Czech Junior Nationals

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221601
Datum závodu 29.09.2022
Dní 4
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy 29er-12mr, ILCA 4-12mr, Optimist-12mr, RS Feva-12mr, Techno 293-12mr, RS Feva-8mz, 29er-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9914-0001 Lubianska Olha
1
1
25613
2
1703-0249 Tomeš Jiří
2
2
22001
3
1101-0470 Peterka Tomáš
3
3
19888
4
2101-0725 Dokoupilová Beáta
4
4
18388
5
2201-0054 Kováč Vladimír
5
5
17225
6
2116-0011 Štafa Patrick
6
6
16275
7
9901-0010 Prokopcova Adela
7
7
15472
8
9901-0014 Holešová Livia
8
8
14776
9
1607-0299 Hrubý David
9
9
14162
10
1702-0205 Chlumská Tereza
10
10
13613
11
1902-0197 Dymáková Liliana
11
11
13116
12
2101-0756 Čaganová Julie
12
12
12663
13
9901-0015 Kolenčiak Karolína
13
13
12246
14
1203-0589 Roček Matyáš
14
14
11860
15
1101-0572 Štolba Marek
15
15
11500
16
1101-0478 Štolbová Ela
16
16
11164
17
1305-0321 Lojková Karolína
17
17
10848
18
2201-0053 Kováč Richard
18
18
10550
19
2405-0160 Fikáček Jan
19
19
10268
20
1909-0080 Kučerová Michaela
20
20
10001
21
1101-0507 Skořepová Anna
21
21
9746
22
1130-0981 Valenta Max
22
22
9504
23
2001-0252 Grodl Tomáš
23
23
9272
24
2001-0257 Mahr Emma
24
24
9051
25
1702-0220 Bernt Bartoloměj
25
25
8838
26
1305-0328 Lojka Jakub
26
26
8633
27
2101-0749 Dokoupil Hynek
27
27
8437
28
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
28
28
8247
29
1101-0433 Klíma Jáchym
29
29
8064
30
2101-0780 Čaganová Sofie
30
30
7888
31
1101-0526 Zákoucký Václav
31
31
7717
32
1705-0165 Verl Vojtěch
32
32
7551
33
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
33
33
7391
34
1609-0312 Podrábská Adéla
34
34
7235
35
1504-0109 Drahorádová Ema
35
35
7084
36
1130-1240 Horký Antonín
36
36
6937
37
2101-0729 Beroun Daniel
37
37
6795
38
1705-0189 Šercl Ondřej
38
38
6656
39
2001-0240 Ptáčková Markéta
39
39
6520
40
2101-0778 Balzerová Mariana
40
40
6388
41
1508-0211 Doležal Jan
41
41
6260
42
1702-0246 Berntová Ela
42
42
6134
43
1702-0206 Povolný Jakub
43
43
6011
44
1101-0514 Klímová Johana
44
44
5892
45
2301-0231 Mikula Daniel
45
45
5775
46
2101-0765 Konopík Šimon
46
46
5660
47
1606-0956 Knorr Petr
47
47
5548
48
1604-0276 Záchvěj Filip
48
48
5438
49
1101-0615 Košíková Matilda
49
49
5331
50
2201-0051 Piňos Jindřich
50
50
5225
51
9901-0011 Kolenčiak Nikola
51
51
5122
52
1101-0500 Busta Anna
52
52
5021
53
1609-0313 Podrábská Denisa
53
53
4922
54
1909-0115 Vondra Vojtěch
54
54
4824
55
1504-0132 Cintlová Zuzana
55
55
4729
56
1101-0592 Zákoucký Hynek
56
56
4635
57
1101-0505 Tomolová Kateřina
57
57
4543
58
1705-0209 Michalík Daniel
58
58
4452
59
2109-0628 Grochal Štěpán
59
59
4363
60
1702-0261 Veselý Vilém
60
60
4275
61
1606-0301 Vlčková Světlana
61
61
4189
62
2408-0015 Gráczová Dorota
62
62
4104
63
2101-0757 Blatecká Veronika
63
63
4021
64
9901-0012 Brachtlova Vanda
64
64
3939
65
1609-0272 Beerová Anežka
65
65
3858
66
1701-0337 Novák Vojtěch
66
66
3779
67
2116-0013 Halouzková Marie
67
67
3700
68
1504-0110 Brejšová Nevena
68
68
3623
69
9901-0013 Schmidt Monika
69
69
3547
70
1909-0061 Flídr Jaromír
70
70
3472
71
2101-0738 Navrátil Vojtěch
71
71
3398
72
1504-0141 Rezková Ludmila
72
72
3325
73
1508-0214 Pitel David
73
73
3253
74
1504-0122 Skala Filip
74
74
3182
75
1705-0211 Michalík Marek
75
75
3112
76
2101-0750 Nováček Vojtěch
76
76
3043
77
2101-0776 Beroun Marek
77
77
2975
78
1701-0346 Popper Šimon
78
78
2908
79
1101-0571 Košík Benjamín
79
79
2842
80
2101-0724 Navrátil Václav
80
80
2776
81
1508-0219 Doležal Tomáš
81
81
2711
82
1705-0205 Hegrová Naďa
82
82
2647
83
9901-0008 Čulenová Karolína
83
83
2584
84
1705-0197 Zimová Martina
84
84
2522
85
2404-0463 Hejnová Anna
85
85
2460
86
2101-0767 Lidaříková Ema
86
86
2399
87
1402-0462 Binko Šimon
87
87
2339
88
1130-1848 Fuchsová Edita
88
88
2279
89
1504-0111 Brejšová Violeta
89
89
2220
90
1705-0216 Divíšková Vanda
90
90
2162
91
1606-0299 Rážová Lea
91
91
2105
92
9901-0009 Granec Martin
92
92
2048
93
1901-0484 Satranská Zuzana
93
93
1991
94
2404-0465 Holý Jiří
94
94
1936
95
1705-0206 Hegrová Julie
95
95
1880
96
1402-0461 Binko Štěpán
96
96
1826
97
2109-0626 Fojtášek Kristian
97
97
1772
98
2109-0644 Václavek Viktor
98
98
1718
99
2408-0017 Grácz Šimon
99
99
1665
100
1101-0473 Tomola Štěpán
100
100
1613
101
1302-0066 Čutka Oliver Jan
101
101
1561
102
1902-0224 Šulc Jan
102
102
1510
103
1901-0500 Srdínková Simona
103
103
1459
104
2001-0261 Mahr Tobias
104
104
1409
105
1101-0581 Musil Marek
105
105
1359
106
1302-0067 Šílený Jáchym
106
106
1309
107
1504-0121 Motlík Vít
107
107
1260
108
1609-0307 Nevelöšová Sára
108
108
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
1
1
20169
2
2101-0726 Dokoupilová Linda
2
2
16557
3
1304-0262 Flosmanová Kristýna
3
3
14444
4
2116-0005 Halouzka Michal
4
4
12945
5
2301-0220 Zahornacký Jan
5
5
11782
6
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
6
6
10832
7
2101-0741 Hýžová Helena
7
7
10028
8
2404-0467 Bělunková Tatiana
8
8
9332
9
1609-0303 Kříž Jan
9
9
8718
10
1508-0205 Bělík Jan
10
10
8169
11
1609-0308 Tlapáková Zuzana
11
11
7673
12
1130-0853 Valenta Jan
12
12
7219
13
2103-0853 Bína Rudolf
13
13
6802
14
2419-0061 Rabasová Adéla
14
14
6416
15
1701-0331 Klíma Ondřej
15
15
6056
16
2101-0758 Blatecká Michaela
16
16
5720
17
1504-0094 Motlíková Pavlína
17
17
5404
18
1702-0191 Povolný Adam
18
18
5106
19
2103-0951 Knetig Jindřich
19
19
4824
20
2201-0039 Krč Lukáš
20
20
4557
21
1130-1685 Ziegenfuss Denis
21
21
4303
22
1130-1562 Nantl Ondřej
22
22
4060
23
2404-0450 Hejnová Karolína
23
23
3829
24
1606-0282 Ráža Matyáš
24
24
3607
25
2101-0751 Kouřil Vít
25
25
3394
26
2301-0247 Pašteková Eva Klára
26
26
3190
27
1606-0279 Kaláb Jindřich
27
27
2993
28
2101-0705 Konopík Tomáš
28
28
2804
29
1901-0482 Plachý Jonáš
29
29
2621
30
1508-0212 Pitel Šimon
30
30
2444
31
2101-0752 Mátl Albert
31
31
2273
32
1101-0363 Janota Jonáš
32
32
2108
33
1702-0193 Chlumský Tomáš
33
33
1947
34
1130-1659 Naxerová Nina
34
34
1792
35
1504-0001 Rezek Richard
35
35
1641
36
2301-0244 Zajíček Teo
36
36
1494
37
2103-0965 Novotný Radim
37
37
1351
38
2103-1014 Janoušek Vojtěch
38
38
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0485 Pelnář Petr
1
1
17321
1401-0524 Červeň Matěj
1
17321
2
2103-0948 Navrátilová Helena
2
2
13709
2103-0927 Navrátilová Vanda
2
13709
3
2103-0854 Křenková Monika
3
3
11596
2103-0852 Křenková Kristýna
3
11596
4
1101-0498 Sazama Michal
4
4
10096
1101-0628 Sazamová Eliška
4
10096
5
1130-0984 Bezušek Kristián
5
5
8933
1130-1566 Jeřábek Petr
5
8933
6
1401-0496 Martan Matěj
6
6
7983
1401-0518 Křížek David
6
7983
7
1130-1309 Beránková Klára
7
7
7180
1130-1288 Rathousová Berta
7
7180
8
1302-0053 Szmaragowski Dominik
8
8
6484
1145-0112 Stibůrek Matěj
8
6484
9
1130-1000 Michalčín Šimon
9
9
5870
1130-1756 Němcová Lara
9
5870
10
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
10
10
5321
2103-0966 Novotný Ondřej
10
5321
11
1130-0954 Benovič Vojtěch
11
11
4824
1130-1892 Nalevajko Šimon
11
4824
12
2103-0901 Grabarczyková Anna
12
12
4371
2103-0969 Vigh Aoife
12
4371
13
2103-0870 Krejčiřík Daniel
13
13
3954
2103-0884 Proček Vojtěch
13
3954
14
1201-0171 Krátký Šimon
14
14
3568
1201-0170 Novotný Jáchym
14
3568
15
1901-0517 Procházková Tereza
15
15
3208
1901-0499 Kyprá Nella
15
3208
16
1901-0502 Rohlík Šimon
16
16
2872
1901-0513 Kosina Václav
16
2872
17
1101-0565 Skalová Ema
17
17
2556
1101-0566 Pavelková Sofie
17
2556
18
1130-1629 Macháček Ota
18
18
2258
1130-1441 Lipták Richard
18
2258
19
1401-0494 Šimánek Jiří
19
19
1976
1401-0497 Kulawiak Šimon
19
1976
20
1901-0505 Lefflerová Zuzana
20
20
1709
1901-0504 Leffler Alois
20
1709
21
1902-0196 Drábek Oldřich
21
21
1454
1901-0477 Kubů Alvin
21
1454
22
2103-1025 Bónová Julia
22
22
1212
2103-0886 Buchtová Agnes
22
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0796 Dadák Lukáš
1
1
16557
2103-0794 Viščor Dan
1
16557
2
1609-0256 Nevelöš Tibor
2
2
12945
1609-0255 Nevelöš Adam
2
12945
3
1703-0244 Kraus Lukáš
3
3
10832
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
3
10832
4
1901-0415 Čermák Jaroslav
4
4
9332
1130-0230 Paigerová Vanda
4
9332
5
1101-0488 Košatová Lucie
5
5
8169
1402-0405 Cibulka Vojtěch
5
8169
6
1103-0008 Jurečka Matěj
6
6
7219
1901-0465 Košťálová Anna
6
7219
7
2103-0795 Viščorová Nela
7
7
6416
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
7
6416
8
9901-0002 Mika Viktor
8
8
5720
9901-0003 Lichvár Oliver
8
5720
9
9901-0006 Krivosudský Oliver
9
9
5106
9901-0007 Stolárik Ladislav
9
5106
10
1902-0198 Dymák Matyáš
10
10
4557
1103-0317 Sušil Jan
10
4557
11
9901-0004 Kocanova Valeria
11
11
4060
9901-0005 Brestovský Alex
11
4060
12
9901-0001 Kocanová Barbora
12
12
3607
1909-0035 Kučera Matěj
12
3607
13
1703-0269 Svobodová Sára
13
13
3190
1703-0248 Muchová Kateřina
13
3190
14
1101-0211 Klíma Vojtěch
14
14
2804
1101-0352 Lokajíčková Lucie
14
2804
15
1401-0482 Juha Jan
15
15
2444
1401-0478 Čechura Ladislav
15
2444
16
1130-0948 Šiknerová Adriana
16
16
2108
1130-0953 Benovičová Viktorie
16
2108
17
1214-0110 Winkler Adam
17
17
1792
1214-0122 Růžička Luděk
17
1792
18
1130-0992 Doležel Ondřej
18
18
1494
1130-0960 Krása Štěpán
18
1494
19
1130-0003 Bauerová Markéta
19
19
1212
1401-0481 Holá Magdaléna
19
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0086 Sadílková Nela
1
1
18578
2
1609-0278 Říčanová Nicol
2
2
14966
3
1705-0169 Lojínová Alexandra
3
3
12852
4
1705-0074 Štěpánková Markéta
4
4
11353
5
1705-0202 Štěpánek Jiří
5
5
10190
6
2110-0178 Skřepek Šimon
6
6
9240
7
1703-0236 Burda František
7
7
8437
8
1302-0052 Plch Jiří
8
8
7741
9
2110-0207 Chalupníková Klára
9
9
7127
10
1705-0182 Hasman Radim 2006
10
10
6578
11
1402-0460 Loužek Štěpán
11
11
6081
12
1302-0057 Plch Zdeněk
12
12
5628
13
1705-0219 Quittnerová Natálie
13
13
5211
14
1130-1910 Smýkal Artur
14
14
4824
15
1705-0225 Bauerová Anna
15
15
4465
16
1705-0073 Štěpánková Kristýna
16
16
4128
17
1705-0212 Křenek Marek
17
17
3813
18
1130-1908 Horská Ema
18
18
3515
19
1705-0164 Verl Jan
19
19
3233
20
1705-0220 Quittnerová Nicol
20
20
2966
21
1130-1899 Roušal Jakub
21
21
2711
22
2110-0220 Králová Lucie
22
22
2469
23
1705-0222 Dokoupilová Tereza
23
23
2237
24
1705-0226 Bauerová Ina
24
24
2015
25
1705-0188 Zima Daniel
25
25
1803
26
1705-0203 Štěpánková Jana
26
26
1598
27
1705-0183 Hasman Janek
27
27
1402
28
1705-0213 Brázdová Roxana Adelaida
28
28
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru