Junior druhým závodem na Gardě v Campione. Na startu byl znou náš úspěšný juniorský tým pod vedením trenéra Milana Hájka.

Zlato a bronz z Cádizu pro naše windsurfaře

14.03.2022
V Cadizu se minulý týden jel závod iQFoil a iQFoil Youth & Junior International Games, kterého se zúčastnilo 13 našich windsurfařů. Na startu byl olympionik Karel Lavický a také náš úspěšný juniorským tým.

Pěkný výkon našich windsurfařů na úvod sezony

02.03.2022
Český windsurfingový iQFoil tým pod vedením trenéra Milana Hájka absolvoval první letošní závod – ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK BAY OF CADIZ, který skončil 28. února.

Zlato a stříbro z mistrovství světa ve windsurfingu

30.10.2021
Absolutní nadvláda českých windsurfařek na mistrovství světa třídy Techno 293, které se konalo od 23. do 30. 10. v Torbole na Gardě, přinesla zlatou a stříbrnou medaili – v kategorii U-17 dívky brala Nela Sadílková (TJ Delfín Jablonec) zlato, Kristýna Chalupníková (TJ Rapid Brno) stříbro a k tomu byla Kristýna Piňosová (TJ Rapid Brno) čtvrtá! Náš juniorský windsurfařský tým zaznamenal i dalš...

Úspěšné české slalomové trio 

27.09.2021
Na mělkém jezeře Neusiedler v Rakousku se ve dnech 18.–23. 9. 2021 uskutečnilo Mistrovství Evropy ve windsurfingovém slalomu (2021 PANNONIA IFCA JUNIOR, YOUTH & MASTERS SLALOM EUROPEAN CHAMPIONSHIPS).  

Juniorské mistrovství světa nové olympijské třídy iQFoil dává naději do budoucna

02.08.2021
První vrchol a velmi očekávaný závod je za námi. Historicky první mistrovství světa ve třídě iQFoil junior se odjelo poslední týden v červenci v Campione na jezeru Lago di Garda. Perfektní podmínky a nová atraktivní třída přilákala na start 270 závodníků z celého světa. iQFoil je nová olympijská třída pro roky 2024 a 2028.

CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293

19.07.2021
V sobotu 17. července skončila pro naše windsurfaře druhá část Torbole Windsurfing Weeku závodem – CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293.

Reprezentanti ve windsurfingu znovu úspěšní na Gardě

15.07.2021
Celá česká windsurfingová reprezentace se přesunula opět na Gardu. Trenér Milan Hájek posílá informace, co se na Gardě děje.

MČR Techno 293 – Dářko 2021

06.07.2021
Od 1. do 4. července se na Velkém Dářku konalo Mistrovství České republiky ve třídě Bic Techno 293, které se také započítává do Českého Poháru.

Úspěšný Supercup v Maďarsku na Balatonu

15.06.2021
O víkendu se za krásného slunečného počasí uskutečnil první díl Supercupu v Maďarsku na Balatonu. Na startu se sešlo celkem 98 závodníků, po odložených závodech na Slovensku a Nových Mlýnech jsme se konečně dočkali a byl to opravdu parádní windsurfingový závod.

Mladí windsurfaři vezou ze Španělska medaile

05.04.2021
Mladí závodníci SpS a SCM Techno 293 byli od 24. března s trenérem Milanem Hájkem opět v Cádizu. Pokračovali zde v tréninku. Podmínky byly vynikající jak na vodě, tak i na břehu. Španělsko rozvolnilo opatření, a tak si celou akci všichni užili. Na závěr se zúčastnili prvního závodu letošní sezony – mistrovství Španělska v Santa Pola.

Mistrovství ČR ve windsurfingu ve Viganji

27.07.2020
Již tradiční mistrovství České republiky ve windsurfingu proběhlo v týdnu od 20. července v chorvatské Viganji.

Kristýna Piňosová vítězkou Supercupu BIC Techno

18.09.2019
Ve dnech 14.–15. 9. se konal na Velké Domaši na Slovensku poslední závod ze série Supercupu 2019.

Úspěch české výpravy na Gardě

16.10.2018
Poslední Italský pohár BIC Techno a RS-X se konal o prodlouženém víkendu od 12. do 14. října 2018 na Lago Di Garda v Malcesine. Za Českou Republiku se závodu zúčastnilo 10 dětí ve třídě BIC Techno 293 a 2 junioři na RS-X.

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ