Všechny články

Nicol Říčanová vicemistryně světa ve třídě Techno 293

Od 31. 10. do 5. 11. se konalo ve městě Limasol na ostrově Kypr mistrovství světa třídy Techno 293. Závodu se účastnilo 226 mladých windsurfařů z 21 států celého světa. 
 celý článek

Zlato z Gardy pro Davida Hrubého

David Hrubý z Yacht Clubu Nechranice vyhrál Halloween regatu třídy Optimist na Gardě! Jeho poslední závod v kategorii Cadetti pro něj nemohl dopadnout lépe!
 celý článek

Bronz z Eurocupu 29erů pro Lukáše Dadáka s Danem Viščorem

Na Gardě se na konci října odjel poslední letošní závod Eurocupu třídy 29er. Na velmi dobře obsazené regatě se sešlo 153 posádek z 19 zemí. A naši se rozhodně neztratili!
 celý článek

ZÁPIS Z ŘÍJNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 27. října 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Smuteční oznámení

Ve středu 26. října zemřel ve věku 87 let MUDr. Miloš Láznička, CSc., zakladatel Hladinové záchranné služby ČSJ, dlouholetý člen Výkonného výboru ČSJ a manažer YC Kovářov.
 celý článek

Krásný podzim na Gardě pro závodníky tříd ILCA

Od 16. do 24. 10. se konal trénink v Itálii na Gardě za účasti členů SCM ILCA a dalších zájemců z ALT ILCA pod vedením trenérů Johanky Rozlivkové a Štěpána Novotného.
 celý článek

JACHTAŘ ROKU 2022

Výzva k podávání návrhů nominací do ankety Jachtař roku 2022
 celý článek

Optimisti na Halloween regattě v Portoroži

Minulý týden vyrazilo 12 českých Optimistů na Halloween regattu do Portorože. Kromě členů reprezentačního družstva SPS, které na akci jelo pod vedením trenéra Jakuba Halouzky, dorazilo sbírat cenné zkušenosti z mezinárodního prostředí i šest dalších českých závodníků.
 celý článek

50. výročí založení YachtClubu Štětí

Srdečně vás zveme na oslavu 50. výročí založení YachtClubu Štětí. Vítáni jsou všichni bývalí i současní členové a hosté. Akce se koná 5. listopadu 2022 od 14:00 hodin v prostorách loděnice YachtClubu Štětí a to za každého počasí. 
 celý článek

Nadějné výsledky na MS iQFoil v Brestu

Mistrovství světa v olympijské třídě iQFoil skončilo v sobotu 22. 10. ve francouzském Brestu. Příští týden na stejném místě startuje také mistrovství Evropy juniorů.
 celý článek

Optimist Meer-Seen Cup 2022

Po sérii úspěšných podzimních závodů odjeli Jirka Tomeš (Jachtklub Česká Lípa) a Antonín Horký (YC CERE) k německému Muggelsee, kde ve dnech 15.–16. 10 proběhl 1. ročník závodu Meer-Seen Cup, otevřeného mistrovství Berlína ve třídě Optimist.
 celý článek

Mistrovství světa olympijské třídy ILCA 6

V americkém Texasu se minulý týden konalo mistrovství světa dámské olympijské třídy ILCA 6.
 celý článek

Mistrovství světa v olympijském kiteboardingu na Sardinii

Tři naši reprezentantiz z TJ Sailing Pálava se zúčastnili v týdnu od 8. do 16. 10. mistrovství světa v olympijské třídě Formula Kite na Sardinii.
 celý článek

Stříbro na MS Raceboard Masters

Na Gardě v klubu Campione Univela se od 12. do 16. října konalo mistrovství světa Masters ve třídě Raceboard, které je určeno pro závodníky od 40 let. Od nás se zúčastnila celkem pětičlenná výprava.
 celý článek

26. Česká námořní rallye – Mistrovství ČR One-Desing 2022 zná vítěze

V Chorvatsku skončila 26. Česká námořní rallye. Nejstarší česká námořní regata a zároveň republikový šampionát v námořním jachtingu byl poznamenán slabým větrem. Po boji zvítězil brněnský tým Hyveco, vedený Martinem Pospíšilem.
 celý článek

Alessia Palanti na mistrovství světa olympijské třídy ILCA 6 v Texasu

V americkém Texasu probíhá mistrovství světa dámské olympijské třídy ILCA 6.
 celý článek

Finále SSL Gold Cupu bylo odloženo

Finále SSL Gold Cupu, které se mělo konat v Bahrajnu od 28. října do 20. listopadu 2022, bylo odloženo.
 celý článek

Jirka Tomeš mistrem Polska

Týden po úspěšném Mistrovství ČR zamířil Jirka Tomeš z JK Česká Lípa do Štětína na Mistrovství Polska do 13 let, které pořádal klub Centrum Žeglarskie Szczecin pod záštitou PSKO.
 celý článek

Zimní vzdělávání rozhodčích

Rozhodčí, závodníci, trenéři,   vzhledem k ohlasům na loňský zimní kurzy pro rozhodčí (řízení závodů, judges) a potřebám na proškolení nových rozhodčích jsme se v letošní zimě rozhodli navázat ve vzdělávání rozhodčích následovně:  
 celý článek

Další vítězství v Evropském poháru

O víkendu 8.–9. října se konalo na jezeře Steinhuder Meer Mezinárodní mistrovství Německa a zároveň poslední závod Evropského poháru v lodní třídě RS500. Sešlo se celkem 17 lodí z pěti zemí. Z České republiky se zúčastnily dvě posádky Jakub Dobrý a Tereza Dobrá (TJ Lokomotiva Plzeň) a Nikola a Aneta Lickovi (JO TJ Bohemia Poděbrady).
 celý článek
Celkem stran: 210, záznamů: 4184

nahoru