Švestková regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221517
Datum závodu 17.09.2022
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 6-7P, ILCA 7-7P, Fireball-3C, Finn-3C, ILCA 4-2, Optimist-2, Fireball-4K
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0010 Gebhart Zdeněk
1
2
1
3*
1
1
6
3166
2
1406-0249 Výška Tomáš
2
1
3
1
3
4*
10
2263
3
1702-0039 Vacula Martin
3
5*
2
2
2
2
11
1734
4
1526-0111 Šturma Petr
4*
3
4
4
4
3
18
1360
5
1504-0061 Ďásek František
5
4
5
DNF*
5
DNC
29
1069
6
1504-0064 Hájek Libor
8
9*
8
5
6
5
32
831
7
1401-0143 Mudra Zbyněk 1972
6
6
7
DNF*
DNF
DNC
39
630
8
1701-0347 Vízner Karel
DNF*
7
6
DNF
DNC
DNC
43
456
9
1504-0101 Gebhart Jan
7
8
DNF*
DNS
DNC
DNC
45
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0086 Novotný Štěpán
2
7*
1
2
2
1
8
8505
2
2101-0453 Hrubý Karel
1
UFD*
4
6
4
2
17
6397
3
1508-0150 Vaidiš Tomáš
6*
1
3
3
6
5
18
5165
4
1702-0147 Lawson Andrew 2002
DNF*
UFD
2
1
1
3
21
4290
5
1902-0189 Steiner Michal
5
4
6
UFD*
3
4
22
3612
6
1609-0248 Vaszi Mikuláš
3
6*
5
4
5
6
23
3058
7
2001-0214 Moučka Vítězslav
4
2
8
9*
7
7
28
2589
8
1508-0171 Vainert Kateřina
7
5
9*
5
8
8
33
2183
9
1607-0162 Solfronk Antonín
9
3
11*
7
10
11
40
1825
10
1508-0231 Liška Matěj
8
8
7
8
9*
9
40
1505
11
1508-0151 Netopilík Zdeněk
11*
10
10
11
11
10
52
1215
12
1130-1620 Janatka Jakub
10
9
12*
10
12
12
53
950
13
1504-0001 Rezek Richard
12
11
13
DNS*
13
DNC
63
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0132 Cintlová Zuzana
1
1
1
1
5*
3
7
2494
2
1504-0109 Drahorádová Ema
2
3
4
4
6*
1
14
1892
3
1508-0211 Doležal Jan
5
9*
3
9
1
2
20
1540
4
1504-0110 Brejšová Nevena
7*
4
6
3
3
4
20
1290
5
1504-0141 Rezková Ludmila
4
6
7*
5
2
5
22
1096
6
1504-0122 Skala Filip
12*
2
2
2
9
10
25
938
7
1508-0219 Doležal Tomáš
3
5
5
8
11*
8
29
804
8
1508-0214 Pitel David
8
8
12*
6
4
6
32
688
9
1504-0111 Brejšová Violeta
6
10*
8
7
8
9
38
586
10
1402-0462 Binko Šimon
9
7
9
10*
7
7
39
494
11
1402-0461 Binko Štěpán
11*
11
11
11
10
11
54
411
12
1504-0121 Motlík Vít
10
12
10
DNC*
DNF
DNC
62
336
13
1503-0302 Hošek David
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
75
234
13
1504-0118 Krieglstein Jan
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
75
234
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
3
4
1
8*
1
1
10
4404
2103-0684 Košvica Jakub
10
4404
2
1401-0250 Čechura Jiří
2
1
2
2
4*
3
10
3200
1401-0215 Will Jan
10
3200
3
1401-0224 Mudra Martin
5*
3
3
1
2
2
11
2496
1401-0292 Šedivák Kryštof
11
2496
4
1524-0010 Kacálek Zdeněk
1
5
4
3
5
7*
18
1996
1504-0051 Záruba Vladimír
18
1996
5
1206-0293 Vomáčko Ladislav
9*
2
5
7
3
4
21
1608
1201-0127 Gemperle Jiří
21
1608
6
1301-0128 Krátký Jan
4
8*
7
5
8
6
30
1291
1134-0030 Staňková Kateřina
30
1291
7
1201-0116 Jeništa Milan
6
7
6
4
9*
8
31
1024
1201-0169 Jeništa Martin
31
1024
8
1402-0353 Dragoun Dominik
7
6
9*
9
6
5
33
792
1402-0364 Dragoun Vítek
33
792
9
1203-0520 Štruncová Michaela
8
9*
8
6
7
9
38
587
1203-0490 Škoda Michal
38
587
10
1201-0168 Klusáčková Radka
10
10
10
DNF*
DNC
DNC
52
404
1130-0631 Novák David
52
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0212 Müller Ondřej
2
1
1
2
2
DNC*
8
5600
2
1609-0298 Rais Michal
3*
2
2
1
3
3
11
3493
3
1130-1194 Mastník Štěpán
1
4*
3
3
4
2
13
2260
4
1130-1741 Bareš David
4
3
4
4
5*
4
19
1385
5
1702-0145 Vacula Jiří
DNC*
DNC
DNC
DNC
1
1
20
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0094 Motlíková Pavlína
1
1
1
1
1
DNC*
5
1156
2
1508-0212 Pitel Šimon
2
3
2
2
2
DNC*
11
554
3
1508-0218 Doležalová Barbora
3
2
3
3
3
DNC*
14
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ