Beáta Dokoupilová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0725 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 02.01.2019 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222132 02.07.2022 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 9 1 734
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 1 5 076
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 1 2 804
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 3 8 345
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 42 5 477
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 52 3 183
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 1 13 490
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 1 2 804
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 3 8 801
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 3 2 173
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 5 851
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 30 10 217
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Bodrum / Mugla, Turecko Q 8 76 5 726
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Riva del Garda, Itálie Q 8 47 4 998
224020 05.03.2022 Opti Opening 2022 Portorož Q 8 13 9 441
224003 04.01.2022 TROFEO MARCELLO CAMPOBASSO XXVIII Neapol Q 8 26 7 332
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214201 02.12.2021 30th St. Nicolas cup Pula, Chorvatsko Q 8 14 10 781
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 3 2 838
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 5 321
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 39 9 195
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 1 4 859
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 2 10 172
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 1 1 499
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 52 10 905
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 1 5 925
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada Q 2 1 2 663
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 27 137
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 4 18 670
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 1 3 338
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi Garda QSZ 8 83 5 420
214082 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Juniores Garda QSZ 8 164 4 361
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 6 7 551
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 5 4 749
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 3 986
212177 30.06.2021 JMK II. brnenska prehrada Q 2 1 2 713
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q 24 63 8 787
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 3 8 426
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 215 3 809
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 20 13 491
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205043 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Junior Lago di Garda, Itálie Q 10 63 4 835
205048 18.10.2020 Optimist European Championship - Dívky Portorož, SLOVENIA Q 18 39 10 134
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 1 2 804
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 2 3 236
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 2 22 096
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 48 10 477
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 2 3 485
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 1 13 792
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 1 2 962
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 2 11 921
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 2 11 844
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Garda - Itálie Q 10 121 3 930
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores LAGO DI GARDA - Itálie Q 10 156 2 826
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 14 1 495
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 1 14 767
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 1 7 545
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 30 1 426
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 43 6 259
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 10 1 693
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 1 2 998
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 3 3 303
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 5 9 494
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Brněnská přehrada T93 4 19 578
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 22 707
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194270 06.12.2019 St. Nicholas regata 2019 Pula, Chorvatsko Q 10 177 4 474
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 3 9 936
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 314 2 678
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) Brněnská přehrada OT 1 17 494
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 3 3 117
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q 1 3 854
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 5 2 443
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 183 3 258
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 12 11 827
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 4 2 812
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 6 2 654
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 2 2 202
194127 02.08.2019 Ora Cup Ora Garda Q 10 329 2 669
194118 20.07.2019 RS Feva World Championships ITA 2019 Follonica - Italy RsF 24 146 5 704
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 4 10 034
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 9 3 275
192004 28.06.2019 MČR Velké Dářko Vau 12 8 4 824
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 1 3 741
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q 2 1 2 494
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 8 7 257
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 4 2 161
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 47 3 583
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 8 4 488
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 4 2 025
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 2 2 244
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 22 4 138
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 19 8 638
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018 Brněnská přehrada Q 3 5 2 173
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 23 1 416
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 29 3 904
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 16 2 239
182125 20.06.2018 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 4 1 642
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Q 3 7 1 908
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 34 3 152
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 8 2 312
182101 11.04.2018 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 1 2 202
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 10 570
172180 12.04.2017 Pohár JMK 1 Brněnská přehrada Q 2 2 1 828
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 54 1 127
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 29 689
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Brněnská přehrada Q 2 5 1 032
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 66 1 440
172182 28.06.2017 Pohár JMK 3 Brněnská přehrada Q 2 8 554
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 20 925
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 43 2 556
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 56 3 325
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 17 3 308
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 33 2 473
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Brněnská přehrada Q 2 2 2 061
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 12 504
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 12 2 375
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162155 06.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada Q 2 8 554
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Q 4 15 621
Související články

Jarní Nechranice

13.06.2022
Závod Českého poháru třídy Optimist se jel o víkendu 11.–12. 6. na Nechranicích jako generálka na mistrovství republiky, které zde bude Yacht Club Nechranice pořád poslední týden v září. K Optimistům se tentokrát přidali i závodníci třídy ILCA 6.

Kvalifikace Optimistů na mistrovství Evropy

06.06.2022
Po náročném závodě v dánském Sonderborgu se SpS Optimist přesunulo rovnou do polského Dziwnowa, kde bojovali o nominaci na letošní mistrovství Evropy.  Na startu bylo celkem 161 lodí a mezi nim 27 českých závodníků.

Jarní premiéra na Rozkoši

09.05.2022
První závod série Českého poháru tříd Optimist a ILCA 4 se odjel o víkendu 7.–8. května na Rozkoši. Třída ILCA 4 už měla za sebou jeden pokus o pohár na Nových Mlýnech, ale tam se kvůli bezvětří nic neodjelo, Optimisti se sjeli letos poprvé.

Kvalifikační regata pro naše Optimisty

18.04.2022
Velikonoce mnoho českých závodníků třídy Optimist strávilo ve slovinské Portoroži na Easter regatě, která pro ně byla druhým nominačním závodem pro letošní mistrovství Evropy a světa.

SpS Optimist v dějišti mistrovství světa

07.04.2022
Šest dětí z SpS Optimist se pod vedením trenérky Nikol Staňkové vydalo do tureckého Bodrumu, dějiště letošního mistrovství světa. Jela se tam regata BIOR za účasti 313 závodníků z mnoha zemí světa, kteří si přijel vyzkoušet revír pro vrchol sezony.

Přípravný závod na Gardě

17.03.2022
Od čtvrtka 10. do neděle 13. 3. se závodníci třídy Optimist zúčastnili Youth Centenary regaty na Gardě.

Dva Optimisti v top 10 na OptiOpening regatě v Portoroži

11.03.2022
Ve dnech 3.–6. března vyrazil reprezentační team SPS Optimist na trénink a přípravný závod do Portorože, kde se za měsíc pojede nominační závod na MS/ME 2022. 

Optimisti přivezli z Chorvatska dvě bronzové medaile

07.12.2021
Na start tradiční Mikulášské regaty, která se konala od 3. do 5. prosince v Pule, se postavilo pět českých Optimistů a dva závodníci ve třídě ILCA 4.

Bronz z Gardy pro Jirku Tomeše

03.11.2021
Tradiční Hallowen Cup třídy Optimist přinesl velkou radost pro české barvy. Jiří Tomeš z JK Česká Lípa vybojoval bronzovou medaili v silně obsazeném závodě.

Optimisti v Polsku

21.09.2021
38 našich závodníků třídy Optimist se vydalo do Dziwnova na mezinárodní mistrovství Polska. Byli mezi nimi i členové reprezentačního družstva pod vedením Nikol Staňkové, které před závodem na místě celý týden trénovalo. Většina dalších z různých klubů ČR jela na závod hlavně sbírat zkušenosti.

Czech Junior Nationals zná své vítěze

01.09.2021
Poslední srpnový týden se do Yacht Clubu Dyje Břeclav sjelo více než 220 mladých jachtařů ze čtyř zemí. Děti a junioři na Nových Mlýnech bojovali o tituly mistrů ČR v lodních třídách ILCA 4, RS Feva a Optimist.

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 

Děti závodily o Velikonocích v chorvatském Medulinu

08.04.2021
V chorvatském Medulinu se od 1. do 4. dubna jelo mezinárodní mistrovství Chorvatska ve třídě Optimist – Clivo Sailing Cup. Na startu bylo 211 dětí z devíti zemí a mezi nimi 30 českých. Závodila celá naše reprezentace SPS pod vedením trenérky Nikol Staňkové, tým Českého Yacht Klubu a řada dalších závodníků ze všech koutů republiky.

Halloween Regata na Gardě

02.11.2020
Od 30. 10. do 1. 11. se v Torbole konal již osmý ročník Halloween Regaty. Na rozdíl od minulých let, kdy se závodu účastnilo téměř 600 Optimistů, se letos prohánělo po hladině Gardy kvůli situaci kolem Covidu-19 pouze 152 straších dětí (juniorů – ročníky 2005–2009) a 51 mladších (cadetů (2010 a 2011). Mezi nimi bylo i osm českých závodníků pod vedením trenérky Nikol Staňkové.

Mistrovství Evropy třídy Optimist v Portoroži

25.10.2020
Prvním závodním dnem na mistrovství Evropy třídy Optimist bylo úterý 20. října. V Portoroži Českou republiku reprezentovalo celkem 10 závodníků (6 chlapců a 4 děvčata). Na startu bylo celkem 156 chlapců a 113 děvčat z 33 zemí světa.

McDONALDS Mistrovství ČR třídy Optimist

30.09.2020
McDONALDS Mistrovství České republiky třídy Optimist se odjelo na Lipně od 25. do 28. září. Podmínky byly opravdu těžké. Převládala zima, déšť a vítr, který se hodně točil.

Optimisti na Attersee

30.07.2020
O víkendu 25.–26. července se šest závodníků z SpS Optimist zúčastnilo závodu JoJo Cup na rakouském Attersee.

Bambusová regata

20.07.2020
Druhý letošní závod Českého poháru dětské lodní třídy Optimist se odjel o víkendu 18. a 19. července na Velkém Dářku.

Závod mladých nadějí

13.07.2020
Na Velkém Dářku se o víkendu 11.–12. 7. odjel závod Českého poháru třídy Laser 4.7 a regionální poháry tříd Optimist a BIC Techno 293 a krajský přebor třídy Evropa.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ