nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
204935 | 06.02.2020 | Valenciana Olympic Week - Mistrovství Španělska | Las-12mm,Lar-12mm | Torrevieja | Real Federacion Espanola de Vela | |
202101 | 18.04.2020 | Memoriál Hynka Švédy
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
202105 | 01.05.2020 | Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202107 | 08.05.2020 | M.B Keramika Pálavská regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS |
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
201609 | 30.05.2020 | Cena YC Nechranice | Lar-7P,Las-7P,Rs5-1 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
201904 | 30.05.2020 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
201308 | 06.06.2020 | Cena Šumavy
ZÁVOD ZRUŠEN |
29r-7P,Evr-7P,L47-7P,Las-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201340 | 06.06.2020 | Pohár YK Jestřábí
nově vložený závod za zrušený CTL 20-1308 |
29r-7P,Evr-7P,Las-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
202407 | 06.06.2020 | Jarní závod
koef. Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202406 |
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
201905 | 13.06.2020 | O perníkovou chaloupku | Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
204938 | 24.06.2020 | LOTOS Nord Cup Gdaňsk | Las-7iz,Q-7iz | Górki Zachodne | LOTOS Nord Cup | |
204937 | 27.06.2020 | POKAL BURJA 2020 | Q-10iz,L47-8iz,Lar-7iz,Las-7iz | Izola, Slovenia | Jadralni klub BURJA Izola | |
201510 | 11.07.2020 | Porcelán cup | L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
204972 | 15.07.2020 | Puchar PSKL a Puchar Pucka | Las-7iz | Puck | Polskie Stowarzyszenie klasy Laser | |
202206 | 25.07.2020 | Modrá stuha Plumlova | Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
204983 | 01.08.2020 | zonale laser | L47-7iz,Las-7iz,Lar-7iz | Riva del Garda - ITA | Fraglia Vela Riva | |
201908 | 08.08.2020 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
201907 | 15.08.2020 | Štít města Pardubic
Změna termínu !!! |
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
202169 | 15.08.2020 | Prázdninová pálavská
náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU |
Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
205000 | 17.08.2020 | Europa cup Dziwnow Poland | Las-10iz,Lar-10iz,L47-10iz | Dziwnow | EurILCA | |
204018 | 04.09.2020 | Laser Europa Cup | L47-7P,Lar-7P,Las-7P | Attersee - AUT | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
202421 | 05.09.2020 | FLEXIMONT Cup
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
205016 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Las-10iz,Lar-10iz | Schilksee Kiel | Olympiahafen Schilksee Kiel | |
205018 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Fin-14iz,Lar-14iz,Las-14iz,49r-14iz | Kiel | German sailing federation | |
201518 | 19.09.2020 | Švestková regata | Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fin-2,Q-2,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
202163 | 26.09.2020 | Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6 |
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202166 | 03.10.2020 | Memeoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202423 | 03.10.2020 | Žermanická regata
změna místa konání a pořadatele
přesun koef. Fb-3M ze závodu 202419 |
Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fb-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
205031 | 06.10.2020 | Laser Senior European Championships | Lar-24me,Las-24me | Gorki Zachodne, Polsko | EurILCA | |
201140 | 10.10.2020 | Memoriál A. Burgermeistera | Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Las-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201142 | 17.10.2020 | Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19. |
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
214053 | 19.03.2021 | Italia Cup Formia | Lar-10iz,Las-10iz | Formia | Associazione italiana classe Laser | |
214189 | 26.03.2021 | Otvoreno Prvenstvo Hrvatske | Las-12mm | Split | JK Mornar | |
211104 | 10.04.2021 | Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19 |
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
212103 | 17.04.2021 | Memoriál Hynka Švédy
závod zrušen - COVID-19 |
Evr-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
214011 | 17.04.2021 | ILCA Vilamoura European Continental Qualification | Las-15iz,Lar-15iz | Vilamoura | Vilamoura sailing | |
214052 | 19.04.2021 | 2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualifica | Lar-10iz,Las-10iz | Vilamoura | Vilamoura | |
212104 | 24.04.2021 | Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212107 | 01.05.2021 | Spring Cup
závod zrušen - COVID-19 |
420-7P,Fb-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
211111 | 08.05.2021 | Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211901 | 08.05.2021 | Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19 |
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
211502 | 15.05.2021 | Stříbrná plachetnice
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-3C,Las-3C,Q-3C,L47-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
214027 | 28.05.2021 | Laser Europa Cup Slovenia 2021 Boys | L47-7iz,Lar-7iz,Las-4iz | Koper, Slovenia | JK Jadro Koper | |
211609 | 29.05.2021 | Pohár ILCA Nechranice
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-7P,Las-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
214020 | 01.06.2021 | Allianz Regatta - World Cup Series | 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz | Medemblik | World sailing | |
211305 | 05.06.2021 | Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211118 | 05.06.2021 | FIFE CUP
koef. 29r-7P přesun ze závodu CTL 21-1106, zrušeno FD-7P,
koef. Las-7P přesun ze závodu CTL 21-1305 |
420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
214012 | 12.06.2021 | Krištáľový pohár 50. ročník | Fin-4iz,Las-4iz,L47-4iz,420-4iz,Q-4iz,29r-4iz | VD Gabčíkovo na Dunaji | SVK - Slovak Republic | |
211504 | 19.06.2021 | Sdružený krajský přebor II. | L47-4K,Las-4K,Q-4K,Fin-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211903 | 26.06.2021 | O perníkovou chaloupku | Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
214043 | 28.06.2021 | Lotos Nord Cup Gdaňsk | Las-8iz | Gorki Zachodne, Polsko | Lotos Nord Cup | |
214041 | 03.07.2021 | Puchar Miasta Gdynia | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Gdynia | Gdynia sailing days | |
214039 | 08.07.2021 | Europa cup Warnemunde | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Warnemunde | EurILCA | |
214069 | 13.07.2021 | Puchar PSKL | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Puck | Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser | |
212206 | 24.07.2021 | Modrá stuha Plumlova
změna místa konání |
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-4K | Chomoutov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
217008 | 14.08.2021 | Laser Grand Prix | Lar-7P,Las-7P | Wolfgangsee | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
211906 | 14.08.2021 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
214095 | 16.08.2021 | Europa cup Dziwnow Poland | Las-15iz,Lar-8iz,L47-8iz | Dziwnow | EurILCA | |
214102 | 20.08.2021 | ILCA Under-21 World Championships 2021 | Las-24ms,Lar-24ms | Gdynia | Marina Gdynia | |
211510 | 21.08.2021 | Modrá stuha Jesenice
závod ZRUŠEN |
Las-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
214122 | 01.09.2021 | CAMPIONAT ESPANYA CLASSES OLIMPIQUES | Las-12mm,Lar-12mm | Barcelona | Federació Catalana de Vela | |
212101 | 10.09.2021 | 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA
POZOR změna termínu - COVID-19 |
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
211511 | 18.09.2021 | Švestková regata
přesun koef. Las-3C ze závodu 21-1510 |
Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,Q-2,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
214164 | 18.09.2021 | Campeonato Ibérico de ILCA TROFEO CONCELLO DE VIG | Las-4iz | Vigo ESP | R.C.N.Vigo | |
214164 | 18.09.2021 | Campeonato Ibérico de ILCA TROFEO CONCELLO DE VIG | Las-4iz | Vigo ESP | R.C.N.Vigo | |
214143 | 23.09.2021 | Europa Cup & ILCA Hungarian Championship 2021 | Las-8iz, Lar-8iz,L47-8iz,Las-12mm,Lar-12mm,L47-12mm | Balatonfüred | Balatonfüredi Yacht Club | |
212164 | 25.09.2021 | Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021) |
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212169 | 02.10.2021 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
214159 | 04.10.2021 | ME senior | Las-50me,Lar-50me | Varna | EurILCA | |
211133 | 09.10.2021 | Memoriál Rudolfa Holého | Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211135 | 16.10.2021 | Primátorský štít | Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
214216 | 03.11.2021 | 2021 ILCA Standard Men's World Championship | Las-75ms | Barcelona, Spain | Vela Catalana Federació (Host) and the International Laser C | |
224028 | 10.03.2022 | Mallorca sailing center regatta | Las-8iz,Lar-8iz,49r-8iz | Arenal, Palma de Mallorca | CN Arenal | |
224027 | 17.03.2022 | Europa cup Pollensa | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Pollensa | EurILCA | |
224026 | 01.04.2022 | Trofeo S.A.R Princesa Sofía Mallorca - World cup | 49r-30iz,Lar-30iz,Las-30iz, | Palma de Mallorca | World sailing | |
221102 | 09.04.2022 | Memoriál Rösslera - Ořovského | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
224035 | 16.04.2022 | Mistrovství Evropy do 21 let - ILCA | Lar-18me,Las-18me | Mourtin | Club Voile Hourtin Medoc | |
222105 | 23.04.2022 | Krajský přebor | L47-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
224049 | 23.04.2022 | French Olympic week | Las-30iz,Lar-30iz,IQF-30iz,49r-30iz, | Hyeres | FF Voile, World sailing | |
222108 | 30.04.2022 | Spring cup | 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
221104 | 07.05.2022 | Memoriál Bürgermeistera | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
222112 | 07.05.2022 | Pálavská regata | Evr-7P,Fin-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
224051 | 12.05.2022 | EurILCA EUROPA CUP-2nd International Torbole Sprin | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Garda | Circolo vela Torbole | |
224046 | 12.05.2022 | EUROPA CUP Italy | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia | Circolo Vela Torbole Spolupořadatel | |
221902 | 28.05.2022 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
221308 | 04.06.2022 | Cena Šumavy
přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334 |
29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
224066 | 16.06.2022 | ILCA Europa cup Polsko | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Dziwnow | Port Dziwnow - EurILCA | |
221510 | 18.06.2022 | SKP 14 a 15 | Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Las-4K,L47-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
224091 | 07.07.2022 | ILCA Europa cup Německo | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Rostock Germany | Rostock Germany | |
221906 | 13.08.2022 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
224142 | 26.08.2022 | Puchar PSKL | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Puck | Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser | |
224153 | 29.08.2022 | Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza | Las-2iz | Gdynia | Arka Gdynia | |
227018 | 09.09.2022 | ILCA Europa cup | Las-7P | Attersee (AUT) | ||
221517 | 17.09.2022 | Švestková regata | Lar-7P,Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,L47-2,Q-2,Fb-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221625 | 24.09.2022 | ILCA Europa Cup
Do závodu se přihlašujte pouze na linku, který je uveden na Online Noticeboardu závodu. |
Lar-12mr,L47-8mz,Las-8mz,L47-7P,Las-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
222166 | 30.09.2022 | Mistrovství České republiky | Evr-12mr,Las-12mr,Lar-8mz,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
221112 | 08.10.2022 | Memoriál Rudolfa Holého | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221115 | 15.10.2022 | Primátorský štít | L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
224199 | 21.10.2022 | ILCA AUTUMN CUP | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Torbole sul Garda | Circolo Vela Torbole | |
224452 | 21.11.2022 | European senior championship | Las-50me,Lar-50me | Hyeres | EurILCA | |
234016 | 24.03.2023 | ILCA Europa Cup Coper 2023 | L47-8,Lar-8,Las-8 | Koper | JK Jadro Koper | |
234032 | 03.04.2023 | 52 Trofeo Princesa Sofía | 49FX-30,Las-30 | Palma de Mallorca | CNA, CMSA, CRN, Real Nautico Espana de Vela | |
232175 | 22.04.2023 | Krajský přebor | L47-3M,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232105 | 29.04.2023 | Spring cup | Fb-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
234059 | 04.05.2023 | EurILCA Europa Cup Italy | 10r-8,Lar-8,Las-8 | Riva del Garda, Italy | Fraglia Vela Riva | |
232108 | 06.05.2023 | Pálavská regata | Fin-7P,Las-7P,Evr-7P,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
231605 | 20.05.2023 | Pohár YC Nechranice I | Las-7P,Lar-7P,420-7P,Lar-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231902 | 27.05.2023 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Las-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Pir-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
231504 | 17.06.2023 | SKP 14+15 | Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
234253 | 06.08.2023 | ILCA UNDER 21 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS | Las-24me | Stavangen | Eurilca | |
237009 | 12.08.2023 | Laser Grand Prix | Lar-7P,Las-7P | Wolfgangsee (AUT) | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
231909 | 19.08.2023 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-2KP,RsF-2KP,RsV-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
234164 | 24.08.2023 | ILCA Europa Cup Puck 2023 | L47-8,Lar-8,Las-8 | Puck | Polish Ilca Class Assotiation | |
231323 | 30.08.2023 | Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie | 29r-12mr,Evr-12mr,Las-12mr,RsF-12mr,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231510 | 16.09.2023 | Švestková regata | Las-7P,Fin-3C,L47-3C,Q-2KP | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
234185 | 28.09.2023 | Campionato Italiano Classi Olimpiche 2023 | 470-12,49FX-12,49er-12,IQF-12,Kit-12,Lar-12,Las-12,T24-12 | Ancona, Itálie | ITA - Italy | |
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Fb-12mr,Lar-12mr,420-7P,Cad-7P,Fin-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
234216 | 20.10.2023 | 2 Autumn cup ILCA | Las-8 | Garda | Circolo Vela Torbole | |
244013 | 16.02.2024 | 2024 ILCA Senior Europeans Athens | Lar-50meOH,Las-50meOH | Atheny | International Laser Class Association | |
244025 | 16.03.2024 | 2024 ILCA UNDER 21 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS | Lar-18meJ,Las-18meJ | Pollensa, Mallorca, Spain | International Laser Class Association | |
244052 | 21.04.2024 | Last change regatta | 49FX-20,IQF-20,Kit-20,Lar-20,Las-20 | Hyeres | Francouzská federaci | |
242106 | 04.05.2024 | Pálavská regata | Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241601 | 24.05.2024 | Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals | Lar-20,Las-20,Lar-12mr,L47-8,L47-7P,Las-7P,L47-2KP,Lar-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241904 | 25.05.2024 | Memoriál Tomáše Dymáka | Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
244080 | 30.05.2024 | Campeonato de Portugal de Juniores 2024 | Las-7 | Viana do Castelo Portugal | Viana Sailing | |
242117 | 01.06.2024 | Pavlovská regata | 29r-7P,L47-7P,Las-7P,Qmz-7P,Qsz-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
244100 | 01.07.2024 | 2024 Ilca7 Under-21 World Championship | Las-24msJ | Portugal, Viana do Castelo | Clube de Vela de Viana do Castelo | |
247011 | 16.08.2024 | ILCA Grand Prix | Las-7P | Wolfgangsee (AUT) | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
241910 | 17.08.2024 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241504 | 07.09.2024 | Švestková regata | Las-7P,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Fb-3C,Fin-3C,L47-3C,Lar-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
242164 | 27.09.2024 | Burčáková regata | Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. |