Všechny články

Mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7 skončilo nadějně

Mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7 se konalo minulý týden ve francouzském Hyeres. Na startu bylo více než 350 jachtařů z celého světa.
 celý článek

Vyhlášení windsurfingové sezony 2022

Vyhlášení sezony 2022 a valná hromada České windsurfingové asociace se bude konat v sobotu 10. 12. v areálu Dvůr Pecínov. 
 celý článek

Karel Lavický na Azorech

Karel Lavický odjel minulý týden závod v olympijské třídě iQFoil na Azorských ostrovech.
 celý článek

Mistrovství světa třídy RS Venture Connect

Od neděle 20. do neděle 27. 11. se koná v sultanátu Omán Mistrovství světa ve třídě RS Venture Connect. Závod bude vyhlášen jak v kategorii Open, tak v kategorii Para.
 celý článek

Soustředění třídy 29er v Koperu

V termínu od 12. do 20. 11. proběhlo první přípravné soustředění na sezonu 2023 pro SCM 29er ve slovinském Koperu. Zároveň to byl test pro společnou spolupráci mezi týmy a trenéry Slovinska, Rakouska a Česka.
 celý článek

Pět českých reprezentantů na Mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7

Mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7 dnes v 11.00 odstartuje ve francouzském Hyeres. Na startu je více než 350 jachtařů z celého světa, kteří budou o medaile bojovat následujících 6 dnů.
 celý článek

Sametová regata

Poslední závod sezony třídy RS Feva a také poslední letošní závod v Praze na Vltavě zná své vítěze!
 celý článek

Zápis z podzimního jednání KR

Jednání Komise rozhodčích proběhlo ve čtvrtek 10.11.2022 online. Zápis naleznete v příloze.
 celý článek

Výzva pro zájemce o rekvalifikační kurzy pro trenéry na rok 2023

Vážení zástupci klubů, dovolujeme si vás oslovit s výzvou pro zájemce o rekvalifikační kurzy pro trenéry III. a II. třídy na rok 2023.
 celý článek

České úspěchy na chorvatské regatě Jabuka

Osmdesátišestistopá slovinská plachetnice Z86 WAY OF LIFE, na které jel jako skipper Michael Maier, vyhrála devatenáctý ročník chorvatské regaty Jabuka. Třetí místo přidal tým SPG Pavla Sehnala.
 celý článek

Pozvánka na korespondenční jednání KR – podzim 2022

Jednání Komise rozhodčích, online přes MS Teams, čtvrtek 10.11.2022, zahájení ve 20:00.
 celý článek

Mistrovství ČR v team racingu třídy Optimist

Od pátku 4. do neděle 6. listopadu se v Praze na Vltavě jelo mistrovství ČR v team racingu třídy Optimist nazvané O krále Prahy. Závod tradičně pořádal Yacht Club CERE. Přihlášeno bylo 16 tříčlenných týmů z celé republiky.
 celý článek

Mistrovství světa třídy RS21

Mistrovství světa třídy RS21 se konalo od 2. do 6. listopadu v chorvatském Biogradu. Z České republiky se ho účastnily dvě posádky – první ve složení Michal Krysta, Ondřej Bobek, Jan Dvořák a Viktor Brejcha, druhá ve složení Tereza Šamšulová, Marek Dudák, Václav Brabec a Milan Šnajdr.
 celý článek

David Křížek: Plavba snů

David Křížek napsal a ilustroval ve výkonu trestu knihu pro děti. Kniha vyšla díky podpoře mnoha Davidových přátel, zejména jachtařů. Nyní je již v prodeji a může být skvělým dárkem i pro vaše děti.
 celý článek

Smuteční oznámení

Dnes 7. listopadu zemřel náhle ve věku 66 let Ing. Ivo Jakubec, dlouholetý rozhodčí, trenér mládeže a předseda Středočeského krajského svazu jachtingu.
 celý článek

Medaile na juniorském mistrovství Evropy iQFoil opět blízko

V pořádném dešti a silném větru medaile těsně unikla Kristýně Piňosové na juniorském mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil v Brestu. Brala 4. místo. Na 6. místě. ji doplnila Kateřina Altmannová. V závodě startovalo celkem 270 juniorů z celého světa.
 celý článek

Nicol Říčanová vicemistryně světa ve třídě Techno 293

Od 31. 10. do 5. 11. se konalo ve městě Limasol na ostrově Kypr mistrovství světa třídy Techno 293. Závodu se účastnilo 226 mladých windsurfařů z 21 států celého světa. 
 celý článek

Zlato z Gardy pro Davida Hrubého

David Hrubý z Yacht Clubu Nechranice vyhrál Halloween regatu třídy Optimist na Gardě! Jeho poslední závod v kategorii Cadetti pro něj nemohl dopadnout lépe!
 celý článek

Bronz z Eurocupu 29erů pro Lukáše Dadáka s Danem Viščorem

Na Gardě se na konci října odjel poslední letošní závod Eurocupu třídy 29er. Na velmi dobře obsazené regatě se sešlo 153 posádek z 19 zemí. A naši se rozhodně neztratili!
 celý článek

ZÁPIS Z ŘÍJNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2022

Čtvrtek, 27. října 2022, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek
Celkem stran: 209, záznamů: 4180

nahoru