nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2007
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 1724 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
18
92 052
2.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
27
86 364
3.
Cejnar Lukáš
YC CERE
24
79 021
4.
Roček Roman
YC Neratovice
14
74 118
5.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
20
71 175
6.
Cejnar Matyáš
YC CERE
24
69 103
7.
Rybáček Josef
YC Doksy
17
68 260
8.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
22
67 318
9.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
16
66 660
10.
Novotný Štěpán
JK Cheb
18
64 103
11.
Kubový Martin
JK Toušeň
11
64 025
12.
Outrata Jiří
JK Toušeň
18
63 327
13.
Kořan Petr
YC Neratovice
17
63 067
14.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
19
62 305
15.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
19
61 926
16.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
20
61 403
17.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
14
59 804
18.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
20
57 122
19.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
18
56 978
20.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
19
54 384
21.
Audy Dan
Jachtklub Brno
15
54 068
22.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
16
53 714
23.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
16
53 575
24.
Fiala Petr
YC Neratovice
16
53 013
25.
Šmídová Lenka
YC Neratovice
11
52 207
26.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
21
51 670
27.
Musil Tomáš
YC RODOP
11
51 159
28.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
19
48 778
29.
Drahorád Petr
JK Cheb
14
48 468
30.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
18
47 637
31.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
13
47 430
32.
Plecitý Martin
JK Toušeň
22
47 100
33.
Zárubová Michaela
JK Cheb
18
47 030
34.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
21
46 636
35.
Blatecký David
Jachtklub Brno
13
46 357
36.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
15
45 765
37.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
15
45 417
38.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
16
44 397
39.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
11
42 396
40.
Babický Roman
JK Česká Lípa
15
42 386
41.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
15
41 860
42.
Vinkl Petr
YC Kladno
31
41 767
43.
Seidl Šimon
YC LS Brno
16
41 251
44.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
20
41 194
45.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
12
40 888
46.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
20
40 426
47.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
10
39 743
48.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
18
39 541
49.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
12
39 157
50.
Neumann Lukáš
YC RODOP
9
38 212
51.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
10
38 161
52.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
14
38 143
53.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
9
37 942
54.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
18
37 776
55.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
19
37 740
56.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
11
37 396
57.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
15
37 371
58.
Chudějová Hana
YC Neratovice
14
37 051
59.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
18
36 558
60.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
13
36 280
61.
Kořanová Johana
YC Neratovice
20
35 878
62.
Prucha Alexandr
Vodní stavby Pha
14
35 754
63.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
8
35 590
64.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
17
35 431
65.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
13
35 422
66.
Bachtík Lukáš
YC CERE
19
34 493
67.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
17
34 474
68.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
13
33 883
69.
Škoda Michal
YC Neratovice
12
33 642
70.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
24
33 583
71.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
16
33 108
72.
Jebavý Vít
YC Neratovice
14
32 909
73.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
12
32 294
74.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
20
31 707
75.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
10
31 661
76.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
17
31 621
77.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
22
31 057
78.
Horáček Marek
LS Kroměříž
20
30 843
79.
Slíva Jakub
YC Nechranice
11
30 539
80.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
13
30 091
80.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
13
30 091
82.
Winkler Pavel
JK Toušeň
5
29 530
83.
Storch Petr
YC Ústí n L
12
29 515
84.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
13
29 204
85.
Pšeidl Pavel
YC SaS
11
29 046
86.
Smolařová Barbora
YC CERE
17
29 043
87.
Valdhansová Klára
ČYK
22
28 813
88.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
16
28 753
89.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
21
28 632
90.
Tomaszewski Michal
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewski Michal
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewski Michal
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewski Michal
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewski Michal
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewski Michal
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
90.
Tomaszewska Agata
POL - Poland
2
28 594
104.
Vinkl Daniel
YC Kladno
24
28 458
105.
Löwit Harry
Císařská louka
1
28 167
106.
Švarc Roman
JK Staré Splavy
12
27 742
107.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
21
27 615
108.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
11
26 847
109.
Kulík Martin
YC RODOP
6
26 551
110.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
14
26 518
111.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
13
26 425
112.
Landkammerová Šárka
YC Neratovice
7
26 366
113.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
19
26 179
114.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
23
26 131
115.
Brožek Pavel
SC Testudo
10
25 968
116.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
23
25 966
117.
Löwit Harry
Císařská louka
4
25 931
118.
Martan Jiří
Lokomotiva Plzeň
11
25 867
119.
Nápravník Jakub
ČYK
11
25 791
120.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
15
25 640
121.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
16
25 424
122.
Fantová Klára
YC LS Brno
13
25 298
123.
Janderová Klára
YC SaS
9
25 040
124.
Šínová Alexandra
ČYK
17
25 020
125.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
21
25 017
126.
Novotný Václav
JK Cheb
9
24 843
127.
Cejnar Tomáš
YC CERE
16
24 162
128.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
14
23 974
129.
Švík František
YC RODOP
6
23 559
129.
Kraus Jiří
YC RODOP
6
23 559
131.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
11
23 332
132.
Vomáčková Helena
Bohemia Poděbrady
17
23 232
133.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
10
23 210
134.
Zárubová Daniela
JK Cheb
9
23 160
135.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
17
22 883
136.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
12
22 825
137.
Stránská Lucie
VS Duchcov
13
22 751
138.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
16
22 667
139.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
12
22 380
140.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
22 311
141.
Huk Václav
YC LS Brno
16
22 201
142.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
12
22 122
143.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
9
22 061
144.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
19
21 718
145.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
18
21 630
146.
Fanta Miroslav
YC Markop FL
7
21 585
147.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
15
21 474
148.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
12
21 460
149.
Landkammerová Jana
YC Neratovice
9
21 132
150.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
16
20 949
151.
Švihlík Martin
YC RODOP
6
20 789
152.
Chyťová Marcela
YC LS Brno
12
20 669
153.
Hendrych Václav
YC Doksy
12
20 475
154.
Havel Jiří
SC Testudo
7
20 461
155.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
14
20 282
155.
Zíma Jakub
ČWA
13
20 282
157.
Vlček Dominik
Slávia Česká Skalice
10
20 261
158.
Trčka Martin
Baník Most
4
20 160
159.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
8
20 024
160.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
7
19 980
161.
Janda Martin
ASK Lovosice
22
19 899
162.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
13
19 880
163.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
9
19 621
164.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
9
19 230
165.
Toth Martin
ČWA
6
18 952
166.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
11
18 632
167.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
8
18 594
168.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
14
18 370
169.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
13
18 363
170.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
7
18 345
171.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
13
18 289
172.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
15
17 938
173.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
5
17 842
174.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
19
17 797
175.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
8
17 607
176.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
7
17 420
177.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
4
17 400
178.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
8
17 396
179.
Lejhanec David
YC Pardubice
11
17 364
180.
Kliment Michal
YC Neratovice
18
17 266
181.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
10
17 251
182.
Skála Pavel
JK Cheb
7
17 199
183.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
14
17 185
184.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
10
16 981
185.
Lachner Vít
YC Neratovice
7
16 837
186.
Sanková Lenka
VS Duchcov
16
16 639
187.
Valouch Libor
JK Olomouc
16
16 504
188.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
6
16 477
189.
Kotek Michal
YC Markop FL
4
16 395
190.
Černá Anna
Lokomotiva Plzeň
7
16 165
191.
Záruba Marek
JK Cheb
13
16 105
192.
Škoda Vít
YC Neratovice
15
15 840
193.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
8
15 765
194.
Sejkora Luděk
YC Markop FL
5
15 729
195.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
11
15 721
195.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
11
15 721
197.
Korvas Filip
ČYK
12
15 702
198.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
12
15 571
199.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
21
15 343
200.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
7
15 162
201.
Frohlich Denis
YC Kladno
6
15 161
202.
Zajíček Daniel
Slavoj Hluboká
22
14 934
203.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
10
14 824
204.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
8
14 728
205.
Kir Milan
IWS Club Nechra
3
14 715
206.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
19
14 643
207.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
10
14 507
208.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
16
14 429
209.
Guryča Jan
YC CERE
8
14 189
210.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
7
13 871
211.
Utíkal Petr
JK Olomouc
10
13 843
212.
Utíkal Petr
JK Olomouc
5
13 809
213.
Kynčl Jan
LK Štěchovice
10
13 742
214.
Raudaschl Florian
AUT - Austria
2
13 708
214.
Raudaschl Florian
AUT - Austria
2
13 708
214.
Raudaschl Florian
AUT - Austria
2
13 708
217.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
15
13 603
218.
Smola Matěj
Lokomotiva Plzeň
12
13 550
219.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
8
13 543
220.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
7
13 506
221.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
5
13 483
222.
Bláha Martin
JK Plzeň
13
13 413
223.
Voskovec Filip
YC Kladno
6
13 412
224.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
3
13 308
225.
Podhorec Štefan
YC Kladno
18
13 020
226.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
14
12 905
227.
Král Karel
JK Sokolov
11
12 896
228.
Fanta Matěj
YC LS Brno
14
12 890
229.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
14
12 880
230.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
7
12 831
231.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
12 673
231.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
12 673
233.
Nápravníková Barbora
ČYK
13
12 608
234.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
5
12 583
235.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
9
12 506
236.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
7
12 443
237.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
7
12 394
238.
Knetig Martin
Jachtklub Brno
3
12 319
239.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
14
12 266
240.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
5
12 226
241.
Procházka Eduard
YC Znojmo
5
12 144
242.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
13
12 100
243.
Goryszewska Anna
POL - Poland
2
12 093
243.
Goryszewska Anna
POL - Poland
2
12 093
243.
Goryszewska Anna
POL - Poland
2
12 093
243.
Goryszewska Anna
POL - Poland
2
12 093
243.
Goryszewska Anna
POL - Poland
2
12 093
243.
Grams Dominik
HUN - Hungary
2
12 093
243.
Goryszewska Anna
POL - Poland
2
12 093
250.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
11 943
251.
Pistol Joshua
GBR - Great Britain
1
11 856
251.
Wilson Jack
GBR - Great Britain
1
11 856
251.
Pistol Joshua
GBR - Great Britain
1
11 856
254.
Rešl Matěj
VS Duchcov
14
11 846
255.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
16
11 824
256.
Rokusek Jaromír
Sokol Dobřichovice
9
11 727
257.
Šmídová Božena
YC Neratovice
16
11 614
258.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
15
11 611
259.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
9
11 488
260.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
13
11 470
261.
Štrunc Jan
YC Neratovice
15
11 294
262.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 231
262.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 231
262.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 231
262.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 231
262.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 231
267.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
9
11 166
268.
Štěrba Igor
YC Znojmo
5
11 144
269.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
10
11 042
270.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
5
10 994
271.
Vacula Jan
YC Znojmo
9
10 860
272.
Kuchař Jan
YC CERE
7
10 858
273.
Richter Zdeněk
YC Doksy
10
10 857
274.
Brewer Katrina
GBR - Great Britain
1
10 800
274.
Brewer Christopher
GBR - Great Britain
1
10 800
276.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
6
10 748
277.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
12
10 745
278.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
15
10 733
279.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
8
10 614
280.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
6
10 490
281.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
10
10 375
282.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
6
10 346
283.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
5
10 335
284.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
12
10 325
285.
Novák Jaroslav
YC Doksy
9
10 211
286.
Havel Filip
YC Neratovice
13
10 134
287.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
10 074
287.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
10 074
287.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
10 074
287.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
287.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
287.
Wierzbicki Szymon
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
287.
Dziˇubinski Krystian
POL - Poland
1
10 074
301.
Mikule Aleš
SK Tři sestry
3
10 005
301.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
3
10 005
301.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
3
10 005
304.
va Rooij Peter
NED -The Netherlands
2
9 978
305.
Novák Adam
Sokol Dobřichovice
10
9 900
306.
Hrubý Pavel
ČWA
7
9 833
307.
Hloušek Pavel
YC Ústí n L
5
9 807
308.
Martinka Jiří
YC RODOP
4
9 771
309.
Vacula Karel
YC Znojmo
8
9 728
310.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
5
9 672
311.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
7
9 623
312.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
9
9 547
313.
Korych Pavel
YC Kladno
16
9 532
314.
Chmelová Anna
Císařská louka
2
9 478
315.
Dastych Petr
ASK Lovosice
3
9 414
316.
Sklenář Petr
YC Neratovice
4
9 347
317.
Ovčička Josef ing.
YC Příbram
3
9 317
318.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
4
9 219
319.
Sehnal René
YC SaS
6
9 193
320.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
13
9 190
321.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
15
9 178
322.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
5
9 115
323.
Borsos Gergo
HUN - Hungary
1
9 085
323.
Grafel Vince
HUN - Hungary
1
9 085
325.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
15
9 082
326.
Zítek Karel
Císařská louka
1
9 067
327.
Vašík Martin
YC LS Brno
9
9 046
328.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
4
9 039
329.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
12
8 991
330.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
4
8 947
331.
Plecitý Marek
JK Toušeň
5
8 904
332.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
3
8 877
333.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
5
8 713
334.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
7
8 648
335.
Giemza Mateusz
POL - Poland
1
8 569
335.
Glowicki Pawel
POL - Poland
1
8 569
335.
Giemza Mateusz
POL - Poland
1
8 569
335.
Giemza Mateusz
POL - Poland
1
8 569
335.
Glowicki Pawel
POL - Poland
1
8 569
335.
Glowicki Pawel
POL - Poland
1
8 569
341.
Podzimek Antonín
ČYK
10
8 547
342.
Zima Tomáš
YC Kladno
2
8 459
343.
Gráfel Vince
HUN - Hungary
1
8 404
343.
Borsos Gergő
HUN - Hungary
1
8 404
345.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
6
8 353
346.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
10
8 273
346.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
10
8 273
348.
Hanzlík Jaroslav
Sokol Tovačov
4
8 262
349.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
6
8 227
350.
Slíva Martin
ČWA
5
8 188
351.
Svozilová Hana
Sokol Tovačov
3
8 172
352.
Slívová Jana
YC Nechranice
9
8 159
353.
Hartmann Pavel
ČWA
9
8 140
354.
Kaňuk Ján
SVK - Slovak Republic
1
8 138
354.
Kaňuk Ján
SVK - Slovak Republic
1
8 138
354.
Kaňuk Ján
SVK - Slovak Republic
1
8 138
354.
Kaňuk Ján
SVK - Slovak Republic
1
8 138
354.
Kaňuk Ján
SVK - Slovak Republic
1
8 138
354.
Kaňuk Ján
SVK - Slovak Republic
1
8 138
360.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
2
7 997
361.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
12
7 908
362.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
6
7 893
363.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
6
7 861
364.
Guryča Daniel
YC CERE
3
7 815
365.
Fiala Martin
YC Znojmo
7
7 788
366.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
8
7 783
367.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
15
7 773
368.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
5
7 721
369.
Kawinski Lukasz
POL - Poland
1
7 688
369.
Kawinski Lukasz
POL - Poland
1
7 688
369.
Frank Damian
POL - Poland
1
7 688
372.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
3
7 673
373.
Crháková Lenka
Jachtklub Brno
5
7 665
374.
Marinovič Nikola
CRO - Croatia
1
7 663
374.
Kršanac Nikola
CRO - Croatia
1
7 663
374.
Kujundžič Rajko
CRO - Croatia
1
7 663
374.
Ivankovič Goran
CRO - Croatia
1
7 663
374.
Špecnar Daniel
CRO - Croatia
1
7 663
374.
Ivankovič Ivan
CRO - Croatia
1
7 663
380.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
4
7 637
381.
Foldesi Peter
HUN - Hungary
1
7 580
381.
Borsos Daniel
HUN - Hungary
1
7 580
383.
Hogenboom Rund
NED -The Netherlands
2
7 568
384.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
10
7 563
385.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
8
7 520
386.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
4
7 472
387.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
10
7 462
388.
Audy Petr
Jachtklub Brno
9
7 437
389.
Maršík Karel
YC Ústí n L
6
7 409
390.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
7 334
391.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
6
7 314
392.
Svobodová Zdena
ČYK
2
7 294
393.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
4
7 163
393.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
4
7 163
395.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
6
7 123
396.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
10
7 088
397.
Staszewski Piotr
Jednoráz.licence
1
7 081
397.
Staszewski Piotr
Jednoráz.licence
1
7 081
397.
Staszewski Piotr
Jednoráz.licence
1
7 081
397.
Staszewski Piotr
Jednoráz.licence
1
7 081
397.
Staszewski Piotr
Jednoráz.licence
1
7 081
397.
Staszewski Piotr
Jednoráz.licence
1
7 081
403.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
6
7 007
404.
Dvořák Michal
Lokomotiva Cheb
7
6 904
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
405.
Suswillo Monika
POL - Poland
1
6 899
413.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
6 854
413.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
6 854
413.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
6 854
413.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
6 854
413.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
6 854
413.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
6 854
419.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
2
6 845
420.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
5
6 826
421.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
4
6 792
422.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
15
6 788
423.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
3
6 785
424.
Novotný Antonin
TJ Rapid Brno
8
6 742
425.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
8
6 718
426.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
10
6 701
427.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
13
6 699
427.
Mako Luca
HUN - Hungary
1
6 699
429.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
8
6 663
430.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
5
6 661
431.
Tkadlec Štěpán
JK Toušeň
3
6 649
432.
Vopátek Martin
SK Tři sestry
2
6 630
433.
Vítek Miroslav
YC Znojmo
6
6 603
434.
Trenzová Karolína
Jachtklub Brno
4
6 560
435.
Midor Jakub
Jednoráz.licence
1
6 457
435.
Midor Jakub
Jednoráz.licence
1
6 457
435.
Midor Jakub
Jednoráz.licence
1
6 457
435.
Midor Jakub
Jednoráz.licence
1
6 457
439.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
8
6 452
440.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
4
6 430
441.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
6
6 406
442.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
2
6 386
443.
Lejhanec Petr ing.
YC Pardubice
4
6 367
444.
Holík Jiří
SC Testudo
3
6 348
445.
Holák Andrej
CRO - Croatia
1
6 331
446.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
10
6 329
446.
Kala ing. Roman
YC Doksy
2
6 329
448.
Raškovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
8
6 313
449.
Staňová Justýna
Baník Ostrava
9
6 298
450.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
8
6 263
451.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
7
6 255
452.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
8
6 239
453.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
6 225
453.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
3
6 225
455.
Vít Ladislav
JK Plzeň
15
6 182
456.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
14
6 157
457.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
2
6 143
458.
Soukupová Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
6
6 118
459.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
8
6 102
460.
Bartošek Petr
YC Znojmo
6
6 101
461.
Čech Milan
ČWA
5
6 038
462.
Havelka Jakub
ČYK
6
6 028
463.
Čáp Milan
ALT FD
1
6 025
464.
Borsos Dániel
HUN - Hungary
1
6 018
464.
Földesi Péter
HUN - Hungary
1
6 018
466.
Korpak Eva
Jednoráz.licence
1
5 972
467.
Kudláček Pavel
ČWA
3
5 941
468.
Jelínek Petr
ALT Melges 24
1
5 901
469.
Kaiser Martin
YC CERE
4
5 876
470.
Rečka Jiří
8
5 873
471.
Pollák Patrik
Jednoráz.licence
1
5 851
471.
Pollák Patrik
Jednoráz.licence
1
5 851
471.
Pollák Patrik
Jednoráz.licence
1
5 851
474.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
12
5 825
475.
Klement Pavel
YC RODOP
2
5 824
476.
Kovalčuková Eva
SK Tři sestry
3
5 789
477.
Vacula Karel
YC Znojmo
9
5 720
478.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
10
5 714
479.
Soukup Aleš
VS Duchcov
11
5 698
480.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
6
5 692
481.
Ott Stanislav
YC Znojmo
4
5 685
482.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 677
483.
Moucha Pavel
YC Doksy
2
5 675
484.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
2
5 662
485.
Luksch Karel
YC DIM Bezdrev
3
5 653
486.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
6
5 652
487.
Drvota Jaromir
YC Kladno
7
5 615
488.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
5 608
488.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
5 608
488.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
5 608
491.
Packová Kristýna
KJ Těrlicko
5
5 542
492.
Přidal Radim
JK Prostějov
3
5 532
493.
Kornesczuk Michal
YC Kladno
3
5 510
494.
Ogrodnik Piotr
Jednoráz.licence
1
5 505
494.
Ogrodnik Piotr
Jednoráz.licence
1
5 505
496.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
7
5 468
497.
Koláčný Lubor
YC SaS
4
5 427
497.
Šobíšek Petr
YC SaS
4
5 427
499.
Brázdová Petra
YC Pardubice
10
5 408
500.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
7
5 397
501.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
7
5 395
502.
Makó Luca
HUN - Hungary
1
5 394
503.
Fels Stephan
SUI - Switzerland
1
5 381
503.
Naef Timo
SUI - Switzerland
1
5 381
505.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
6
5 328
506.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
5
5 303
507.
Sedílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 275
507.
Sedílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 275
507.
Sedílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 275
507.
Janáček Martin
YC LS Brno
1
5 275
507.
Sedílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 275
507.
Sedílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 275
507.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
6
5 275
514.
Podolský Miloslav
YC Ústí n L
4
5 270
515.
Češka Jiří
YC Kovářov
3
5 264
516.
Marval Jakub
T. J. Sokol Vrané II
8
5 246
517.
Marečková Lenka
JK Staré Splavy
4
5 220
518.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
1
5 210
519.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
9
5 204
520.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
5 201
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
521.
Ostropolska Maja
POL - Poland
1
5 194
529.
Kantor František
YC LS Brno
2
5 180
530.
Diviš Ivo
YC Dyje
5
5 169
531.
Novák Aleš
YC Kovářov
3
5 161
531.
Novák Martin
YC Kovářov
3
5 161
533.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
11
5 140
534.
Dzvoník Lukáš
Jednoráz.licence
1
5 126
534.
Dzvoník Lukáš
Jednoráz.licence
1
5 126
534.
Dzvoník Lukáš
Jednoráz.licence
1
5 126
537.
Antel Vladimír
LS Kroměříž
6
5 113
538.
Červenka Jaroslav
Prazdroj Plzeň
4
5 091
539.
Nedbalcová Kateřina
YC Dyje
3
5 074
540.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
5
5 031
541.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
5
5 001
542.
Pešta Roman
JK Toušeň
5
4 970
543.
Szpula Robert
Jednoráz.licence
1
4 952
543.
Szpula Robert
Jednoráz.licence
1
4 952
543.
Szpula Robert
Jednoráz.licence
1
4 952
543.
Szpula Robert
Jednoráz.licence
1
4 952
547.
Kučera Michal
YC Ústí n L
6
4 925
548.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
4 898
548.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
4 898
548.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
4 898
548.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
4 898
548.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
4 898
548.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
4 898
554.
Knejzlík Marek
Sokol Tovačov
7
4 896
555.
Raška Marek
ČWA
7
4 894
556.
Bakker Maurice
NED -The Netherlands
1
4 860
556.
Wanders Jan
NED -The Netherlands
1
4 860
558.
Pokoš Radim
VS Duchcov
12
4 857
559.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
12
4 815
560.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
6
4 812
561.
Marinovič Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Kršanac Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Marinovič Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Kršanac Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Kujundžič Rajko
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Kršanac Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Marinovič Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Kujundžič Rajko
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Kujundžič Rajko
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Marinovič Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Marinovič Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Marinovič Nikola
Jednoráz.licence
1
4 800
561.
Kujundžič Rajko
Jednoráz.licence
1
4 800
574.
Berský Ivan
Baník Ostrava
3
4 799
575.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
7
4 781
576.
Kratochvíl Jiří
VS Duchcov
8
4 773
577.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
7
4 769
578.
Altmann Tomáš
SST klub Plzeň
6
4 751
579.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
2
4 702
580.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 696
580.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 696
580.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 696
580.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 696
580.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 696
585.
Čajčík Karel
YC Pardubice
7
4 690
586.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
4 644
587.
Tonar Jiří
YC SaS
3
4 635
588.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
4
4 634
589.
Bauer Karel
YC CERE
4
4 589
590.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
3
4 561
590.
Mlčochová Barbora
Sokol Tovačov
3
4 561
592.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
8
4 557
593.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 547
593.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 547
593.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 547
593.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 547
593.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 547
593.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 547
599.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
4 532
599.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
4 532
599.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
4 532
599.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
4 532
599.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
4 532
599.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
4 532
605.
Ferinac Jaroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 525
605.
Ferinac Jaroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 525
607.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
7
4 517
608.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
4 502
608.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
4 502
608.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
4 502
608.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
4 502
608.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
4 502
613.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 489
613.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 489
613.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 489
613.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 489
613.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 489
613.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 489
613.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 489
613.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 489
613.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 489
613.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 489
623.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
4
4 476
624.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
2
4 467
624.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
2
4 467
624.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
2
4 467
624.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
2
4 467
624.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
2
4 467
629.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
8
4 465
630.
Strejčková Kateřina
Sokol Palkovice
9
4 453
631.
Kachnič Branislav
Jednoráz.licence
1
4 404
631.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
1
4 404
631.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
1
4 404
631.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
1
4 404
631.
Kachnič Branislav
Jednoráz.licence
1
4 404
631.
Kachnič Branislav
Jednoráz.licence
1
4 404
637.
Janoušek Andrej
JK Česká Lípa
1
4 396
638.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
5
4 388
639.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
12
4 378
640.
Staňa Ivo
Baník Ostrava
8
4 354
641.
Jelínek Jakub
SST klub Plzeň
6
4 338
642.
Korbová Helena
JK Olomouc
6
4 332
643.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
5
4 320
644.
Stuhmann Jakob
GER - Germany
1
4 314
644.
Meinert Oliver
GER - Germany
1
4 314
644.
Stuhmann Jakob
GER - Germany
1
4 314
644.
Meinert Oliver
GER - Germany
1
4 314
644.
Meinert Oliver
GER - Germany
1
4 314
644.
Stuhmann Jakob
GER - Germany
1
4 314
644.
Meinert Oliver
GER - Germany
1
4 314
644.
Stuhmann Jakob
GER - Germany
1
4 314
644.
Meinert Oliver
GER - Germany
1
4 314
644.
Stuhmann Jakob
GER - Germany
1
4 314
654.
Marečková Renata
YC Markop FL
4
4 312
654.
Trs Jaroslav
YC Dyje
2
4 312
656.
Priegelhof Karel
YC Znojmo
3
4 297
657.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
4 257
658.
Prokopec Petr
YC Pardubice
5
4 243
659.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
1
4 221
660.
Červenka Matouš
JK Olomouc
4
4 219
661.
Svoboda Stanislav
ASK Lovosice
3
4 204
662.
Knorr Luděk
VS Duchcov
3
4 186
663.
Myška Filip
IWS Club Nechra
4
4 178
664.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
4
4 157
665.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
3
4 123
666.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
3
4 115
667.
Morávek Roman
ČWA
5
4 104
668.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
2
4 078
669.
Dvořák Jan
TJ STAR Praha
3
4 077
670.
Ročková Alena
YC Neratovice
5
4 070
671.
Chardet Richard
NED -The Netherlands
2
4 069
672.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
4 060
673.
Celá Barbora
YC Znojmo
7
4 054
674.
Šašková Káťa
SVK - Slovak Republic
1
4 000
674.
Šašková Káťa
SVK - Slovak Republic
1
4 000
674.
Šašková Káťa
SVK - Slovak Republic
1
4 000
674.
Šašková Káťa
SVK - Slovak Republic
1
4 000
674.
Šašková Káťa
SVK - Slovak Republic
1
4 000
674.
Šašková Káťa
SVK - Slovak Republic
1
4 000
680.
Tichánková Soňa
Sokol Palkovice
6
3 989
681.
Šrámek Jiří
SC Testudo
2
3 984
682.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
3
3 974
683.
Psalman Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 944
684.
Vydra Petr
TJ Rapid Brno
4
3 920
685.
Hofmann Lubomír
YC Velké Dářko
1
3 910
685.
Hofmann Tomáš
YC Velké Dářko
1
3 910
687.
Staněk Jan
YC Doksy
7
3 891
688.
Fischer Kristian
Lokomotiva Cheb
7
3 886
689.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
3
3 871
690.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
4
3 866
691.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
3
3 824
692.
Guminski Detlev
GER - Germany
2
3 822
692.
Guminski Detlev
GER - Germany
2
3 822
692.
Guminski Detlev
GER - Germany
2
3 822
692.
Guminski Detlev
GER - Germany
2
3 822
692.
Guminski Detlev
GER - Germany
2
3 822
697.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
5
3 814
698.
Kadlec Roman
SK Tři sestry
2
3 779
699.
Lux Vlastimil
SC Testudo
4
3 765
700.
Jenšík David
JK Česká Lípa
3
3 738
701.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
1
3 736
701.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
1
3 736
701.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
1
3 736
701.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
1
3 736
701.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
1
3 736
701.
Sleziona Filip
Jednoráz.licence
1
3 736
707.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
3 698
707.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
3 698
707.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
3 698
710.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
5
3 676
711.
Buchta Václav
KJ Těrlicko
3
3 641
712.
Chlup Jan
YC Dyje
2
3 616
713.
Bauer Franta
YC CERE
5
3 609
714.
Musil Jiří
YC Ústí n L
2
3 592
715.
Stolzmann Piotr
Jednoráz.licence
1
3 587
715.
Stolzmann Piotr
Jednoráz.licence
1
3 587
715.
Stolzmann Piotr
Jednoráz.licence
1
3 587
715.
Stolzmann Piotr
Jednoráz.licence
1
3 587
715.
Stolzmann Piotr
Jednoráz.licence
1
3 587
715.
Stolzmann Piotr
Jednoráz.licence
1
3 587
721.
Juřinová Petra
YC LS Brno
4
3 556
722.
Ďásek František
JK Cheb
2
3 542
723.
Ráža Pavel
VS Duchcov
3
3 531
724.
Matuška Dušan
Jednoráz.licence
1
3 517
724.
Matuška Dušan
Jednoráz.licence
1
3 517
724.
Matuška Dušan
Jednoráz.licence
1
3 517
724.
Matuška Dušan
Jednoráz.licence
1
3 517
724.
Matuška Dušan
Jednoráz.licence
1
3 517
724.
Matuška Dušan
Jednoráz.licence
1
3 517
724.
Ručka Martin
Sokol Palkovice
1
3 517
731.
Knight Nicola
GBR - Great Britain
1
3 515
731.
Knight Nicola
GBR - Great Britain
1
3 515
731.
Harries Meg
GBR - Great Britain
1
3 515
731.
Urban Lukáš
ALT Melges 24
1
3 515
735.
Součková Barbora
Baník Ostrava
2
3 503
736.
Sedláčková Veronika
Prazdroj Plzeň
7
3 486
737.
Žmolík Václav
YC Kovářov
1
3 469
737.
Mede Andrej
SVK - Slovak Republic
1
3 469
739.
Šplíchal Pavel
Baník Ostrava
4
3 464
740.
Novotný Josef
YC CERE
2
3 411
741.
Drncová Ivana
JK Plzeň
6
3 391
742.
Čihák Tomáš
SK Tři sestry
1
3 375
743.
Ronnfeldt Anna
GER - Germany
1
3 354
743.
Ronnfeldt Anna
GER - Germany
1
3 354
743.
Ronnfeldt Anna
GER - Germany
1
3 354
743.
Ronnfeldt Anna
GER - Germany
1
3 354
743.
Ronnfeldt Anna
GER - Germany
1
3 354
748.
Ehl Vladimír
WS Club VD
5
3 349
749.
Killarová Marie
Baník Ostrava
8
3 341
750.
Běhunčík Ivan
KJ Těrlicko
2
3 338
751.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
13
3 316
752.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 312
752.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 312
752.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 312
752.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
3 312
756.
Beránek Ivo
ASK Lovosice
2
3 303
757.
Němec Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 289
758.
Pexa Tomáš
SC Testudo
2
3 264
759.
Záruba Libor
YC Kladno
1
3 249
759.
Podhorec Štefan
YC Kladno
1
3 249
761.
Brožek Martin
YC CERE
7
3 239
762.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
3 200
762.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
3 200
762.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
3 200
762.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
3 200
762.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
3 200
762.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
3 200
768.
Gay Michal
Jednoráz.licence
1
3 191
768.
Gay Michal
Jednoráz.licence
1
3 191
768.
Gay Michal
Jednoráz.licence
1
3 191
768.
Gay Michal
Jednoráz.licence
1
3 191
768.
Gay Michal
Jednoráz.licence
1
3 191
773.
Havelka Jaroslav
ČYK
4
3 180
774.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
4
3 123
775.
Niezgoda Dobrochna
Jednoráz.licence
1
3 119
775.
Niezgoda Dobrochna
Jednoráz.licence
1
3 119
775.
Niezgoda Dobrochna
Jednoráz.licence
1
3 119
775.
Niezgoda Dobrochna
Jednoráz.licence
1
3 119
775.
Niezgoda Dobrochna
Jednoráz.licence
1
3 119
775.
Niezgoda Dobrochna
Jednoráz.licence
1
3 119
775.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
2
3 119
775.
Niezgoda Dobrochna
Jednoráz.licence
1
3 119
783.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
4
3 112
784.
Žákovčíková Michaela
JK Ostrava Poruba
1
3 091
785.
Kubovčík Viliam
SVK - Slovak Republic
1
3 067
785.
Kubovčík Viliam
SVK - Slovak Republic
1
3 067
787.
Kaczorowski Blazej
Jednoráz.licence
1
3 064
787.
Kaczorowski Blazej
Jednoráz.licence
1
3 064
787.
Kaczorowski Blazej
Jednoráz.licence
1
3 064
787.
Kaczorowski Blazej
Jednoráz.licence
1
3 064
787.
Kaczorowski Blazej
Jednoráz.licence
1
3 064
787.
Kaczorowski Blazej
Jednoráz.licence
1
3 064
787.
Kaczorowski Blazej
Jednoráz.licence
1
3 064
794.
Tesárková Kateřina
YC Ústí n L
3
3 041
795.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 008
796.
Matějková Adéla
VS Duchcov
9
3 002
797.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
5
2 995
798.
Mácha Pavel
ČYK
1
2 994
799.
Drobeček Jiří
Lokomotiva Plzeň
9
2 979
800.
Turnovský Martin
JK Staré Splavy
2
2 966
801.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
4
2 957
802.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
5
2 934
803.
Bradáč Roman
YC Znojmo
5
2 923
804.
Marinovič Marko
CRO - Croatia
1
2 891
804.
Mrzílek Antonín
YC Neratovice
1
2 891
804.
Kupská Martina
YC LS Brno
1
2 891
804.
Smotlacha Pavel
YC Neratovice
1
2 891
804.
Šašková Kata
SVK - Slovak Republic
1
2 891
804.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
2 891
804.
Procházka Libor
YC Neratovice
1
2 891
804.
Mrzílek Luděk
YC Neratovice
1
2 891
812.
Čermáková Eva
JK Toušeň
2
2 876
813.
Polák Jiří
VS Duchcov
7
2 819
814.
Makuch Loša
SVK - Slovak Republic
1
2 814
815.
Slabá Renata
YC Dvořiště-Lišov
5
2 813
816.
Orlovská Martina
Jednoráz.licence
1
2 812
817.
L.-Litzmann Philipp
GER - Germany
1
2 809
817.
L.-Litzmann Elisa
GER - Germany
1
2 809
819.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
8
2 801
820.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
2 772
821.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 748
821.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 748
821.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 748
821.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 748
821.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 748
826.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
6
2 741
827.
John Vladimír
ASK Lovosice
2
2 728
828.
Froněk Jan
YC SaS
1
2 719
829.
Nigrin Radek
YC SaS
3
2 708
830.
Luthard Tim
GER - Germany
1
2 691
830.
Basner Max
GER - Germany
1
2 691
832.
Procházka Jan
YC Znojmo
3
2 685
833.
Sadilková Katarina
SVK - Slovak Republic
1
2 673
834.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
7
2 671
835.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
2 658
835.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
2 658
835.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
2 658
838.
Alexa Miloš
YC LS Brno
5
2 656
839.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
6
2 655
840.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
2
2 642
841.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
2 630
842.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
2 626
842.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
2 626
842.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
2 626
842.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
2 626
842.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
2 626
842.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
2 626
848.
Nuc Mario
JK Plzeň
9
2 585
849.
Sadilková Katka
Jednoráz.licence
1
2 584
850.
Polak Maciej
Jednoráz.licence
1
2 580
850.
Polak Maciej
Jednoráz.licence
1
2 580
850.
Moze Tine
SLO - Slovenia
1
2 580
853.
Gebhart Antonin
JK Cheb
2
2 579
854.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
4
2 578
855.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
6
2 576
856.
Kraus Matěj
Lokomotiva Plzeň
8
2 551
857.
Pražan Michal
YC Kotva Pha
3
2 530
858.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
5
2 526
859.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
5
2 521
860.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
4
2 501
861.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 495
861.
Krejčíř Jan
JK Olomouc
1
2 495
861.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 495
861.
Pawlak Dorota
Jednoráz.licence
1
2 495
865.
Hejna Jan
Baník Ostrava
2
2 494
866.
Maršálek Daniel
YC LS Brno
4
2 484
867.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
2 478
868.
Gebhart Jan
JK Cheb
7
2 477
869.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
4
2 451
869.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
4
2 451
871.
Pavlíková Helena
YC LS Brno
1
2 412
871.
Blahoňovský Jan
YC LS Brno
1
2 412
871.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
1
2 412
871.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
1
2 412
875.
Holanec Petr
ALT Melges 24
1
2 406
875.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
1
2 406
877.
Švestka Blahoslav
YC Velké Dářko
1
2 400
878.
Kramář Jiří
JK Česká Lípa
3
2 364
878.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
3
2 364
880.
Kachnič Branislav
Jednoráz.licence
1
2 357
880.
Kachnič Branislav
Jednoráz.licence
1
2 357
882.
Musil Vojtěch
YC CERE
3
2 318
883.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 312
883.
Kachnič Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 312
894.
Bednařík Filip
SC Testudo
1
2 310
895.
Porada Henrich
YC Ústí n L
2
2 307
895.
Lála Miroslav
YC Ústí n L
2
2 307
897.
Riedel Ota
VS Duchcov
5
2 297
898.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
3
2 267
899.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
2 263
900.
Guminski David
GER - Germany
2
2 258
900.
Guminski David
GER - Germany
2
2 258
900.
Guminski David
GER - Germany
2
2 258
900.
Guminski David
GER - Germany
2
2 258
900.
Guminski David
GER - Germany
2
2 258
905.
Rašín Vladimír
YC Vysoké Mýto
2
2 254
906.
Čondl Pavel
Baník Most
4
2 242
907.
Babjaková Miriam
Jednoráz.licence
1
2 228
907.
Babjaková Miriam
Jednoráz.licence
1
2 228
909.
prázdný řádek
Jednoráz.licence
1
2 202
909.
prázdný řádek
Jednoráz.licence
1
2 202
911.
Gruger Hannes
GER - Germany
1
2 184
911.
Neumeister Ben
GER - Germany
1
2 184
911.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
4
2 184
914.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
3
2 173
915.
Junek Vladimír
JK Olomouc
4
2 171
916.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
5
2 164
917.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
6
2 163
918.
Konofek Marcin
Jednoráz.licence
1
2 160
919.
Procházka Bohdan
PS Eletrika
1
2 156
919.
Kralj Jaka
SLO - Slovenia
1
2 156
919.
Dolinšek Nejc
SLO - Slovenia
1
2 156
922.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
2 149
922.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
2 149
922.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
2 149
922.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
2 149
922.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
2 149
922.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
2 149
922.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
2 149
929.
Svoboda Petr Ml.
Bohemia Poděbrady
4
2 143
930.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
2 138
931.
Jackel Josef
YC Kladno
6
2 121
932.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Baréniová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Baréniová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Baréniová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 108
932.
Baréniová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 108
943.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
2
2 097
943.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
6
2 097
945.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
2 077
946.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
Fedor Bohuš
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
KubeĹĄ Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
KubeĹĄ Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
KubeĹĄ Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
KubeĹĄ Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
KubeĹĄ Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
946.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
2 064
957.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
2 053
957.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
2 053
957.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
2 053
957.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
2 053
957.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
2 053
957.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
2 053
963.
Heneš David
JK Olomouc
2
2 051
964.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
3
2 017
965.
Kalous Zdenek
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Zdenek
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Zdenek
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Zdenek
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Zdenek
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Zdenek
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Zdenek
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Karol
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Karol
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Karol
SVK - Slovak Republic
2
2 016
965.
Kalous Karol
SVK - Slovak Republic
2
2 016
976.
Stolzmann Michael
Jednoráz.licence
1
2 010
976.
Bajlo Ivan
CRO - Croatia
1
2 010
976.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
2 010
976.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
2 010
976.
Stolzmann Michael
Jednoráz.licence
1
2 010
976.
Stolzmann Michael
Jednoráz.licence
1
2 010
976.
Kršanac Jure
CRO - Croatia
1
2 010
976.
Stolzmann Michael
Jednoráz.licence
1
2 010
976.
Stolzmann Michael
Jednoráz.licence
1
2 010
976.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 010
976.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
2 010
976.
Čapková Iva
ALT Melges 24
1
2 010
988.
Himmel Jiří
YC Nechranice
6
2 001
989.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
1 996
989.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
1 996
999.
Dzvoník Emil
Jednoráz.licence
1
1 989
999.
Dzvoník Emil
Jednoráz.licence
1
1 989
999.
Dzvoník Emil
Jednoráz.licence
1
1 989
1002.
Závada Miroslav
ASK Lovosice
1
1 981
1003.
Podolský Marek
YC Znojmo
2
1 980
1004.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
3
1 964
1005.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 958
1005.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 958
1005.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 958
1005.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 958
1005.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 958
1010.
Kubištová Kateřina
JK Plzeň
8
1 951
1011.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
6
1 950
1012.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
4
1 935
1013.
Dohnal Petr
Sokol Tovačov
2
1 924
1014.
Číha Michal
YC SaS
2
1 916
1015.
Kladivo Roman
Slavoj Litoměřice
3
1 914
1015.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
3
1 914
1017.
Melichárková Markéta
Slavoj Hluboká
4
1 900
1018.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
5
1 893
1019.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1019.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
6
1 889
1021.
Vitoň Jan
YC Znojmo
5
1 885
1021.
Holub Miloslav
YC Znojmo
5
1 885
1023.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 857
1024.
Kavčič Miha
SLO - Slovenia
1
1 849
1024.
Pečaver Tomo
SLO - Slovenia
1
1 849
1026.
Novák Josef
YC Příbram
2
1 835
1027.
Dočkalová Pavla
ALT FD
1
1 813
1028.
Rešl Pavel
VS Duchcov
5
1 811
1029.
Bilkova Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 810
1029.
Bilkova Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 810
1029.
Proček Jan
Sokol Dobřichovice
2
1 810
1029.
Bilkova Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 810
1029.
Bilkova Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 810
1029.
Bilkova Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 810
1029.
Bilkova Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 810
1036.
Storchová Lucie
YC Ústí n L
2
1 805
1037.
Samec Miroslav
YC DIM Bezdrev
3
1 803
1038.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
2
1 802
1038.
Bazler Petr
ASK Lovosice
2
1 802
1040.
Cenek Miroslav Ing.m.
Jachtklub Brno
2
1 788
1041.
Dohnal Josef
Sokol Tovačov
2
1 771
1042.
Střelba Jan
Prazdroj Plzeň
2
1 756
1043.
Zjeba Konrad
Jednoráz.licence
1
1 747
1043.
Zjeba Konrad
Jednoráz.licence
1
1 747
1043.
Zjeba Konrad
Jednoráz.licence
1
1 747
1043.
Zjeba Konrad
Jednoráz.licence
1
1 747
1043.
Zjeba Konrad
Jednoráz.licence
1
1 747
1043.
Zjeba Konrad
Jednoráz.licence
1
1 747
1049.
Donda Jan
YC Kladno
6
1 736
1050.
Suderová Tereza
Baník Ostrava
1
1 734
1051.
Sadilková Tereza
SVK - Slovak Republic
1
1 728
1051.
Brachtlová Tereza
SVK - Slovak Republic
1
1 728
1053.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
3
1 725
1054.
Menzingerová Eva
YC Lipno nad Vltavou
3
1 713
1055.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
2
1 705
1056.
Kasl Libor
Lokomotiva Plzeň
6
1 697
1057.
Riedel Michal
VS Duchcov
3
1 692
1058.
Šindelka Václav
Baník Ostrava
3
1 683
1059.
Maňková Linda
Jednoráz.licence
1
1 667
1059.
Maňková Linda
Jednoráz.licence
1
1 667
1061.
Skatulla Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1061.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
1
1 663
1061.
Praženka Petr
JK Staré Splavy
1
1 663
1061.
Holý Ivo
Baník Ostrava
1
1 663
1061.
Kovalčík Tomáš
KJ Těrlicko
1
1 663
1066.
Schrollová Eva
YC Písek
5
1 646
1067.
Porubský Michal
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Křižan Marko
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Jupa Pavel
YC CERE
1
1 608
1067.
Křižan Marko
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Křižan Marko
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Křižan Marko
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Křižan Marko
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Psalman Vlado
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Baran Miro
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Křižan Marko
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Baran Miro
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Baran Miro
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Baran Miro
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Baran Miro
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Baran Miro
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Psalman Vlado
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Psalman Vlado
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Psalman Vlado
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Katka
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Psalman Vlado
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Katka
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Psalman Vlado
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Katka
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
1067.
Mezírka MUDr. Alexandr
YC Krnov
1
1 608
1102.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
3
1 575
1103.
Lipenská Lea
Jednoráz.licence
1
1 571
1103.
Lipenská Lea
Jednoráz.licence
1
1 571
1103.
Lipenská Lea
Jednoráz.licence
1
1 571
1106.
Karas Jaroslav
Jachtklub Brno
2
1 570
1107.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
4
1 569
1108.
Beaumont Damian
Jednoráz.licence
1
1 568
1108.
Beaumont Damian
Jednoráz.licence
1
1 568
1108.
Beaumont Damian
Jednoráz.licence
1
1 568
1108.
Beaumont Damian
Jednoráz.licence
1
1 568
1108.
Beaumont Damian
Jednoráz.licence
1
1 568
1108.
Beaumont Damian
Jednoráz.licence
1
1 568
1108.
Beaumont Damian
Jednoráz.licence
1
1 568
1115.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
3
1 564
1116.
Skoras Filip
Jednoráz.licence
1
1 559
1116.
Skoras Filip
Jednoráz.licence
1
1 559
1116.
Skoras Filip
Jednoráz.licence
1
1 559
1119.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
3
1 550
1120.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
2
1 545
1121.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 531
1121.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 531
1123.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
2
1 525
1124.
Fiok Gregorz
Jednoráz.licence
1
1 512
1124.
Fiok Gregorz
Jednoráz.licence
1
1 512
1124.
Fiok Gregorz
Jednoráz.licence
1
1 512
1127.
Norulak David
SVK - Slovak Republic
1
1 503
1128.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
4
1 501
1129.
Glaevke John-Philip
GER - Germany
1
1 492
1130.
Schulz Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 483
1131.
Heřmanová Marta
Prazdroj Plzeň
5
1 481
1132.
Jegorov Boris
JK Černá v Pošumaví
2
1 473
1133.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
3
1 460
1134.
Csuday Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
1 454
1135.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
5
1 415
1136.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
1
1 406
1137.
Košvica Jakub
YC LS Brno
2
1 402
1138.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Loukota Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Ryger Oldřich
ALT Melges 24
1
1 385
1138.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Neštěpný Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Kreheč Boris
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Pivarči Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Kreheč Boris
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Pivarči Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1138.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1169.
Veselý Jaromír
JK Staré Splavy
3
1 379
1169.
Veselá Božena
JK Staré Splavy
3
1 379
1171.
Borošová Soňa
Jednoráz.licence
1
1 374
1171.
Borošová Soňa
Jednoráz.licence
1
1 374
1173.
Mewes Sebastian
GER - Germany
1
1 365
1174.
Korbová Ivana
JK Olomouc
2
1 358
1175.
Přibyl Jan
ALT FD
1
1 356
1175.
Jonáš Radek
ALT FD
1
1 356
1177.
Zjeba Kamil
Jednoráz.licence
1
1 351
1178.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďura Ivo
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďura Ivo
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďurová Dominika
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďura Ivo
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďura Ivo
Jednoráz.licence
1
1 340
1178.
Vaďura Ivo
Jednoráz.licence
1
1 340
1189.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
4
1 331
1190.
Šabo Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 329
1191.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
1
1 305
1191.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
1
1 305
1191.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
1
1 305
1191.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
1
1 305
1191.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
1
1 305
1191.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
1
1 305
1197.
Opletal Ladislav
JK Olomouc
3
1 294
1198.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
2
1 290
1199.
Kapral Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1200.
Pechanec Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 260
1200.
Pechanec Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 260
1200.
Pechanec Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 260
1200.
Pechanec Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 260
1200.
Pechanec Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 260
1200.
Pechanec Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 260
1206.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
4
1 248
1207.
Šilhavý Martin
ČYK
1
1 234
1208.
Píchová Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
5
1 228
1209.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1209.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 220
1220.
Pečkaj Tadej
SLO - Slovenia
1
1 210
1220.
Pečkaj David
SLO - Slovenia
1
1 210
1222.
Indrák Petr
Sokol Tovačov
1
1 206
1222.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
1
1 206
1222.
Aišman Jiří
Lokomotiva Cheb
1
1 206
1225.
Vydra Martin
ČYK
2
1 203
1226.
Karasinski Antoni
Jednoráz.licence
1
1 201
1226.
Karasinski Antoni
Jednoráz.licence
1
1 201
1228.
Wolk Roland
YC LS Brno
2
1 196
1229.
Hůlová Hana
JK Toušeň
2
1 194
1230.
Chlup Jan, ing.arch.
YC Dyje
1
1 187
1230.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 187
1230.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 187
1230.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 187
1234.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 168
1235.
Zoul Ladislav
TJ Jiskra Třeboň
3
1 165
1236.
Kovaříková Jana
YC Dyje
2
1 164
1237.
Brožek Tomáš
SC Testudo
2
1 156
1237.
Crháková Magda
Jachtklub Brno
1
1 156
1239.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
6
1 153
1240.
Křůpala Ondřej
YC SaS
1
1 130
1240.
Preisinger Flona
GER - Germany
1
1 130
1242.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
3
1 114
1243.
Špička Josef
YC Krnov
1
1 108
1243.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
1 108
1243.
Dyčka Jiří
YC Krnov
1
1 108
1246.
Jopek Mikotaj
Jednoráz.licence
1
1 106
1246.
Jopek Mikotaj
Jednoráz.licence
1
1 106
1246.
Jopek Mikotaj
Jednoráz.licence
1
1 106
1246.
Jopek Mikotaj
Jednoráz.licence
1
1 106
1246.
Jopek Mikotaj
Jednoráz.licence
1
1 106
1246.
Jopek Mikotaj
Jednoráz.licence
1
1 106
1246.
Jopek Mikotaj
Jednoráz.licence
1
1 106
1253.
Roubíček Josef
TJ Jiskra Třeboň
3
1 098
1253.
Slabá Renata
YC Dvořiště-Lišov
2
1 098
1255.
Norulák David
Jednoráz.licence
1
1 092
1255.
Norulák David
Jednoráz.licence
1
1 092
1255.
Norulák David
Jednoráz.licence
1
1 092
1255.
Norulák David
Jednoráz.licence
1
1 092
1259.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 087
1260.
Bučo Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1261.
Blindow Viktoria
GER - Germany
1
1 075
1261.
Cimutta Hans
GER - Germany
1
1 075
1261.
Siadak Tomasz
Jednoráz.licence
1
1 075
1261.
Siadak Tomasz
Jednoráz.licence
1
1 075
1265.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
2
1 074
1266.
Pos Karel
Slavoj Litoměřice
2
1 053
1267.
Claus Joachim
YC LS Brno
2
1 052
1268.
Hočevar Alenka
SLO - Slovenia
1
1 049
1269.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
1
1 043
1270.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
1
1 041
1270.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
1
1 041
1272.
Ráček Jakub
Jednoráz.licence
1
1 026
1272.
Černý Jaroslav
YC Dyje
2
1 026
1272.
Ráček Jakub
Jednoráz.licence
1
1 026
1272.
Ráček Jakub
Jednoráz.licence
1
1 026
1272.
Ráček Jakub
Jednoráz.licence
1
1 026
1272.
Ráček Jakub
Jednoráz.licence
1
1 026
1278.
Králík Václav
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Králík Václav
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Janák Josef
Tatran Praha
1
1 024
1278.
Králík Václav
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Barenyi Samuel
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Barenyi Samuel
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Barenyi Samuel
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Barenyi Samuel
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Králík Václav
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Barenyi Samuel
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Králík Václav
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1278.
Králík Václav
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1290.
Ramm Elia
GER - Germany
1
1 021
1290.
Seyfarth William
GER - Germany
1
1 021
1292.
Killarová Alexandra
Baník Ostrava
1
1 015
1293.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
2
1 010
1293.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
2
1 010
1295.
Chlebna Milan
YC Kovářov
2
1 008
1295.
Smuda Leopold
YC Kovářov
2
1 008
1295.
Mikuldová Jana
SVK - Slovak Republic
1
1 008
1298.
Uchcaňski Tomasz
Jednoráz.licence
1
990
1298.
Uchcaňski Tomasz
Jednoráz.licence
1
990
1298.
Uchcaňski Tomasz
Jednoráz.licence
1
990
1298.
Uchcaňski Tomasz
Jednoráz.licence
1
990
1298.
Uchcaňski Tomasz
Jednoráz.licence
1
990
1298.
Uchcaňski Tomasz
Jednoráz.licence
1
990
1298.
Uchcaňski Tomasz
Jednoráz.licence
1
990
1305.
Němec Milan
KJ Těrlicko
1
989
1306.
Bravenec Vít
YC Dyje
2
988
1306.
Pokorný Petr
YC Dyje
2
988
1308.
Thomas Robert
GER - Germany
1
969
1309.
Šabo Andrej
Jednoráz.licence
1
962
1309.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
1
962
1309.
Šabo Andrej
Jednoráz.licence
1
962
1312.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
2
950
1313.
Krupica Miloš
YC LS Brno
1
946
1313.
Petrák Josef
LK Štěchovice
2
946
1315.
Vysloužil Jan, ing. CSc.
YC Dyje
2
942
1316.
Divinec Bronislav
Jednoráz.licence
1
929
1316.
Divinec Bronislav
Jednoráz.licence
1
929
1316.
Divinec Bronislav
Jednoráz.licence
1
929
1316.
Divinec Bronislav
Jednoráz.licence
1
929
1320.
Červinka Václav
Slavoj Litoměřice
1
924
1321.
Brogyanyi Gabo
SVK - Slovak Republic
1
913
1322.
Balaštík František
YC Doksy
2
912
1323.
Schindler Isabel
GER - Germany
1
907
1324.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
906
1325.
Kůrka Petr
ALT Melges 24
1
904
1326.
Weiserová Radka
ALT Melges 24
1
901
1326.
Košatka Ondřej
ALT Melges 24
1
901
1326.
Šeborová Natálie
ALT Melges 24
1
901
1326.
Šebor Pavel
ALT Melges 24
1
901
1326.
Janda Zdeněk
ALT Melges 24
1
901
1326.
Krejčí Martin
ALT Melges 24
1
901
1326.
Stýblová Renata
AUT - Austria
1
901
1333.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
1
887
1334.
Fiala Luboš
YC CERE
1
881
1334.
Háma Martin
YC Doksy
1
881
1336.
Ferko Peter
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Kováč Miloš
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Mikloš Peter
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Hradec Pavel
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Hradec Pavel
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Kováč Miloš
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Mikloš Peter
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Hradec Pavel
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Kováč Miloš
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Fedor Bohumil
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Mikloš Peter
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Hradec Pavel
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Kováč Miloš
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Fedor Bohumil
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Mikloš Peter
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Fedor Bohumil
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Kováč Miloš
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Fedor Bohumil
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Ferko Peter
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Fedor Bohumil
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Fedor Bohumil
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Hradec Pavel
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Hradec Pavel
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Hradec Pavel
SVK - Slovak Republic
1
879
1336.
Blažek Viktor
SC Testudo
1
879
1361.
Ráček Jakub
SVK - Slovak Republic
1
878
1362.
Vargová Jana
Jednoráz.licence
1
866
1362.
Vargová Jana
Jednoráz.licence
1
866
1362.
Vargová Jana
Jednoráz.licence
1
866
1362.
Vargová Jana
Jednoráz.licence
1
866
1362.
Vargová Jana
Jednoráz.licence
1
866
1362.
Vargová Jana
Jednoráz.licence
1
866
1368.
Třešňák Josef
Severočeský NJ
2
841
1368.
Horký Adam
ČWA
1
841
1370.
Norlin Ola
Jednoráz.licence
1
831
1370.
Norlin Ola
Jednoráz.licence
1
831
1370.
Dohnalová Monika
Sokol Tovačov
1
831
1370.
Norlin Ola
Jednoráz.licence
1
831
1370.
Norlin Ola
Jednoráz.licence
1
831
1370.
Norlin Ola
Jednoráz.licence
1
831
1370.
Bobková Eva
Baník Ostrava
1
831
1377.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
1
830
1378.
Hauschild Peter
GER - Germany
1
819
1379.
Barenyi Samuel
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Králík Václav
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Králík Václav
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Králík Václav
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Králík Václav
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Králík Václav
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Králík Václav
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Barenyi Samuel
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Barenyi Samuel
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Barenyi Samuel
Jednoráz.licence
1
815
1379.
Barenyi Samuel
Jednoráz.licence
1
815
1390.
Krabičková Bohuslava
YC Dyje
2
812
1391.
Beneš Jiri
YC Ústí n L
2
807
1392.
Norlin Ola
POL - Poland
1
804
1392.
Norlin Ola
POL - Poland
1
804
1392.
Norlin Ola
POL - Poland
1
804
1392.
Norlin Ola
POL - Poland
1
804
1392.
Norlin Ola
POL - Poland
1
804
1392.
Norlin Ola
POL - Poland
1
804
1392.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
1
804
1399.
Wiendl Jan
JK Klatovy
1
800
1400.
Kadě Roman
SVK - Slovak Republic
1
799
1400.
Chalupa Jan
Sokol Palkovice
1
799
1402.
Pokorný Jindřich
YC SaS
1
792
1402.
Fousek Filip
ALT Tornado
1
792
1402.
Mareček Vít
ČYK
1
792
1405.
Hexner Martin
YC SaS
1
786
1406.
Schneider Daniel
GER - Germany
1
771
1406.
Luneburg Leon
GER - Germany
1
771
1408.
Soukup Miroslav
Slávia Česká Skalice
1
770
1409.
Řezáč Jan
YC Solenice
3
765
1410.
Adler Ida
GER - Germany
1
761
1411.
Ferianec Adam
Jednoráz.licence
1
756
1411.
Ferianec Adam
Jednoráz.licence
1
756
1411.
Ferianec Adam
Jednoráz.licence
1
756
1411.
Ferianec Adam
Jednoráz.licence
1
756
1411.
Ferianec Adam
Jednoráz.licence
1
756
1411.
Ferianec Adam
Jednoráz.licence
1
756
1411.
Ferianec Adam
Jednoráz.licence
1
756
1418.
Ondriš Juraj
SVK - Slovak Republic
1
755
1418.
Ondriš Juraj
SVK - Slovak Republic
1
755
1418.
Ondriš Juraj
SVK - Slovak Republic
1
755
1418.
Ondriš Juraj
SVK - Slovak Republic
1
755
1418.
Ondriš Juraj
SVK - Slovak Republic
1
755
1418.
Ondriš Juraj
SVK - Slovak Republic
1
755
1418.
Ondriš Juraj
SVK - Slovak Republic
1
755
1425.
Urban Zdeněk
ČYK
2
749
1426.
Osvald Jiří
Severočeský NJ
2
745
1427.
Zungovský Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
741
1427.
Vaverka Jiří
LK Štěchovice
1
741
1429.
Pollák Josef
Jednoráz.licence
1
736
1429.
Pollák Josef
Jednoráz.licence
1
736
1429.
Pollák Josef
Jednoráz.licence
1
736
1432.
Knejzlík Denis
Sokol Tovačov
2
735
1433.
Strak Peter
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Marcel
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Peter
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Peter
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Marcel
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Peter
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Marcel
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Marcel
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Marcel
GER - Germany
1
724
1433.
Strak Peter
GER - Germany
1
724
1443.
Houska Václav
Jednoráz.licence
1
721
1443.
Houska Václav
Jednoráz.licence
1
721
1443.
Houska Václav
Jednoráz.licence
1
721
1443.
Houska Václav
Jednoráz.licence
1
721
1443.
Houska Václav
Jednoráz.licence
1
721
1443.
Houska Václav
Jednoráz.licence
1
721
1449.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
719
1449.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
719
1449.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
719
1449.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
719
1449.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
719
1449.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
719
1455.
Snopek Karel
T. J. Sokol Vrané II
5
707
1455.
Ministr Jan
Baník Ostrava
2
707
1457.
Sláma Antonín
YC Dyje
1
703
1457.
Fousek Radovan
1
703
1457.
Sklenář Jakub
1
703
1457.
Girgle Libor
1
703
1457.
Vyleťal Oldřich
1
703
1462.
Červený Martin
JK Plzeň
2
699
1462.
Benešová Kateřina
YC DIM Bezdrev
2
699
1464.
Nacházel Dalibor
ALT Melges 24
1
694
1464.
Seidl Jan
ALT Melges 24
1
694
1464.
Ryabets Bohdan
ALT Melges 24
1
694
1464.
Bartasová Eva
ALT Melges 24
1
694
1464.
Brontlaj Michal
ALT Melges 24
1
694
1464.
Dubeň Lubomír
ALT Melges 24
1
694
1470.
Khol Vladimír
Slávia Česká Skalice
2
687
1471.
Švorčíková Věra
ČYK
1
686
1472.
Machel Saskia
GER - Germany
1
679
1472.
Perka Charlotte
GER - Germany
1
679
1474.
Sekaninová Renata
Sokol Tovačov
1
678
1474.
Vašík Roman
YC LS Brno
1
678
1476.
Černý Václav
JK Klatovy
1
670
1477.
Kotera Karel
YC Pardubice
2
669
1478.
Richter Carsta
GER - Germany
1
663
1478.
Richter Carsta
GER - Germany
1
663
1478.
Richter Carsta
GER - Germany
1
663
1478.
Dorn Dirk
GER - Germany
1
663
1478.
Richter Carsta
GER - Germany
1
663
1478.
Richter Carsta
GER - Germany
1
663
1484.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
2
647
1485.
Kleinerová Simona
YC DIM Bezdrev
1
646
1486.
Marinovač Marko
CRO - Croatia
1
636
1487.
Preisinger Frances
GER - Germany
1
634
1487.
Wolf Franziska
GER - Germany
1
634
1489.
Hájek Libor
JK Cheb
2
630
1490.
Krabička Jiří
YC Dyje
1
624
1491.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
2
613
1492.
Rimdžius Rimvydas
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Gipas Vytautas
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Rimdžius Rimvydas
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Viewegh Petr
JK Česká Lípa
2
606
1492.
Gipas Vytautas
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Rimdžius Rimvydas
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Roškus Vilius
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Souček Otakar
JK Česká Lípa
2
606
1492.
Roškus Vilius
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Roškus Vilius
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Roškus Vilius
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
1
606
1492.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Parchomenko Petr
YC Nechranice
1
606
1492.
Machovský Jan
ALT Vaurien
1
606
1492.
Lubomír Ge?o
SVK - Slovak Republic
1
606
1492.
Lubomír Ge?o
SVK - Slovak Republic
1
606
1492.
Lubomír Ge?o
SVK - Slovak Republic
1
606
1492.
Roškus Vilius
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Lubomír Ge?o
SVK - Slovak Republic
1
606
1492.
Roškus Vilius
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Fedorík Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
606
1492.
Gipas Vytautas
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Gipas Vytautas
Jednoráz.licence
1
606
1492.
Gipas Vytautas
Jednoráz.licence
1
606
1518.
Benešová Jitka
YC Ústí n L
1
605
1519.
Ertl Karel
YC Dyje
2
590
1520.
Hůla Miloš
ČYK
1
587
1520.
Čáp Jiří
ČYK
1
587
1520.
Dudejová Kristína
Jednoráz.licence
1
587
1520.
Dudejová Kristína
Jednoráz.licence
1
587
1524.
Rozprým Josef
YC Příbram
1
578
1524.
Greiner Florian
GER - Germany
1
578
1524.
Katovský Milan
YC Příbram
1
578
1527.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
570
1527.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
570
1529.
Handl Erich
YC Kladno
2
562
1530.
Kafka Ota
YC Dyje
1
557
1530.
Kafková Pavla
YC Dyje
1
557
1532.
Gaba Ondra
YC Krnov
1
554
1532.
Heidrich Michal
YC Znojmo
2
554
1534.
Faltysová Natálie
Bohemia Poděbrady
2
549
1535.
Huček Petr
Slávia Česká Skalice
1
548
1536.
Runge Tim
GER - Germany
1
547
1536.
Arne Zils
GER - Germany
1
547
1538.
Pokorný Ladislav
YC Dyje
1
540
1539.
Janatka Jan
Císařská louka
1
536
1540.
Harensber Lukas
GER - Germany
1
527
1540.
Harensber Lukas
GER - Germany
1
527
1540.
Harensber Lukas
GER - Germany
1
527
1540.
Harensber Lukas
GER - Germany
1
527
1540.
Harensber Lukas
GER - Germany
1
527
1545.
Šedivá Alena
Prazdroj Plzeň
1
521
1545.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
1
521
1547.
Kylberger Jan
ALT Melges 24
1
505
1547.
Burian Daniel
ČANY
1
505
1547.
G?rf?l Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
505
1547.
Matějka Miloslav
ALT Melges 24
1
505
1547.
Lengsfeld Luboš
ALT Melges 24
1
505
1547.
Ferda Aleš
ALT Melges 24
1
505
1547.
Hrůza Jiří
ALT Melges 24
1
505
1547.
Panse Alexandra
GER - Germany
1
505
1547.
Hrůza Bohumir
ALT Melges 24
1
505
1547.
G?rf?l Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
505
1547.
Perka Nina
GER - Germany
1
505
1547.
Jindra Svatopluk
ČYK
2
505
1559.
Hanslová Markéta
YC Velké Dářko
2
503
1560.
Kopecká Hana
YC Dyje
1
499
1560.
Kopta Ing. Miroslav
Slávia Česká Skalice
1
499
1560.
Škoda Dalibor
Lokomotiva Plzeň
1
499
1560.
Zdráhalová Barbora
Slávia Česká Skalice
3
499
1560.
Dio Petr
JK Klatovy
1
499
1560.
Červený Filip
JK Plzeň
1
499
1566.
Fiala Tomáš
ČYK
1
494
1566.
Lowit Harry
Císařská louka
1
494
1568.
Králiková Zuzana
SVK - Slovak Republic
1
489
1568.
Trčka Miroslav
Baník Most
3
489
1568.
Králiková Zuzana
SVK - Slovak Republic
1
489
1568.
Králiková Zuzana
SVK - Slovak Republic
1
489
1568.
Králiková Zuzana
SVK - Slovak Republic
1
489
1568.
Králiková Zuzana
SVK - Slovak Republic
1
489
1574.
Čech Roman
Slavoj Litoměřice
1
485
1574.
Přibylová Eliška
YC LS Brno
1
485
1574.
Král Vlasta
ČWA
1
485
1577.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
2
482
1578.
Kocián Leopold
YC Krnov
1
452
1579.
Hradec František
Císařská louka
1
449
1580.
Kovařík Petr
YC Dyje
1
448
1581.
Kraus Tomáš
JK Černá v Pošumaví
1
432
1582.
Indráková Romana
Sokol Tovačov
1
416
1582.
Navařík Robert
Sokol Tovačov
1
416
1584.
Kalina Jiří
YC Dyje
2
411
1585.
Berský Jaroslav
Baník Ostrava
1
404
1585.
Baják ing. Zdeněk
YC Krnov
1
404
1585.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
1
404
1585.
Knejzlík Daniel
Sokol Tovačov
1
404
1585.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
1
404
1585.
Nikorjak Marian
Slavoj Český Těšín
1
404
1585.
Outrata Michal
Olšovec Jedovnice
1
404
1585.
Kubeš Fedo
SVK - Slovak Republic
1
404
1585.
Kubeš Fedo
SVK - Slovak Republic
1
404
1585.
Kubeš Fedo
SVK - Slovak Republic
1
404
1585.
Kubeš Fedo
SVK - Slovak Republic
1
404
1585.
Kubeš Fedo
SVK - Slovak Republic
1
404
1585.
Ocelková Jindřiška
ČYK
1
404
1585.
Kalián Pavel
SK Tři sestry
1
404
1585.
Kotera Jiří
YC Pardubice
1
404
1600.
Halásek Marian
1
402
1600.
Rákos Michal
YC Příbram
1
402
1600.
Jonáš Kamil
1
402
1600.
Dufek Miloš
Slávia Česká Skalice
1
402
1600.
Miňovský Pavel
JK Staré Splavy
1
402
1600.
Vagera Petr
YC Příbram
1
402
1600.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
402
1600.
Hanton Karel
YC Příbram
1
402
1600.
Novák Moroslav
YC Příbram
1
402
1600.
Hlinomaz Václav
YC Příbram
1
402
1600.
Kohel Robert
YC Příbram
1
402
1600.
Pohan Petr
1
402
1600.
Hajzler Josef
1
402
1600.
Freitich Jaroslav
1
402
1600.
Celý Zdeněk
1
402
1615.
Vyšín Miroslav
ČYK
2
400
1616.
Raidl Boris
Severočeský NJ
1
396
1616.
Moucha Karel
YC Doksy
1
396
1618.
Pinc Tomáš
Baník Most
2
388
1619.
Krabička Jiří, MVDr.
YC Dyje
2
386
1620.
Touval Jan
ČWA
1
367
1621.
Bonga Jakub
SVK - Slovak Republic
1
366
1622.
Vejvoda Miroslav
ČYK
1
365
1623.
Teubner Jan
Císařská louka
1
360
1624.
Osvaldová Saša
Severočeský NJ
1
349
1624.
Osvaldová Daniela
Severočeský NJ
1
349
1626.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
348
1626.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
348
1626.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
348
1626.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
348
1626.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
348
1626.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
348
1632.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
1
344
1632.
Horal Jan
Císařská louka
1
344
1632.
Zirkler Jan
Slávia Česká Skalice
1
344
1635.
Kovaříková Anita
YC Dyje
1
323
1635.
Dio Petr
JK Klatovy
1
323
1637.
Papánek Dimitrij
Císařská louka
1
314
1638.
Ružička Jakub
LK Štěchovice
1
303
1638.
Kašpárek Tomáš
TJ Prostějov
1
303
1638.
Svoboda Pavel
YC Kladno
1
303
1638.
Kovařík František
YC Dvořiště-Lišov
1
303
1638.
Piňos Jiří
TJ Prostějov
1
303
1638.
Hajný Jakub
ČYK
1
303
1644.
Kraft, ml. Jiří
VS Duchcov
1
294
1644.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
294
1646.
Svoboda Otakar ml.
YC Dyje
1
288
1647.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
286
1648.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
284
1649.
Bubniak Petr
YC Znojmo
1
277
1649.
Szekér Peter
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Habina Laco
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Vagašová Jarmila
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Storinský Ivan
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Starec Mikuláš
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Szekér Peter
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Habina Laco
SVK - Slovak Republic
1
277
1649.
Chrzan Vincent
SVK - Slovak Republic
1
277
1659.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
273
1660.
Klabík Josef
Císařská louka
1
260
1661.
Doubner Tomáš
YC Kladno
2
253
1662.
Blum Antje
GER - Germany
1
244
1663.
Dančák Vlastimil
YC Dyje
1
239
1664.
Kaštánek Petr
1
226
1664.
Doleček Petr
1
226
1664.
Boleslav Zdenek
1
226
1664.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
226
1668.
Funk Dustin
GER - Germany
1
210
1669.
Schonbener Patrich
GER - Germany
1
208
1669.
Schonbener Patrich
GER - Germany
1
208
1669.
Schonbener Patrich
GER - Germany
1
208
1669.
Schonbener Patrich
GER - Germany
1
208
1669.
Schonbener Patrich
GER - Germany
1
208
1674.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
202
1674.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
1
202
1674.
Valík Tomáš
YC Krnov
1
202
1674.
Vlček Ivan
Slávia Česká Skalice
1
202
1674.
Heneš Petr
JK Olomouc
1
202
1674.
Hrušovský Ján
Slavoj Český Těšín
1
202
1674.
Podolská Lenka
YC Ústí n L
1
202
1674.
Kocián Pavel
YC Krnov
1
202
1674.
Stránský Jan
YC Doksy
1
202
1674.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
1
202
1684.
Malý Vladimír
YC Kotva Pha
1
200
1685.
Toman Jan
YC Dyje
1
198
1685.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
1
198
1687.
Pippig Paul
GER - Germany
1
191
1687.
Pippig Paul
GER - Germany
1
191
1687.
Pippig Paul
GER - Germany
1
191
1687.
Pippig Paul
GER - Germany
1
191
1687.
Pippig Paul
GER - Germany
1
191
1692.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
189
1693.
Donát Jiří
1
180
1693.
Wagnerová Malánie
1
180
1693.
Donát Martin
1
180
1693.
Habal Jan
1
180
1693.
Pochopová Jitka
1
180
1693.
Navrátil Michal
1
180
1699.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
1
157
1700.
Klimovič Jiří
YC Dyje
1
142
1701.
Čápová Pavla
Císařská louka
1
128
1701.
Hartl Jan
Císařská louka
1
128
1703.
Kmínek Ondřej
1
101
1703.
Bílek Jaroslav
1
101
1703.
Mikulík Milan
1
101
1703.
Sigmund Radim
JK Plzeň
1
101
1703.
Krčmář Jaroslav
Slávia Česká Skalice
1
101
1703.
Hána Tomáš
1
101
1703.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
1
101
1703.
Huss Tomáš
YC Znojmo
1
101
1703.
Bártl Tomáš
1
101
1703.
Hlaváček Zdenek
1
101
1703.
Kunovský Jan
1
101
1703.
Dufka František
1
101
1703.
Kunovský Radek
1
101
1703.
Gregor Jan
1
101
1703.
Šrámek Milan
1
101
1703.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
1
101
1703.
Jeřábek Alfred
YC Vranovská přehr.
1
101
1703.
Nováková Věra
YC Vranovská přehr.
1
101
1721.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
0
1721.
Markalous František
Delfín Jablonec
1
0
1721.
Jansa Ondřej
ČYK
1
0
1721.
Procházka Filip
YC Neratovice
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace