Všechny články

Mitrovské tituly pro Karla Lavického a Kateřinu Švíkovou

Integra 2022 Czech iQFoil Championship – první ze dvou šampionátů, které se nyní odehrávají v chorvatské Viganji včera skončil.
 celý článek

Bambusová regata – Český pohár třídy Optimist

Po čtrnáctidenním soustředění a Závodu mladých nadějí tradiční prázdninovou mega akci Yacht Clubu Velké Dářko zakončil o víkendu 16.–17. 7. Český pohár třídy Optimist.
 celý článek

Soustředění třídy ILCA 4 na Nechranicích

Přihlaste se na soustředění, které proběhne v termínu 22.–28. 8. 2022 v Kempu Nechranice YC CERE.
 celý článek

Integra 2022 Czech iQFoil & Slalom Championships – Adam Horký Memorial

Již tradiční mezinárodní mistrovství České republiky ve windsurfingu se koná v chorvatské Viganji na poloostrově Pelješac. Nejprve od 17. do 20. 7. ve třídě iQFoil a pak od 21. do 24. července ve slalomu.
 celý článek

DVA TÝDNY PRÁZDNIN NA VELKÉM DÁŘKU 

První dva týdny prázdnin jsou na Velkém Dářku již tradičně věnovány jachtingu dětí. Odjedou se zde dva pohárové závody a proběhnou dvě týdenní soustředění. V Yacht Clubu Velké Dářko se během té doby vystřídá cca 200 jachtařů na Optimistech, ILCA 4, Technech 293 či Evropách.
 celý článek

Český tým na juniorském mistrovství světa v Haagu zůstal těsně za medailemi

V holandském přístavu Scheveningen nedaleko Haggu skončilo ve čtvrtek 14. července juniorské mistrovství světa World Sailing – Youth Sailing World Championship 2022.
 celý článek

O Krále Šumavy

Po MČR následoval na Lipně v Černé v Pošumaví víkendový pohárový závod pěti dvouposádkových tříd O krále Šumavy. Odjelo se šest rozjížděk v proměnlivém středním větru, po třech každý den.
 celý článek

SPS RS Feva úspěšné na Balatonu

Minulý týden se posádky SPS RS Feva zúčastnily Eurocapu na maďarském Balatonu.
 celý článek

Foiling Week

Od 30. 6. do 3. 7. se v italském Malcesine na Gardě konal již tradiční Foiling Week. Letos měl poprvé závod World Sailig status „Special Event“ a zařadil se tak do úzké skupiny nejprestižnějších závodů, jako jsou Americký pohár, SailGP nebo Ocean Race.
 celý článek

Kompletní dívčí pódium z 84. Warnemünder Woche

Od 7. do 10. července se náš tým 16 závodníků tříd ILCA zúčastnil 84. Warnemünder Woche, kde před závodem tři dny ve velice silných povětrnostních podmínkách s vlnami délky 1,5 až 2 metry trénoval pod vedením reprezentačních trenérů Štěpána Novotného a Johany Rozlivkové a klubových trenérů Jirky Hýži a Pavla Křiže.
 celý článek

Český tým na startu juniorského mistrovství světa v Haagu – Youth Sailing World Championship 2022

V holandském přístavu Scheveningen nedaleko Haggu odstartovalo v neděli 10. července juniorské mistrovství světa World Sailing. 431 mladých jachtařů ze 69 zemí se utká ve třídách ILCA 6 chlapci a dívky, 29er chlapci a dívky, 420 chlapci+mix a dívky, iQFoil chlapci a dívky, Formula Kite chlapci a dívky a Nacra 15 mix. Závodit se bude na několika okruzích a každá země může postavit pouze jednu...
 celý článek

Jeremiáš Přikryl opět posunul nejlepší český výsledek na mistrovství světa třídy Optimist

Pět českých závodníků se pod vedením reprezentační trenérky Nikol Staňkové zúčastnilo mistrovství světa třídy Optimist, které se jelo od 29. 6. do 7. 7. v tureckém Bodrumu.
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy 29er

Od 30. 6. do 5. 7. se v dánském Rungstedu posádky SCM 29er zúčastnily mistrovství Evropy. Na startu bylo víc než 160 lodí z celého světa a konkurence byla podobná, jako bude na mistrovství světa.
 celý článek

Vítr a slunce – Mistrovství ČR tříd Fireball a Cadet

První prázdninový prodloužený víkend patřil již tradičně v Jachtklubu v Černé v Pošumaví dvouposádkovým lodním třídám.
 celý článek

Zahájení příjmu přihlášek na 26. Českou námořní rallye – Mistrovství ČR One Design 2022 

Od čtvrtka 23. 6. 2022 se na webových stránkách regaty můžete přihlásit na 26. Českou námořní rallye – Mistrovství ČR One Design 2022.  
 celý článek

Mistrovství světa ORC

Tři české lodě se v italském Porto Cervo od 25. do 30. 6. zúčastnily Mistrovství světa ORC. TŘI SESTRY SAILING TEAM (Swan 42 DARING SISTER) Tomáše Magora Doležala, HEBE SAILING TEAM (M37 HEBE) Zdeňka Jakoubka a GIULIA SAILING TEAM (Italia 9.98 GIULIA) Rudolfa Vřešťála.
 celý článek

Velmi smutná zpráva!

Přátelé jachtaři, bolí nás srdce a duše, ale chci Vám říct, že 30.6.2022 nám zemřel táta – Karel Švec. Je nám strašně smutno a tak rozloučení proběhne pouze v kruhu rodiny. Děkuji Vám za pochopení. Eva  
 celý článek

Pozvánka na The Crown Cup – Mistrovství Evropy třídy RS Feva

Zveme všechny mladé závodníky i diváky na Mistrovství Evropy třídy RS Feva – The Crown Cup – na Lipno do Černé v Pošumaví.
 celý článek

Kielerwoche

Tradiční německá oslava jachtingu proběhla od 18. do 26. června v Kielu. Nejprve závodily třídy neolympijské, následně pak ty olympijské.
 celý článek
Celkem stran: 207, záznamů: 4122

nahoru