Všechny články

26. Česká námořní rallye – MČR One Design 2022 startuje 8. října 2022

20 lodí First 35 je kompletně obsazeno. K dispozici zůstávají 4 lodě First 45.
 celý článek

Výprava ČYKu na Traunsee zakončená výstupem až na vrchol…

Osm dětí z ČYKu doplněné o Jakuba Lojku z Jachetního klubu Černá v Pošumaví závodilo pod vedením trenérky Evy Skořepové na Traunsee na Mezinárodním mistrovství Rakouska.
 celý článek

Mezinárodní mistrovství Maďarska třídy Optimist

Poslední srpnovou sobotu skončilo Mezinárodní mistrovství Maďarska v lodní třídě Optimist. Beáta Dokoupilová (Jachtklub Brno) veze stříbrnou medaili v kategorii starších dívek a celkové 12 místo. 
 celý článek

INTEGRA 2022 CZECH IQ FOIL & SLALOM CHAMPIONSHIP v TV na ČT Sport

Dívejte se na ČT Sport 1. 9. v 15:45 na reportáž ze závodu INTEGRA 2022 CZECH IQ FOIL & SLALOM CHAMPIONSHIP!   
 celý článek

Mistrovství ČR třídy Finn

Od 26. do 28. srpna proběhlo v Kovářově Mistrovství ČR ve třídě Finn. Přihlášeno bylo celkem 26 lodí, z toho tři lodě ze Slovenska a jedna loď z Německa.
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy RS Feva na Lipně – The Crown Cup – druhá část

Na mistrovství Evropy mládežnické třídy RS Feva to pro české barvy zacinkalo jak v absolutním pořadí, tak ve všech kategoriích. Do první desítky celkového pořadí ze 79 lodí se vešlo hned pět českých posádek.
 celý článek

Windsurfařky vylovily ze švýcarského jezera Silvaplana stříbro a bronz!

V neděli 28. 8. skončilo ve Svatém Mořici juniorské mistrovství světa ve windsurfingu v olympijské třídě iQFoil, kterého se zúčastnilo 260 chlapců a dívek ve dvou věkových kategoriích včetně 13 českých reprezentantů pod vedením reprezentačního trenéra Milana Hájka.
 celý článek

VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA POZICI: Trenér Sportovního střediska mládeže – SPS

Český svaz jachtingu vypisuje výběrové řízení na pozici: Trenér Sportovního střediska mládeže – SPS (mládež do 15 let) a pro lodní třídu Optimist.
 celý článek

ZÁPIS ZE SRPNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 18. srpna 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Dvě české posádky v první desítce na ME třídy Cadet

V anglickém Torquay se jelo mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na kterém startovalo celkem 85 lodí. Česko reprezentovaly posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor.
 celý článek

Finále ICZ RODOP ČESKÉ JACHTAŘSKÉ LIGY 2022 skončilo na Lipně

Tří závodů ICZ RODOP české jachtařské ligy se zúčastnilo celkem 15 týmů z jachtklubů ze všech koutů České republiky.
 celý článek

The Crown Cup – první část

Lipenská přehrada, zahalená do šedivých mračen, přivítala v sobotu 20. srpna závodníky a mistrovství České republiky lodní třídy RS500. Předpověď slibovala střední vítr a extrémní srážky. Do závodu lodní třídy RS500 se přihlásilo celkem 30 posádek a jejich mistrovství se tak stalo dosud nejobsazenějším „dvouposádkovým“ mistrovstvím roku. Na Lipně se ve stejném termínu jelo také finále České ...
 celý článek

Test Event v Haagu začali kiteboardisté

Za rok se v Haagu pojede mistrovství světa olympijských tříd, které bude zároveň první kvalifikační regatou na olympiádu 2024 v Paříži, respektive pro jachting v Marseille. Během srpna a září se v Haagu pojedou postupně Test Events pro jednotlivé třídy. Formula kite měla svou testovací regatu od 19. do 21. 8. 
 celý článek

Zpráva z letního soustředění: základní výcvik a tréning dětí na lodích Cadet, RS FEVA a Optimist 2022

Od 13.8.2022 do 20.8.2022 se konalo tradiční letní soustředění mládeže v YCR Jachting Roudnice nad Labem
 celý článek

Newsletter Českého svazu jachtingu 2/2022 – NOVINKY ZE SVĚTA ČESKÉHO JACHTINGU

Český svaz jachtingu na jaře začal vydávat Newsletter. Dozvíte se v něm, co je nového ve světě českého jachtingu i jaké výhody Vám členství v Českém svazu jachtingu přináší.
 celý článek

Mistrovství Německa mládežnických lodních tříd

V úterý 16. 8. skončilo Mistrovství Německa mládežnických lodních tříd, kde měla Česká republika zastoupení ve třídách ILCA 4, Optimist a Open Windfoil Youth. Závod se jel u příležitosti výročí olympijských her, které se v Kielu konaly přesně před 50 lety.
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy Moth 

Od 25. do 29. června se ve francouzském Quiberonu konalo mistrovství Evropy lodní třídy Moth. Závodu se zúčastnilo 91 závodníků a mezi nimi i Martin Krsička z YC CERE.
 celý článek

SOUSTŘEDĚNÍ ALT RS FEVA NA LIPNĚ

Před Crown Cupem – Mistrovstvím Evropy třídy RS Feva, které se na Lipně koná ve dnech 25.–28. srpna, proběhne 23. a 24. 8. soustředění.
 celý článek

Úspěšní Evropáři na Mistrovství Evropy veteránů

V termínu 2.–7. 8. se vydala hojně obsazená evropářská skupina na veteránské mistrovství Evropy na největší německé jezero Müritz. 
 celý článek

Historicky první účast českých posádek na juniorském mistrovství světa olympijské třídy 49er

Závod se je na italském jezeře Como, na startu bylo 68 lodí a mezi nimi dvě naše posádky Matěj a Šimon Jurečkovi z YC Císařská Louka a Jaroslav Čermák s Petrem Košťálem z YC Pardubice.
 celý článek
Celkem stran: 209, záznamů: 4180

nahoru