Všechny články

Prohlášení World Sailing k situaci na Ukrajině

Včera se světová jachtařská federace World Sailing připojila k Mezinárodnímu olympijskému výboru (MOV) a dalším světovým sportovním organizacím a přijala rozhodnutí pozastavit až do odvolání účast ruských a běloruských sportovců i funkcionářů na závodech v jachtingu, windsurfingi i kiteboardingu a všech akcích, které pořádá či zastřešuje.
 celý článek

První letošní EuroCup třídy 29er

V El Balís se konal první letošní EuroCup třídy 29er. Na startu se sešlo 112 posádek.
 celý článek

Pozvánka na školení HZS - 12.03.2022, vodní nádrž Těrlicko

Zveme vás na pořádané školení nových a přeškolení končících členů Hladinové záchranné služby na Těrlické přehradě pro kraj Moravskoslezský, Olomoucký, Jihomoravský a Zlínský, které se bude konat 12. března 2022 od 9:00
 celý článek

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ: TRÉNINKOVÝ DENÍK YARMILL

Dne 10. 3. 2022 od 18 hodin se bude v rámci Jachtařské akademie konat seminář TRÉNINKOVÝ DENÍK YARMILL, který je určen především pro všechny trenéry a zástupce jachtařských klubů pracujících s mládeží. Pro všechny je ZDARMA!
 celý článek

Stanovisko předsedy NSA k situaci na Ukrajině

Stanovisko předsedy Národní sportovní agentury sportovním svazům:   1)    Vyzývám všechny sportovní svazy České republiky k neúčasti na vzájemných zápasech a jakýchkoliv kolektivních sportovních soutěží s účastí ruských a běloruských sportovních klubů a ruských a běloruských reprezentačních družstev. Zároveň doporučuji všem reprezentantům České republiky v individuálních spor...
 celý článek

Setkání rozhodčích a jednání komise rozhodčích ČSJ - Třemošnice Březen 2022

Pozvánka na setkání rozhodčích a jednání komise rozhodčích ČSJ, které se konají ve Sportovně rehabilitačním centru v Třemošnici v termínu 19.-20.3.2022. 
 celý článek

iQFoil tým v Cádizu

Český iQFoil tým RD28 a SCM vyrazil v polovině února na několikatýdenní trénink do Cádizu spolu s trenérem Milanem Hájkem.
 celý článek

Smuteční oznámení!

Dne 19. 2. 2022 odešla do jachtařského nebe nad Bezdrevem, dlouholetá členka Jachetního oddílu Slavoj Hluboká nad Vltavou paní Helena Sivá. 
 celý článek

Závodníci třídy Optimist zpět ve vlnách Atlantiku

Po zimní pauze vyrazili Jirka Tomeš (Jachtklub Česká Lípa) se svým trenérem Romanem Babickým, k nimž se o dva dny později připojili parťáci Opťáci Jenda a Max Valentovi a Tonda Horký z YC CERE, zahájit jachtařskou sezonu tréninkem v Puerto Calero na Lanzarote.
 celý článek

ZÁPIS Z ÚNOROVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 17. února 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Soustředění ILCA 6 a ILCA 7 na Gran Canarii

Od 8. do 16. února proběhlo na Kanárských ostrovech soustředění SCM třídy ILCA. Zúčastnili se Mikuláš Vaszi, Jiří Himmel, Jiří Vacula a kandidát o zpětné zařazení do SCM Zdeněk Vysloužil.
 celý článek

Optimisti na Maltě

Závodníci z SPS Optimist strávili pod vedením reprezentační trenérky Nikol Staňkové 9 dní na Maltě. 
 celý článek

Zimní příprava reprezentantů v plném proudu

Ve španělské Torrevieji právě probíhá pod vedením reprezentačních trenérů Štěpána Novotného a Johanky Rozlivkové soustředění třídy ILCA 4. Během dvou týdnů ho absolvuje 16 mladých závodníků. Vše probíhá perfektně. Fouká od 2 do 7 m/s a jsou krásné jachtařské podmínky. Mimo ježdění na vodě se účastníci věnují každé dopoledne kondiční přípravě podle plánu od trenérky Johanky Nápravníkové Kořan...
 celý článek

Pro trenéry: Povolení k plavbě motorových člunů na Nechranicích

Vzhledem k tomu, že je plavba motorových člunů na Nechranicích stále zakázána, žádáme všechny, kdo mají zájem o vyřízení povolení k plavbě motorových člunů při závodech pořádaných Yacht Clubem Nechranice a YC CERE, aby zaslali číslo cN...
 celý článek

Smutná zpráva z Bezdreva!

Dne 30. 1. 2022 odešel do jachtařského nebe nad Bezdrevem dlouholetý člen Jachetního oddílu Slavoj Hluboká nad Vltavou pan Josef Sivý ve věku 78 let. Díky za vše, nelze zapomenout. Přejeme poklidnou plavbu s lehkým oblíbeným vánkem. Rodina, kamarádi a Slavojáci.
 celý článek

Významný rok 2022 pro parajachting

Jachting byl vyřazen z programu paralympijských her 2020/1 v Japonsku a 2024 ve Francii. Světová jachtařská federace World Sailing (WS) nedávno zahájila iniciativu za obnovení jachtařských disciplín na paralympiádě v Los Angeles v roce 2028, kterou pod heslem „Back the Bid # SailtoLA28“ podpořily stovky jachtařů z celého světa.
 celý článek

ZÁPIS Z LEDNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 20. ledna 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Výzva pro KSJ a kluby – posílejte žádosti o školení trenérů jachtingu III. třídy

Trenérsko-metodická komise vyzývá KSJ a kluby, aby zaslaly žádosti na plánované termíny školení trenérů jachtingu III. třídy.
 celý článek

CTL 2022 - pracovní verze k 22/02/2022

V příloze naleznete kompletně zpracovanou a doplněnou CTL pro rok 2022 na základě podkladů od klubů a lodních tříd.
 celý článek

Alessia Palanti desátá v anketě Junior roku 2021

Do 26. ročníku ankety Juniorský sportovec roku Český svaz jachtingu nominoval juniorskou mistryni Evropy v olympijské třídě ILCA 6 Alessii Palanti z YC CERE.
 celý článek
Celkem stran: 201, záznamů: 4005

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ