Klára Himmelová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Nechranice
ověřená licence domácího klubu
1607-0166 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2022
Člen klubu neregistrovaný do ČSJ : YACHT CLUB SaS, z.s. 1124-0064 01.11.2020 - 31.03.2023
Ro Rozhodčí pro řízení závodů 0909 10.03.2017 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Lar 7 1 9 494
224066 16.06.2022 ILCA Europa cup Polsko Dziwnow Lar 8 8 6 885
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Lar 7 1 7 707
224072 30.05.2022 Hempel World Cup Serie Almere - Alianz Regatta Almere, Holandsko Lar 30 54 3 734
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 1 7 387
222112 07.05.2022 Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 7 3 743
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny Las 0 0
224035 16.04.2022 Mistrovství Evropy do 21 let - ILCA Mourtin Lar 18 33 6 621
224007 04.02.2022 Regata de Carnaval Las Palmas Lar 7 9 3 932
224002 08.01.2022 CAMPEONATO DE CANARIAS TROFEO NAVIERA ARMAS Grand Canaria Lar 7 9 3 689
224001 02.01.2022 New Year Coach Clinic Grand Canaria Lar 7 10 1 505
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214206 01.12.2021 MS senior ILCA Al Mussanah Lar 75 58 10 268
214159 04.10.2021 ME senior Varna Lar 50 65 9 009
214143 23.09.2021 Europa Cup & ILCA Hungarian Championship 2021 Balatonfüred Lar 12 18 8 437
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Lar 12 6 8 215
211626 04.09.2021 Hop regata Nechranice Lar 1 2 101
214102 20.08.2021 ILCA Under-21 World Championships 2021 Gdynia Lar 24 32 8 441
214095 16.08.2021 Europa cup Dziwnow Poland Dziwnow Lar 8 38 3 438
214069 13.07.2021 Puchar PSKL Puck Lar 8 26 6 179
214039 08.07.2021 Europa cup Warnemunde Warnemunde Lar 8 26 4 580
214041 03.07.2021 Puchar Miasta Gdynia Gdynia Lar 8 2 10 850
212007 26.06.2021 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 1 4 0
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar 7 2 5 600
214060 11.06.2021 2021 Under 21 European Championships & Open Europe TIVAT Lar 24 28 6 895
214071 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Women Koper Lar 7 6 3 873
214011 17.04.2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualification Vilamoura Lar 15 85 1 815
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205031 06.10.2020 Laser Senior European Championships Gorki Zachodne, Polsko Lar 24 102 2 923
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 1 16 557
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Lar 12 5 8 691
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47 7 3 5 165
205000 17.08.2020 Europa cup Dziwnow Poland Dziwnow Lar 10 59 3 258
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 1 9 320
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 3 5 600
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Lar 7 6 4 211
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 1 8 730
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 7 3 5 390
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 5 5 211
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Lar 1 6 277
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194219 26.10.2019 Mistrovství světa Laser U21 Split, Chorvatsko Lar 36 62 5 080
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 1 16 557
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Lar 7 2 6 623
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Las 7 4 3 493
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar 12 9 6 324
194154 20.08.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY LASER U21 Dziwnow Lar 18 59 2 331
191509 10.08.2019 Senior Cup Jesenice Rac 3 9 1 053
194110 21.07.2019 130. Travemunde Woche 2019 - mistrovství Německa Travemunde, Německo L47 12 23 7 372
194016 13.07.2019 Worlds Youth Gdynia Lar 24 36 5 203
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 1 7 029
194011 22.06.2019 Kielerwoche Kiel-Schilksee Lar 10 41 1 317
194090 22.06.2019 Kieler Woche 1 Kiel L47 10 28 4 600
191610 15.06.2019 Cena Nechranic Nechranice L47 7 1 5 600
194078 08.06.2019 YES - Young Europeans Sailing 2019 Kiel, Německo L47 10 12 9 512
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice T93 0 0
194069 18.05.2019 Laser 4.7 Europeans Hyere, Francie L47 18 61 7 733
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Lar 8 10 3 850
194055 17.04.2019 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Italy L47 10 43 5 394
194048 30.03.2019 50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia IBEROSTAR Palma de Mallorca, ESP Lar 14 116 1 518
194058 07.02.2019 Valenciana Olympic Week Torrevieja, Španělsko L47 10 51 3 329
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice L47 12 1 13 212
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Las 7 10 2 320
184071 07.09.2018 Laser Europacup 2018 Attersee, Rakousko OT 1 7 101
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 17 5 800
184050 11.08.2018 LASER EUROPA CUP POLAND 2018 Dziwnow L47 10 11 7 031
184037 09.07.2018 Mistrovství světa Laser 4.7 Gdynia L47 24 99 7 097
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice L47 1 3 323
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 1 7 387
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 0 0
184024 19.05.2018 2018 YES - Young Europeans Sailing - Regatta Kiel Lar 10 38 1 744
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice T93 7 7 4 811
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 1 6 154
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar 12 23 4 593
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 4 3 2 108
184025 07.04.2018 Mistrovství Evropy Laser 4.7 Patras L47 18 94 2 608
184026 28.03.2018 Laser Youth Easter Meeting Lago di Garda L47 10 88 3 119
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174201 27.01.2017 X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY Torrevieja, Španělsko Q 10 197 3 965
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 40 13 944
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 8 2 068
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 3 9 914
174228 11.05.2017 Puchar YKP Gdynia Gdynia Q 7 93 1 885
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 17 2 113
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 4 9 963
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Dziwnów - Polsko Q 10 51 5 975
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 10 5 944
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 7 4 811
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-di 10 3 7 378
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 4 7 997
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 13 6 193
173215 31.07.2017 Eurepean Optimist Championship 2017 Burgas, Bulgaria Q 18 91 3 157
171507 12.08.2017 Senior Cup Jesenice T93 2 1 1 156
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 6 5 497
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 13 10 936
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 15 6 937
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero L47 1 2 578
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice T93 7 4 4 725
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny L47 12 4 10 328
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 51 7 608
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164203 29.01.2016 IX. International Optimist Trophy Torrevieja, Španělsko Q 10 241 2 543
164213 24.03.2016 34 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 165 7 083
164220 09.04.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 109 5 363
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 6 2 443
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 3 10 283
164235 05.05.2016 Dutch Youth Regatta Workum, Holandsko Q 10 290 2 308
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q 3 2 3 645
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 1 13 535
161309 28.05.2016 100 bezdrevských kapříků Bezdrev Q 1 2 1 030
164251 03.06.2016 Energa Sailing Cup Puchar Dziwnowa Dziwnow, Polsko Q 10 72 3 835
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
161320 18.06.2016 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 1 935
163282 15.07.2016 2016 BPER BANCA OPTIMIST EUROPEAN CHAMPI Crotone, Italy Q-di 18 95 2 600
161503 13.08.2016 Senior Cup Jesenice Q 2 1 1 892
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice T93 12 16 3 103
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 17 10 124
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 7 17 2 331
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 11 713
161622 17.09.2016 Cena YCN Nechranice T93 7 6 4 047
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Q 3 4 2 263
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada T93 4 7 1 728
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 6 2 108
164320 22.10.2016 Halloween Cup Lago di Garda, Torbole, Italia Q 10 55 5 005
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 7 4 824
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 100 4 368
154241 08.02.2015 South East Open Optimist cup, Palič Srbi Palič Srbsko Q 10 10 10 355
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 20 4 643
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 19 4 493
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 8 6 623
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 1 972
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 13 1 389
154254 10.06.2015 41° TROFEO OPTIMIST D ARGENTO Torbole, Lago di Garda Q 10 63 2 748
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q-di 5 3 3 326
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko T93 7 5 4 601
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko T93 7 8 3 337
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 12 1 081
153204 17.07.2015 Magic Marine Optimist European Champions Pwllheli Q 18 86 2 759
154275 15.08.2015 4.Opti Cup Altmühlsee Q 3 1 3 645
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice T93 7 13 1 696
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 5 2 291
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 213
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 9 6 986
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 16 8 904
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 6 1 156
154314 24.10.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 100 1 411
154302 31.10.2015 Halloween cup 2015 Torbole, Lago di Garda Q 10 80 3 282
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 7 4 021
164220 25.03.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 109 5 363
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144222 17.04.2014 32 Garda meeting Juniores Riva del Garda Q 5 421 1 363
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 18 1 581
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 16 2 839
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 13 1 831
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 30 1 996
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 1 897
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 8 1 679
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 13 2 356
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 10 1 859
141908 26.07.2014 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 3 1 850
141909 02.08.2014 Regata kapitána Nemá Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 5 1 406
144266 13.08.2014 Trofeo 4 Laghi Lago di Garda Q 5 66 664
144267 15.08.2014 Ora CUP Lago di Garda Q 5 66 1 226
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 25 3 571
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 7 2 615
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 2 5 274
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 19 2 514
144290 18.10.2014 Trofeo Torboli Riva del Garda Q 5 59 813
144303 31.10.2014 OPTIMIST JUNIORES HALLOWEEN CUP 2014 Lago di Garda Q 5 30 1 741
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 8 1 187
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134218 26.03.2013 MEOR Umag, Chorvatsko Q 3 8 1 621
134219 29.03.2013 Easter Regatta Portorož, Slovinsko Q 5 304 1 090
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník Q 3 12 594
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 12 554
131403 20.04.2013 Štít města Plzně Bolevecký rybník Q 4 17 1 448
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 45 1 069
131206 04.05.2013 Krajský přebor Optimistů Turyňský rybník Q 4 5 2 978
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 24 1 907
131208 15.05.2013 Pohár YC Kladno I Turyňský rybník Q 1 5 247
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 35 1 311
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 29 585
131216 26.06.2013 Pohár YC Kladno III Turyňský rybník Q 1 4 198
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 22 1 830
134256 13.07.2013 Kraljevačka regata 2013 Chorvatsko Q 2 33 614
131229 27.07.2013 Kladenská šestidenní Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 4 1 828
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Dlouhý rybník Lanškroun Q 4 5 3 458
134261 10.08.2013 otvoreno prvenstvo istarske županije Rovinj Q 5 66 895
134262 16.08.2013 IODA Audi junior cup Koper Q 5 108 1 275
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 56 1 297
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 27 998
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 16 1 285
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 33 1 384
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 8 2 641
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 20 2 064
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 9 804
131727 12.10.2013 Baban Cup I. Máchovo jezero Q 2 4 804
134299 19.10.2013 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 4 25 2 117
134301 26.10.2013 Halloween regata Portorož Q 5 116 1 092
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 5 2 138
134312 05.12.2013 IODA St.Nicolas Pula Q 5 242 636
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121202 18.04.2012 Pohár YC Kladno Optimist I Turyňský rybník Q 1 5 443
121203 21.04.2012 Jarní závod Turyňský rybník Q 2 3 1 331
121206 09.05.2012 Pohár YC Kladno Optimist II Turyňský rybník Q 1 1 1 055
121208 19.05.2012 Cena Izoglass Turyňský rybník Q 2 2 1 406
121407 16.06.2012 Cena Ziosu Bolevák Q 1 1 946
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 5 804
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 18 404
121214 27.06.2012 Pohár YC Kladno Optimist IV Turyňský rybník Q 1 1 1 142
121408 30.06.2012 Cena Prazdroje Hracholusky Q 2 2 1 683
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 26 1 318
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 29 1 315
121410 21.07.2012 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 6 1 290
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 8 998
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 54 1 245
121513 25.08.2012 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 6 804
121220 01.09.2012 Letní přeháňka Turyňský rybník Q 2 3 1 156
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 35 444
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 44 972
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 22 416
121225 28.09.2012 Svatováclavský závan Turyňský rybník Q 1 5 402
121415 29.09.2012 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 0 0 0
121915 06.10.2012 Regata o Neptunův pohár Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 1 2 804
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Q 4 16 1 179
121228 17.10.2012 Pohár YC Kladno Optimist VI. Turyňský rybník Q 1 2 703
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 11 606
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111424 09.07.2011 Závod nadějí Bolevák Q 1 10 423
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák Q 1 5 247
111211 30.07.2011 Prázdniny v půli Turyňský rybník Q 1 4 344
111216 03.09.2011 Letní přeháňka Turyňský rybník Q 1 2 754
111415 10.09.2011 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 0 0 0
111217 17.09.2011 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Q 1 2 578
111220 28.09.2011 Svatováclavský závan Turyňský rybník Q 1 7 402
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice Fun-12mr,Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1
Související články

Dvě medaile z Eurocupu v Dziwnowě

17.06.2022
Včera skončil Evropský pohár tříd ILCA v polském Dziwnow. Český tým si doů odváží dvě medaile. Jakub Halouzka (MYK) vybojoval v olympijské třídě ILCA 7 stříbro a Klára Himmelová (YC Nechranice) v další olympijské třídě ILCA 6 bronz mezi ženami. 

Jarní Nechranice

13.06.2022
Závod Českého poháru třídy Optimist se jel o víkendu 11.–12. 6. na Nechranicích jako generálka na mistrovství republiky, které zde bude Yacht Club Nechranice pořád poslední týden v září. K Optimistům se tentokrát přidali i závodníci třídy ILCA 6.

Allianz Regatta, další skvělý závod kiteboardisty Vojtěcha Košky

06.06.2022
Druhý letošní závod světového poháru olympijských tříd – Allianz Regatta – se jel od 31. 5. do 5. 6. v Holandsku. Účast nebyla zdaleka taková jako na jaře na Mallorce, i našich reprezentantů závodilo méně.

Jeďte na světový pohár na lodi RS Aero

25.05.2022
Mezinárodní asociace lodní třídy RS Aero nabízí možnost startu na světovém poháru Hempel World Cup Allianz Regatta 2022. K dispozici je pro každou zemi charter plachetnice RS Aero 7 ZDARMA!

SCM ILCA na mistrovství Evropy do 21 let

22.04.2022
Od 16. do 22. dubna se ve francouzském Hourtinu mistrovství Evropy do 21 let třídy ILCA – 2022 EurILCA Under 21 European Championships & Open European Trophy. Kluků se ve třídě ILCA 7 sešlo 110 a byli rozděleni do dvou skupin. 61 dívek závodilo v jedné skupině ve třídě ILCA 6.

Mistrovství světa olympijské třídy ILCA 6 v Ománu

07.12.2021
Alessia Palanti z pražského klubu YC CERE a Klára Himmelová z YC Nechranice se zúčastnily mistrovství světa olympijské třídy ILCA 6.

Mistrovství Evropy olympijské třídy ILCA

11.10.2021
N netradičním místě – v bulharské Varně – se minulý týden (4.–9. 10.) konalo mistrovství Evropy olympijských jednoposádkových tříd ILCA 7 – muži a ILCA 6 – ženy.

Mistrovství světa do 21 let olympijské třídy ILCA 6

31.08.2021
Mistrovství světa do 21 let olympijské třídy ILCA 6 se odjelo v polské Gdyni.

Mistrovství světa do 21 let olympijské třídy ILCA 6

25.08.2021
Mistrovství světa do 21 let olympijské třídy ILCA 6 se jede v polské Gdyni.

83. Warnemünde Woche s českou účastí

13.07.2021
Od čtvrtka 8. do neděle 11. 7. 2021 se konal tradiční již 83. Warnemünde Woche.

Úspěch našich reprezentantů třídy ILCA na Gdynia Sailing Days 2021

10.07.2021
Ve dnech 4.–6. 7. 2021 se v rámci prestižního Gdynia Sailing Days jel závod ILCA 4, 6 a 7 o Pohár města Gdynia, kterého se zúčastnili také čeští reprezentanti Klára Himmelová a Jakub Halouzka.

Alessia Palanti vybojovala pro Českou republiku bronz na mistrovství Evropy

17.06.2021
V Černé Hoře se odjelo Mistrovství Evropy do 21 let v olympijské třídě ILCA 6 (Laser Radial – juniorky) a ILCA 7 (Laser – junioři). Bronzová medaile je velký úspěch a příslib pro olympiádu 2024 v Paříži.

Laser team dočasně bez trenéra

31.05.2021
První závod Evropského poháru tříd ILCA se jel 28.–30. května ve slovinském Koperu. Český tým tam trénoval od začátku týdne.

Sen o olympiádě se jachtařům třídy ILCA (Laser) rozplynul

25.04.2021
Sen o olympiádě v Tokiu pro české závodníky třídy ILCA 7 (Laser) a závodnice třídy ILCA 6 (Laser Radial) se rozplynul. V sobotu 24. 4. 2021 skončila v Portugalsku kvalifikační regata.

Olympijská kvalifikace třídy ILCA bez Viktora Teplého

19.04.2021
Dnes (19. 4.) začíná ve Vilamouře další závod, který nás eminentně zajímá. Evropská kvalifikace tříd ILCA 7 (Laser) a ILCA 6 (Laser Radial). Na startu budou naši reprezentanti Jakub Halouzka, Ben Přikryl, Alessia Palanti a Klára Himmelová. Bohužel Viktor Teplý měl pozitivní test na Covid 19 a musel zůstat doma v karanténě.

Ondřej Teplý skončil na ME třídy Finn znovu dvanáctý

18.04.2021
Ondřej Teplý skončil stejně jako loni dvanáctý na evropském šampionátu olympijské třídy Finn. K pěknému výsledku mu pomohl především vydařený poslední den závodu.

22. místo pro Viktora Teplého na Mistrovství Evropy Laserů

14.10.2020
Od čtvrtka 8. 10. do úterý 13. 10. se v polském Gdaňsku konalo mistrovství Evropy třídy Laser Standard a Radial. Nejlépe z našich reprezentantů si vedl Viktor Teplý, který skončil ME na 22. místě v olympijské třídě Laser Standard.

Mistrovství Evropy Laserů

09.10.2020
Ve čtvrtek 8. 10. začalo v polském Gdaňsku mistrovství Evropy třídy Laser Standard a Radial. Jsou odjety čtyři rozjížďky a nejlépe z našich je na tom Viktor Teplý na 24. místě.

Mistrovství České republiky na Nových Mlýnech

29.09.2020
O uplynulém prodlouženém víkendu na Nových Mlýnech závodilo celkem 147 lodí v sedmi lodních třídách za účasti českých reprezentantů. Utkaly se na dvou na dvou okruzích pod taktovkami hlavních rozhodčích Katky Nedbalcové a Richarda Kafky.

Závod mladých nadějí

13.07.2020
Na Velkém Dářku se o víkendu 11.–12. 7. odjel závod Českého poháru třídy Laser 4.7 a regionální poháry tříd Optimist a BIC Techno 293 a krajský přebor třídy Evropa.

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

09.06.2020
Český pohár tříd Optimist a Laser 4.7 se odjel za nádherného jachtařského počasí o víkendu 6.–7. června.

Trenéři a Lasery na Nechranicích

01.06.2020
O uplynulém víkendu 30.–31. 5. se na Nechranicích v Yacht Clubu Nechranice jel závod Českého poháru olympijských tříd Laser a Laser Radial. Zároveň v sousedním YC CERE probíhal praktický seminář trenérů pod vedením Jakuba Kozelského a dalších našich úspěšných závodníků a trenérů.

Kieler Woche v plném proudu

27.06.2019
Tradiční jachtařský svátek v německém Kielu je již v plném proudu. Letos se koná již 125. ročník a české barvy jsou na něm vidět!

Finnař Ondřej Teplý Jachtařem roku 2018

11.03.2019
Zcela zaslouženě se vítězem ankety Jachtař roku 2018 stal juniorský mistr světa Ondřej Teplý (24) z Jachtklubu Brno, který závodí v olympijské třídě Finn. Je naší největší nadějí na kvalifikaci na olympiádu v Tokiu 2020, paradoxně ve třídě, která s největší pravděpodobností v roce 2024 už v olympijském programu nebude.

MČR tříd Laser, Evropa, Laser 4.7 a 29er

01.10.2018
O prodlouženém víkendu 28.– 30. 9. na Nechranicích proběhlo mistrovství České republiky v olympijské lodní třídě Laser Standard, bývalé olympijské třídě Evropa a v „olympijských přípravkách“ Laser 4.7 a 29er. Dohromady se do Czech Sailing Centra Nechranice sjelo 93 jachtařů a díky účastníkům z Rakouska a Slovenska se jednalo o mezinárodní mistrovství.

Cena YCN 2018

16.05.2018
Je za námi první pohárový závod sezóny 2018. V sobotu 12. 5. 2018 se na Nechranice dostavilo 27 mládežníků ve třídě Bic Techno, 14 raceboardistů a 11 závodníků ve třídě Fun.

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

07.05.2018
Víkend 5.–6. 5. patřil na Mlýnech opět Laserům – tentokrát to byly Standardy a 4.7 – a hlavně Fireballům. Těch se na prvním závodě Českého poháru sešlo 28.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ