POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2022




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 820 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 10 70 833
2. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 10 68 098
3. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 8 67 751
4. Peterka Tomáš ČYK 7 53 407
5. Viščor Dan YC LS Brno 6 46 474
5. Dadák Lukáš YC LS Brno 6 46 474
7. Kováč Vladimír JK Prostějov 10 41 265
8. Švíková Barbora YC CERE 3 39 556
9. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 5 36 968
10. Sadílková Nela Delfín Jablonec 3 34 709
11. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 4 33 619
12. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 5 33 502
13. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 3 32 985
14. Valenta Jan YC CERE 6 31 477
15. Švíková Kateřina YC CERE 3 30 672
16. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 5 30 008
16. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 5 30 008
18. Kováč Richard JK Prostějov 10 29 870
19. Čaganová Julie Jachtklub Brno 7 29 439
20. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 6 28 894
21. Krč Lukáš JK Prostějov 6 28 592
22. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 7 28 388
23. Drda David Delfín Jablonec 6 27 520
24. Himmelová Klára YC Nechranice 7 26 877
25. Nevelöš Tibor SK Štětí 3 26 241
26. Skořepová Anna JK Toušeň 5 25 136
27. Cvikrová Berenika JK Toušeň 5 24 262
27. Winkler Adam JK Toušeň 5 24 262
29. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 6 24 160
30. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 3 23 954
31. Dítětová Tereza YC Neratovice 5 23 743
31. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 5 23 743
33. Beroun Daniel Jachtklub Brno 8 23 704
34. Viščorová Nela YC LS Brno 6 22 450
34. Šlechtická Kateřina 2005 YC LS Brno 6 22 450
36. Štolba Marek ČYK 3 22 142
37. Nevelöš Adam SK Štětí 3 21 886
38. Burda František JK Česká Lípa 3 21 866
39. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 6 21 156
40. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 10 21 043
41. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 3 20 541
42. Zákoucký Václav ČYK 6 20 062
43. Červeň Matěj Lokomotiva Plzeň 2 19 733
44. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 7 19 537
45. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 2 19 460
46. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 19 187
47. Hrubý David YC Nechranice 4 18 786
48. Halouzka Jakub MYK 4 18 785
49. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 2 18 456
50. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 5 18 441
51. Rais Michal SK Štětí 4 18 050
52. Valenta Max YC CERE 3 17 494
53. Parůžek Jiří JK Toušeň 5 17 473
54. Říčanová Nicol SK Štětí 2 17 423
55. Bělunková Tatiana Baník Ostrava 4 17 387
56. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 3 17 206
57. Loužek Štěpán JK Plzeň 3 17 064
58. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 3 16 889
59. Navrátilová Vanda YC LS Brno 6 16 835
60. Štolbová Ela ČYK 4 16 776
61. Růžička Luděk JK Toušeň 5 16 753
61. Jiřička Tomáš JK Toušeň 5 16 753
63. Navrátilová Helena YC LS Brno 5 16 609
64. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 4 16 468
65. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 2 16 305
66. Bělík Jan JK Sokolov 3 16 302
67. Fikáček Jan Sokol Palkovice 6 16 231
68. Křenková Monika YC LS Brno 5 16 073
68. Křenková Kristýna YC LS Brno 5 16 073
70. Klíma Jáchym ČYK 5 15 959
71. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 4 15 913
72. Piňos Jindřich JK Prostějov 6 15 880
73. Štafa Patrick MYK 3 15 754
74. Ščerba Kamil 1969 Sokol Palkovice 4 15 502
75. Košvica Jakub YC LS Brno 4 15 073
76. Kříž Jan SK Štětí 5 15 042
77. Zahornacký Jan LS Kroměříž 5 14 464
78. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 3 14 138
78. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 14 138
80. Štantejský Jan ALT RS 2 14 120
81. Balzerová Mariana Jachtklub Brno 7 13 948
82. Hýžová Helena Jachtklub Brno 6 13 768
83. Směšný Marek JK Prostějov 3 13 657
84. Halouzka Michal MYK 2 13 541
85. Šebor Martin Morgan ČYK 3 13 522
86. Klímová Johana ČYK 5 13 422
87. Audy Dan Jachtklub Brno 4 13 006
88. Halouzková Marie MYK 3 12 920
89. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 5 12 819
90. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 3 12 577
91. Tomolová Kateřina ČYK 4 12 572
92. Kučera Petr TJ Rapid Brno 2 12 520
93. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 4 12 486
94. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 2 12 424
95. Mlejnek Tomáš SK Štětí 4 12 262
96. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 12 020
97. Cintl Václav JK Česká Lípa 3 11 990
98. Zákoucký Hynek ČYK 4 11 989
99. Himmel Jiří YC Nechranice 5 11 889
100. Hejnová Karolína Baník Ostrava 6 11 865
101. Fanta Miroslav YC LS Brno 8 11 849
102. Brabec Václav YC CERE 2 11 728
103. Podrábská Adéla SK Štětí 4 11 670
104. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 11 647
104. Bauerová Markéta YC CERE 3 11 647
106. Tlapáková Zuzana SK Štětí 5 11 629
107. Čaganová Sofie Jachtklub Brno 6 11 627
108. Kamenský Radim YC Velké Dářko 2 11 617
109. Zajíček Teo LS Kroměříž 6 11 516
110. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 6 11 487
111. Gebhart Zdeněk JK Cheb 3 11 453
112. Bína Rudolf YC LS Brno 6 11 431
113. Matoušková Eva YC Neratovice 2 11 370
113. Mertlová Michaela YC Regent 2 11 370
115. Sazama Michal ČYK 3 11 228
115. Sazamová Eliška ČYK 3 11 228
117. Kramplová Annamaria ČYK 2 10 912
118. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 4 10 911
119. Borkovec Bořek YC Lískovec 2 10 902
119. Najvárek Matěj YC Lískovec 2 10 902
121. Mikula Daniel LS Kroměříž 5 10 853
122. Žáček Jiří Baník Ostrava 4 10 758
123. Štěpánek Jan 1973 Delfín Jablonec 4 10 735
124. Karas Tomáš Jachtklub Brno 2 10 649
125. Soukal Miloslav YC Neratovice 3 10 460
126. Lambl Vojtěch 1989 YC Neratovice 4 10 430
127. Horký Antonín YC CERE 4 10 262
128. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 4 10 060
129. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 4 9 989
130. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 2 9 947
130. Křížek David Lokomotiva Plzeň 2 9 947
132. Pavlovský Josef YC LS Brno 5 9 933
133. Rašková Adéla ČWA 3 9 929
133. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 2 9 929
135. Košíková Matilda ČYK 5 9 784
136. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 9 775
137. Houšková Klára YC CERE 2 9 621
138. Klíma Ondřej YC Doksy 3 9 583
139. Cintlová Zuzana JK Cheb 3 9 511
140. Chalupníková Klára TJ Rapid Brno 2 9 489
141. Motlíková Pavlína JK Cheb 4 9 436
142. Musil Tomáš 1976 YC RODOP 2 9 433
143. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 4 9 405
144. Hejnová Anna Baník Ostrava 5 9 369
145. Vacula Martin JK Staré Splavy 4 9 348
146. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 9 320
146. Lidařík Rudolf YC LS Brno 1 9 320
148. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 9 220
149. Vaszi Mikuláš SK Štětí 4 9 149
150. Kubeš Fedor YC LS Brno 5 9 099
151. Moucha Pavel YC Doksy 3 9 081
151. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 3 9 081
153. Konopík Šimon Jachtklub Brno 3 9 042
154. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 8 941
154. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 8 941
156. Kvasnik Milan YC Neratovice 3 8 902
156. Kořan Petr YC Neratovice 3 8 902
158. Podrábská Denisa SK Štětí 4 8 858
159. Janeček Adam YC Doksy 2 8 828
159. Richter Zdeněk YC Doksy 2 8 828
161. Škvařil Patrik YC LS Brno 5 8 821
161. Buchta Jan YC LS Brno 6 8 821
163. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 8 730
163. Neumann Lukáš YC RODOP 1 8 730
163. Plhoň Adam 1982 SK Tři sestry 1 8 730
166. Václavík Jakub JK Česká Lípa 4 8 546
167. Grodl Tomáš YC Velké Dářko 5 8 491
168. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 4 8 371
169. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 2 8 370
169. Stibůrek Matěj Orthodocks YC 2 8 370
171. Kotek Michal JK Staré Splavy 2 8 353
172. Horváth Pavel ČYK 3 8 301
173. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 3 8 231
174. Gráczová Dorota JK Ostrava Poruba 6 8 192
175. Roček Roman YC Neratovice 2 8 132
175. Kubový Martin JK Toušeň 2 8 132
177. Motl Luboš YC Nechranice 2 8 116
177. Martinkovičová Monika YC Nechranice 2 8 116
179. Babický Josef JK Česká Lípa 3 8 103
180. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 2 8 048
181. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 6 8 017
182. Tlapák Vojtěch SK Štětí 5 7 994
183. Beroun Marek Jachtklub Brno 4 7 978
184. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 7 964
185. Verner Jaroslav JK Toušeň 2 7 960
185. Winkler Pavel JK Toušeň 2 7 960
187. Nápravník Jakub ČYK 3 7 868
188. Skalický Vladimír LK Štěchovice 3 7 810
189. Will Jan Lokomotiva Plzeň 3 7 750
189. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 3 7 750
191. Roček Matyáš YC Neratovice 4 7 606
192. Košík Benjamín ČYK 5 7 577
193. Martiš Max Jachtklub Brno 5 7 565
194. Novotný Štěpán JK Cheb 2 7 551
195. Krejčí Jakub YC LS Brno 4 7 550
196. Verl Jan Delfín Jablonec 3 7 510
197. Bezušek Kristián YC CERE 2 7 495
197. Jeřábek Petr YC CERE 2 7 495
199. Knorr Petr VS Duchcov 3 7 179
200. Ottová Hana Sokol Tovačov 2 7 097
200. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 7 097
202. Červenka Matouš JK Olomouc 2 7 088
203. Svobodová Sára JK Česká Lípa 3 7 058
203. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 3 7 058
205. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 3 6 912
206. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 2 6 899
207. Diviš Ivo YC Dyje 1 6 812
207. Hakl David YC LS Brno 1 6 812
209. Kršňák Jakub VS Duchcov 2 6 804
210. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 2 6 785
211. Bartušková Roxie Berta ČYK 3 6 684
212. Kouřil Vít Jachtklub Brno 4 6 645
213. Bezušková Jana YC Neratovice 1 6 623
213. Fiala Petr YC Neratovice 1 6 623
213. Mrzílková Lenka YC Neratovice 1 6 623
213. Jedlička Jan YC Neratovice 1 6 623
213. Kuchař Jan YC CERE 1 6 623
218. Šmidtmajer Lukáš YC LS Brno 5 6 553
219. Paigerová Nina YC CERE 3 6 495
220. Michalík Marek Delfín Jablonec 2 6 494
221. Bulušek Matěj Bohemia Poděbrady 4 6 493
222. Paigerová Vanda YC CERE 2 6 416
223. Roušal Jakub YC CERE 2 6 376
224. Hanák Jakub Sokol Tovačov 4 6 347
225. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 2 6 340
226. Halouzka Jiří MYK 1 6 318
227. Záchvěj Filip Baník Most 3 6 315
228. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 4 6 304
229. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 3 6 253
230. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 2 6 218
230. Stibůrková Eliška Orthodocks YC 2 6 218
232. Zajíček Alf LS Kroměříž 5 6 157
233. Košťálová Anna YC Pardubice 2 6 148
233. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 2 6 148
235. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 3 6 122
236. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 5 6 118
237. Vrána Adam ČYK 3 6 114
238. Pitelová Ema JK Sokolov 4 6 067
239. Kuš Emil Slavoj Hluboká 3 6 041
239. Pour Václav Slavoj Hluboká 3 6 041
241. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 3 6 037
242. Vlach Viktor YC LS Brno 7 6 024
243. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 5 980
244. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 3 5 972
245. Karas Filip Jachtklub Brno 6 5 901
246. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 5 812
247. Schmied Martin ALT RS 1 5 796
247. Schmiedová Petra ALT RS 1 5 796
249. Nosková Klára TJ Rapid Brno 2 5 793
250. Winklerová Anna JK Toušeň 4 5 748
250. Ročková Anežka YC Neratovice 4 5 748
252. Lokajíčková Kateřina ČYK 3 5 735
253. Gelnar Lukáš KJ Těrlicko 4 5 685
254. Kališová Markéta Jachtklub Brno 2 5 659
255. Bónová Julia YC LS Brno 3 5 624
256. Hirnšal Jan JK Staré Splavy 1 5 608
257. Palkovský Tomáš SK Štětí 1 5 600
257. Storch Petr Chemička Ústí 1 5 600
259. Mahr Emma YC Velké Dářko 5 5 563
260. Hartl Radim YC LS Brno 8 5 560
261. Nebeská Josefína ČYK 4 5 539
262. Kováčová Tereza JK Prostějov 3 5 522
263. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 1 5 498
264. Krchňavý Vít YCR Roudnice 3 5 472
265. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 2 5 444
266. Daněk Jan YC LS Brno 3 5 440
266. Busta Anna ČYK 3 5 440
268. Knetig Jindřich YC LS Brno 4 5 422
269. Schwanzer Albert YC LS Brno 4 5 399
270. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 1 5 390
270. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 1 5 390
270. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 1 5 390
273. Křenek Marek Delfín Jablonec 2 5 387
274. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 5 279
274. Fetterle David JK Česká Lípa 1 5 279
274. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 1 5 279
277. Drahorádová Ema JK Cheb 3 5 235
278. Janáček Martin YC LS Brno 7 5 225
279. Fiala Alexandr YC LS Brno 4 5 199
280. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 2 5 164
281. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 2 5 161
282. Maršálková Blanka YC LS Brno 1 5 106
282. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 2 5 106
282. Myška Filip IWS Club Nechra 1 5 106
285. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 2 4 995
286. Kaloš Martin YC CERE 3 4 943
287. Lidaříková Ema Jachtklub Brno 6 4 887
288. Vlčková Světlana VS Duchcov 4 4 865
289. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 2 4 860
289. Šamšulová Tereza YC CERE 2 4 860
291. Štursová Lucie JK Plzeň 5 4 833
292. Sklářová Julie LS Kroměříž 3 4 817
293. Němec Jiří Slavoj Hluboká 3 4 815
293. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 4 815
295. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 5 4 804
296. Lawson Andrew 2002 JK Staré Splavy 2 4 765
297. Sklenář Matěj YC LS Brno 3 4 743
298. Sušil Jan Císařská louka 2 4 733
299. Kafková Petra YC Velké Dářko 2 4 721
300. Čulenová Karolína YC CERE 2 4 677
301. Knetig Jindřich YC LS Brno 2 4 662
302. Boháč Daniel YC LS Brno 3 4 645
303. Ira David Jachtklub Brno 3 4 627
304. Sladký Martin ČWA 1 4 515
305. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 3 4 506
306. Karas Hynek Jachtklub Brno 5 4 490
307. Slívová Jana YC Nechranice 1 4 427
308. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 4 419
309. Outrata Jiří JK Toušeň 3 4 321
310. Hrubý Tadeáš Lokomotiva Plzeň 2 4 304
311. Vítovec Matěj YC CERE 1 4 290
312. Kukla Jaromír ČYK 2 4 289
313. Šiknerová Adriana YC CERE 3 4 255
313. Benovičová Viktorie YC CERE 3 4 255
315. Janáček Vojtěch YC LS Brno 2 4 243
315. Hanák Vít Sokol Tovačov 4 4 243
317. Ottová Barbora Sokol Tovačov 5 4 232
318. Grabarczyková Anna YC LS Brno 3 4 210
319. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 4 205
320. Dragula Lukáš KJ Těrlicko 6 4 182
321. Beneš Jiří YC CERE 4 4 151
322. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 3 4 110
322. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 4 110
324. Berntová Ela JK Staré Splavy 2 4 102
325. Zanker Zbyněk JK Staré Splavy 1 4 047
325. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 1 4 047
327. Pašteková Eva Klára LS Kroměříž 2 4 009
328. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 3 978
328. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 2 3 978
330. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 3 3 975
331. Veselý Vilém JK Staré Splavy 2 3 957
332. Benovič Vojtěch YC CERE 2 3 946
332. Nalevajko Šimon ČYK 2 3 946
334. Krejza Filip ALT FB 1 3 917
334. Beránková Klára YC CERE 2 3 917
334. Veit Martin ALT FB 1 3 917
334. Rathousová Berta YC CERE 2 3 917
338. Skala Filip JK Cheb 2 3 901
339. Šanda Radek YC CERE 2 3 896
339. Culek Jindřich YC CERE 2 3 896
341. Rozsypal Jakub 1990 JK Olomouc 1 3 873
341. Kučerová Lucie JK Prostějov 1 3 873
343. Hykrda Jan Jachtklub Brno 1 3 837
343. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 3 837
345. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 3 3 812
345. Vojík Matěj YCR Roudnice 3 3 812
347. Plotěná Viktorie Jachtklub Brno 4 3 804
348. Beretová Adéla ČYK 4 3 802
348. Maršálková Michaela ČYK 4 3 802
350. Indrák Jiří Sokol Tovačov 2 3 796
351. Lassig Jiří JK Staré Splavy 3 3 780
352. Gelnar Tomáš KJ Těrlicko 4 3 777
353. Rezek Richard JK Cheb 3 3 753
354. Bureš Jan Sokol Mohelnice 1 3 743
355. Hrubý Pavel ČWA 2 3 726
356. Beerová Anežka SK Štětí 3 3 722
357. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 3 3 714
358. Svoboda Petr 1969 Bohemia Poděbrady 2 3 694
358. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 2 3 694
360. Mojdl Martin YC Kladno 5 3 657
361. Janoušek Vojtěch YC LS Brno 6 3 615
362. Nantl Ondřej YC CERE 3 3 607
363. Novák Vojtěch YC Doksy 2 3 601
364. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 2 3 559
364. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 1 3 559
366. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 3 493
366. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 1 3 493
366. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 3 493
366. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 3 493
370. Čajčík Jan YC LS Brno 2 3 458
371. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 2 3 451
372. Zima Daniel Delfín Jablonec 2 3 431
373. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 3 3 413
374. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 4 3 399
375. Povolný Jakub JK Staré Splavy 2 3 392
376. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 2 3 369
377. Kaláb Jindřich VS Duchcov 3 3 368
378. Utíkal Petr JK Olomouc 1 3 365
379. Dvořák Tobiáš JK Staré Splavy 2 3 345
380. Řezníček Tomáš YC Velké Dářko 1 3 337
381. Dragoun Vítek JK Plzeň 4 3 336
382. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 3 283
382. Kučera Tomáš Orthodocks YC 1 3 283
382. Plášil Roman Orthodocks YC 1 3 283
382. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 1 3 283
382. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 3 283
387. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 5 3 282
388. Jiránková Karolína YCR Roudnice 2 3 260
389. Lis Jonáš 1 3 220
389. Lis Jáchym ALT RS 1 3 220
391. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 3 203
392. Blatecký David Jachtklub Brno 1 3 200
392. Samcová Klára TJ Rapid Brno 1 3 200
394. Novotný Ondřej YC LS Brno 3 3 185
395. Špaček Matěj YC CERE 3 3 182
396. Bortlíková Sára JK Ostrava Poruba 4 3 178
397. Vinkl Petr YC Kladno 1 3 166
398. Lokajíčková Lucie ČYK 4 3 164
398. Klíma Vojtěch ČYK 4 3 164
400. Jochovič Josef YC Neratovice 2 3 118
401. Vrána Petr TJ Rapid Brno 2 3 054
402. Michalík Daniel Delfín Jablonec 2 3 032
403. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 2 3 031
404. Kuthanová Eliška YC LS Brno 3 3 027
405. Zimová Martina Delfín Jablonec 2 3 000
406. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 949
406. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 949
408. Štruncová Michaela YC Neratovice 2 2 934
408. Škoda Michal YC Neratovice 2 2 934
410. Filip Miroslav YC LS Brno 8 2 925
411. Navrátil Václav Jachtklub Brno 5 2 903
412. Labuda Ondřej YC LS Brno 2 2 899
413. Doležel Ondřej YC CERE 3 2 861
413. Krása Štěpán YC CERE 3 2 861
415. Kocour Ladislav JK Černá v Pošumaví 1 2 814
415. Dudák Marek YC CERE 1 2 814
415. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 2 814
415. Zgraja Martin Orthodocks YC 1 2 814
419. Mátl Albert Jachtklub Brno 5 2 797
420. Binko Šimon JK Plzeň 3 2 791
421. Ottová Tereza Sokol Tovačov 5 2 779
422. Loužek Karel JK Plzeň 2 2 737
423. Michalčín Šimon YC CERE 2 2 691
423. Němcová Lara YC CERE 2 2 691
425. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 685
425. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 2 2 685
427. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 2 2 679
428. Hnitka Martin YC Nechranice 1 2 640
429. Iljuchin Matěj JK Staré Splavy 2 2 633
430. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 618
430. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 2 618
432. Brejšová Violeta JK Cheb 2 2 615
433. Hegrová Julie Delfín Jablonec 2 2 599
434. Chwalek Štěpán JK Ostrava Poruba 4 2 594
435. Brejšová Nevena JK Cheb 2 2 581
436. Čermák Josef YC Neratovice 4 2 579
436. Seibt Miloš YC Neratovice 4 2 579
438. Jiránek Radek YCR Roudnice 3 2 538
439. Falc Andino Federico Milan YC CERE 1 2 494
439. Deutscher Patrik JK Staré Splavy 1 2 494
439. Prchal Vít JK Staré Splavy 1 2 494
442. Havelka Jonáš ČYK 3 2 485
443. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 3 2 478
444. Pavlík Jiří YC LS Brno 4 2 477
445. Rameš Ivan JK Česká Lípa 2 2 473
446. Buchtová Agnes YC LS Brno 5 2 451
447. Hlavsová Sofie YC Krnov 1 2 441
448. Buchtová Sarah YC LS Brno 5 2 435
449. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 2 434
450. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 2 2 414
451. Svanovská Helena YC LS Brno 1 2 408
451. Raška Marek ČWA 1 2 408
451. Smýkal Artur 1 2 408
454. Ráža Matyáš VS Duchcov 3 2 402
455. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 1 2 400
455. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 1 2 400
457. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 2 391
458. Dokoupilová Tereza Delfín Jablonec 2 2 364
459. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 2 360
460. Ptáčník Milan 1974 JK Staré Splavy 1 2 356
460. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 2 2 356
460. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 1 2 356
460. Vavrla Lukáš Sokol Palkovice 1 2 356
464. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 2 341
464. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 341
466. Králová Lucie TJ Rapid Brno 2 2 336
467. Vaszi Victoria SK Štětí 3 2 326
468. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 320
468. Staniek Štěpán Orthodocks YC 1 2 320
468. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 2 320
471. Otevřel Pavel YC LS Brno 5 2 315
472. Svoboda Lukáš YC Neratovice 3 2 314
472. Havel Filip YC Neratovice 3 2 314
474. Krejčiřík Jan YC LS Brno 3 2 307
474. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 3 2 307
476. Krejčík Václav YC Neratovice 2 2 300
476. Čermák Josef YC Neratovice 2 2 300
478. Rezková Ludmila JK Cheb 2 2 278
479. Šulc Jan YC Vysoké Mýto 4 2 263
479. Ručka Tomáš YC Kladno 1 2 263
481. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 2 2 262
482. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 2 260
482. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 2 260
482. Korbová Ivana JK Olomouc 1 2 260
482. Vacula Karel YC Znojmo 1 2 260
482. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 260
482. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 2 2 260
488. Ptášníková Viktorie YC Krnov 2 2 252
489. Dressler Antonín ČYK 3 2 238
490. De Vita Carla ČYK 4 2 223
491. Bureš Zdeněk YC LS Brno 8 2 209
492. Richterová Eliška YC Pardubice 2 2 201
492. Najvárková Magdaléna Orthodocks YC 2 2 201
494. Sedláček Petr JK Prostějov 1 2 161
495. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 1 2 126
496. Vacula Jiří JK Staré Splavy 1 2 104
497. Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 2 050
497. Kokeš Petr Jachtklub Brno 1 2 050
497. Dressler Josef ČYK 1 2 050
497. Marečková Lucie Jachtklub Brno 1 2 050
497. Šabatová Barbora YC LS Brno 1 2 050
497. Drahorád Petr JK Cheb 2 2 050
503. Kučera Matěj TJ Lanškroun 3 2 024
503. Rek Adam TJ Lanškroun 2 2 024
505. Nuc Mario JK Plzeň 2 2 008
506. Jeništa Martin Sokol Dobřichovice 1 2 006
507. Spousta Petr YC LS Brno 4 1 984
508. Rážová Lea VS Duchcov 3 1 969
509. Červený Martin JK Plzeň 4 1 960
510. Naxerová Nina YC CERE 4 1 950
511. Svobodová Annie YC Velké Dářko 2 1 947
512. Záluský Kamil YC Nechranice 1 1 940
512. Kramář Petr JK Česká Lípa 1 1 940
514. Krieglstein Jan JK Cheb 2 1 927
515. Novotný Radim YC LS Brno 4 1 904
516. Zalabák Petr Chemička Ústí 1 1 892
516. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 1 1 892
518. Fanfrlová Markéta Baník Ostrava 2 1 891
519. Červenková Veronika KJ Těrlicko 3 1 889
520. Hendrych Václav YC Doksy 2 1 875
521. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 2 1 861
522. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 2 1 853
523. Mašková Tereza YC DIM Bezdrev 1 1 846
524. De Vita Barbara ČYK 3 1 841
525. Všetečka Jan YC LS Brno 4 1 835
526. Sluka Zbyněk JK Toušeň 2 1 822
527. Štěpánková Jana Delfín Jablonec 2 1 809
528. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 1 808
529. Kubáňová Nikita YC CERE 2 1 786
530. Mojdlová Kateřina Orthodocks YC 1 1 779
531. Nováková Ludmila YC LS Brno 7 1 773
532. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 2 1 771
533. Trubačíková Hana YC LS Brno 3 1 766
533. Pešková Adéla YC LS Brno 3 1 766
535. Koval Kristián KJ Těrlicko 1 1 758
535. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 1 1 758
535. Dolejš Rudolf ČWA 1 1 758
538. Kršňák Jan VS Duchcov 1 1 734
538. Mareš Miloš YC Kladno 1 1 734
540. Mareček Josef JK Staré Splavy 1 1 730
540. Smrčka Jiří ČYK 1 1 730
540. Dvořák Jan JK Staré Splavy 2 1 730
540. Quittnerová Natálie Delfín Jablonec 1 1 730
544. Vašíčková Tereza YC Velké Dářko 2 1 726
544. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 1 726
544. Lambl Kubáňová Zuzana 1984 YC CERE 3 1 726
547. Novák Adam YC Doksy 2 1 709
547. Vinterlíková Karolína YC Doksy 2 1 709
549. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 2 1 696
549. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 1 696
551. Bauerová Anna Delfín Jablonec 1 1 635
551. Solfronk Antonín YC Nechranice 2 1 635
553. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 1 1 626
553. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 1 626
555. Havelková Josefina ČYK 3 1 601
556. Němec Milan KJ Těrlicko 2 1 584
557. Šebková Kristýna YC LS Brno 1 1 582
557. Vastl Ladislav JK Černá v Pošumaví 1 1 582
557. Buřil Miloš ALT RS 1 1 582
560. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 3 1 564
561. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 545
561. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 2 1 545
563. Najvárek Ondřej YC Lískovec 1 1 523
564. Centrichová Hana KJ Těrlicko 2 1 519
565. Jiřičková Nikola JK Toušeň 1 1 505
566. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 1 497
566. Dragoun Dominik JK Plzeň 1 1 497
568. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 1 486
569. Vigh Aoife YC LS Brno 2 1 471
569. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 1 1 471
571. Mastník Štěpán YC CERE 2 1 467
572. Valouch Libor JK Olomouc 1 1 457
573. Krátký Jan Slavoj Hluboká 1 1 452
573. Staňková Kateřina SK Tři sestry 1 1 452
575. Šilhavý Jaromír JK Plzeň 2 1 450
575. Makrlík Dušan JK Klatovy 2 1 450
577. Kátrik Viktor JK Toušeň 1 1 440
577. Brejcha Viktor YC CERE 1 1 440
577. Bartoš Richard 1969 YC Lískovec 1 1 440
577. Brázdová Roxana Adelaida Delfín Jablonec 1 1 440
581. Mušálek Pavel YC Kozmice 2 1 432
582. Háma Martin YC Doksy 1 1 426
583. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 3 1 421
584. Pavelková Sofie ČYK 2 1 414
584. Skalová Ema ČYK 2 1 414
584. Bryxová Lucie YC Nechranice 2 1 414
584. Pfeiferová Veronika YC Nechranice 2 1 414
588. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 1 1 406
588. Martinec František Lokomotiva Cheb 1 1 406
588. Bláha Martin JK Plzeň 1 1 406
591. Vistr Tomáš 1 1 385
591. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 1 385
591. Ptašnik Vladislav YK Jestřábí 1 1 385
591. Petřík Roman YC Velké Dářko 1 1 385
595. Panocha Tomáš YC Kladno 1 1 360
595. Pokoš Radim VS Duchcov 1 1 360
597. Pitel Šimon JK Sokolov 1 1 307
598. Pokorný Jiří LS Kroměříž 2 1 301
599. Heneš David JK Olomouc 1 1 297
599. Plecitý Martin JK Toušeň 1 1 297
599. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 2 1 297
599. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 1 1 297
603. Perničková Lucie Jachtklub Brno 1 1 291
604. Satranská Zuzana YC Pardubice 2 1 290
604. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 1 1 290
604. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 1 1 290
607. Novotný Alexandr YC Krnov 1 1 288
607. Doležel František YC Krnov 1 1 288
609. Kudrna Jan YC LS Brno 6 1 286
610. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 2 1 229
611. Kryštof Šimon YC LS Brno 3 1 206
611. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 1 206
613. Šrubařová Kristýna YC LS Brno 2 1 186
614. Filinger Marek YC CERE 1 1 180
615. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 1 176
615. Horánska Magdalena YC CERE 1 1 176
615. Tichý Jonáš YC Neratovice 1 1 176
615. Bosne David Erik YC CERE 1 1 176
615. Kunicová Alena YC CERE 1 1 176
615. Horáček Jiří YC CERE 1 1 176
621. Vondráček Tomáš YC CERE 3 1 166
622. Maslov Kyrylo YC Lískovec 1 1 156
622. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 1 156
622. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 1 1 156
622. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 1 1 156
626. Hasman Radim 2006 Delfín Jablonec 1 1 139
627. Mareš Michael YC Pardubice 1 1 132
627. Plachý Jonáš YC Pardubice 1 1 132
629. Štursová Pavla YC Nelahozeves 3 1 118
630. Grochal Štěpán YC Dyje 1 1 094
631. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 2 1 093
631. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 1 1 093
633. Bobková Michaela JK Cheb 1 1 088
633. Kmoníček Jiří YC Pardubice 1 1 088
633. Slíva Martin ČWA 1 1 088
636. Šiffner Jan YC Kladno 1 1 069
636. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 1 1 069
638. Musil Marek ČYK 2 1 068
639. Ziegenfuss Denis YC CERE 2 1 065
639. Šťastná Tereza JK Staré Splavy 1 1 065
639. Václavík Radek JK Česká Lípa 1 1 065
642. Mucska Pavol YC LS Brno 1 1 055
642. Daněk Tomáš YC LS Brno 1 1 055
644. Dragoun Ivan JK Plzeň 1 1 054
644. Binko Štěpán JK Plzeň 3 1 054
646. Novák Jaroslav JK Plzeň 3 1 044
647. Václavek Viktor YC Dyje 1 1 036
648. Buček Adam YC LS Brno 5 1 028
649. Novák David YC CERE 2 1 010
649. Nováková Barbora YC CERE 2 1 010
651. Lejhanec David YC Pardubice 1 997
652. Hegrová Naďa Delfín Jablonec 1 992
653. Petrová Kristýna VS Duchcov 2 991
654. Kulísek Jan PS Eletrika 1 984
654. Hron Petr PS Eletrika 1 984
656. Hubáček Michal 2006 LS Kroměříž 1 972
657. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 969
657. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 1 969
659. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 957
660. Leffler Alois YC Pardubice 2 943
660. Lefflerová Zuzana YC Pardubice 2 943
662. Quittnerová Nicol Delfín Jablonec 1 938
662. Kučera Michal Chemička Ústí 1 938
664. Hykrdová Sára Jachtklub Brno 2 933
665. Krejsa Milan YC CERE 1 932
665. Záluský Tomáš YC CERE 1 932
665. Jelínek Stanislav YC CERE 1 932
665. Denková Adéla YC CERE 1 932
665. Kuthan Jiří 1973 YC Lískovec 1 932
665. Veselý Šimon YC Pardubice 2 932
671. Benovič Martin YC CERE 1 903
671. Nalevajko Radek YC CERE 1 903
673. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 1 891
674. Centrichová Ema KJ Těrlicko 2 885
674. Pokorná Sára LS Kroměříž 2 885
676. Bankov Sava YC LS Brno 1 881
677. Burska Iwona YC CERE 1 879
678. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 2 873
679. Liška Matěj JK Sokolov 2 871
680. Fojtášek Kristian YC Dyje 1 846
681. Tomková Natálie Adriana LS Kroměříž 2 838
682. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 3 834
683. Brejník Lubomír 1979 Slavoj Litoměřice 1 831
683. Sivý Filip Slavoj Hluboká 1 831
683. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 1 831
686. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 1 804
686. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 804
686. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 1 804
686. Ježowicz Zbigniew KJ Těrlicko 1 804
690. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 1 799
690. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 1 799
692. Myšková Ema TJ Rapid Brno 1 792
693. Divíšková Vanda Delfín Jablonec 1 779
694. Dojmazov Petr YC LS Brno 3 756
695. Všetečka Ladislav YC LS Brno 1 754
695. Fantová Kateřina 1968 YC LS Brno 1 754
697. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 730
698. Malínek David YC CERE 2 707
698. Grill Milan YC DIM Bezdrev 1 707
698. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 1 707
698. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 707
698. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 1 707
698. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 707
698. Cotte Pamela YC CERE 1 707
698. Cákoci Marek YC CERE 1 707
698. Spurný Kryštof YC Neratovice 1 707
698. Šimková Markéta 2 707
698. Janatka Jan Císařská louka 1 707
698. Haken Vladimír WS Club VD 1 707
698. Škopová Barbara ČYK 2 707
711. Balažíkova Lada YC Krnov 1 703
711. Chládek Dan YC LS Brno 3 703
711. Bauer František YC CERE 1 703
714. Popper Šimon YC Doksy 1 690
715. Rešl Pavel VS Duchcov 1 688
716. Šormová Marcela YC LS Brno 2 679
717. Ščerba David YC Krnov 1 678
718. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 1 670
719. Blatecký Martin Jachtklub Brno 1 636
720. Soukup Aleš VS Duchcov 1 630
720. Vogltanz Vladimír YC Kladno 1 630
722. Šenovská Laura KJ Těrlicko 2 621
723. Holý Jiří Baník Ostrava 2 620
724. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 610
725. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 1 594
726. Matýsek Radan KJ Těrlicko 1 554
726. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 554
726. Alešová Lada JK Plzeň 1 554
729. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 1 541
730. Ovcharenko Daria YC LS Brno 1 516
731. Jadrná Sylva TJ Rapid Brno 1 496
732. Berg Petr VS Duchcov 1 494
732. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 494
732. Česaný Prokop ČYK 1 494
735. Švábek Jan YC CERE 1 481
736. Krob Michal YC Kladno 1 456
737. Červená Monika YC LS Brno 1 453
737. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 1 453
739. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 452
739. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 452
739. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 452
742. Vítová Jana JK Plzeň 1 427
742. Vít Ladislav JK Plzeň 1 427
744. Tkáčová Lucie KJ Těrlicko 1 416
745. Junek Vladimír JK Olomouc 1 404
745. Štěpán David Jachtklub Brno 1 404
745. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 404
745. Štengl Michal YC Doksy 1 404
749. Rohlík Šimon YC Pardubice 1 402
749. Kosina Václav YC Pardubice 1 402
749. Knapčiková Kristína YC Krnov 1 402
752. Ďásek František JK Cheb 1 396
753. Ćmok Lech KJ Těrlicko 1 360
753. Nevelöšová Sára SK Štětí 1 360
753. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 360
756. Ševčík Marek YC LS Brno 1 356
756. Preiss Jan Egon YC LS Brno 1 356
758. Hornof Tomáš Chemička Ústí 1 336
758. Manič Petr Chemička Ústí 1 336
758. Hubáček Jan ČYK 1 336
761. Švejdová Michala YC CERE 1 335
762. Forst Matouš YC Velké Dářko 1 323
763. Vice Kateřina JK Plzeň 1 318
764. Srdínková Simona YC Pardubice 1 304
765. Žalud Tomáš ČANY 1 303
765. Motal Tomáš ČANY 1 303
765. Mravináč Petr YC Kladno 1 303
765. Čudková Josefína Slavoj Český Těšín 2 303
765. Rajniš Jan YCR Roudnice 1 303
765. Juda Jakub YCR Roudnice 1 303
771. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 1 278
772. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 1 277
773. Prax Jakub YC LS Brno 1 261
774. Jaroš Lukáš Bohemia Poděbrady 1 258
775. Janatka Jakub YC CERE 2 226
775. Marčánová AMY YC Krnov 1 226
777. Tlach Michal YC LS Brno 1 210
778. Opletalová Ivana JK Plzeň 1 202
778. Vaszi Kateřina SK Štětí 1 202
778. Hýský Lukáš VS Duchcov 1 202
778. Křenek Miloš 1 202
778. Bartošová Andrea VS Duchcov 1 202
778. Trnková Daniela Bohemia Poděbrady 1 202
778. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
778. Česaný Antonín ČYK 1 202
778. Hájek Libor JK Cheb 1 202
778. Mudra Zbyněk 1972 Lokomotiva Plzeň 1 202
778. Bartoš Jaroslav VS Duchcov 1 202
778. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 1 202
778. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 1 202
778. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 202
778. Pavlovská Dominika YC LS Brno 3 202
778. Čoupek Ondřej YC LS Brno 4 202
778. Symonov Mykhailo YC LS Brno 1 202
778. Čoupek Miroslav YC LS Brno 4 202
778. Bartoš René KJ Těrlicko 1 202
778. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 1 202
778. Kilb Amber YC Dyje 1 202
778. Kilb Robin 2007 YC Dyje 1 202
800. Fuchsová Edita YC Velké Dářko 1 198
801. Bareš David YC CERE 2 180
802. Šír Michal YC LS Brno 1 152
803. Mikeška Jakub YC Krnov 1 101
803. Mahr Tobias YC Velké Dářko 1 101
803. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 101
806. Šlechta Samuel 1 0
806. Valešová Klára 1 0
806. Kašpar Antonín YC CERE 2 0
806. Kuncová Marie JK Sokolov 1 0
806. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
806. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 1 0
806. Hajda Štěpán YC LS Brno 2 0
806. Kotek Kamil JK Staré Splavy 1 0
806. Koleňák Matěj YC LS Brno 1 0
806. Daněk Kryštof YC LS Brno 1 0
806. Hrubý Karel Jachtklub Brno 1 0
806. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 0
806. Přikryl David YC LS Brno 1 0
806. Bielik Ivan YC LS Brno 1 0
806. Janderová Klára YC SaS 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ