Všechny články

Mistrovství světa Waszpů

11.–16. 7. se na Gardě konalo Mistrovství světa Waszpů, na kterém nás reprezentovali čtyři závodníci z celkem 160.
 celý článek

Mistrovství Evropy lodní třídy RS700

Mistrovství Evropy lodní třídy RS700 bylo součástí výročních RS Games, které se konaly v anglickém Weymouthu. Česká výprava čítala 6 závodníků, kteří se poměřili v 10 náročných rozjížďkách se závodníky z Velké Británie a Francie.
 celý článek

Juniorské mistrovství světa třídy 49er

Historicky první účast českých posádek na juniorském mistrovství světa olympijské třídy 49er, které dnes začíná na italském jezeře Como. Na startu uvidíme 68 lodí a mezi nimi dvě naše posádky Matěje a Šimona Jurečkovi z YC Císařská Louka a Jaroslava Čermáka s Petrem Košťálem z YC Pardubice.
 celý článek

World Sailing Show

Podívejte se na 3. díl World Sailing Show. Přibližně 20minutový sestřih toho nejzajímavějšího, co se za poslední měsíc událo ve světovém jachtingu.
 celý článek

Tomáš Peterka po prvním dnu devátý na ME třídy Optimist

Dnes naši mladí závodníci odjeli první dvě rozjížďky na Mistrovství Evropy lodní třídy Optimist v dánském Sonderborgu. Na startu je 253 lodí z 41 zemí.
 celý článek

Mezinárodní mistrovství Rakouska – 3. místo pro českou posádku Josef Sivý/Jiří Žíla

Ve dnech 28.–31. 7. 2022 proběhlo na jezeře Atersee, mezinárodní mistrovství Rakouska v lodní třídě Pirát. Zúčastnilo se ho 23 posádek z Rakouska, Německa, Maďarska a Česka.
 celý článek

Národní sportovní agentura zveřejnila Výzvu pro Kluby a TJ - Provoz a údržba 2022

Datum a čas zahájení příjmu žádosti: 1. 8. 2022 12.00 hod Datum a čas ukončení příjmu žádostí: 31. 8. 2022 12.00 hod. Jedná se o kolovou nesoutěžní Výzvu
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy Cadet

V sobotu 30. srpna bylo v anglickém Torquay slavnostně zahájeno mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na které je přihlášeno celkem 85 lodí. Česko reprezentují posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor pod vedením trenérů Zdeňka Parůžka a Pavla Winkle...
 celý článek

Titul a stříbro z Mistrovství  Evropy třídy Tornado 

Rodinný tým Zdeněk Pavliš na kormidle s Klárou Pavlišovou na kosatce z YC Kovářov získal na mistrovství Evropy katamaranů Tornado titul Mistrů Evropy.
 celý článek

Kite Foil World Series

V termínu 20.–24. 7. proběhl v jihoitalské Gizzerii závod Kite Foil World Series. Zúčastnilo se ho téměř 100 závodníků z mnoha zemí – muži, ženy i junioři (U17). Sešla se tu prakticky celá světová špička, která mohla předvést to nejlepší, co umí. V závodě se představili také tři čeští závodníci.
 celý článek

ZÁPIS Z ČERVENCOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 21. července 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

INTEGRA 2022 Czech Slalom Championship zná vítěze

Mistrovství ČR ve slalomu skončilo ve Viganji v neděli 24. 7. Konkurence byla výborná, přijeli slovinští junioři, kteří nakonec brali zlaté medaile mezi muži i ženami.
 celý článek

Navštivte muzeum windsurfingu

Udělejte si výlet na malebný zámek Stránov u Mladé Boleslavi, kde je nyní v barokním špýcharu umístěna expozici Windsurfing muzea (stále jednoho ze dvou a stále jediného veřejnosti otevřeného muzea windsurfingu na světě).
 celý článek

Na stejném pódiu jako na olympiádě v Helsinkách

Vzhledem k 70. výročí olympiády v Helsinkách, která se konala v roce 1952, a na které třída Finn poprvé startovala, se letošní Mistrovství světa veteránů – Finn World Masters – konalo právě v tomto městě.
 celý článek

Mitrovské tituly pro Karla Lavického a Kateřinu Švíkovou

Integra 2022 Czech iQFoil Championship – první ze dvou šampionátů, které se nyní odehrávají v chorvatské Viganji včera skončil.
 celý článek

Bambusová regata – Český pohár třídy Optimist

Po čtrnáctidenním soustředění a Závodu mladých nadějí tradiční prázdninovou mega akci Yacht Clubu Velké Dářko zakončil o víkendu 16.–17. 7. Český pohár třídy Optimist.
 celý článek

Soustředění třídy ILCA 4 na Nechranicích

Přihlaste se na soustředění, které proběhne v termínu 22.–28. 8. 2022 v Kempu Nechranice YC CERE.
 celý článek

Integra 2022 Czech iQFoil & Slalom Championships – Adam Horký Memorial

Již tradiční mezinárodní mistrovství České republiky ve windsurfingu se koná v chorvatské Viganji na poloostrově Pelješac. Nejprve od 17. do 20. 7. ve třídě iQFoil a pak od 21. do 24. července ve slalomu.
 celý článek

DVA TÝDNY PRÁZDNIN NA VELKÉM DÁŘKU 

První dva týdny prázdnin jsou na Velkém Dářku již tradičně věnovány jachtingu dětí. Odjedou se zde dva pohárové závody a proběhnou dvě týdenní soustředění. V Yacht Clubu Velké Dářko se během té doby vystřídá cca 200 jachtařů na Optimistech, ILCA 4, Technech 293 či Evropách.
 celý článek

Český tým na juniorském mistrovství světa v Haagu zůstal těsně za medailemi

V holandském přístavu Scheveningen nedaleko Haggu skončilo ve čtvrtek 14. července juniorské mistrovství světa World Sailing – Youth Sailing World Championship 2022.
 celý článek
Celkem stran: 209, záznamů: 4176

nahoru