Všechny články

Česká radost na Gardě

Ve dnech 23. až 25. 6. se v jachtařském ráji na Lago di Garda uskutečnil již 47. ročník prestižního závodu Optimist D‘Argento. Naše barvy hájily dva závodníci – František Burda a David Hrubý.
 celý článek

Pozvánka na soustředění dětí a mládeže lodní třídy Optimist

Pozvánka na soustředění dětí a mládeže lodní třídy Optimist, které se uskuteční 2. - 8. 7. 2022 na Jesenici
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnově

V sobotu 25. 6. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnowě. Ze šesti dnů se závodilo pouze 4 dny. První a poslední den nefoukalo.
 celý článek

Veletržní regata 2022 – Memoriál Karla Hrubého

 Brno – Prygl, 18.–19. 6. 2022, regata lodních tříd ILCA 7 (koeficient 7), ILCA 4, Evropa a Optimist (vše koeficient 3)
 celý článek

Zpráva z Mezinárodního mistrovství České republiky ve třídě Tornádo

Závodu Mezinárodního mistrovství České republiky na katamaránu Tornádo se ve dnech 17. - 19. 6. 2022 zúčastnili čeští závodníci a jedna posádka z Německa
 celý článek

ZÁPIS Z ČERVNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 16. června 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Čeští skifaři mají nového krále

Jan Štantejský se stal mistrem České republiky v lodní třídě RS700 a vystřídal tak na pomyslném trůnu skifařů Milana Hájka, který v této lodní třídě dominoval od roku 2014 a vyhrál osm titulů v řadě.
 celý článek

Michael Maier a Jakub Václavík vyhráli mistrovství střední Evropy třídy Star

Od čtvrtka 16. do neděle 19. června se na Lipně konalo Mistrovství 17. distriktu, na kterém startovalo 21 posádek z Německa, Rakouska, Maďarska a Česka.
 celý článek

Dvě medaile z Eurocupu v Dziwnowě

Včera skončil Evropský pohár tříd ILCA v polském Dziwnow. Český tým si doů odváží dvě medaile. Jakub Halouzka (MYK) vybojoval v olympijské třídě ILCA 7 stříbro a Klára Himmelová (YC Nechranice) v další olympijské třídě ILCA 6 bronz mezi ženami. 
 celý článek

Stary na Lipně

Majestátní lodní třída Star se po 20 letech vrátila na Lipno. Týden před mezinárodním závodem – Mistrovstvím 17. distriktu – se o prodlouženém víkendu 11.–13. června odjelo Mistrovství České republiky.
 celý článek

Jarní Nechranice

Závod Českého poháru třídy Optimist se jel o víkendu 11.–12. 6. na Nechranicích jako generálka na mistrovství republiky, které zde bude Yacht Club Nechranice pořád poslední týden v září. K Optimistům se tentokrát přidali i závodníci třídy ILCA 6.
 celý článek

Český tým postoupil z kvalifikace na Světový pohár národů v jachtingu – SSL Gold Cup

Čtyři dny (9.–12. 6.) závodění a velmi napínavé souboje, slunce a slabý vítr – v tomto duchu se nesla kvalifikace na Světový pohár národů v jachtingu – SSL Gold Cup – na jezeře Neuchatel ve Švýcarsku.
 celý článek

Veletržní regata – Memoriál Karla Hrubého

Přijeďte 18.–19. 6. 2022 na Brněnskou přehradu, do Jachtklubu Brno na Veletržní regatu, která letos nese název Memoriál Karla Hrubého. 
 celý článek

Cena Šumavy na Lipně

O víkendu 4.–5. 6. v Černé v Pošumaví proběhl závod Cena Šumavy, kterého se účastnili závodníci na lodních třídách 29er, RS500, RS Feva, Flying Dutchman, Finn, ILCA 4, ILCA 7 a Evropa.
 celý článek

YES regata v Kielu

SCM třídy 29er absolvovalo přípravný závod Young Europeans Sailing v Kielu.
 celý článek

Studium na FTVS pro trenéry 2. třídy (B) a 1. třídy (A)

Trenéři, kteří mají zájem o podzimní kurz na trenéra 2. třídy (aktuální termín pro licenci B – obecná část: 16. – 18. 9. a 23. – 25. 9. 2022) a zájemci o dvouleté studium na FTVS na trenéra A (1. třídy), se mohou nahlásit sekretářce ČSJ Daně Dvořákové nejpozději do 23. 6. 2022.
 celý článek

Český tým na světovém poháru národů – SSL Gold Cupu – jde zítra do akce!

Češi se účastní světového poháru národů. Nese název SSL Gold Cup a jeho koncept je podobný jako při fotbalovém mistrovství světa. Český tým pojede kvalifikaci od 9. do 12. června. Ve skupině jsme s Portugalskem, Tureckem a Bulharskem, ze skupiny budou do finále postupovat první dva státy. Finále se pojede na podzim v Bahrainu.
 celý článek

Bronz pro Vladislava Ptašnika

Vladislav Ptašnik se zúčastnil závodu foilujících katamaranů třídy A-Class. Spring Cup se jel minulý týden v Torbole na Gardě. A v konkurenci 22 závodníků obsadil třetí místo.
 celý článek

Allianz Regatta, další skvělý závod kiteboardisty Vojtěcha Košky

Druhý letošní závod světového poháru olympijských tříd – Allianz Regatta – se jel od 31. 5. do 5. 6. v Holandsku. Účast nebyla zdaleka taková jako na jaře na Mallorce, i našich reprezentantů závodilo méně.
 celý článek

Pozvánka a organizační informace Nechra WEEK

Vážení závodníci, trenéři, rodičové, příznivci vodních sportů, o víkendu 11.–12. 6. se na Nechranické přehradě v YC Nechranice (GPS 50.3560989 N, 13.3994683 E) konají závody v lodních třídách Optimist a ILCA 6.
 celý článek
Celkem stran: 207, záznamů: 4122

nahoru