nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2008
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 1766 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
24
136 891
2.
Cejnar Matyáš
YC CERE
23
89 345
3.
Cejnar Lukáš
YC CERE
23
87 330
4.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
17
84 211
5.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
19
72 983
6.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
17
69 853
7.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
18
69 712
8.
Novotný Štěpán
JK Cheb
22
68 548
9.
Kořan Petr
YC Neratovice
23
67 745
10.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
18
67 171
11.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
14
65 531
12.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
17
63 676
13.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
22
63 088
14.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
19
60 093
15.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
24
60 059
16.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
16
60 053
17.
Audy Dan
Jachtklub Brno
16
58 993
18.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
16
58 785
19.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
23
58 769
20.
Sharp Phil
GBR - Great Britain
1
57 077
20.
Sharp Phil
GBR - Great Britain
1
57 077
22.
Zárubová Michaela
JK Cheb
18
52 853
23.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
13
51 941
24.
Outrata Jiří
JK Toušeň
15
50 309
25.
Seidl Šimon
YC LS Brno
18
49 921
26.
Rybáček Josef
YC Doksy
14
48 693
27.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
17
48 569
28.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
15
48 558
29.
Neumann Lukáš
YC RODOP
11
47 559
30.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
14
47 451
31.
Kořanová Johana
YC Neratovice
20
46 478
32.
Plecitý Martin
JK Toušeň
16
45 884
33.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
17
45 870
34.
Slíva Jakub
YC Nechranice
13
45 654
35.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
15
45 481
36.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
23
45 175
37.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
17
44 765
38.
Fiala Petr
YC Neratovice
12
44 150
39.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
17
43 493
40.
Blatecký David
Jachtklub Brno
14
43 009
41.
Horký Adam
ČWA
8
42 828
42.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
16
41 506
43.
Babický Roman
JK Česká Lípa
15
41 488
44.
Šmídová Lenka
YC Neratovice
9
40 569
45.
Kubový Martin
JK Toušeň
11
40 542
46.
Trčka Martin
Baník Most
8
40 514
47.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
21
40 427
48.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
13
40 075
49.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
20
39 987
50.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
17
39 726
51.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
16
39 638
52.
Chudějová Hana
YC Neratovice
18
39 277
53.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
10
39 107
54.
Kliment Michal
YC Neratovice
21
39 105
55.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
15
38 614
56.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
9
37 573
57.
Musil Tomáš
YC RODOP
5
37 297
58.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
16
36 790
59.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
17
36 488
60.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
9
36 363
61.
Štěrba Igor
YC Znojmo
13
35 120
62.
Jebavý Vít
YC Neratovice
15
34 548
63.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
13
34 518
64.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
16
33 914
65.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
13
33 837
66.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
14
33 543
67.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
18
33 447
68.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
15
33 437
69.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
15
33 381
70.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
18
33 253
71.
Cejnar Tomáš
YC CERE
20
33 070
72.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
19
33 026
73.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
17
33 014
74.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
13
32 843
75.
Landkammerová Jana
YC Neratovice
9
32 408
76.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
19
32 345
77.
Storch Petr
YC Ústí n L
17
31 988
78.
Vinkl Daniel
YC Kladno
20
31 760
79.
Landkammerová Šárka
YC Neratovice
7
31 691
80.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
11
31 556
81.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
15
31 428
82.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
12
31 224
83.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
16
31 037
84.
Janderová Klára
YC SaS
13
30 978
85.
Fantová Klára
YC LS Brno
14
30 609
86.
Vinkl Petr
YC Kladno
27
30 563
87.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
10
30 359
88.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
17
29 663
89.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
19
29 069
90.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
10
28 888
91.
Štrunc Jan
YC Neratovice
18
28 760
92.
Kůrka Petr
ALT Melges 24
6
28 751
92.
Matuška Petr
ALT Melges 24
6
28 751
94.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
13
28 564
95.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
16
28 335
96.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
20
28 332
97.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
19
27 659
98.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
14
27 452
99.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
12
27 231
100.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
18
26 920
101.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
15
25 936
102.
Sklenář Petr
YC Neratovice
7
25 741
103.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
8
25 585
104.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
12
25 391
105.
Hendrych Václav
YC Doksy
12
25 232
106.
Utíkal Petr
JK Olomouc
13
25 221
107.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
9
24 845
108.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
16
24 812
109.
Prucha Alexandr
Vodní stavby Pha
14
24 561
110.
Štantejský Jan
YC RODOP
2
24 449
111.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
9
24 446
112.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
13
24 411
113.
Horáček Marek
LS Kroměříž
16
24 373
114.
Kir Milan
IWS Club Nechra
5
24 324
115.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
10
24 134
116.
Havelka Jakub
ČYK
4
23 865
117.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
16
23 815
118.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
13
23 749
119.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
13
23 423
119.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
13
23 423
121.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
11
23 166
122.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
13
23 140
123.
Kuchař Jan
YC CERE
11
22 932
124.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
12
22 880
125.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
16
22 851
126.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
23
22 761
127.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
10
22 751
128.
Brožek Pavel
SC Testudo
7
22 734
128.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
7
22 734
130.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
10
22 695
131.
Lejhanec David
YC Pardubice
10
22 692
132.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
8
22 646
133.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
11
22 480
134.
Moucha Pavel
YC Doksy
13
22 473
135.
Killarová Marie
Baník Ostrava
27
22 377
136.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
9
22 202
137.
Nápravník Jakub
ČYK
13
22 179
138.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
7
22 013
139.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
16
21 886
140.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
6
21 835
140.
Kovalčuková Eva
SK Tři sestry
6
21 835
140.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
6
21 835
143.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
7
21 712
144.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
12
21 509
145.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
16
21 434
146.
Škoda Michal
YC Neratovice
6
21 125
146.
Podzimek Antonín
ČYK
14
21 125
148.
Slívová Jana
YC Nechranice
13
20 944
149.
Hrubý Pavel
ČWA
11
20 693
150.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
9
20 672
151.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
15
20 643
152.
Podhorec Štefan
YC Kladno
21
20 499
153.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
11
20 350
154.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
8
19 735
155.
Havel Filip
YC Neratovice
18
19 608
156.
Kudláček Pavel
ČWA
6
19 319
157.
Kulík Martin
YC RODOP
5
19 316
157.
Valdhansová Klára
ČYK
13
19 316
159.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
10
19 151
160.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
8
18 905
161.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
7
18 887
161.
Janda Martin
ASK Lovosice
7
18 887
163.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
18 770
164.
Novotný Václav
JK Cheb
6
18 704
165.
Procházka Jan
YC Znojmo
9
18 648
166.
Martan Jiří
Lokomotiva Plzeň
9
18 433
167.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
15
17 881
168.
Ovčička Josef ing.
YC Příbram
6
17 816
169.
Zajíček Daniel
Slavoj Hluboká
15
17 654
170.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
14
17 553
171.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
14
17 335
172.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
9
17 308
173.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
14
17 276
174.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
9
17 217
175.
Freeman Joanna
GBR - Great Britain
1
17 085
175.
Freeman Joanna
GBR - Great Britain
1
17 085
175.
Francis Holly
GBR - Great Britain
1
17 085
178.
Korych Pavel
YC Kladno
17
17 038
179.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
19
16 981
180.
Chyťová Marcela
YC LS Brno
10
16 932
181.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
17
16 884
182.
Dvořák Michal
Lokomotiva Cheb
9
16 879
183.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
13
16 743
184.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
16 705
185.
Kotek Michal
YC Markop FL
4
16 601
186.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
6
16 531
187.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
14
16 279
188.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
17
15 936
189.
Sejkora Luděk
YC Markop FL
4
15 918
190.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
10
15 880
191.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
11
15 829
192.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
9
15 826
193.
Bachtík Lukáš
YC CERE
12
15 735
194.
Černá Anna
Lokomotiva Plzeň
6
15 731
195.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
15 590
196.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
6
15 573
197.
Nápravníková Barbora
ČYK
15
15 479
198.
Guryča Jan
YC CERE
10
15 462
199.
Procházka Eduard
YC Znojmo
8
15 459
200.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
9
15 386
201.
Kennedy Thomas
UKR - Ukraine
1
15 324
201.
Chesterman Ellie
UKR - Ukraine
1
15 324
203.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
3
15 245
204.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
17
15 244
205.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
6
15 228
206.
Lachner Vít
YC Neratovice
6
15 170
207.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
10
15 051
208.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
15
14 984
209.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
17
14 721
210.
Knetig Martin
Jachtklub Brno
8
14 660
211.
Drahorád Petr
JK Cheb
8
14 497
212.
Švihlík Martin
YC RODOP
4
14 443
213.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
14
14 397
214.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
5
14 386
215.
Hostinský Petr
Sokol Dobřichovice
13
14 365
216.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
6
14 309
217.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
7
14 216
218.
Kazula Filip
POL - Poland
2
14 063
218.
Kazula Filip
POL - Poland
2
14 063
218.
Kazula Filip
POL - Poland
2
14 063
218.
Maskulak Kacper
POL - Poland
2
14 063
218.
Maskulak Kacper
POL - Poland
2
14 063
218.
Maskulak Kacper
POL - Poland
2
14 063
224.
Havel Jiří
SC Testudo
6
14 035
225.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
10
13 874
226.
Vacula Jan
YC Znojmo
10
13 786
227.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
7
13 662
228.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
18
13 599
229.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
6
13 557
229.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
6
13 557
231.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
9
13 549
232.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
13
13 462
233.
Frohlich Denis
YC Kladno
6
13 450
234.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
9
13 353
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
235.
Dubielak Sonia
POL - Poland
2
13 206
243.
Rokusek Jaromír
Sokol Dobřichovice
8
13 205
243.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
8
13 205
245.
Zíma Jakub
ČWA
8
13 152
246.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
12
13 004
247.
Otta Jiří
Sokol Tovačov
4
12 962
247.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
4
12 962
249.
Winkler Pavel
JK Toušeň
4
12 948
250.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
13
12 730
251.
Slíva Martin
ČWA
6
12 658
252.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
9
12 644
253.
Kynčl Jan
LK Štěchovice
9
12 623
254.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
12 600
254.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
12 600
254.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
12 600
254.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
12 600
258.
Míka Radek
YC SaS
15
12 584
259.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
9
12 583
260.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
15
12 521
261.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
6
12 404
262.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
18
12 382
263.
Sanková Lenka
VS Duchcov
11
12 352
264.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
6
12 244
265.
Bláha Martin
JK Plzeň
11
12 073
266.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
4
12 045
267.
Kraus Jiří
YC RODOP
4
12 026
268.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
5
12 012
268.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
5
12 012
270.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
15
11 942
271.
Löwit Harry
Císařská louka
7
11 880
272.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
12
11 863
272.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
12
11 863
274.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
4
11 836
275.
Kuthan Martin
YC Neratovice
5
11 821
276.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
6
11 802
277.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
7
11 791
278.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
12
11 762
279.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
4
11 729
280.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
15
11 636
281.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
8
11 522
282.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
9
11 479
283.
Myška Filip
IWS Club Nechra
7
11 371
284.
Vyhnánková Kateřina
JK Staré Splavy
10
11 312
285.
Mikule Aleš
SK Tři sestry
3
11 249
286.
Toth Martin
ČWA
5
11 131
287.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
5
11 048
288.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
15
11 039
289.
Valouch Libor
JK Olomouc
12
11 026
290.
Raška Marek
ČWA
7
10 990
291.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
7
10 883
292.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
11
10 816
293.
Kala ing. Roman
YC Doksy
4
10 801
294.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
5
10 757
294.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
5
10 757
294.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
5
10 757
294.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
5
10 757
294.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
5
10 757
294.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
5
10 757
300.
Fousek Filip
ALT Tornado
9
10 737
301.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
10 716
301.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
10 716
303.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
14
10 700
304.
Bartošek Petr
YC Znojmo
4
10 481
305.
Carter Timothy
GBR - Great Britain
1
10 439
305.
Stone Hanry
GBR - Great Britain
1
10 439
305.
Plecitý Marek
JK Toušeň
8
10 439
305.
Carter Timothy
GBR - Great Britain
1
10 439
309.
Stránská Lucie
VS Duchcov
7
10 389
310.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
15
10 340
310.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
15
10 340
312.
Sladký ml. Martin
ČWA
3
10 331
313.
Šplíchal Pavel
Baník Ostrava
14
10 316
314.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
5
10 186
315.
Hartl Radim
YC LS Brno
6
10 146
316.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
7
10 111
317.
Vopátek Martin
SK Tři sestry
2
10 093
318.
Korvas Filip
ČYK
13
10 013
319.
Vít Ladislav
JK Plzeň
20
9 917
320.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
9
9 880
321.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
11
9 857
322.
Skála Pavel
JK Cheb
5
9 840
323.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
11
9 818
324.
Zárubová Daniela
JK Cheb
4
9 816
325.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
12
9 743
326.
Ovčička Petr
YC Příbram
6
9 734
327.
Antoniak Jakub
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
327.
Antoniak Jakub
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
327.
Antoniak Jakub
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
327.
Antoniak Jakub
POL - Poland
1
9 635
327.
Antoniak Jakub
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
327.
Antoniak Jakub
POL - Poland
1
9 635
327.
Rola-Janicki Michal
POL - Poland
1
9 635
341.
Hartmann Pavel
ČWA
13
9 605
342.
Richter Zdeněk
YC Doksy
10
9 520
342.
Novák Jaroslav
YC Doksy
10
9 520
344.
Houdek Roman
YC LS Brno
5
9 483
345.
Brožek Martin
YC CERE
8
9 475
346.
Čajčík Karel
YC Pardubice
11
9 360
347.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
8
9 245
348.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
7
9 190
349.
Vacula Karel
YC Znojmo
8
9 145
350.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
15
9 083
351.
Kantor František
YC LS Brno
7
9 073
352.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
9
9 069
353.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
5
9 040
354.
Hardie Jack
GBR - Great Britain
1
8 934
354.
Young Alexander
GBR - Great Britain
1
8 934
356.
Čermák Petr
YC Kladno
9
8 884
357.
Martinka Jiří
YC RODOP
4
8 881
358.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
7
8 860
359.
Procházka Filip
YC Neratovice
4
8 817
360.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
4
8 796
361.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
5
8 749
362.
Staňová Justýna
Baník Ostrava
15
8 726
363.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
8 686
364.
Matznerová Vlaďka
ČYK
1
8 640
365.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
8
8 535
366.
Maršálek Daniel
YC LS Brno
13
8 533
367.
Šmídová Božena
YC Neratovice
10
8 475
368.
Staňa Ivo
Baník Ostrava
14
8 270
369.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
8 130
369.
Dziubiński Krystian
POL - Poland
1
8 130
369.
Dziubiński Krystian
POL - Poland
1
8 130
369.
Dziubiński Krystian
POL - Poland
1
8 130
369.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
8 130
369.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
8 130
375.
Havelka Jaroslav
ČYK
1
8 065
376.
Henderson Arthur
GBR - Great Britain
1
8 053
376.
Currell Matthew
GBR - Great Britain
1
8 053
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Kazula Filip
POL - Poland
1
7 962
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Kazula Filip
POL - Poland
1
7 962
378.
Kazula Filip
POL - Poland
1
7 962
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Kazula Filip
POL - Poland
1
7 962
378.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
7 962
378.
Kazula Filip
POL - Poland
1
7 962
378.
Kazula Filip
POL - Poland
1
7 962
392.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
3
7 916
392.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
3
7 916
394.
Voskovec Filip
YC Kladno
5
7 906
395.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
4
7 837
396.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
4
7 824
397.
Huk Václav
YC LS Brno
9
7 816
398.
Fanta Matěj
YC LS Brno
11
7 806
399.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
14
7 803
400.
Procházka Libor
ASK Lovosice
4
7 799
401.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
5
7 797
402.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
2
7 792
403.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
8
7 766
404.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
6
7 761
404.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
6
7 761
404.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
6
7 761
404.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
6
7 761
404.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
6
7 761
409.
Maroščíková Gabriela
Baník Ostrava
13
7 732
410.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
6
7 664
411.
Klepin Jedrzej
Jednoráz.licence
1
7 580
412.
Storchová Lucie
YC Ústí n L
7
7 561
413.
Trenzová Karolína
Jachtklub Brno
5
7 516
414.
Styblo Petr
AUT - Austria
3
7 505
414.
Styblo Petr
AUT - Austria
3
7 505
414.
Styblo Petr
AUT - Austria
3
7 505
417.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
9
7 438
418.
Soukupová Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
6
7 424
419.
Bauer Karel
YC CERE
4
7 389
420.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
9
7 370
421.
Gai Michal
Jednoráz.licence
2
7 364
421.
Gai Michal
Jednoráz.licence
2
7 364
421.
Gai Michal
Jednoráz.licence
2
7 364
424.
Červenka Jaroslav
Prazdroj Plzeň
6
7 349
425.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
1
7 290
425.
Klement Pavel
YC RODOP
1
7 290
427.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
6
7 253
428.
Munka Marton
HUN - Hungary
1
7 250
428.
Foldesi Peter
HUN - Hungary
1
7 250
430.
Aišman Jiří
Lokomotiva Cheb
6
7 239
431.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
3
7 230
432.
Staněk Jan
YC Doksy
11
7 225
433.
Jedlička Ivan
ČYK
1
7 152
434.
Audy Petr
Jachtklub Brno
7
7 098
435.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
5
7 093
436.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 092
436.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 092
436.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 092
436.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 092
436.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 092
436.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 092
442.
Musil Jiří
YC Ústí n L
3
7 065
443.
Lux Vlastimil
SC Testudo
4
6 992
444.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
14
6 962
445.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
8
6 923
446.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
2
6 878
447.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
4
6 844
448.
Himmel Jiří
YC Nechranice
9
6 812
449.
Laskowska Zuzanna
POL - Poland
1
6 781
449.
Laskowska Zuzanna
POL - Poland
1
6 781
449.
Laskowska Zuzanna
POL - Poland
1
6 781
449.
Laskowska Zuzanna
POL - Poland
1
6 781
449.
Laskowska Zuzanna
POL - Poland
1
6 781
449.
Laskowska Zuzanna
POL - Poland
1
6 781
455.
Schmied Martin
YC CERE
8
6 743
456.
Crháková Lenka
Jachtklub Brno
4
6 661
457.
Miax Zakowski
POL - Poland
1
6 657
457.
Miax Zakowski
POL - Poland
1
6 657
457.
Miax Zakowski
POL - Poland
1
6 657
457.
Miax Zakowski
POL - Poland
1
6 657
457.
Miax Zakowski
POL - Poland
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
457.
Miax Zakowski
POL - Poland
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
457.
Kobryn Wiktor
Jednoráz.licence
1
6 657
457.
Kobryn Wiktor
Jednoráz.licence
1
6 657
457.
Kobryn Wiktor
Jednoráz.licence
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
457.
Kobryn Wiktor
Jednoráz.licence
1
6 657
457.
Kobryn Wiktor
Jednoráz.licence
1
6 657
457.
Maciej Grzeškowiak
POL - Poland
1
6 657
476.
Ott Stanislav
YC Znojmo
6
6 620
477.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
4
6 616
478.
Klotzing Lasse
GER - Germany
1
6 606
478.
Klotzing Lasse
GER - Germany
1
6 606
478.
Klotzing Lasse
GER - Germany
1
6 606
478.
Klotzing Lasse
GER - Germany
1
6 606
478.
Klotzing Lasse
GER - Germany
1
6 606
483.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
11
6 573
484.
Vašík Radim
YC LS Brno
4
6 549
485.
Mráz Maxmilián
T. J. Sokol Vrané II
14
6 534
486.
Jelínek Jakub
SST klub Plzeň
8
6 502
487.
Zakowski Max
POL - Poland
1
6 457
487.
Zakowski Max
POL - Poland
1
6 457
487.
Grzeskowiak Maciej
POL - Poland
1
6 457
487.
Zakowski Max
POL - Poland
1
6 457
487.
Grzeskowiak Maciej
POL - Poland
1
6 457
487.
Grzeskowiak Maciej
POL - Poland
1
6 457
493.
John Vladimír
ASK Lovosice
2
6 448
494.
Král Karel
JK Sokolov
8
6 441
495.
Zakowski Maksymilian
POL - Poland
1
6 425
495.
Zakowski Maksymilian
POL - Poland
1
6 425
495.
Zakowski Maksymilian
POL - Poland
1
6 425
495.
Zakowski Maksymilian
POL - Poland
1
6 425
495.
Zakowski Maksymilian
POL - Poland
1
6 425
495.
Zakowski Maksymilian
POL - Poland
1
6 425
501.
Rešl Matěj
VS Duchcov
5
6 398
502.
Altmann Tomáš
SST klub Plzeň
8
6 382
503.
Gebhart Jan
JK Cheb
7
6 376
504.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
3
6 368
505.
Hübnerová Karolína
Jachtklub Brno
1
6 331
506.
Hoerler Peter
AUT - Austria
3
6 328
506.
Hoerler Peter
AUT - Austria
3
6 328
506.
Hoerler Peter
AUT - Austria
3
6 328
509.
Ručka Martin
Sokol Palkovice
3
6 316
510.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
5
6 294
511.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
7
6 191
512.
Chlup Jan
YC Dyje
2
6 186
513.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
5
6 160
514.
Tichánková Soňa
Sokol Palkovice
8
6 144
515.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
4
6 141
516.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
6 129
516.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
6 129
516.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
6 129
516.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
6 129
516.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
6 129
516.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
6 129
522.
Součková Barbora
Baník Ostrava
5
6 120
522.
Berský Jaroslav
Baník Ostrava
5
6 120
524.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
4
6 080
525.
Kosmala Wojaech
Jednoráz.licence
1
6 075
526.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
4
6 061
527.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
11
6 051
528.
Žižka Zdeněk
ČYK
1
6 023
529.
Podhorec Štefan
YC Kladno
3
6 008
530.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
6
5 946
531.
Záruba Libor
YC Kladno
2
5 907
531.
Zima Tomáš
YC Kladno
2
5 907
533.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 851
533.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 851
533.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 851
533.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 851
533.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 851
538.
Suderová Tereza
Baník Ostrava
2
5 824
539.
Soukup Aleš
VS Duchcov
12
5 798
540.
Földesi Péter
HUN - Hungary
1
5 777
540.
Munka Márton
HUN - Hungary
1
5 777
542.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
4
5 765
543.
Nuc Mario
JK Plzeň
14
5 747
544.
Eder Bogdan
POL - Poland
1
5 677
544.
Eder Bogdan
POL - Poland
1
5 677
544.
Eder Bogdan
POL - Poland
1
5 677
544.
Eder Bogdan
POL - Poland
1
5 677
544.
Eder Bogdan
POL - Poland
1
5 677
544.
Eder Bogdan
POL - Poland
1
5 677
550.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
5 635
551.
Hemelík Tomáš
ASK Lovosice
6
5 631
552.
Pexa Tomáš
SC Testudo
2
5 614
553.
Kanyicska Márk
HUN - Hungary
1
5 576
553.
Öri Bence
HUN - Hungary
1
5 576
555.
Procházková Bára
YC Znojmo
2
5 567
556.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
10
5 527
557.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
4
5 526
558.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
3
5 522
559.
Mihelin Andraž
SLO - Slovenia
1
5 505
560.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
7
5 446
561.
va Rooij Peter
NED -The Netherlands
1
5 425
562.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
5 416
562.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
5 416
562.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
5 416
562.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
5 416
562.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
5 416
567.
Prokopec Petr
YC Pardubice
6
5 397
568.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
5
5 373
569.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
4
5 349
570.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
2
5 292
571.
Machovský Jan
ALT Vaurien
7
5 284
572.
Lehwess-Litzmann Philipp
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Philipp
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Elisa
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Elisa
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Philipp
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Elisa
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Philipp
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Elisa
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Elisa
GER - Germany
1
5 276
572.
Lehwess-Litzmann Philipp
GER - Germany
1
5 276
582.
Bobková Eva
Baník Ostrava
2
5 275
583.
Vašík Martin
YC LS Brno
7
5 225
584.
Košvica Jakub
YC LS Brno
12
5 218
584.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
7
5 218
586.
Ovčičková Hana
YC Příbram
5
5 209
587.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
8
5 190
588.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
5 177
589.
Pivovarčík Milan
YC Znojmo
4
5 161
589.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
11
5 161
591.
Bors Máté
HUN - Hungary
1
5 152
591.
Kerekes Zsombor
HUN - Hungary
1
5 152
591.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
5 152
591.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
5 152
591.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
5 152
591.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
5 152
591.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
5 152
591.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
5 152
591.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
5 152
600.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
12
5 140
600.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
5
5 140
602.
Kozelská Markéta
YC CERE
1
5 108
603.
Fiala Martin
YC Znojmo
5
5 085
604.
Vacula Karel
YC Znojmo
9
5 051
605.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
2
5 031
606.
Kratochvíl Jiří
VS Duchcov
8
5 027
607.
Králík Václav
SVK - Slovak Republic
1
4 989
607.
Barényi Samuel
SVK - Slovak Republic
1
4 989
609.
Jenšík David
JK Česká Lípa
4
4 960
610.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
5
4 941
611.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
2
4 938
611.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
2
4 938
611.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
2
4 938
611.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
2
4 938
611.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
2
4 938
616.
Antel Vladimír
LS Kroměříž
5
4 929
617.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
9
4 928
618.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
5
4 918
619.
Mikulski Igor
POL - Poland
1
4 902
619.
Mikulski Igor
POL - Poland
1
4 902
621.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
5
4 898
622.
Kraft, ml. Jiří
VS Duchcov
3
4 883
622.
Kraft Jiří
VS Duchcov
3
4 883
624.
Kladivo Roman
Slavoj Litoměřice
4
4 872
625.
Marečková Renata
YC Markop FL
2
4 870
626.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
9
4 850
627.
Packová Kristýna
KJ Těrlicko
3
4 822
628.
Ensbrunnel Gerhart
Jednoráz.licence
1
4 800
628.
Ensbrunnel Gerhart
Jednoráz.licence
1
4 800
628.
Ensbrunnel Gerhart
Jednoráz.licence
1
4 800
628.
Ensbrunnel Gerhart
Jednoráz.licence
1
4 800
628.
Ensbrunnel Gerhart
Jednoráz.licence
1
4 800
628.
Ensbrunnel Gerhart
Jednoráz.licence
1
4 800
634.
Fanta Miroslav
YC Markop FL
1
4 792
635.
Strejčková Kateřina
Sokol Palkovice
9
4 789
636.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
5
4 780
637.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
7
4 730
637.
Weyers Jorik
NED -The Netherlands
1
4 730
639.
Vlček Dominik
Slávia Česká Skalice
4
4 720
640.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
4
4 708
641.
Mika Radek
YC SaS
2
4 682
642.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
6
4 676
643.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
2
4 668
643.
Ă?ri Bence
HUN - Hungary
1
4 668
643.
Kanyicska Mark
HUN - Hungary
1
4 668
646.
Neaf Timo
SUI - Switzerland
1
4 666
646.
Fels Stephan
SUI - Switzerland
1
4 666
648.
Fischer Kristian
Lokomotiva Cheb
6
4 629
649.
Dražil Zdeněk
YC Doksy
1
4 625
650.
Pšeidl Pavel
YC SaS
3
4 623
651.
Marval Jakub
T. J. Sokol Vrané II
9
4 606
652.
Švorčíková Věra
ČYK
1
4 591
653.
Korbyn Krzysytof
Jednoráz.licence
1
4 570
653.
Korbyn Krzysytof
Jednoráz.licence
1
4 570
653.
Korbyn Krzysytof
Jednoráz.licence
1
4 570
656.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
3
4 553
657.
Lehwess Litzmann Philipp
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Philipp
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Philipp
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Elisa
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Philipp
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Elisa
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Elisa
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Philipp
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Elisa
GER - Germany
1
4 516
657.
Lehwess Litzmann Elisa
GER - Germany
1
4 516
667.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
8
4 496
668.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
4
4 486
669.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
6
4 483
669.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
7
4 483
671.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
2
4 451
672.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
4 427
672.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
4 427
674.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
4 400
674.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
4 400
674.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
4 400
674.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
4 400
674.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
4 400
674.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
4 400
680.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
5
4 392
681.
Novotný Antonin
TJ Rapid Brno
7
4 384
682.
van Klink Peter
NED -The Netherlands
1
4 345
683.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
7
4 334
684.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
11
4 327
685.
Midor Jakub
Jednoráz.licence
1
4 314
685.
Midor Jakub
Jednoráz.licence
1
4 314
687.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
3
4 275
688.
Bagyo Ă?ron
HUN - Hungary
1
4 272
688.
Nagy Adam
HUN - Hungary
1
4 272
690.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
3
4 243
691.
Torsten
GER - Germany
1
4 221
691.
Torsten
GER - Germany
1
4 221
691.
Torsten
GER - Germany
1
4 221
691.
Torsten
GER - Germany
1
4 221
691.
Torsten
GER - Germany
1
4 221
696.
Vydra Martin
ČYK
5
4 213
697.
Piherová Vlasta
YC SaS
5
4 197
698.
Priegelhof Karel
YC Znojmo
3
4 182
699.
Smola Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
4 159
700.
Celá Barbora
YC Znojmo
6
4 082
701.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
9
4 077
702.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
4 050
702.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
4 050
713.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
4
4 048
714.
Holub Miloslav
YC Znojmo
6
4 034
715.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
2
4 020
716.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
1
3 994
717.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
5
3 992
718.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
6
3 983
719.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
5
3 973
720.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
3
3 890
721.
Maap Weeyden
NED -The Netherlands
1
3 870
722.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
2
3 849
723.
Ďásek František
JK Cheb
3
3 833
724.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
6
3 827
725.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 784
725.
Barényiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 784
735.
Švorčíková Radana
ČYK
1
3 783
736.
Korbová Helena
JK Olomouc
3
3 772
737.
Hloušek Pavel
YC Ústí n L
3
3 760
738.
Drvota Jaromir
YC Kladno
8
3 753
739.
Pavlovski Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 743
739.
Wierzbicki Arkadiusz
Jednoráz.licence
1
3 743
739.
Wierzbicki Arkadiusz
Jednoráz.licence
1
3 743
739.
Pavlovski Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 743
739.
Pavlovski Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 743
739.
Wierzbicki Arkadiusz
Jednoráz.licence
1
3 743
739.
Wierzbicki Arkadiusz
Jednoráz.licence
1
3 743
739.
Wierzbicki Arkadiusz
Jednoráz.licence
1
3 743
747.
Svoboda Petr Ml.
Bohemia Poděbrady
7
3 708
748.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
3
3 705
749.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
6
3 694
750.
Kostecki Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 689
750.
Kostecki Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 689
750.
Kostecki Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 689
750.
Kostecki Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 689
750.
Kostecki Krzysztof
Jednoráz.licence
1
3 689
755.
Zuzanna Laskowska
POL - Poland
1
3 647
755.
Zuzanna Laskowska
POL - Poland
1
3 647
755.
Sonia Dubielak
POL - Poland
1
3 647
758.
Ježek Bohumil
Slavoj Litoměřice
6
3 631
759.
Pokoš Radim
VS Duchcov
8
3 626
760.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 611
760.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 611
760.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 611
760.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 611
760.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
7
3 611
760.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 611
766.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
10
3 605
767.
Ovčička Pavel
YC Příbram
4
3 603
768.
Trňák Lukáš
LS Kroměříž
7
3 597
769.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
8
3 589
770.
Kučera Michal
YC Ústí n L
5
3 581
771.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
5
3 579
772.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
6
3 565
773.
Sopoušek Jiří
Jachtklub Brno
4
3 531
774.
Henning
GER - Germany
1
3 517
774.
Henning
GER - Germany
1
3 517
774.
Henning
GER - Germany
1
3 517
774.
Baran Moroš
SVK - Slovak Republic
1
3 517
774.
Henning
GER - Germany
1
3 517
774.
Henning
GER - Germany
1
3 517
780.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
2
3 500
781.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
8
3 479
782.
Sadilkova Katka
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Kanchnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Sadilkova Tereza
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Križan Marko
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Kanchnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Sadilkova Katka
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Kanchnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Križan Marko
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Kanchnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Kanchnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Križan Marko
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Kanchnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Kanchnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Sadilkova Tereza
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Križan Marko
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Sadilkova Tereza
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Križan Marko
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Sadilkova Tereza
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
782.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
808.
Prach Jan
ALT FD
5
3 450
809.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
5
3 425
810.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
10
3 402
810.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
2
3 402
812.
Kraus Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
3 380
813.
Lednický Matěj
SVK - Slovak Republic
1
3 365
813.
Lednický Matěj
SVK - Slovak Republic
1
3 365
813.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
3 365
813.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
3 365
817.
Kocián Pavel
YC Krnov
2
3 358
818.
Vrzal Bohumir
Olšovec Jedovnice
2
3 352
819.
Žák Ivan
Slávia Česká Skalice
5
3 331
820.
Švarc Roman
JK Staré Splavy
3
3 323
821.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
3 321
821.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
3 321
821.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
3 321
821.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
3 321
821.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
3 321
821.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
3 321
821.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
3 321
828.
Utíkal Petr
JK Olomouc
2
3 297
829.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
5
3 252
830.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
3 205
830.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
3 205
830.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
3 205
830.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
3 205
830.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
3 205
830.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
3 205
836.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 200
836.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 200
836.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 200
836.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 200
836.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 200
836.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 200
836.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 200
843.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
4
3 190
844.
Podolský Marek
YC Znojmo
5
3 165
845.
Andorka Rudolf
HUN - Hungary
1
3 162
845.
Jaskiewicz Klaudia
Jednoráz.licence
1
3 162
845.
Jaskiewicz Klaudia
Jednoráz.licence
1
3 162
845.
Jaskiewicz Klaudia
Jednoráz.licence
1
3 162
845.
Takacs Réka
HUN - Hungary
1
3 162
850.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
7
3 159
851.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
4
3 127
852.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
3 119
853.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
3 111
853.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
3 111
853.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
3 111
853.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
3 111
853.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
3 111
853.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
3 111
853.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
3 111
853.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
3 111
853.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
3 111
853.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
3 111
863.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 107
864.
Novák Jiří
ALT Melges 24
1
3 096
864.
Šlemín Jan
ALT Melges 24
1
3 096
864.
Holanec Jan
ALT Melges 24
1
3 096
867.
Vagenknecht Roman
ČYK
3
3 095
868.
Blahník Radovan
YC Ústí n L
2
3 081
869.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
3 080
869.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
3 080
869.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
3 080
869.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
3 080
873.
Herbec Cezarz
Jednoráz.licence
1
3 064
873.
Herbec Cezarz
Jednoráz.licence
1
3 064
873.
Herbec Cezarz
Jednoráz.licence
1
3 064
873.
Herbec Cezarz
Jednoráz.licence
1
3 064
873.
Herbec Cezarz
Jednoráz.licence
1
3 064
873.
Herbec Cezarz
Jednoráz.licence
1
3 064
879.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
8
3 035
880.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
6
3 028
881.
Munich
AUT - Austria
1
3 017
881.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
3 017
881.
Munich
AUT - Austria
1
3 017
881.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
3 017
881.
Munich
AUT - Austria
1
3 017
881.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
3 017
881.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
3 017
881.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
3 017
881.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
3 017
881.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
3 017
891.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
7
3 004
892.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
4
2 981
893.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
4
2 972
893.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
2 972
895.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
4
2 969
896.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
8
2 961
897.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
8
2 957
898.
Weiodinger György
HUN - Hungary
1
2 955
898.
Horváth Balázs
HUN - Hungary
1
2 955
900.
Kotek Ota
JK Staré Splavy
4
2 935
901.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
6
2 934
902.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
6
2 925
903.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
3
2 866
904.
Meister Michael
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 860
904.
Meister Michael
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 860
904.
Meister Michael
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 860
904.
Meister Michael
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Sauer Martin
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Fazokas Johann
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Meister Michael
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Fazokas Johann
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Meister Michael
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Strnad JÝrgen
AUT - Austria
1
2 860
904.
Fazokas Johann
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Fazokas Johann
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Fazokas Johann
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Sauer Martin
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Fazokas Johann
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Sauer Martin
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Sauer Martin
Jednoráz.licence
1
2 860
904.
Sauer Martin
Jednoráz.licence
1
2 860
925.
Vitoň Jan
YC Znojmo
5
2 843
926.
Sadílková Katarína
SVK - Slovak Republic
1
2 812
927.
Dubiel Agniesyka
Jednoráz.licence
1
2 809
927.
Dubiel Agniesyka
Jednoráz.licence
1
2 809
929.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
6
2 783
930.
Čihák Tomáš
SK Tři sestry
1
2 775
931.
Škoda Vít
YC Neratovice
4
2 768
932.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
2 766
932.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
2 766
932.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
2 766
932.
Kratzl Anna
HUN - Hungary
1
2 766
932.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
2 766
932.
Mészáros Laura
HUN - Hungary
1
2 766
932.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
2 766
932.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
2 766
932.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
2 766
941.
Boroš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 738
941.
Boroš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 738
941.
Boroš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 738
941.
Boroš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 738
945.
Morávek Roman
ČWA
3
2 732
946.
Dohnal Josef
Sokol Tovačov
2
2 715
947.
Švík František
YC RODOP
1
2 700
948.
Korbyn Karol
Jednoráz.licence
1
2 691
948.
Korbyn Karol
Jednoráz.licence
1
2 691
948.
Korbyn Karol
Jednoráz.licence
1
2 691
951.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
4
2 683
952.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
3
2 679
953.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
4
2 673
954.
Souček Otakar
JK Česká Lípa
9
2 651
955.
Vrtal Ml. Ladislav
YC Solenice
3
2 648
956.
Martburg Muller
AUT - Austria
1
2 629
957.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
7
2 624
958.
SÝnderhauf Radek
ČYK
1
2 621
958.
SÝnderhauf Zdeněk
ČYK
1
2 621
958.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
958.
Sehnal René
YC SaS
1
2 621
958.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
958.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
958.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
958.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
958.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
958.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
968.
Valenta Jan
YC CERE
2
2 617
969.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
2
2 615
970.
Beránek Ivo
ASK Lovosice
3
2 614
971.
Chmelíček Petr
ČYK
1
2 604
972.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
3
2 596
973.
Macmovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Macmovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Macmovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Macmovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Macmovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 592
973.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 592
984.
Janatka Jan
Císařská louka
2
2 587
985.
Bonga Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 580
985.
Bonga Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 580
987.
StrÝwing GÝnter
GER - Germany
1
2 553
987.
StrÝwing GÝnter
GER - Germany
1
2 553
987.
Struck Karsten
GER - Germany
1
2 553
987.
StrÝwing GÝnter
GER - Germany
1
2 553
987.
StrÝwing GÝnter
GER - Germany
1
2 553
987.
Struck Karsten
GER - Germany
1
2 553
987.
StrÝwing GÝnter
GER - Germany
1
2 553
987.
Struck Karsten
GER - Germany
1
2 553
987.
Struck Karsten
GER - Germany
1
2 553
987.
Struck Karsten
GER - Germany
1
2 553
987.
Zilletti Mottio
Jednoráz.licence
1
2 553
998.
van Wees Rund
NED -The Netherlands
1
2 539
999.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
3
2 530
1000.
Bazler Petr
ASK Lovosice
4
2 506
1001.
Beckers Lutz
GER - Germany
1
2 495
1001.
Beckers Lutz
GER - Germany
1
2 495
1001.
Beckers Lutz
GER - Germany
1
2 495
1001.
Beckers Lutz
GER - Germany
1
2 495
1001.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
2 495
1001.
Beckers Lutz
GER - Germany
1
2 495
1007.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
7
2 492
1008.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
3
2 479
1009.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
4
2 474
1010.
Styblo Petr
AUT - Austria
1
2 468
1011.
Mezírka MUDr. Alexandr
YC Krnov
2
2 448
1012.
Babiaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 441
1013.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
5
2 403
1014.
Touval Jan
ČWA
5
2 387
1015.
Kasl Libor
Lokomotiva Plzeň
6
2 382
1016.
Rumin Konrad
Jednoráz.licence
1
2 373
1016.
Rumin Konrad
Jednoráz.licence
1
2 373
1018.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
4
2 361
1019.
Dastych Petr
ASK Lovosice
1
2 360
1020.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 357
1021.
Kramer Eef
NED -The Netherlands
1
2 345
1022.
Woy
GER - Germany
1
2 312
1022.
Woy
GER - Germany
1
2 312
1022.
Woy
GER - Germany
1
2 312
1022.
Woy
GER - Germany
1
2 312
1022.
Woy
GER - Germany
1
2 312
1027.
Kubištová Kateřina
JK Plzeň
6
2 303
1028.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 300
1029.
Nagy Gábor
HUN - Hungary
1
2 282
1029.
Németh Márton
HUN - Hungary
1
2 282
1031.
Benesiewicz Mikolaj
Jednoráz.licence
1
2 276
1031.
Benesiewicz Mikolaj
Jednoráz.licence
1
2 276
1031.
Benesiewicz Mikolaj
Jednoráz.licence
1
2 276
1031.
Benesiewicz Mikolaj
Jednoráz.licence
1
2 276
1035.
Drobeček Jiří
Lokomotiva Plzeň
7
2 275
1036.
Doležal Tomáš
ČYK
5
2 272
1037.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
2
2 260
1037.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
2
2 260
1039.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
6
2 252
1040.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
4
2 248
1041.
Bigus Natalia
POL - Poland
1
2 244
1041.
Alexa Miloš
YC LS Brno
4
2 244
1041.
Bigus Krzysztof
POL - Poland
1
2 244
1041.
Bigus Krzysztof
POL - Poland
1
2 244
1045.
Sadilková Tereza
SVK - Slovak Republic
2
2 225
1045.
Sadilková Tereza
SVK - Slovak Republic
2
2 225
1047.
Schrollová Eva
YC Písek
5
2 224
1048.
Kowalczyk Cypis
POL - Poland
1
2 219
1048.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
1
2 219
1048.
Kowalczyk Cypis
POL - Poland
1
2 219
1048.
Kowalczyk Cypis
POL - Poland
1
2 219
1052.
Dohnalová Monika
Sokol Tovačov
1
2 213
1052.
Dohnal Petr
Sokol Tovačov
1
2 213
1054.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
2
2 200
1054.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
2
2 200
1054.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
2
2 200
1054.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
2
2 200
1054.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
2
2 200
1059.
Ochec Jan
ČYK
2
2 199
1060.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
5
2 198
1061.
Růžička Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1061.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1072.
Jezbera Jaroslav
YC Pardubice
7
2 184
1073.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
5
2 166
1074.
Střelba Jan
Prazdroj Plzeň
2
2 162
1075.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
2
2 161
1075.
Dieter Walter
AUT - Austria
1
2 161
1075.
Dieter Walter
AUT - Austria
1
2 161
1078.
Matějková Adéla
VS Duchcov
5
2 152
1079.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 142
1079.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 142
1079.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 142
1079.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 142
1079.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 142
1079.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 142
1079.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 142
1086.
Melichar Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Melichar Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Melichar Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Melichar Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Melichar Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1086.
Melichar Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1097.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
4
2 134
1098.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
2 086
1099.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
3
2 075
1100.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
2 072
1100.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
2 072
1102.
Wendlend Jörg
GER - Germany
1
2 064
1103.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
2 050
1104.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
5
2 037
1105.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
2
2 024
1106.
Polák Jiří
VS Duchcov
4
2 012
1107.
Parchomenko Petr
YC Nechranice
1
2 010
1107.
Boros Dániel
HUN - Hungary
1
2 010
1107.
Polgár Lukács
HUN - Hungary
1
2 010
1110.
Koláčný Lubor
YC SaS
3
2 004
1111.
Varadi Julianna
HUN - Hungary
1
1 996
1112.
Schindler Isabel
GER - Germany
1
1 981
1113.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
1 964
1113.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
1 964
1113.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
1 964
1113.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
1 964
1113.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
1 964
1118.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
2
1 961
1119.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 954
1120.
Diviš Ivo
YC Dyje
2
1 949
1121.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
8
1 929
1122.
Stanieczek Magda
Jednoráz.licence
1
1 928
1122.
Stanieczek Magda
Jednoráz.licence
1
1 928
1122.
Stanieczek Magda
Jednoráz.licence
1
1 928
1125.
Knejzlík Marek
Sokol Tovačov
4
1 923
1126.
Itzenthaler Theodor
AUT - Austria
1
1 892
1126.
Itzenthaler Theodor
AUT - Austria
1
1 892
1126.
Itzenthaler Theodor
AUT - Austria
1
1 892
1129.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
3
1 880
1130.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
1 876
1130.
Pospíšilová Helena
SVK - Slovak Republic
1
1 876
1130.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
1 876
1130.
Pospíšilová Helena
SVK - Slovak Republic
1
1 876
1130.
Záruba Marek
JK Cheb
1
1 876
1135.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
1 871
1135.
Roslon Kuba
POL - Poland
1
1 871
1135.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
1 871
1135.
Roslon Kuba
POL - Poland
1
1 871
1135.
Čapková Iva
ALT Melges 24
1
1 871
1135.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
1 871
1135.
Kmeť Luboš
ALT Melges 24
1
1 871
1135.
Roslon Kuba
POL - Poland
1
1 871
1143.
Červený Filip
JK Plzeň
6
1 866
1144.
Sadilková Kata
SVK - Slovak Republic
1
1 862
1144.
Sadilková Kata
SVK - Slovak Republic
1
1 862
1146.
Bradáč Roman
YC Znojmo
2
1 859
1147.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
2
1 858
1148.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
1 849
1148.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
1 849
1148.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
1 849
1148.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
1 849
1148.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
1 849
1148.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
1 849
1148.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
1 849
1155.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
3
1 840
1156.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 831
1156.
Kalous Karol
SVK - Slovak Republic
1
1 831
1156.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 831
1159.
Červená Martina
JK Plzeň
6
1 814
1160.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1160.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
1 813
1160.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1160.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
1 813
1160.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
1 813
1160.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1160.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1160.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1160.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 813
1160.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
1 813
1160.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1160.
Bilobran Maciej
POL - Poland
1
1 813
1179.
Uhlíř Bedřich
YC Znojmo
3
1 805
1180.
Třešňáková Helena
Severočeský NJ
4
1 775
1180.
Třešňák Josef
Severočeský NJ
4
1 775
1182.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 774
1182.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 774
1182.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 774
1182.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 774
1186.
Korczak-Siwicka Anna
Jednoráz.licence
1
1 773
1186.
Korczak-Siwicka Anna
Jednoráz.licence
1
1 773
1186.
Korczak-Siwicka Anna
Jednoráz.licence
1
1 773
1186.
Korczak-Siwicka Anna
Jednoráz.licence
1
1 773
1190.
Kristóf Julianna
HUN - Hungary
1
1 769
1190.
Böröcz Berta
HUN - Hungary
1
1 769
1192.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
2
1 766
1193.
Červený Martin
JK Plzeň
7
1 762
1193.
Sedlaříková Kamila
LS Kroměříž
3
1 762
1195.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 734
1195.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 734
1195.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 734
1195.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 734
1195.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 734
1200.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
6
1 729
1201.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 726
1201.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 726
1203.
van Dijk Jacob
NED -The Netherlands
1
1 720
1204.
Teubner Zdeněk
Císařská louka
3
1 718
1205.
Knurowski Szymon
Jednoráz.licence
1
1 699
1205.
Knurowski Szymon
Jednoráz.licence
1
1 699
1207.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
4
1 689
1208.
Fojcik Iga
Jednoráz.licence
1
1 657
1208.
Fojcik Iga
Jednoráz.licence
1
1 657
1208.
Fojcik Iga
Jednoráz.licence
1
1 657
1208.
Fojcik Iga
Jednoráz.licence
1
1 657
1208.
Fojcik Iga
Jednoráz.licence
1
1 657
1208.
Fojcik Iga
Jednoráz.licence
1
1 657
1208.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
2
1 657
1215.
Heidrich Michal
YC Znojmo
2
1 636
1216.
Riedel Ota
VS Duchcov
5
1 623
1216.
Riedel Michal
VS Duchcov
5
1 623
1218.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 616
1218.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 616
1218.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 616
1218.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 616
1218.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 616
1218.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 616
1224.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
1 614
1224.
Krejčíř Jan
JK Olomouc
1
1 614
1224.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
1 614
1224.
Přidal Radim
JK Prostějov
1
1 614
1224.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
1 614
1224.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
1 614
1224.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
1 614
1231.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Löwit Harry
Císařská louka
1
1 608
1231.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1231.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
2
1 608
1249.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
1 595
1250.
Vilček David
Baník Ostrava
1
1 581
1251.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
5
1 568
1252.
Bulín Zbyněk
YC Znojmo
3
1 565
1253.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
1 564
1253.
Struha Jan
YC Neratovice
1
1 564
1253.
Mrzílek Luděk
YC Neratovice
1
1 564
1253.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
1 564
1253.
Procházka Libor
YC Neratovice
1
1 564
1253.
Struha Milan
YC Neratovice
1
1 564
1259.
Ginkowsky Jan
Jednoráz.licence
2
1 550
1259.
Ginkowsky Jan
Jednoráz.licence
2
1 550
1259.
Ginkowsky Jan
Jednoráz.licence
2
1 550
1259.
Ginkowsky Jan
Jednoráz.licence
2
1 550
1259.
Ginkowsky Jan
Jednoráz.licence
2
1 550
1259.
Ginkowsky Jan
Jednoráz.licence
2
1 550
1265.
Garschhammer Max
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Moll Eva
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Moll Eva
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Moll Eva
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Garschhammer Max
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Moll Eva
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Garschhammer Max
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Moll Eva
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Garschhammer Max
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Moll Eva
Jednoráz.licence
2
1 549
1265.
Garschhammer Max
Jednoráz.licence
2
1 549
1276.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
7
1 544
1277.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
1 540
1277.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
1 540
1279.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
1 538
1280.
Hanslová Markéta
YC Velké Dářko
5
1 533
1281.
Kraker Branimir
SVK - Slovak Republic
1
1 527
1281.
Kraker Branimir
SVK - Slovak Republic
1
1 527
1283.
Šindelka Václav
Baník Ostrava
3
1 524
1284.
Sekaninová Renata
Sokol Tovačov
1
1 509
1285.
Veselý Jaromír
JK Staré Splavy
4
1 507
1285.
Veselá Božena
JK Staré Splavy
4
1 507
1287.
Špička Josef
YC Krnov
2
1 493
1287.
Dyčka Jiří
YC Krnov
2
1 493
1289.
Blaszczyk Czprian
Jednoráz.licence
1
1 492
1289.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
3
1 492
1289.
Blaszczyk Czprian
Jednoráz.licence
1
1 492
1289.
Blaszczyk Czprian
Jednoráz.licence
1
1 492
1289.
Blaszczyk Czprian
Jednoráz.licence
1
1 492
1289.
Blaszczyk Czprian
Jednoráz.licence
1
1 492
1289.
Blaszczyk Czprian
Jednoráz.licence
1
1 492
1296.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
1 468
1296.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
1 468
1296.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
1 468
1296.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
1 468
1296.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
1 468
1296.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
1 468
1302.
Huss Tomáš
YC Znojmo
2
1 464
1303.
Kocián Leopold
YC Krnov
2
1 450
1304.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
1 447
1305.
Kruszynski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 428
1305.
Kruszynski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 428
1305.
Kruszynski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 428
1305.
Kruszynski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 428
1305.
Kruszynski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 428
1305.
Kruszynski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 428
1305.
Kruszynski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 428
1312.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
3
1 420
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1313.
Plichta Slawek
POL - Poland
1
1 414
1313.
Plichta Slawek
POL - Poland
1
1 414
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1313.
Plichta Slawek
POL - Poland
1
1 414
1313.
Plichta Slawek
POL - Poland
1
1 414
1313.
Plichta Slawek
POL - Poland
1
1 414
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1313.
Plichta Slawek
POL - Poland
1
1 414
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1313.
Wesolek Helena
POL - Poland
1
1 414
1327.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
1
1 406
1328.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
3
1 398
1329.
Hájek Libor
JK Cheb
3
1 394
1330.
Rečka Jiří
3
1 374
1331.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
3
1 370
1331.
Mika Radek
ČWA
3
1 370
1333.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
2
1 358
1334.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1334.
Fedor Kubeš
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1336.
Drncová Ivana
JK Plzeň
5
1 333
1337.
Lovišek Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 326
1337.
Lovišek Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 326
1337.
Lovišek Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 326
1337.
Lovišek Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 326
1337.
Lovišek Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 326
1337.
Lovišek Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 326
1337.
Lovišek Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 326
1344.
Vítek Miroslav
YC Znojmo
3
1 324
1345.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 313
1345.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 313
1345.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 313
1345.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 313
1349.
Tonar Jiří
YC SaS
1
1 290
1349.
Froněk Jan
YC SaS
1
1 290
1349.
Hexner Martin
YC SaS
1
1 290
1349.
Pokorný Jindřich
YC SaS
1
1 290
1349.
Číha Michal
YC SaS
1
1 290
1354.
Vitoň Roman
YC Znojmo
4
1 286
1355.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
4
1 284
1356.
Burian Daniel
ČANY
1
1 280
1357.
Killarová Alexandra
Baník Ostrava
4
1 275
1357.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
2
1 275
1359.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
3
1 266
1360.
Pascal Helbig
GER - Germany
1
1 261
1360.
Pascal Helbig
GER - Germany
1
1 261
1360.
Karl Steinhäuser
GER - Germany
1
1 261
1360.
Pascal Helbig
GER - Germany
1
1 261
1360.
Karl Steinhäuser
GER - Germany
1
1 261
1360.
Karl Steinhäuser
GER - Germany
1
1 261
1360.
Pascal Helbig
GER - Germany
1
1 261
1360.
Karl Steinhäuser
GER - Germany
1
1 261
1360.
Pascal Helbig
GER - Germany
1
1 261
1360.
Karl Steinhäuser
GER - Germany
1
1 261
1370.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
5
1 260
1371.
Enders Albert
GER - Germany
1
1 252
1372.
Gebhart Antonin
JK Cheb
1
1 248
1373.
Píchová Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
1 243
1374.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
3
1 237
1375.
Weyers Rogier
NED -The Netherlands
1
1 236
1376.
Očenášová Nikola
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1377.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
2
1 216
1378.
Štěpán David MUDr.
Jachtklub Brno
4
1 197
1379.
Lejhanec Petr ing.
YC Pardubice
3
1 193
1380.
Maňka Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 189
1380.
Maňka Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 189
1380.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
1
1 189
1380.
Maňka Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 189
1380.
Maňka Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 189
1380.
Maňka Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 189
1380.
Maňka Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 189
1380.
Boroš Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 189
1388.
Holík Jiří
SC Testudo
1
1 187
1389.
Janák Josef
Tatran Praha
1
1 172
1390.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
5
1 167
1391.
Adler Ida
GER - Germany
1
1 162
1391.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
3
1 162
1393.
Šabo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 160
1393.
Šabo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 160
1393.
Šabo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 160
1393.
Šabo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 160
1393.
Šabo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 160
1393.
Šabo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 160
1399.
Slabá Renata
YC Dvořiště-Lišov
2
1 159
1400.
Dlabač Libor
JK Klatovy
1
1 156
1400.
Holý Ivo
Baník Ostrava
1
1 156
1402.
Velas Petr
YC Solenice
1
1 140
1403.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
1 135
1404.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
1 130
1404.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
1 130
1406.
Handl Erich
YC Kladno
6
1 127
1407.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Griačová Kristína
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1407.
Griačová Kristína
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1416.
Hanák Vladimír
YC LS Brno
1
1 101
1417.
Češka Jiří
YC Kovářov
1
1 081
1417.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
1
1 081
1419.
Harenberg Lukas
GER - Germany
1
1 078
1420.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
5
1 064
1421.
Fuchs Juergen
Jednoráz.licence
1
1 054
1421.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
1 054
1421.
Strnad Phillip
AUT - Austria
1
1 054
1421.
Lála Miroslav
YC Ústí n L
1
1 054
1421.
Bauer Ulrich
Jednoráz.licence
1
1 054
1421.
Keller Isabella
Jednoráz.licence
1
1 054
1421.
Fuchs Juergen
Jednoráz.licence
1
1 054
1421.
Porada Henrich
YC Ústí n L
1
1 054
1421.
Bauer Ulrich
Jednoráz.licence
1
1 054
1421.
Keller Isabella
Jednoráz.licence
1
1 054
1431.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 047
1432.
Willimowski Mikolaj
POL - Poland
1
1 041
1432.
Willimowski Mikolaj
POL - Poland
1
1 041
1432.
Willimowski Mikolaj
POL - Poland
1
1 041
1432.
Willimowski Mikolaj
POL - Poland
1
1 041
1432.
Žíla Milan
ALT Melges 24
1
1 041
1432.
Willimowski Mikolaj
POL - Poland
1
1 041
1432.
Willimowski Mikolaj
POL - Poland
1
1 041
1432.
Chomat Roman
ALT Melges 24
1
1 041
1432.
Volfová Nina
ALT Melges 24
1
1 041
1432.
Nacházel Dalibor
ALT Melges 24
1
1 041
1432.
Benček Marek
ALT Melges 24
1
1 041
1432.
Bartasová Eva
ALT Melges 24
1
1 041
1432.
Potaš Andrej
ALT Melges 24
1
1 041
1432.
Brontlaj Michal
ALT Melges 24
1
1 041
1446.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
4
1 032
1447.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
1 021
1447.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
1 021
1449.
Švec Ladislav
YC Dvořiště-Lišov
1
1 003
1450.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
998
1451.
Machovec Desider
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Machovec Desider
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Beckers Martin
GER - Germany
1
990
1451.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Machovec Desider
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Machovec Desider
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Machovec Desider
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Beckers Martin
GER - Germany
1
990
1451.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
2
990
1451.
Machovec Desider
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
990
1451.
Beckers Martin
GER - Germany
1
990
1451.
Beckers Martin
GER - Germany
1
990
1451.
Beckers Martin
GER - Germany
1
990
1468.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
989
1468.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
989
1468.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
989
1468.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
989
1468.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
989
1468.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
989
1474.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
3
983
1475.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
1
979
1476.
Kalián Pavel
SK Tři sestry
2
957
1476.
Kubisz Jan
Slavoj Český Těšín
3
957
1478.
Naništová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
954
1478.
Beneš Jiri
YC Ústí n L
2
954
1478.
Olšanová Lucka
SVK - Slovak Republic
1
954
1481.
Gaba Ondra
YC Krnov
2
950
1482.
Drobík Luboš
ALT Melges 24
1
943
1483.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
938
1484.
Kramář Jiří
JK Česká Lípa
4
910
1485.
Zobač Jan
JK Staré Splavy
1
904
1485.
Štěpánek, Ing. Pavel
YC Vysoké Mýto
1
904
1487.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
902
1488.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
3
893
1489.
Červenka Matouš
JK Olomouc
1
887
1490.
Haan Jan
NED -The Netherlands
1
881
1491.
Kadlec Roman
SK Tři sestry
2
874
1492.
Anděl Palo
SVK - Slovak Republic
1
870
1492.
Anděl Palo
SVK - Slovak Republic
1
870
1492.
Anděl Palo
SVK - Slovak Republic
1
870
1492.
Anděl Palo
SVK - Slovak Republic
1
870
1492.
Anděl Palo
SVK - Slovak Republic
1
870
1497.
Heřmanová Marta
Prazdroj Plzeň
2
868
1498.
Kubisz Michael
Slavoj Český Těšín
2
856
1499.
Brejník Tomáš
Slavoj Litoměřice
4
841
1500.
Ministrová Marie
Baník Ostrava
4
832
1500.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
2
832
1502.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
1
831
1503.
Jackel Josef
YC Kladno
3
819
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1504.
Wojdakowski Marek
POL - Poland
1
815
1512.
Horka Dušan
SVK - Slovak Republic
2
808
1512.
Horka Dušan
SVK - Slovak Republic
2
808
1514.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
1
804
1515.
Joiser Ronald
AUT - Austria
1
792
1515.
Joiser Gerhard
AUT - Austria
1
792
1515.
Joiser Gerhard
AUT - Austria
1
792
1515.
Joiser Gerhard
AUT - Austria
1
792
1519.
Dudek Juraj
SVK - Slovak Republic
1
772
1519.
Dudek Juraj
SVK - Slovak Republic
1
772
1519.
Dudek Juraj
SVK - Slovak Republic
1
772
1519.
Dudek Juraj
SVK - Slovak Republic
1
772
1523.
Nemec Barbara
AUT - Austria
1
764
1524.
Markovič Filip
SVK - Slovak Republic
1
761
1525.
Monestier Alejandro
URU - Uruquay
1
760
1526.
Hájek Jakub
JK Staré Splavy
1
747
1527.
Kraker Branimír
SVK - Slovak Republic
1
744
1527.
Kraker Branimír
SVK - Slovak Republic
1
744
1527.
Kraker Branimír
SVK - Slovak Republic
1
744
1527.
Kraker Branimír
SVK - Slovak Republic
1
744
1527.
Kraker Branimír
SVK - Slovak Republic
1
744
1527.
Kraker Branimír
SVK - Slovak Republic
1
744
1527.
Kraker Branimír
SVK - Slovak Republic
1
744
1534.
Indrák Petr
Sokol Tovačov
1
741
1535.
Ehl Vladimír
WS Club VD
3
740
1536.
Rešl Pavel
VS Duchcov
1
738
1536.
Knorr Luděk
VS Duchcov
1
738
1536.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
1
738
1539.
Myška František
1
735
1539.
Otto Radovan
1
735
1541.
Schorling Erni
GER - Germany
1
733
1542.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
728
1543.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
721
1543.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
721
1545.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
717
1546.
Truhlařík Václav
YC Neratovice
1
711
1546.
Malec Martin
YC LS Brno
1
711
1546.
Janáček Martin
YC LS Brno
1
711
1546.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
711
1546.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
1
711
1546.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
1
711
1546.
Mrzílek Antonín
YC Neratovice
1
711
1546.
Smotlacha Pavel
YC Neratovice
1
711
1554.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
704
1554.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
704
1554.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
704
1557.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
703
1557.
Wiendl Jan
JK Klatovy
1
703
1559.
Hradec František
Císařská louka
2
693
1560.
Davídek Zdeněk
ČYK
1
672
1561.
Černý Václav
JK Klatovy
1
670
1562.
Görföl Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
659
1563.
Mikulík Milan
1
657
1564.
Fuchs Morgen
Jednoráz.licence
1
653
1564.
Fuchs Morgen
Jednoráz.licence
1
653
1564.
Fuchs Morgen
Jednoráz.licence
1
653
1567.
Jindra Svatopluk
ČYK
2
634
1568.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
624
1569.
Klotzing Stefan
GER - Germany
1
606
1569.
Plotka Patryk
POL - Poland
1
606
1569.
Ocelková Jindřiška
ČYK
1
606
1569.
Svobodová Zdena
ČYK
1
606
1569.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Klotzing Stefan
GER - Germany
1
606
1569.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Król Sztepan
POL - Poland
1
606
1569.
Król Sztepan
POL - Poland
1
606
1569.
Klotzing Stefan
GER - Germany
1
606
1569.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Plotka Patryk
POL - Poland
1
606
1569.
Król Sztepan
POL - Poland
1
606
1569.
Parthe Manfred
AUT - Austria
1
606
1569.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Parthe Manfred
AUT - Austria
1
606
1569.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Parthe Manfred
AUT - Austria
1
606
1569.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Klotzing Stefan
GER - Germany
1
606
1569.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Klotzing Stefan
GER - Germany
1
606
1569.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Plotka Patryk
POL - Poland
1
606
1569.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
606
1569.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
3
604
1597.
Heneš David
JK Olomouc
1
595
1598.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
594
1598.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
594
1609.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
1
587
1610.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
586
1610.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
586
1612.
Kolínský Tomáš
YC Písek
1
578
1612.
Hrňa Jan
YC Kovářov
1
578
1614.
Tesárková Kateřina
YC Ústí n L
1
554
1615.
Samec Miroslav
YC DIM Bezdrev
1
550
1616.
Karovič Vlado
SVK - Slovak Republic
1
538
1616.
Karovič Vlado
SVK - Slovak Republic
1
538
1618.
Chrz Jaroslav
ČYK
1
533
1619.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
510
1620.
Svoboda Pavel
YC Kladno
1
509
1621.
Herzinger Jaroslav
VS Duchcov
2
505
1621.
Viewegh Petr
JK Česká Lípa
2
505
1621.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
505
1621.
Cichy Kamil
Jednoráz.licence
1
505
1621.
Dlouhý Aleš
YC Znojmo
2
505
1621.
Knettig Jiří
SUI - Switzerland
1
505
1627.
Pos Karel
Slavoj Litoměřice
1
502
1628.
Horká Dana
ČYK
1
499
1629.
Osvald Jiří
Severočeský NJ
2
480
1630.
Junek Vladimír
JK Olomouc
1
479
1631.
Görföl Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
478
1631.
Görföl Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
478
1631.
Görföl Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
478
1631.
Görföl Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
478
1635.
Ružička Jakub
LK Štěchovice
1
477
1636.
Loníková Iva
JK Sokolov
1
456
1636.
Pospíšil Václav
JK Česká Lípa
1
456
1636.
Pospíšil Václav
JK Česká Lípa
1
456
1639.
Serke Áron
HUN - Hungary
1
452
1639.
Svoboda Stanislav
ASK Lovosice
1
452
1639.
Váradi Imre
HUN - Hungary
1
452
1642.
Kašpárek Tomáš
TJ Prostějov
1
416
1642.
Piňos Jiří
TJ Prostějov
1
416
1644.
Erdmann Heiko
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
404
1644.
Stoppennrink Christian
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Randáková Pavla
YC Vysoké Mýto
2
404
1644.
Wobetzky Alexander
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
404
1644.
Stoppennrink Christian
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Poledníček Petr
JK Staré Splavy
1
404
1644.
Baják ing. Zdeněk
YC Krnov
1
404
1644.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
404
1644.
Stoppennrink Christian
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Novák Adam
Sokol Dobřichovice
1
404
1644.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
1
404
1644.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
404
1644.
Janoušek Andrej
JK Česká Lípa
1
404
1644.
Wobetzky Alexander
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
1
404
1644.
Gellrich Petr
Slavoj Český Těšín
2
404
1644.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
2
404
1644.
Stoppennrink Christian
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
1
404
1644.
Herudek Petr
YC Krnov
2
404
1644.
Hůla Miloš
ČYK
1
404
1644.
Erdmann Heiko
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Skalníková Lucie
YC LS Brno
1
404
1644.
Erdmann Heiko
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Praženka Petr
JK Staré Splavy
2
404
1644.
Čáp Jiří
ČYK
1
404
1644.
Sahula Martin
YC CERE
1
404
1644.
Horký Petr
YC CERE
1
404
1644.
Novák Petr
YC Neratovice
1
404
1644.
Wobetzky Alexander
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Wobetzky Alexander
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Wobetzky Alexander
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Stoppennrink Christian
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Stoppennrink Christian
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Erdmann Heiko
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Erdmann Heiko
Jednoráz.licence
1
404
1644.
Erdmann Heiko
Jednoráz.licence
1
404
1683.
Dio Petr
JK Klatovy
1
402
1683.
Kašpar Antonín
SUI - Switzerland
1
402
1685.
Bonga Jakub
SVK - Slovak Republic
1
392
1686.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
387
1686.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
387
1686.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
387
1686.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
387
1686.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
387
1686.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
387
1692.
Ettler Vojtěch
TJ Jiskra Třeboň
2
378
1692.
Páleníčková Aneta
YC Kladno
2
378
1694.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
1
374
1695.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
373
1696.
Stránský Jan
YC Doksy
1
360
1697.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
323
1698.
Benešová Jitka
YC Ústí n L
1
318
1699.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
307
1700.
Ráža Pavel
VS Duchcov
1
303
1700.
Múdrá Jana
YC CERE
1
303
1700.
Sedláčková Veronika
Prazdroj Plzeň
2
303
1700.
Outrata Michal
Olšovec Jedovnice
1
303
1700.
Malinová Michaela
IWS Club Nechra
2
303
1700.
Petrák Josef
LK Štěchovice
1
303
1700.
Urban Zdeněk
YC CERE
1
303
1700.
Dr. Seidel Immo
GER - Germany
1
303
1700.
Zapp Ines
GER - Germany
1
303
1700.
Dr. Seidel Immo
GER - Germany
1
303
1700.
Dr. Seidel Immo
GER - Germany
1
303
1700.
Zapp Ines
GER - Germany
1
303
1700.
Zapp Ines
GER - Germany
1
303
1700.
Zapp Ines
GER - Germany
1
303
1700.
Dr. Seidel Immo
GER - Germany
1
303
1700.
Zapp Ines
GER - Germany
1
303
1700.
Dr. Seidel Immo
GER - Germany
1
303
1717.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
2
292
1718.
Claus Joachim
YC LS Brno
1
288
1719.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
1
285
1720.
Trčka Miroslav
Baník Most
1
277
1720.
Záruba Štěpán
YC Písek
1
277
1722.
Hlinomaz Václav
YC Příbram
1
242
1723.
Horal Jan
Císařská louka
1
234
1724.
Wiendl František
JK Klatovy
1
226
1725.
Klabík Josef
Císařská louka
1
212
1726.
Zimák Petr
LS Kroměříž
1
202
1726.
Trnka Pavel
Prazdroj Plzeň
1
202
1726.
Čápová Pavla
Císařská louka
1
202
1726.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
1
202
1726.
Ill Josef
ALT DN
1
202
1726.
Konopník Matěj
Jachtklub Brno
1
202
1726.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
202
1726.
Ministr Jan
Baník Ostrava
1
202
1726.
Hartl Jan
Císařská louka
1
202
1726.
Čondl Pavel
Baník Most
1
202
1726.
Lejhanec Pavel ing.
YC Pardubice
1
202
1726.
Satranský Radek
YC Pardubice
1
202
1726.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
202
1726.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
1
202
1726.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
1
202
1741.
Brázdová Petra
YC Pardubice
1
159
1742.
Fuksa Ivan ing.
YC Příbram
1
152
1743.
Zlámal Antonín
Stará Plavba-Čechie
1
142
1744.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
135
1745.
Ferda Aleš
YC SaS
1
126
1746.
Bernard František
YC Písek
1
101
1746.
Horký Jan
ČYK
1
101
1746.
Riedel Jan
VS Duchcov
1
101
1746.
Sigmund Radim
JK Plzeň
1
101
1746.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
1
101
1751.
Přibyl Květoslav
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
1
0
1751.
Ade Christof
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Melen Tomáš
ALT FD
1
0
1751.
Přibyl Květoslav
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Ade Christof
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Ade Christof
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Ade Christof
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Přibyl Květoslav
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Přibyl Květoslav
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Ade Christof
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Ade Christof
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Přibyl Květoslav
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Přibyl Květoslav
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Přibyl Květoslav
SVK - Slovak Republic
1
0
1751.
Jonáš Radek
ALT FD
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace