Burčáková regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222163
Datum závodu 24.09.2022
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-12mr, Fireball-7P, Finn-7P, Cadet-8iz
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0010 Gebhart Zdeněk
1
1
1277
2
2408-0002 Hyrš Ladislav
2
2
976
3
1214-0086 Outrata Jiří
3
3
800
4
2405-0118 Ščerba Patrik
4
4
675
5
2103-0771 Čajčík Jan
5
5
578
6
2203-0112 Červenka Matouš
6
6
499
7
1901-0009 Kmoníček Jiří
7
7
432
8
1203-0170 Jochovič Josef
8
8
374
9
1130-1197 Kaloš Martin
9
9
323
10
1103-0080 Janatka Jan
10
10
277
11
1219-0006 Skalický Vladimír
11
11
236
12
2421-0003 Mušálek Pavel
12
12
198
13
1901-0136 Jozíf Martin
13
13
163
14
1304-0250 Mareš Jan
14
14
131
15
1304-0290 Kalivoda Tomáš
DNF
18
101
15
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
DNC
18
0
15
1702-0039 Vacula Martin
DNC
18
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9902-0003 Zachlowska Zuzanna
1
1
1305
9902-0004 Konert Marcelina
1
1305
2
9902-0005 Rutkowski Adam
2
2
1004
9902-0006 Szaryňski Wojciech
2
1004
3
1214-0110 Winkler Adam
3
3
828
1214-0120 Cvikrová Berenika
3
828
4
9902-0007 Michalewicz Oliwia
4
4
703
9902-0008 Sawicka Wiktoria
4
703
5
1101-0226 Kramplová Annamaria
5
5
606
1101-0522 Šebor Martin Morgan
5
606
6
9902-0001 Cesarz Maciei
6
6
527
9902-0002 Szaryňska Zofie
6
527
7
1203-0591 Dítětová Tereza
7
7
460
1203-0608 Dítětová Anna Marie
7
460
8
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
8
8
402
1602-0111 Vojík Matěj
8
402
9
9902-0009 Woloszyn Stanislaw
9
9
351
9902-0010 Sawicki Filip
9
351
10
1203-0586 Pfeifer Matyáš
10
10
305
1101-0573 Horváth Pavel
10
305
11
1214-0122 Růžička Luděk
11
11
264
1214-0123 Jiřička Tomáš
11
264
12
1101-0538 Dressler Josef
12
12
226
1101-0621 Nebeská Josefína
12
226
13
1214-0111 Winklerová Anna
13
13
191
1203-0615 Ročková Anežka
13
191
14
1602-0104 Krchňavý Vít
14
14
159
1602-0356 Vojík Jakub
14
159
15
1214-0127 Sluka Zbyněk
15
15
129
1214-0125 Kátrik Viktor
15
129
16
1101-0539 Dressler Antonín
16
16
101
1203-0613 Kubáňová Nikita
16
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0508 Štursová Lucie
1
1
1101
1710-0003 Štursová Pavla
1
1101
2
9901-0053 Siebert Peter
2
2
800
9901-0056 Sopúchová Emma Mária
2
800
3
1203-0546 Vychová Zuzana
3
3
624
1203-0562 Vychová Eliška
3
624
4
9901-0054 Siebert Matej
4
4
499
9901-0055 Siebertová Hana
4
499
5
1909-0035 Kučera Matěj
5
5
402
1909-0132 Rek Adam
5
402
6
1101-0211 Klíma Vojtěch
6
6
323
1101-0352 Lokajíčková Lucie
6
323
7
1909-0099 Bilerová Rozálie
DNF
11
176
9999-0195 Smitková Elizabeth
11
176
7
1402-0379 Červený Martin
DNF
11
176
1402-0513 Schrage Monika
11
176
7
1402-0497 Novák Jaroslav
DNF
11
176
1402-0358 Opletalová Ivana
11
176
7
1702-0186 Ptáčník Matěj
RET
11
176
1702-0192 Ptáčník Ondřej
11
176
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
1
1
1423
1101-0882 Nápravník Jakub
1
1423
2
1201-0116 Jeništa Milan
2
2
1122
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
2
1122
3
1214-0095 Kubový Martin
3
3
946
1203-0268 Roček Roman
3
946
4
1203-0172 Kořan Petr
4
4
821
1203-0293 Kvasnik Milan
4
821
5
1203-0267 Sklenář Petr
5
5
724
2103-0383 Janáček Petr
5
724
6
1203-0550 Jedlička Jan
6
6
645
1526-0039 Mertlová Michaela
6
645
7
1203-0083 Procházka Libor
7
7
578
1214-0090 Cikrt Tomáš
7
578
8
1401-0419 Šnajdr Milan
8
8
520
1401-0420 Šnajdr Matěj
8
520
9
1201-0168 Klusáčková Radka
9
9
469
1201-0169 Jeništa Martin
9
469
10
1214-0097 Parůžek Jiří
10
10
423
2103-0684 Košvica Jakub
10
423
11
1203-0239 Čulák Tomáš
11
11
382
1203-0483 Jedličková Michaela
11
382
12
1108-0127 Průcha Alexandr
12
12
344
1108-0131 Beneš Vlastimil
12
344
13
1401-0229 Juha Roman
13
13
309
1401-0482 Juha Jan
13
309
14
1130-0750 Beneš Jiří
14
14
277
1130-0631 Novák David
14
277
15
7012-0034 Veit Martin
15
15
247
7012-0035 Krejza Filip
15
247
16
1203-0130 Lambl Vladimír
16
16
219
1130-1558 Lambl Kubáňová Zuzana 1984
16
219
17
1203-0520 Štruncová Michaela
17
17
193
1203-0490 Škoda Michal
17
193
18
1203-0314 Hamáčková Alice
18
18
168
1503-0276 Veselá Jana
18
168
19
1125-0030 Kulísek Jan
19
19
144
1125-0003 Hron Petr
19
144
20
1203-0499 Havel Filip
20
20
122
1203-0510 Svoboda Lukáš
20
122
21
1602-0349 Juda Jakub
21
21
101
1602-0353 Rajniš Jan
21
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru