Linda Dokoupilová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0726 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 02.01.2019 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224199 21.10.2022 ILCA AUTUMN CUP Torbole sul Garda L47 8 6 7 885
224184 06.10.2022 ILCA Europa Cup Montenegro Tivat Montenegro, Tiva L47 8 9 5 322
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice L47 12 2 16 557
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice L47 8 7 5 978
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova Plumlov L47 4 1 4 570
227018 09.09.2022 ILCA Europa cup Attersee (AUT) L47 4 1 4 860
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 2 2 110
224142 26.08.2022 Puchar PSKL Puck L47 8 12 8 922
224140 12.08.2022 Combined International German Youth Championships Kiel-Schilksee Olympic Sailing Centre L47 12 13 10 275
224122 06.08.2022 Strander KÜZ Regatta 2022 Kiel L47 8 7 7 569
224091 07.07.2022 ILCA Europa cup Německo Rostock Germany L47 8 11 7 033
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta L47 3 1 2 838
224081 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - women Port Dziwnow - Poland L47 24 54 11 740
224066 16.06.2022 ILCA Europa cup Polsko Dziwnow L47 8 68 3 342
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 2 8 505
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 5 6 708
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada L47 2 4 0
224046 12.05.2022 EUROPA CUP Italy Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia L47 8 91 4 388
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 4 6 832
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny L47 0 0
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 1 5 220
224036 15.04.2022 33rd IZOLA SPRING CUP 2022 Izola L47 8 12 5 400
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 3 2 3 012
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 5 5 600
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko L47 7 4 6 623
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice L47 4 3 2 951
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice L47 2 5 1 212
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 6 10 403
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza L47 4 3 1 876
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná L47 8 6 5 322
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 3 7 387
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta L47 1 10 142
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q 24 76 6 831
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 2 9 658
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 171 4 605
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 31 11 207
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205043 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Junior Lago di Garda, Itálie Q 10 80 3 798
205048 18.10.2020 Optimist European Championship - Dívky Portorož, SLOVENIA Q 18 46 8 844
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 1 4 139
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 5 17 321
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 87 7 378
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 1 4 388
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 2 11 684
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 2 2 360
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 5 9 059
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Garda - Itálie Q 10 54 7 434
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores LAGO DI GARDA - Itálie Q 10 109 4 383
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 2 12 660
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 6 4 433
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 31 1 326
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada Q 2 1 2 846
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 2 2 396
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 1 4 734
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 6 8 940
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Brněnská přehrada T93 4 16 876
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 21 848
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 3 9 936
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 192 4 814
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) Brněnská přehrada OT 1 13 610
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 2 3 645
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q 1 1 1 331
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 15 1 489
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 150 4 295
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 11 12 281
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 2 4 016
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 1 4 211
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q 1 1 1 215
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 1 2 804
194118 20.07.2019 RS Feva World Championships ITA 2019 Follonica - Italy RsF 24 63 14 465
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 3 10 909
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 7 3 712
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 6 1 407
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 8 7 387
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 5 8 686
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 3 2 661
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 33 5 119
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 8 4 488
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 3 2 400
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 1 2 846
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 19 4 583
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 16 9 534
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018 Brněnská přehrada Q 3 8 1 560
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 28 1 245
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 14 6 118
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 9 3 238
182125 20.06.2018 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 1 2 846
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Q 3 4 2 637
182112 09.05.2018 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q 2 2 2 157
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 22 4 476
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 11 1 759
182101 11.04.2018 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 3 1 248
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 6 1 457
172180 12.04.2017 Pohár JMK 1 Brněnská přehrada Q 2 6 874
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 41 1 964
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 26 831
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Brněnská přehrada Q 2 9 521
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 63 1 582
172182 28.06.2017 Pohár JMK 3 Brněnská přehrada Q 2 3 1 406
172003 30.06.2017 MČR Velké Dářko Vau 12 11 2 828
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 13 1 674
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 37 3 013
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 42 4 824
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 28 1 791
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 38 2 044
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Brněnská přehrada Q 2 7 973
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 8 1 032
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 12 2 375
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161901 07.05.2016 Jarní závod Seč Vau 7 4 3 493
162155 06.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada Q 2 6 804
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Q 4 12 1 009
Související články

Krásný podzim na Gardě pro závodníky tříd ILCA

28.10.2022
Od 16. do 24. 10. se konal trénink v Itálii na Gardě za účasti členů SCM ILCA a dalších zájemců z ALT ILCA pod vedením trenérů Johanky Rozlivkové a Štěpána Novotného.

Mezinárodní mistrovství ČR mládeže úspěšně za námi

03.10.2022
Nechranická přehrada, konkrétně Yacht Club Nechranice a Yacht Club CERE, hostily největší juniorskou jachtařskou akci roku 2022 – Czech Junior Nationals. Mistrovství mládeže se v pěti lodních třídách (Optimist, Techno 293, ILCA 4, RS Feva a 29er) zúčastnilo 256 jachtařů ve věku od 8 do 21 let. Vzhledem k účasti slovenských a ukrajinských závodníků měl závod také mezinárodní punc.  

Helly Hansen Czech ILCA Europa Cup na Nechranicích

27.09.2022
Od soboty 24. do pondělí 26. září Yacht Club Nechranice pořádal historicky první Europa Cup tříd ILCA 4, 6 a 7 v Česku. Ve třídě ILCA 6 se závod zároveň jel jako Mistrovství České republiky.

Češi úspěšní na Europa Cupu v Rakousku ve třídách ILCA

12.09.2022
Od 9. do 11. září se na Attersee sešlo přesně 100 závodníků z 10 zemí, aby se utkali ve třech lodních třídách ILCA 7, ILCA 6 a ILCA 4. Že je jachting sport pro všechny věkové kategorie, dokazuje fakt, že účastníci byli věkového rozmezí 13 až 82 let.

Mistrovství Německa mládežnických lodních tříd

18.08.2022
V úterý 16. 8. skončilo Mistrovství Německa mládežnických lodních tříd, kde měla Česká republika zastoupení ve třídách ILCA 4, Optimist a Open Windfoil Youth. Závod se jel u příležitosti výročí olympijských her, které se v Kielu konaly přesně před 50 lety.

Kompletní dívčí pódium z 84. Warnemünder Woche

11.07.2022
Od 7. do 10. července se náš tým 16 závodníků tříd ILCA zúčastnil 84. Warnemünder Woche, kde před závodem tři dny ve velice silných povětrnostních podmínkách s vlnami délky 1,5 až 2 metry trénoval pod vedením reprezentačních trenérů Štěpána Novotného a Johany Rozlivkové a klubových trenérů Jirky Hýži a Pavla Křiže.

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnově

28.06.2022
V sobotu 25. 6. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnowě. Ze šesti dnů se závodilo pouze 4 dny. První a poslední den nefoukalo.

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 

Halloween Regata na Gardě

02.11.2020
Od 30. 10. do 1. 11. se v Torbole konal již osmý ročník Halloween Regaty. Na rozdíl od minulých let, kdy se závodu účastnilo téměř 600 Optimistů, se letos prohánělo po hladině Gardy kvůli situaci kolem Covidu-19 pouze 152 straších dětí (juniorů – ročníky 2005–2009) a 51 mladších (cadetů (2010 a 2011). Mezi nimi bylo i osm českých závodníků pod vedením trenérky Nikol Staňkové.

Mistrovství Evropy třídy Optimist v Portoroži

25.10.2020
Prvním závodním dnem na mistrovství Evropy třídy Optimist bylo úterý 20. října. V Portoroži Českou republiku reprezentovalo celkem 10 závodníků (6 chlapců a 4 děvčata). Na startu bylo celkem 156 chlapců a 113 děvčat z 33 zemí světa.

McDONALDS Mistrovství ČR třídy Optimist

30.09.2020
McDONALDS Mistrovství České republiky třídy Optimist se odjelo na Lipně od 25. do 28. září. Podmínky byly opravdu těžké. Převládala zima, déšť a vítr, který se hodně točil.

Bambusová regata

20.07.2020
Druhý letošní závod Českého poháru dětské lodní třídy Optimist se odjel o víkendu 18. a 19. července na Velkém Dářku.


nahoru