Všechny články

Úspěšní Evropáři na Mistrovství Evropy veteránů

V termínu 2.–7. 8. se vydala hojně obsazená evropářská skupina na veteránské mistrovství Evropy na největší německé jezero Müritz. 
 celý článek

Historicky první účast českých posádek na juniorském mistrovství světa olympijské třídy 49er

Závod se je na italském jezeře Como, na startu bylo 68 lodí a mezi nimi dvě naše posádky Matěj a Šimon Jurečkovi z YC Císařská Louka a Jaroslav Čermák s Petrem Košťálem z YC Pardubice.
 celý článek

Zlato z mistrovství světa RS500

V rámci RS Games se v anglickém olympijském přístavu Portland jelo mistrovství světa třídy RS500, na kterém jsme měli silné zastoupení.
 celý článek

NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA ZVEŘEJNILA VÝZVU PRO KLUBY A TJ -MŮJ KLUB 2022 – 2. kolo

Termíny a způsob vyhlášení Výzvy Datum vyhlášení Výzvy: 8. 8. 2022 Datum a čas zahájení příjmu žádosti: 11. 8. 2022 od 12:00 hod. Datum a čas ukončení příjmu žádostí: 12. 9. 2022 do 12:00 hod. Znění výzvy a povinné přílohy naleznete zde: https://agenturasport.cz/dotace/muj-klub-20...
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy Optimist v Dánsku

V sobotu 6. srpna skončilo Mistrovství Evropy třídy Optimist v dánském Sønderborgu. Startovalo na něm 142 závodníků a 111 závodnic ze 41 zemí z celého světa.
 celý článek

Kristýna Piňosová má zlato z IQFoiL Youth & Junior Games

Od pondělka 1. 8. do čtvrtka 4. 8. se jela základní část iQFoiL Youth & Junior Games na Lago di Garda. Český windsurfingový tým jel tento závod jako generálku před mistrovstvím světa olympijské třídy iQFoil, které začíná za dva týdny na jezeře Silvaplana ve Švýcarsku.
 celý článek

Mistrovství světa Waszpů

11.–16. 7. se na Gardě konalo Mistrovství světa Waszpů, na kterém nás reprezentovali čtyři závodníci z celkem 160.
 celý článek

Mistrovství Evropy lodní třídy RS700

Mistrovství Evropy lodní třídy RS700 bylo součástí výročních RS Games, které se konaly v anglickém Weymouthu. Česká výprava čítala 6 závodníků, kteří se poměřili v 10 náročných rozjížďkách se závodníky z Velké Británie a Francie.
 celý článek

Juniorské mistrovství světa třídy 49er

Historicky první účast českých posádek na juniorském mistrovství světa olympijské třídy 49er, které dnes začíná na italském jezeře Como. Na startu uvidíme 68 lodí a mezi nimi dvě naše posádky Matěje a Šimona Jurečkovi z YC Císařská Louka a Jaroslava Čermáka s Petrem Košťálem z YC Pardubice.
 celý článek

World Sailing Show

Podívejte se na 3. díl World Sailing Show. Přibližně 20minutový sestřih toho nejzajímavějšího, co se za poslední měsíc událo ve světovém jachtingu.
 celý článek

Tomáš Peterka po prvním dnu devátý na ME třídy Optimist

Dnes naši mladí závodníci odjeli první dvě rozjížďky na Mistrovství Evropy lodní třídy Optimist v dánském Sonderborgu. Na startu je 253 lodí z 41 zemí.
 celý článek

Mezinárodní mistrovství Rakouska – 3. místo pro českou posádku Josef Sivý/Jiří Žíla

Ve dnech 28.–31. 7. 2022 proběhlo na jezeře Atersee, mezinárodní mistrovství Rakouska v lodní třídě Pirát. Zúčastnilo se ho 23 posádek z Rakouska, Německa, Maďarska a Česka.
 celý článek

Národní sportovní agentura zveřejnila Výzvu pro Kluby a TJ - Provoz a údržba 2022

Datum a čas zahájení příjmu žádosti: 1. 8. 2022 12.00 hod Datum a čas ukončení příjmu žádostí: 31. 8. 2022 12.00 hod. Jedná se o kolovou nesoutěžní Výzvu
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy Cadet

V sobotu 30. srpna bylo v anglickém Torquay slavnostně zahájeno mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na které je přihlášeno celkem 85 lodí. Česko reprezentují posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor pod vedením trenérů Zdeňka Parůžka a Pavla Winkle...
 celý článek

Titul a stříbro z Mistrovství  Evropy třídy Tornado 

Rodinný tým Zdeněk Pavliš na kormidle s Klárou Pavlišovou na kosatce z YC Kovářov získal na mistrovství Evropy katamaranů Tornado titul Mistrů Evropy.
 celý článek

Kite Foil World Series

V termínu 20.–24. 7. proběhl v jihoitalské Gizzerii závod Kite Foil World Series. Zúčastnilo se ho téměř 100 závodníků z mnoha zemí – muži, ženy i junioři (U17). Sešla se tu prakticky celá světová špička, která mohla předvést to nejlepší, co umí. V závodě se představili také tři čeští závodníci.
 celý článek

ZÁPIS Z ČERVENCOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 21. července 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

INTEGRA 2022 Czech Slalom Championship zná vítěze

Mistrovství ČR ve slalomu skončilo ve Viganji v neděli 24. 7. Konkurence byla výborná, přijeli slovinští junioři, kteří nakonec brali zlaté medaile mezi muži i ženami.
 celý článek

Navštivte muzeum windsurfingu

Udělejte si výlet na malebný zámek Stránov u Mladé Boleslavi, kde je nyní v barokním špýcharu umístěna expozici Windsurfing muzea (stále jednoho ze dvou a stále jediného veřejnosti otevřeného muzea windsurfingu na světě).
 celý článek

Na stejném pódiu jako na olympiádě v Helsinkách

Vzhledem k 70. výročí olympiády v Helsinkách, která se konala v roce 1952, a na které třída Finn poprvé startovala, se letošní Mistrovství světa veteránů – Finn World Masters – konalo právě v tomto městě.
 celý článek
Celkem stran: 207, záznamů: 4122

nahoru