nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2016
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 2182 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Halouzka Jakub
MYK
19
184 921
2.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
8
167 807
3.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
20
165 073
4.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
14
163 708
5.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
16
158 403
6.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
17
147 888
7.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
16
145 996
8.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
22
142 788
9.
Müller Ondřej
SK Štětí
23
129 203
10.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
13
127 827
11.
Košťál Petr
YC Pardubice
11
126 671
12.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
13
112 880
13.
Keblová Lucie
ČYK
22
112 458
14.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
32
112 110
15.
Storch Petr
YC Ústí n L
12
112 021
15.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
12
112 021
17.
Burska Zosia
YC CERE
16
110 279
18.
Roček Roman
YC Neratovice
10
109 011
19.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
18
106 395
20.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
13
106 158
21.
Nevelöš Adam
SK Štětí
20
103 255
22.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
13
99 386
23.
Halouzka Jiří
MYK
17
98 803
24.
Novotný Štěpán
JK Cheb
18
95 916
25.
Šindelka Ondřej
MYK
19
95 614
26.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
14
95 069
27.
Himmelová Klára
YC Nechranice
24
94 741
28.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
21
94 524
29.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
19
94 488
30.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
17
93 277
31.
Nápravník Jakub
ČYK
13
92 840
32.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
13
91 990
33.
Kubový Martin
JK Toušeň
8
86 242
34.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
13
85 935
35.
Švíková Kateřina
YC CERE
14
85 631
36.
Outrata Jiří
JK Toušeň
14
85 454
37.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
9
85 013
38.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
13
82 220
39.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
11
81 589
40.
Kořan Petr
YC Neratovice
16
81 435
41.
Hlaváček Matouš
ČYK
14
81 094
42.
Fiala Petr
YC Neratovice
10
80 989
43.
Vychová Eliška
YC Neratovice
12
79 476
44.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
10
76 456
45.
Houdek Roman
YC LS Brno
8
75 312
46.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
20
74 645
47.
Winkler Pavel
JK Toušeň
9
74 178
48.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
14
73 700
49.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
14
72 738
50.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
12
72 469
51.
Košvica Jakub
YC LS Brno
16
71 889
52.
Čáp Milan
YC Neratovice
6
71 149
53.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
19
70 888
54.
Jochovič Josef
YC Neratovice
10
70 021
55.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
20
69 910
56.
Brabec Václav
YC CERE
12
69 775
57.
Procházka Filip
YC Neratovice
5
68 864
58.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
17
67 694
59.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
13
67 426
60.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
15
66 186
61.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
14
65 472
62.
Himmel Jiří
YC Nechranice
24
65 361
63.
Krsička Michal
YC CERE
12
64 035
64.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
12
63 801
65.
Vinkl Petr
YC Kladno
19
63 765
66.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
13
61 973
67.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
4
59 842
67.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
4
59 842
69.
Kořanová Johana
YC Neratovice
11
59 793
70.
Viták František
JK Plzeň
20
59 652
71.
Preibischová Michaela
YC Regent
6
58 636
72.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
22
58 123
73.
Rybáček Josef
YC Doksy
9
57 738
74.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
8
57 326
75.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
11
56 760
76.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
14
55 611
77.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
13
55 423
78.
Slíva Jakub
YC Nechranice
10
55 344
79.
Horký Adam
ČWA
8
54 905
80.
Hudec Adam
YC Neratovice
11
54 846
81.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
13
54 380
82.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
17
54 119
83.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
14
54 035
84.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
6
53 748
85.
Jedlička Jan
YC Neratovice
16
53 411
86.
Švíková Bára
YC CERE
17
52 323
87.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
11
51 856
88.
Jozíf Martin
YC Pardubice
9
51 664
89.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
23
51 644
90.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
12
51 191
91.
Viščor Dan
YC LS Brno
21
50 976
92.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
10
50 476
93.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
17
50 311
94.
Hendrych Václav
YC Doksy
8
49 808
95.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
49 784
96.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
13
49 561
97.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
7
49 435
97.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
7
49 435
99.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
21
49 240
100.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
12
49 109
101.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
14
48 962
102.
Směšný Marek
JK Prostějov
10
48 845
103.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
3
48 680
104.
Hrubý Pavel
ČWA
9
48 253
105.
Musil Tomáš
YC RODOP
6
48 116
106.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
17
48 070
107.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
13
47 921
108.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
47 464
109.
Páleníčková Aneta
YC CERE
11
47 289
110.
Bezděková Martina
Jachtsport Brno
12
46 827
111.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
11
46 667
112.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
14
45 810
113.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
13
45 759
114.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
14
45 081
115.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
13
44 834
116.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
7
44 723
117.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
10
44 706
118.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
3
44 517
119.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
11
44 504
120.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
15
44 401
121.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
13
44 084
122.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
7
43 545
123.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
13
43 468
124.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
14
43 267
125.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
11
42 890
126.
Nuc Mario
JK Plzeň
13
42 858
127.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
14
42 664
128.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
5
41 963
129.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
11
41 758
130.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
10
41 590
131.
Plecitý Martin
JK Toušeň
8
41 551
132.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
6
41 480
133.
Moucha Pavel
YC Doksy
13
41 426
134.
Košťálová Bára
YC Pardubice
12
41 128
135.
Neumann Lukáš
YC RODOP
8
40 544
136.
Kršňák Jan
VS Duchcov
23
40 202
137.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
39 333
138.
Kulík Martin
YC RODOP
4
39 148
139.
Kramplová Annamaria
ČYK
10
38 231
140.
Bezděk David
Jachtsport Brno
8
38 027
141.
Říčanová Nicol
SK Štětí
15
37 711
142.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
16
37 522
143.
Karas Tomáš.
Jachtklub Brno
7
37 226
144.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
14
37 113
145.
Audy Dan
Jachtklub Brno
8
36 914
146.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
6
36 516
147.
Balázs Tomai
HUN - Hungary
1
35 975
148.
Plodek Adam
YC Pardubice
19
35 816
149.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
4
35 614
150.
Štrunc Jan
YC Neratovice
9
35 601
151.
Lewis Jack
GBR - Great Britain
1
35 464
151.
Lewis Jack
GBR - Great Britain
1
35 464
151.
Lucas Marshall
GBR - Great Britain
1
35 464
154.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
18
35 202
154.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
12
35 202
156.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
16
34 883
157.
Sladký Martin
ČWA
8
34 866
158.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
8
34 455
159.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
10
33 943
160.
Mojdl Ondřej
YC Kladno
12
33 894
161.
Rozlivková Johana
YC CERE
9
33 832
162.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
11
33 416
163.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
13
33 340
164.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
11
33 317
165.
Nápravníková Johana
YC Neratovice
2
33 047
166.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
16
32 885
167.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
9
32 670
168.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
14
32 490
169.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
11
32 238
170.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
13
32 182
171.
Veit Martin
ALT FB
8
31 926
171.
Krejza Filip
ALT FB
8
31 926
173.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
10
31 678
174.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
13
31 274
175.
Valenová Barbora
JK Olomouc
19
31 258
176.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
8
31 158
177.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
8
30 935
178.
Slíva Martin
ČWA
8
30 881
179.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
11
30 030
180.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
6
29 907
181.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
9
29 266
182.
Sehnal Pavel
ČWA
6
28 966
183.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
20
28 929
184.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
28 689
185.
Jaroš Adam
MYK
16
28 654
186.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
7
28 486
187.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
17
28 269
188.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
11
27 734
189.
Vítovec Matěj
YC CERE
13
27 386
190.
Tlapák Vojtěch
SK Štětí
21
27 369
191.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
19
27 356
192.
Vacula Jan
YC Znojmo
12
27 287
193.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
10
26 980
194.
Havelka Jakub
ČYK
4
26 790
195.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
195.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
195.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
195.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
195.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
195.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
201.
Bauerová Markéta
YC CERE
6
26 723
202.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
7
26 643
203.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
12
26 593
204.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
9
26 556
205.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
10
26 354
206.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
8
25 841
207.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
10
25 725
208.
Karhánek Jiří
YC SaS
10
25 661
209.
Vlach Martin
YC Neratovice
11
25 531
210.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
3
25 034
211.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
11
24 790
212.
Lokajíčková Lucie
ČYK
19
24 781
213.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
10
24 684
214.
Hugo Rasmus Vaino
EST - Estonia
1
24 627
214.
Uko Rasmus Tiidemann
EST - Estonia
1
24 627
216.
Falta Miroslav
ALT Tornado
6
24 588
217.
Szamody Tamás
HUN - Hungary
1
24 524
218.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
9
24 380
219.
Zima Tomáš
YC Kladno
5
24 305
220.
Mika Radek
YC SaS
11
24 086
221.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
9
23 813
222.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
23 622
223.
Trčka Martin
Baník Most
3
23 536
224.
Zíma Jakub
ČWA
5
23 368
225.
Rais Michal
SK Štětí
14
22 939
226.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
14
22 888
227.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
3
22 695
228.
Bachtík Marek
YK Jestřábí
5
22 469
229.
Valouch Libor
JK Olomouc
15
22 040
230.
Škoda Michal
YC Neratovice
7
21 892
230.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
7
21 892
232.
Ptáčník Milan
JK Staré Splavy
11
21 737
233.
Janderová Klára
YC SaS
11
21 625
234.
Babický Josef
JK Česká Lípa
10
21 584
235.
Carter Humphrey
GBR - Great Britain
1
21 525
235.
Carter Humphrey
GBR - Great Britain
1
21 525
237.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
20
21 449
238.
Procházka Libor
YC Neratovice
8
21 389
239.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
5
21 158
240.
Smrčka Jiří
ČYK
14
21 021
241.
Zárubová Michaela
JK Cheb
5
20 969
242.
Milerová Anna
Sokol Dobřichovice
12
20 966
243.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
8
20 830
244.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
4
20 804
245.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
7
20 789
246.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
16
20 463
247.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
11
20 348
248.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
7
20 340
249.
Machovský Jan
ALT Vaurien
8
20 331
250.
Nynke Verwoerd
NED -The Netherlands
1
20 252
250.
Annabel Wickel
NED -The Netherlands
1
20 252
252.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
15
20 082
253.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
6
20 030
254.
Halouzka Michal
MYK
10
19 623
255.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
6
19 591
256.
Drahorád Petr
JK Cheb
7
19 560
257.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
15
19 243
258.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
6
19 233
259.
Pierce Harris
GBR - Great Britain
1
19 209
259.
Lucy Ferguson
GBR - Great Britain
1
19 209
261.
Chipperfield Giles
GBR - Great Britain
1
19 199
262.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
6
19 128
263.
Korych Pavel
YC Kladno
9
19 091
264.
Krsička Martin
YC CERE
9
19 004
265.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
6
18 967
266.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
3
18 964
267.
Švihlík Martin
YC RODOP
2
18 817
267.
Klement Pavel
YC RODOP
2
18 817
269.
Doležel Martin
JK Černá v Pošumaví
5
18 813
270.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
18
18 686
271.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
8
18 581
272.
Mareš Miloš
YC Kladno
9
18 580
273.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
12
18 559
274.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
11
18 377
275.
Klíma Vojtěch
ČYK
19
18 360
276.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
7
18 322
277.
Daněk Jan
YC LS Brno
4
18 312
278.
Joris Nankman
NED -The Netherlands
1
18 288
278.
Arthur Nankman
NED -The Netherlands
1
18 288
280.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
9
18 253
281.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
2
18 207
282.
Košata Lukáš
ČYK
11
18 080
283.
Antunovič Darko
CRO - Croatia
1
17 987
284.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
9
17 911
285.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
8
17 864
286.
Blatecký David
Jachtklub Brno
2
17 846
287.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
10
17 792
288.
Mertinová Nicol
ČWA
3
17 764
289.
Doležal Tomáš
ČYK
5
17 702
290.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
17 615
291.
Schořálek Libor
YC Kladno
8
17 601
292.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
292.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
292.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
292.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
292.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
292.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
298.
Lizet de Vries
NED -The Netherlands
1
17 464
298.
Jildou Gerritsen
NED -The Netherlands
1
17 464
300.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
6
17 459
301.
Vidakovič Stojan
SLO - Slovenia
2
17 455
302.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
15
17 402
303.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
3
17 399
304.
Filinger Marek
YC CERE
3
17 215
305.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
18
17 184
306.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
4
17 125
307.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
13
17 119
308.
Ott Adam
Jachtklub Brno
13
17 103
309.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
4
17 071
310.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
13
16 938
311.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
10
16 867
312.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
12
16 796
313.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
3
16 792
314.
Jessica Jobson
GBR - Great Britain
1
16 719
314.
Caitlin Webster
GBR - Great Britain
1
16 719
316.
Myška Filip
IWS Club Nechra
5
16 652
317.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
12
16 479
318.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
14
16 405
319.
Dvořák Ota
YC CERE
5
16 321
320.
Kadlec Aleš
Lokomotiva Cheb
5
16 115
321.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
10
16 084
322.
Lorenzo Ricco
ITA - Italy
1
16 039
322.
Giovanni Boletti
ITA - Italy
1
16 039
322.
Giovanni Boletti
ITA - Italy
1
16 039
325.
Záruba Adam
YC CERE
11
15 912
326.
Červenka Matouš
JK Olomouc
11
15 823
327.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
8
15 810
328.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
11
15 767
329.
Valdhansová Klára
ČYK
5
15 699
330.
Kupka Petr
ČYK
2
15 683
331.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
8
15 614
332.
Bobek Pavel
YC RODOP
2
15 414
333.
Helen Ausman
EST - Estonia
1
15 413
333.
Helen Pais
EST - Estonia
1
15 413
335.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
16
15 362
336.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
336.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
336.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
336.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
336.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
341.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
3
14 838
342.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
3
14 829
343.
Rešl Pavel
VS Duchcov
14
14 761
344.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
10
14 484
345.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
13
14 433
346.
Varga Gábor
HUN - Hungary
1
14 375
347.
Vít Ladislav
JK Plzeň
13
14 323
348.
Chris Sallis
GBR - Great Britain
1
14 300
349.
Merle Louwinger
NED -The Netherlands
1
14 295
349.
Mette Rijk
NED -The Netherlands
1
14 295
351.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
8
14 273
352.
Adam ml Zdeněk
VS Duchcov
1
14 162
352.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
14 162
354.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
7
14 110
354.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
14 110
356.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
11
14 051
357.
Rašková Adéla
ČWA
6
14 045
358.
Hálová Lucie
JK Toušeň
7
14 019
359.
Němec František
ALT Tornado
4
13 992
359.
Fröhlich Lukáš
ALT Tornado
4
13 992
361.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
11
13 916
362.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
5
13 913
363.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
5
13 905
364.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
8
13 870
365.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
8
13 809
366.
Davide Carbonelli
ITA - Italy
1
13 790
366.
Mattia Zinetti
ITA - Italy
1
13 790
368.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
13
13 787
369.
Šindelka Jakub
MYK
14
13 766
370.
Stránská Lucie
VS Duchcov
4
13 743
371.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
7
13 709
372.
Hartl Radim
YC LS Brno
8
13 573
373.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
6
13 522
374.
Elstner Pavel
ČYK
1
13 391
375.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
11
13 229
376.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
7
13 157
377.
Žižka Zdeněk
ČYK
1
13 001
378.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
378.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
407.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
407.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
407.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
407.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
411.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
3
12 853
412.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
6
12 831
413.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
18
12 828
414.
Chlebna Milan
YC Kovářov
3
12 803
414.
Smuda Leopold
YC Kovářov
3
12 803
416.
Němec Milan
KJ Těrlicko
15
12 721
417.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
11
12 689
418.
Olša Jiří
YC LS Brno
6
12 685
419.
Hrubá Martina
YC Velké Dářko
5
12 674
420.
Skořepová Eva
JK Toušeň
3
12 620
421.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
4
12 600
422.
Winkler Adam
JK Toušeň
8
12 588
423.
Bezušková Jana
YC Neratovice
3
12 558
424.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
8
12 551
425.
Živná Kateřina
YC PanCzech
3
12 533
425.
Živná Veronika
YC PanCzech
3
12 533
427.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
7
12 464
428.
Burger Leon
YC Lipno nad Vltavou
3
12 349
429.
Bláha Martin
JK Plzeň
8
12 320
430.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
3
12 298
431.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
5
12 295
432.
Grecmanová Denisa
YC RODOP
2
12 282
433.
Viščorová Nela
YC LS Brno
18
12 280
434.
Trojanovič Ive
CRO - Croatia
1
12 262
435.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
12 240
436.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
436.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
436.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
436.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
436.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
441.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
10
12 198
442.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
5
12 185
443.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
7
12 120
444.
Justová Anna
YC LS Brno
13
12 070
445.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
11
11 999
446.
Goriringe David
GBR - Great Britain
1
11 975
446.
Himmel Jiří
YC Nechranice
5
11 975
448.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
10
11 953
448.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
10
11 953
450.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
13
11 902
451.
Kučerová Jana
JK Prostějov
8
11 830
452.
Pešková Adéla
YC LS Brno
12
11 767
453.
Sedlák Štěpán
JK Česká Lípa
5
11 734
454.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
454.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
454.
Šuvarský Jaroslav
Newton YC
2
11 713
454.
Vřešťál Rudolf
YC LS Brno
2
11 713
454.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
454.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
454.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
454.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
462.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
462.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
462.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
462.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
462.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
462.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
468.
Hrabalová Veronika
YC SaS
3
11 495
469.
Pavlíková Barbara
YC CERE
4
11 436
470.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
470.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
470.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
470.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
470.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
470.
Bendlewski Tom
POL - Poland
1
11 353
470.
Bendlewski Tom
POL - Poland
1
11 353
470.
Bendlewski Tom
POL - Poland
1
11 353
487.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
11 268
487.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
11 268
487.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
11 268
490.
Kir Milan
IWS Club Nechra
3
11 266
491.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
4
11 256
492.
Skala Pavel
JK Cheb
7
11 185
493.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
4
11 162
494.
Raška Marek
ČWA
9
11 141
495.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
4
11 102
496.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
11 087
497.
Kysilka Tomáš
TJ Lanškroun
7
11 029
498.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
10 993
499.
Browne Martin
GBR - Great Britain
1
10 981
500.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
17
10 977
501.
De Luca Elena
ITA - Italy
1
10 953
501.
Colledan Sofia
ITA - Italy
1
10 953
503.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
4
10 950
504.
Geiger Richárd
HUN - Hungary
1
10 944
505.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
10 832
506.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
10 791
507.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
6
10 744
508.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
9
10 726
509.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
6
10 677
510.
Motlík Ondřej
JK Cheb
6
10 664
511.
Drda David
Delfín Jablonec
10
10 648
512.
Selma van der Tuin
NED -The Netherlands
1
10 620
512.
Sam Leenhouts
NED -The Netherlands
1
10 620
514.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
7
10 598
515.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
6
10 576
516.
Soukup Aleš
VS Duchcov
11
10 547
516.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
2
10 547
518.
Kala Roman
YC Doksy
5
10 545
519.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
7
10 506
520.
Sedláček Petr
JK Prostějov
16
10 477
521.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
3
10 473
522.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
8
10 427
523.
Mojdl Martin
YC Kladno
6
10 406
524.
Kašpar Antonín
YC CERE
3
10 371
525.
Beerová Eliška
SK Štětí
12
10 327
526.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
11
10 319
527.
Forasacco Nicolo
ITA - Italy
1
10 301
527.
Drago Stefano
ITA - Italy
1
10 301
529.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
9
10 264
530.
Barton Peter
GBR - Great Britain
1
10 217
531.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
4
10 204
532.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
10 156
533.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
5
10 155
534.
Škoda Jan
Truc JK Plzeň
3
10 144
534.
Smetana Radek
Truc JK Plzeň
3
10 144
534.
Marek Tomáš
Truc JK Plzeň
3
10 144
537.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
6
10 132
537.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
10 132
539.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
5
10 093
540.
Sehnal René
YC SaS
1
10 074
541.
Havel Filip
YC Neratovice
9
10 026
541.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
9
10 026
543.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
9 988
544.
Richter Jan
YC Pardubice
8
9 915
545.
Haken Vladimír
WS Club VD
8
9 901
546.
Daněk Michal
LS Kroměříž
3
9 808
547.
Pokoš Radim
VS Duchcov
9
9 722
548.
Fels Stephan
SUI - Switzerland
1
9 600
548.
Sehnal Pavel
ČWA
1
9 600
548.
Ruf Patrick
SUI - Switzerland
1
9 600
551.
Ručka Tomáš
YC Kladno
7
9 588
552.
Richterová Eliška
YC Pardubice
8
9 574
553.
Muzikář David
Jachtklub Brno
10
9 572
554.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
4
9 553
555.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
555.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
555.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
555.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
555.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
555.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
561.
Podzimek Antonín
ČYK
5
9 500
562.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
7
9 492
563.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
5
9 449
563.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
10
9 449
565.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
2
9 448
566.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
7
9 389
567.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
4
9 356
568.
Styblo David
AUT - Austria
1
9 332
569.
Wehrenbergova Petra
YC Kladno
10
9 288
570.
Košťálová Anna
YC Pardubice
2
9 270
571.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
10
9 267
572.
Pačanda David
Bohemia Poděbrady
12
9 254
573.
Falat Ben
GBR - Great Britain
1
9 240
574.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
13
9 227
575.
Novák David
YC CERE
10
9 190
576.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
576.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
576.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
576.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
576.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
581.
Johannes Lindergaard
DEN - Denmark
1
9 141
581.
Gustav Calusen
DEN - Denmark
1
9 141
583.
Šustek Benjamin
ALT 29er a 49er
6
9 117
584.
Křenková Monika
YC LS Brno
4
9 053
585.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
6
9 021
586.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
5
8 857
586.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
5
8 857
588.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
8 837
588.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
8 837
590.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
8 802
591.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
2
8 801
592.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
3
8 751
593.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
8
8 681
594.
Záruba Vladimír
JK Cheb
3
8 603
595.
Vacula Karel
YC Znojmo
10
8 494
596.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
5
8 489
597.
Gémesi Gyula
HUN - Hungary
1
8 467
598.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
598.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
598.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
598.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
598.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Muňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
598.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
598.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
598.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
598.
Muňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
598.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
598.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
598.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
628.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
9
8 417
629.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
2
8 414
630.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
3
8 348
631.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
13
8 345
632.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
8
8 336
633.
Miška Alexander
SVK - Slovak Republic
1
8 327
634.
Baštářová Veronika
Lokomotiva Plzeň
6
8 284
635.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
6
8 281
636.
Richter Zdeněk
YC Doksy
3
8 205
637.
Medek Pavel
VS Duchcov
18
8 190
638.
Prax Jakub
YC LS Brno
10
8 166
639.
Rosík Alex
YC CERE
3
8 132
640.
Červinka Vít
SK Halza
2
8 100
640.
Filip Martin
SK Halza
2
8 100
640.
Třeček Zdeněk
SK Halza
2
8 100
640.
Dadák Jakub
SK Halza
2
8 100
640.
Třeček Čeněk
SK Halza
2
8 100
640.
Konupčík Michal
SK Halza
2
8 100
646.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
3
8 034
647.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
6
8 031
648.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
648.
Hláváček Ondřej
NOT FOR SAIL
1
7 997
648.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
648.
Daniel Aleš
NOT FOR SAIL
1
7 997
648.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
648.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
648.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
648.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
648.
Horký Tomáš
NOT FOR SAIL
1
7 997
648.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
648.
Faktor Marian
SK Nový Knín
1
7 997
648.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
648.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
648.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
648.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
648.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
664.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
3
7 914
665.
Perez Sergi
ESP - Spain
1
7 903
666.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
5
7 878
666.
Stránská Lucie
YC SaS
2
7 878
668.
Král Karel
JK Sokolov
3
7 859
669.
Vinkl Daniel
YC Kladno
3
7 725
670.
Zárubová Michaela
YC RODOP
1
7 707
671.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
5
7 706
672.
Dolejš Rudolf
ČWA
4
7 690
673.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
7
7 632
674.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
7 630
675.
Szlóni Roland
HUN - Hungary
1
7 604
676.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
10
7 551
677.
Hajn Ladislav
SK Štětí
5
7 483
678.
Perbellini Federica
ITA - Italy
1
7 451
678.
Faoro Tea
ITA - Italy
1
7 451
680.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
7 440
681.
Jeřábek Petr
ALT Tornado
3
7 431
682.
Tesař David
ASK Lovosice
3
7 396
683.
Kolářová Terezie
Orthodocks YC
4
7 360
684.
Kocman Miroslav
YC Lipno nad Vltavou
4
7 315
685.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
2
7 310
686.
Šperka Petr
Jachtklub Brno
3
7 243
687.
Jess Flint
GBR - Great Britain
1
7 237
687.
Alice Lucy
GBR - Great Britain
1
7 237
689.
Heier Bjorn Harald
NOR - Norway
1
7 219
689.
Ramm-Pettersen Jon
NOR - Norway
1
7 219
689.
Hoyte Erling
NOR - Norway
1
7 219
689.
Frič Radek
NOR - Norway
1
7 219
689.
Stefanussen Steinar
NOR - Norway
1
7 219
689.
Oksmo Thomas
NOR - Norway
1
7 219
695.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
695.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
695.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
695.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
695.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
695.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
701.
Plecitý Marek
JK Toušeň
2
7 199
702.
Hulínský Martin
ČWA
1
7 150
703.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
10
7 139
704.
Balzer Robert
JK Prostějov
5
7 131
705.
Valenová Adéla
JK Olomouc
13
7 124
706.
Cákoci Marek
YC CERE
8
7 118
707.
Bartoš Richard
YC Lískovec
3
7 109
708.
Böckl Matthias
AUT - Austria
1
7 076
709.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
709.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
720.
Luca Bertschy
SUI - Switzerland
1
7 028
720.
Raphael Emery
SUI - Switzerland
1
7 028
722.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
2
7 010
723.
Pavlíková Barbora
YC CERE
3
6 975
724.
Čermák Petr
YC Kladno
4
6 957
725.
Bradáč Tomáš
YC Kladno
2
6 937
725.
Guryča Jan
YC CERE
1
6 937
727.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
2
6 932
727.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
4
6 932
729.
Flídr Jaromír
TJ Lanškroun
6
6 910
730.
Štěpán David
Jachtklub Brno
6
6 843
731.
Lederer Tomáš
VS Duchcov
15
6 815
732.
Holý Ivo
Baník Ostrava
4
6 790
733.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
733.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
733.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
733.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
733.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
733.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
733.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
740.
Horák Michal
Truc JK Plzeň
2
6 776
741.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
8
6 742
742.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
742.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
742.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
742.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
742.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
747.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
2
6 675
748.
Pinďák Josef
SK Štětí
4
6 671
749.
Vašík Roman
YC LS Brno
8
6 667
750.
Hartig Bartoloměj
YC Doksy
10
6 635
751.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
2
6 634
751.
Kupská Martina
YC LS Brno
2
6 634
753.
Valeš Jáchym
YC CERE
4
6 593
754.
Veselá Elena
YC Pardubice
5
6 544
755.
Kvyšnovský Michael
ČWA
1
6 536
756.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
11
6 498
757.
Čermák ml. Josef
YC Neratovice
16
6 426
758.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
758.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
758.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
758.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
758.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
758.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
758.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
772.
Topiarzová Magda
YC CERE
4
6 414
773.
Giorgini Michele
ITA - Italy
1
6 400
774.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
2
6 391
775.
Klíma Ondřej
YC Doksy
10
6 347
776.
Bauer František
YC CERE
5
6 341
777.
Miškov Alexandr
SVK - Slovak Republic
1
6 331
777.
Miškov Alexandr
SVK - Slovak Republic
1
6 331
779.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
3
6 315
780.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
6
6 299
781.
Mařík Kristián
Delfín Jablonec
3
6 290
782.
Agoston Naray
HUN - Hungary
1
6 246
782.
Domokos Sarmay
HUN - Hungary
1
6 246
784.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
4
6 225
785.
Burdová Michaela
YC SaS
7
6 208
786.
Mazgaj Robert
ALT RS
5
6 204
786.
Jenčík Petr
ALT RS
4
6 204
788.
Podhorec Štefan
YC Kladno
1
6 160
788.
Kornesczuk Michal
YC Kladno
1
6 160
790.
Sláma Eduard
YC Neratovice
1
6 154
791.
Nedvědický Alexandr
ČYK
3
6 150
792.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
1
6 034
792.
Lojková Petra
JK Černá v Pošumaví
1
6 034
794.
Geigerová Zdeňka
YC Ústí n L
5
6 027
795.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
5
6 015
796.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
6
5 961
797.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
9
5 946
798.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
5
5 927
799.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Žucha Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Žucha Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
799.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
799.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
838.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
838.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
838.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
838.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
838.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
838.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
838.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
838.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
838.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
838.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
848.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
9
5 880
849.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
5 848
850.
Záluský Kamil
YC Nechranice
5
5 829
851.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
5
5 827
852.
Šilhan Šimon
YC Lipno nad Vltavou
2
5 811
852.
Šilhan Matyáš
YC Lipno nad Vltavou
2
5 811
854.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
2
5 805
855.
Živná Veronika
ITA - Italy
1
5 775
855.
Seidl Šimon
YC LS Brno
1
5 775
855.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
855.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
855.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
855.
Bihary Gergely
HUN - Hungary
1
5 775
855.
Živná Veronika
ITA - Italy
1
5 775
855.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
855.
Živná Kateřina
ITA - Italy
1
5 775
855.
Bihary Daniel
HUN - Hungary
1
5 775
855.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
855.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
867.
Malina Alex
SVK - Slovak Republic
1
5 737
868.
Novotný Václav
JK Cheb
4
5 733
869.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
3
5 700
870.
Lejhanec David
YC Pardubice
6
5 646
871.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
2
5 628
871.
Reck Maciej
POL - Poland
1
5 628
871.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 628
871.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
6
5 628
871.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 628
871.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 628
871.
Kalupa Maks
POL - Poland
1
5 628
871.
Reck Maciej
POL - Poland
1
5 628
879.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 624
879.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 624
881.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
6
5 616
882.
Miková Žaneta
YC SaS
6
5 600
882.
Sláma Eduafd
YC Neratovice
1
5 600
882.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
1
5 600
885.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
3
5 567
886.
Korbová Helena
JK Olomouc
6
5 547
887.
Balzerová Lenka
Jachtklub Brno
2
5 531
887.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
2
5 531
889.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
5 523
890.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
8
5 505
891.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
5 497
892.
Prokopec Petr
YC Pardubice
3
5 494
893.
Jordán Jaroslav
VS Duchcov
15
5 490
894.
König Václav
YC DIM Bezdrev
4
5 432
895.
Dudák Marek
YC CERE
5
5 405
896.
Sargent Kate
NED -The Netherlands
1
5 400
897.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
4
5 376
898.
Mate Magyar
HUN - Hungary
1
5 366
898.
Bendeguz Naray
HUN - Hungary
1
5 366
900.
Kučera Michal
YC Ústí n L
7
5 344
900.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
7
5 344
902.
Andělová Zuzana
Bohemia Poděbrady
9
5 307
903.
Schöfegger Georg
AUT - Austria
1
5 284
904.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
9
5 206
905.
Komendová Kateřina
Jachtklub Brno
5
5 203
906.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
5 184
907.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
5
5 154
907.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
5
5 154
909.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
6
5 142
910.
Malec Martin
YC LS Brno
2
5 118
911.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
911.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
911.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
911.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
911.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
916.
Novák Jakub
ČWA
1
5 106
917.
Bauerová Šárka
YC CERE
3
5 103
918.
Staněk Jan
YC Doksy
14
5 056
919.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
4
5 050
920.
Kolomý Jonáš
TJ Lanškroun
6
5 042
921.
Kaltounková Klára
ČYK
8
5 038
922.
Mannel Dominik
TJ Lanškroun
4
4 965
923.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 936
924.
Matas Milan
ALT Cat Open
3
4 933
925.
Češka Jiří
YC Kovářov
3
4 923
925.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
4 923
927.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
2
4 921
927.
Pinďáková Monika
SK Štětí
1
4 921
929.
Hnitka Martin
YC Nechranice
3
4 918
930.
Ptáček Lumír
YC Velké Dářko
2
4 912
931.
Ďásek František
JK Cheb
5
4 909
932.
Toth Martin
ČWA
3
4 907
933.
Šenkýř ml. Ivan
YC Neratovice
2
4 899
934.
Emma Ziliani
ITA - Italy
1
4 883
934.
Isabella D´Ambrossa
ITA - Italy
1
4 883
936.
Knorr Luděk
VS Duchcov
4
4 859
937.
Mottl Tanya
AUS - Australia
1
4 824
938.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
3
4 797
939.
Hofinger Felix
AUT - Austria
1
4 750
939.
Hofinger Felix
AUT - Austria
1
4 750
941.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
7
4 749
942.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
4 748
942.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
4 748
944.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
4 715
944.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
4 715
946.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
4 679
946.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
4 679
948.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Svoboda Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
948.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
966.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
3
4 633
967.
Joel von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
4 625
967.
Jersovas Paulius
LTU - Lithuania
1
4 625
969.
Fábry Ivan
SVK - Slovak Republic
1
4 622
969.
Fábry Ivan
SVK - Slovak Republic
1
4 622
971.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
4
4 590
972.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
2
4 587
972.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
2
4 587
974.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
5
4 574
975.
Burianová Jitka
YC CERE
4
4 570
976.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
976.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1014.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
7
4 556
1015.
Vyhnálek Rostislav
YC CERE
3
4 552
1016.
Sitár Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
4 525
1017.
Hrabálek Michal
YC LS Brno
1
4 488
1017.
Voráč Pavel
YC LS Brno
1
4 488
1019.
Verner Kamil
JK Toušeň
3
4 483
1020.
Fanfrlová Eliška
JK Ostrava
6
4 426
1021.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
4
4 409
1022.
Kraml Miroslav
YC Písek
4
4 407
1023.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1023.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1023.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1023.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1023.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1023.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1029.
Lederová Štěpánka
YC CERE
2
4 304
1030.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
1030.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
1030.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
1030.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
1030.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
1030.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
1030.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
1037.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
1037.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
1037.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
1037.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
1037.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
1037.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
1037.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
1044.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
5
4 267
1044.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
5
4 267
1046.
Žáková Věra
YC LS Brno
4
4 257
1047.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
4 249
1048.
Hall Al
GBR - Great Britain
1
4 241
1049.
Dvořák Dalibor
ČWA
1
4 234
1050.
Žák Michal
YC LS Brno
4
4 233
1051.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
5
4 190
1052.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
2
4 169
1053.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1053.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1053.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1053.
Chlup Jan
YC Dyje
1
4 060
1053.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1053.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1053.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1053.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1061.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
2
4 049
1062.
Utassy Lorand
HUN - Hungary
1
4 047
1062.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
4 047
1062.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
4 047
1062.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
4 047
1066.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
4 005
1066.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
4 005
1068.
Townend Peter
GBR - Great Britain
1
3 992
1069.
Polášková Tereza
TJ Lanškroun
4
3 977
1070.
Havelka Pavel
YC Pardubice
7
3 925
1071.
Křupala Jan
YC LS Brno
4
3 911
1072.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
6
3 893
1073.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
6
3 889
1074.
Dvořák Jan
YC Příbram
1
3 874
1074.
Erne Mianne
SUI - Switzerland
1
3 874
1074.
Konvalinka Jan
YC Příbram
1
3 874
1074.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Poulson Clay
SUI - Switzerland
1
3 874
1074.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1074.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
1089.
Zannaro Giulianno
SUI - Switzerland
1
3 858
1089.
Ott Alexander
SUI - Switzerland
1
3 858
1091.
Weinreich Gerhard
AUT - Austria
1
3 850
1092.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
1092.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
1092.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
1092.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
1092.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
1097.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 819
1097.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 819
1099.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
4
3 794
1100.
Wagner David
TJ Rapid Brno
4
3 783
1101.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1101.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1101.
Střítecký Rudolf
JK Černá v Pošumaví
1
3 782
1101.
Procházka František
JK Černá v Pošumaví
1
3 782
1101.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1101.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1101.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1101.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1101.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1110.
Bejvl Vojtěch
YC LS Brno
5
3 778
1111.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
2
3 765
1111.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
3 765
1113.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
4
3 753
1113.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
4
3 753
1115.
Hušek Matěj
Bohemia Poděbrady
5
3 700
1116.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
2
3 664
1117.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
3
3 612
1118.
Rozsypal Vladimír
JK Olomouc
2
3 610
1118.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
2
3 610
1120.
Vašík Martin
YC LS Brno
2
3 609
1121.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
3 607
1121.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
3 607
1121.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
1
3 607
1121.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
3 607
1121.
Holík Jiří
SC Testudo
1
3 607
1121.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
3 607
1121.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
3 607
1128.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
9
3 548
1129.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
4
3 539
1130.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1130.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1148.
Dokoupilová Linda
ALT Vaurien
1
3 493
1148.
Bulíř Martin
YC SaS
5
3 493
1150.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
1150.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
1150.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
1150.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
1150.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
1150.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
1150.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
1157.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
6
3 461
1158.
Löwitová Olga
Císařská louka
1
3 440
1158.
Löwit Harry
Císařská louka
1
3 440
1160.
Kratochvíl Zdeněk Eduard
ALT RS
3
3 428
1161.
Wicherková Tereza
Truc JK Plzeň
1
3 368
1162.
Loužek Karel
JK Plzeň
5
3 343
1163.
Šušková Julie
JK Ostrava
5
3 340
1163.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
5
3 340
1165.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
1165.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1165.
Pavlousek Pavel
ČYK
1
3 325
1165.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1165.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1165.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1165.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1165.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
1165.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
1165.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
1165.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
1165.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
2
3 325
1165.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1165.
Guryča Nikola
YC CERE
1
3 325
1165.
Ondruchová Andrea
ČYK
1
3 325
1193.
Mrůzek Pavel
YC Regent
3
3 321
1194.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
3
3 307
1195.
Eigenstuhler .
AUT - Austria
1
3 293
1196.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
3
3 267
1196.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
3
3 267
1198.
Manič Petr
YC Ústí n L
3
3 262
1199.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
3
3 259
1200.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
3
3 223
1201.
Kilarová Jana
Baník Ostrava
3
3 218
1202.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
8
3 215
1203.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
2
3 194
1203.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1203.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1203.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1203.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1203.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1209.
Spousta Petr
YC LS Brno
1
3 190
1209.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
3 190
1209.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
3 190
1209.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
3 190
1213.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
3
3 187
1214.
Šindelář Vojtěch
YC CERE
3
3 172
1215.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
2
3 156
1216.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
3
3 147
1217.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
7
3 110
1218.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
1218.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
1239.
Vobořil Petr Karel
Delfín Jablonec
5
3 031
1240.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
3
3 006
1241.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
4
2 997
1242.
Jobertová Ingrid
YC CERE
1
2 977
1243.
Varga Gábor
HUN - Hungary
1
2 963
1244.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
3
2 958
1245.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
11
2 923
1246.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
3
2 912
1247.
Quasniczka Josef
JK Litoměřice
5
2 901
1248.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1248.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1248.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1248.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1248.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1253.
Nagy-Pál Levente
HUN - Hungary
1
2 893
1254.
Krob Michal
YC Kladno
5
2 875
1255.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1255.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1255.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1255.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1255.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1260.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
5
2 867
1261.
Derius van der Bijl
NED -The Netherlands
1
2 850
1262.
Horyna Otakar
Bohemia Poděbrady
1
2 838
1262.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
2 838
1264.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
3
2 837
1265.
Robbe Verhoest
BEL - Belgium
1
2 832
1265.
Brent Verhoest
BEL - Belgium
1
2 832
1267.
Roubal Pavel
YC LS Brno
1
2 828
1267.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1267.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1289.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
7
2 814
1289.
Kába Robert
ČYK
1
2 814
1289.
Koutová Monika
ČYK
1
2 814
1292.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1292.
Perra Edouard
FRA - France
1
2 804
1292.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1330.
Červený Martin
JK Plzeň
7
2 765
1331.
Hušková Lia
Bohemia Poděbrady
3
2 751
1332.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
5
2 740
1333.
Rohovský Martin
YC LS Brno
2
2 731
1334.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
5
2 730
1335.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
2
2 725
1336.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1336.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1336.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1336.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1340.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
5
2 714
1341.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
1341.
Doležalová Hana
YC CERE
1
2 711
1341.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
1341.
Nápravníková Kořanov Johana
YC Neratovice
1
2 711
1341.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
1341.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
1341.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
1348.
Lojková Karolína
JK Černá v Pošumaví
5
2 705
1349.
Řezníková Michaela
YC CERE
4
2 694
1350.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
7
2 692
1351.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
1
2 673
1352.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
2 663
1353.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
5
2 661
1354.
Lubas Pavel
Delfín Jablonec
3
2 643
1354.
Staněk Zdeněk
Delfín Jablonec
3
2 643
1356.
Pelivan Katarina
CRO - Croatia
1
2 642
1357.
Simonová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 640
1358.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
3
2 635
1359.
Novák Vojtěch
YC Doksy
7
2 629
1360.
Rashki Denisa
TJ Lanškroun
3
2 619
1361.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
4
2 612
1362.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
1362.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
1362.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
1362.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
1362.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
1362.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
1362.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
1369.
Papetti Caterina
ITA - Italy
1
2 595
1369.
Lazzarini Ilaria
ITA - Italy
1
2 595
1371.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
1371.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
1371.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
1371.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
1375.
Bill Tucker
GBR - Great Britain
1
2 583
1376.
Sklenář Petr
YC Neratovice
1
2 580
1377.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
1377.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
1377.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
3
2 550
1377.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
1377.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
1377.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
1383.
Sahli Mike
SUI - Switzerland
1
2 540
1383.
Suter Maja
SUI - Switzerland
1
2 540
1385.
Kaleta Bohdan
KJ Těrlicko
3
2 537
1386.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
1
2 496
1387.
Sitař Robin
ALT RS
1
2 479
1388.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
5
2 476
1389.
Bělík Jan
JK Sokolov
2
2 470
1390.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
5
2 467
1391.
Novák Adam
YC Doksy
7
2 432
1392.
Drvota Jaromír
YC Kladno
3
2 430
1393.
Matyasovszki Géza
HUN - Hungary
1
2 424
1394.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
3
2 422
1395.
Vitouch Jan
YC LS Brno
2
2 417
1396.
Drenčková Nikola
JK Cheb
1
2 408
1397.
Rysová Zuzanka
Jednoráz.licence
1
2 375
1397.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
1
2 375
1397.
Vetíšková Lenka
YC CERE
1
2 375
1397.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1397.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1397.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1403.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
3
2 357
1403.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
3
2 357
1405.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1405.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1405.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1405.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1405.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1405.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1411.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
3
2 355
1412.
Jenšík David
JK Česká Lípa
3
2 350
1413.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
1
2 317
1414.
Šamšulová Tereza
YC CERE
2
2 314
1415.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
1
2 312
1415.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
3
2 312
1415.
Horký Jan jun.
ČYK
1
2 312
1415.
Horký Jan sen.
ČYK
1
2 312
1419.
Friess Kryštof
YC Písek
3
2 311
1420.
Žák Marek
YC LS Brno
2
2 307
1421.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
3
2 290
1421.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
3
2 290
1423.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
3
2 262
1424.
Švík František
YC RODOP
1
2 260
1425.
Klát Roman
ALT Vaurien
3
2 246
1426.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 245
1426.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 245
1428.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
6
2 236
1428.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
6
2 236
1430.
Petrunčíková Kateřina
YC CERE
4
2 222
1431.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 217
1431.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 217
1431.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
1
2 217
1434.
Tillinger Iva
SLO - Slovenia
1
2 215
1434.
Nemej Mitja
SLO - Slovenia
1
2 215
1436.
Zbořil Matyáš
JK Staré Splavy
5
2 210
1437.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
3
2 203
1437.
Prchal Vít
JK Staré Splavy
2
2 203
1439.
Beránek Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 183
1440.
Mahor Martin
YK Jestřábí
1
2 162
1440.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
4
2 162
1440.
Beneš Petr
YK Jestřábí
1
2 162
1443.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
2
2 159
1444.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
5
2 158
1444.
Kleinová Jana
JK ČZU
2
2 158
1444.
Pavel Aleš
YC CERE
5
2 158
1447.
Funk Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 157
1448.
Lacko Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1448.
Lacko Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1450.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1450.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1450.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1450.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1450.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1450.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1456.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
1456.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1477.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
4
2 102
1477.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
2
2 102
1477.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
2 102
1480.
Teplý Jakub
YC CERE
3
2 085
1481.
Ochec Jan
ČYK
2
2 077
1482.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
2 075
1483.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
2
2 065
1484.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
2
2 058
1485.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
1485.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
1485.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
1485.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
1485.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
1490.
Šotola Pavel
VS Duchcov
9
2 025
1491.
Švec Ladislav
ČWA
3
2 011
1492.
Procházková Petra
ASK Lovosice
2
2 010
1492.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
2
2 010
1494.
Škoda Jan
SK Štětí
4
2 009
1495.
Utíkal Petr
JK Olomouc
1
2 008
1495.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
1
2 008
1497.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1497.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1497.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1497.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1497.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1497.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1503.
Hájek Libor
JK Cheb
4
1 981
1504.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1504.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1504.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1504.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1504.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1504.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1510.
Janotová Simona
YC Příbram
1
1 958
1510.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Wittelbach Červená Monika Anna
YC LS Brno
3
1 958
1510.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Šraier Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
1510.
Žíla Jiří
TJ Jiskra Třeboň
1
1 958
1534.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
4
1 948
1535.
Holub Lukáš
YC Nechranice
1
1 940
1535.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
1
1 940
1535.
Fuhrmann Rainer
AUT - Austria
1
1 940
1535.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
1
1 940
1535.
Valdhansová Eliška
Slavoj Litoměřice
7
1 940
1540.
Novák Dušan
ASK Lovosice
2
1 933
1540.
von Lepel Markus
GER - Germany
1
1 933
1540.
Dastych Petr
ASK Lovosice
2
1 933
1540.
von Lepel Joshua
GER - Germany
1
1 933
1544.
Maruš Max
YC Písek
3
1 913
1545.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
2
1 905
1546.
Riedel Oto
VS Duchcov
6
1 904
1547.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
2
1 899
1548.
Krautwurst Filip
YC CERE
2
1 881
1549.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
3
1 852
1550.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
3
1 849
1551.
Sivý st. Michal
Slavoj Hluboká
2
1 848
1552.
Raisigi Matěj
JK Česká Lípa
1
1 846
1553.
Reiniš Tomáš
TJ Lanškroun
2
1 833
1554.
Svoboda ml. Petr
Bohemia Poděbrady
3
1 831
1555.
Buchar Petr
YC CERE
2
1 830
1555.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 830
1557.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 825
1557.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 825
1559.
Rada Filip
SK Štětí
2
1 823
1560.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
2
1 813
1561.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 811
1561.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 811
1563.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1563.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1563.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1563.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1567.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
3
1 804
1568.
Káňa Lukáš
YK Jestřábí
2
1 802
1569.
Kraus Petr
Newton YC
1
1 792
1569.
Fikáček Albert
Newton YC
1
1 792
1569.
Laichman Libor
Newton YC
1
1 792
1569.
Strachota Svatopluk
Newton YC
1
1 792
1569.
Hoření Libor
Newton YC
1
1 792
1574.
Kaleta Miroslav
KJ Těrlicko
2
1 745
1575.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
2
1 738
1576.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
1576.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
1576.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
1576.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
1576.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
1581.
Karek Gábor
HUN - Hungary
1
1 730
1582.
Gilicze Tamas
HUN - Hungary
1
1 714
1583.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
1 709
1584.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
4
1 708
1585.
Parchomenko Ondřej
YC Nechranice
1
1 696
1586.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
4
1 691
1587.
De Roeck Joffrey
YC LS Brno
4
1 687
1588.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Zoubková Lucie
YC LS Brno
1
1 675
1588.
Roček Matyáš
YC Neratovice
1
1 675
1588.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
1
1 675
1588.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Vondráčková Alena
YC CERE
1
1 675
1588.
Motal Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1588.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1601.
Bartoň Jiří
YC CERE
1
1 665
1602.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1602.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1602.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1602.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1602.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1607.
Semler Jan
TJ Lanškroun
4
1 646
1608.
Berg Petr
VS Duchcov
5
1 639
1609.
Hejnová Karolína
Baník Ostrava
5
1 637
1610.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
3
1 623
1611.
Rojc Matjaz
SLO - Slovenia
1
1 618
1611.
Srncik Borut
SLO - Slovenia
1
1 618
1613.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
3
1 610
1614.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1615.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1615.
Kocanová Barbara
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1615.
Kocanová Barbara
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1615.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1615.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1615.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1615.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1615.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 598
1623.
Jaroš Roman
MYK
3
1 583
1623.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
2
1 583
1625.
Houška Emil
Sokol Dobřichovice
1
1 582
1626.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Šrůta Michal
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
1626.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
1646.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
2
1 555
1647.
Chmelík Jaromír
Delfín Jablonec
2
1 543
1648.
Vymazal Oldřich
YC LS Brno
5
1 520
1649.
Novák Jaroslav
YC Doksy
4
1 515
1649.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
2
1 515
1649.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
2
1 515
1652.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1652.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1652.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1652.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1652.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1657.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
1
1 497
1657.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
1
1 497
1659.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
1 494
1660.
Krč Lukáš
JK Prostějov
3
1 454
1661.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
3
1 451
1662.
Valenová Klára
JK Olomouc
3
1 447
1663.
Svatoš Dominik
TJ Lanškroun
1
1 440
1664.
Valenta Jan
YC CERE
2
1 437
1665.
Svalina Saša
CRO - Croatia
1
1 425
1666.
Santa Bence
HUN - Hungary
1
1 405
1667.
Tuzarová Barbora
YC CERE
2
1 394
1668.
Bobková Eva
Baník Ostrava
1
1 385
1669.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
2
1 378
1670.
Nánási Marcell
HUN - Hungary
1
1 349
1671.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
2
1 339
1672.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
1672.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
1672.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
1672.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
1672.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
1672.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
1672.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
1672.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
1672.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
1672.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
1682.
Hrubý Matouš
JK Plzeň
1
1 328
1683.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Zoubek Ivo
YC LS Brno
1
1 317
1683.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1683.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
1
1 317
1713.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1713.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1724.
Pitelová Ema
JK Sokolov
1
1 290
1725.
Hruška Silvestr
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1725.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
1
1 261
1727.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
3
1 250
1728.
Ježowicz Zbygniew
KJ Těrlicko
3
1 245
1729.
Buřil Miloš
ALT RS
4
1 232
1730.
Rezek Richard
JK Cheb
2
1 215
1731.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Kolařík Vincenc
ALT FB
1
1 212
1731.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Schmied Martin
YC CERE
1
1 212
1731.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
1731.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Peřina David
YC LS Brno
1
1 212
1731.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
1731.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
1731.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
1731.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
1731.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
1731.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
1731.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
1731.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
1731.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
1731.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
1731.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
1757.
Karhánek Jiří
YC CERE
1
1 206
1758.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
1758.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
1768.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
8
1 195
1769.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
3
1 186
1770.
Wiedergut Armin
AUT - Austria
1
1 180
1770.
Klaurer Florian
AUT - Austria
1
1 180
1772.
Franek Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1772.
Krivosudský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1772.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1772.
Franek Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1772.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1772.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1772.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1772.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
1780.
Prangl Klaus
AUT - Austria
1
1 176
1780.
Gavlasová Lenka
JK Sokolov
1
1 176
1782.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
2
1 175
1783.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
2
1 164
1784.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
1 156
1785.
Vika Tomáš
Orthodocks YC
2
1 139
1786.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
3
1 115
1787.
Sperl Tina
AUT - Austria
1
1 110
1788.
Vildomcová Kateřina
JK Ostrava
1
1 108
1788.
Kuřilová Kateřina
Baník Ostrava
2
1 108
1790.
Cotte Pamela
YC CERE
4
1 103
1791.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
2
1 095
1791.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
2
1 095
1793.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
3
1 092
1793.
Bazler Petr
ASK Lovosice
3
1 092
1795.
Panuschka Lisa
AUT - Austria
1
1 081
1795.
Panuschka Lisa
AUT - Austria
1
1 081
1795.
Panuschka Manfred
AUT - Austria
1
1 081
1795.
Panuschka Lisa
AUT - Austria
1
1 081
1799.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1799.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1799.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1799.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1799.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1799.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1805.
Pollacsek Kálmán
HUN - Hungary
1
1 036
1806.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
2
1 033
1807.
Bauer Karel
YC CERE
1
1 027
1808.
Horák Pavel
ČYK
2
1 020
1808.
Čáp Jiří
ČYK
2
1 020
1810.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
3
1 010
1811.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
1 004
1811.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
1 004
1813.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1813.
Tatar Michal
YC CERE
1
997
1813.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1813.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
997
1813.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1813.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1813.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1813.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1813.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1822.
Turba Marek
YC LS Brno
1
989
1823.
Dvořák Rudolf
YC CERE
1
984
1824.
Žižkovský Nikita
YC CERE
5
982
1825.
Malá Eliška
YCR Roudnice
2
970
1826.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
1
969
1827.
Gfreiner Haitwig
AUT - Austria
1
956
1827.
Gfreiner Haitwig
AUT - Austria
1
956
1827.
Gfreiner Haitwig
AUT - Austria
1
956
1830.
Takácsy Lilla
HUN - Hungary
1
950
1831.
Fiala Martin
YC Znojmo
1
946
1832.
Dušek Petr
YC Vysoké Mýto
1
938
1832.
Čajčík Karel
YC Pardubice
1
938
1834.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
2
932
1835.
Opletal Petr
YC LS Brno
4
918
1836.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
917
1837.
Knorr Petr
VS Duchcov
1
914
1838.
Králiková Zuzana
Orthodocks YC
1
913
1839.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
5
909
1840.
Diviš Michal
YC Dyje
1
902
1841.
Heneš David
JK Olomouc
1
887
1841.
Rokosz Julia
POL - Poland
1
887
1843.
Srb Dušan
Delfín Jablonec
1
879
1844.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
869
1845.
Haselmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
2
866
1846.
Fuhrmann Sigismund
AUT - Austria
1
855
1847.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
852
1847.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
1847.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
1877.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
2
844
1877.
Hejna Jan
Baník Ostrava
2
844
1879.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
828
1879.
Slabý Oldřich
YC Ústí n L
4
828
1879.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
828
1879.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
828
1879.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
828
1879.
Slabá Monika
YC Ústí n L
4
828
1879.
Gebhart Jan
JK Cheb
3
828
1886.
Šmídmajer Lukáš
YC LS Brno
3
816
1887.
Korbová Ivana
JK Olomouc
2
812
1888.
Žůrek Pavel
ALT RS
3
808
1888.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
1
808
1888.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
1
808
1888.
Hain Wladimir
GER - Germany
1
808
1892.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1892.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1892.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1892.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1892.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1892.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1898.
Ježíková Kristýna
JK Olomouc
1
804
1899.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
1
800
1900.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
1
792
1900.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
792
1902.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
2
788
1903.
Krejčíková Klára
YC CERE
2
776
1904.
Szmaragovski Dominik
YC DIM Bezdrev
3
775
1905.
König Schappie
GER - Germany
1
728
1905.
König Manfred
GER - Germany
1
728
1907.
Vyšín Miroslav
ČYK
1
721
1908.
Štengl Michal
YC Doksy
1
707
1908.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
707
1908.
Voskovec Filip
YC Kladno
1
707
1908.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
707
1908.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
707
1908.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
1
707
1908.
Ročejdl Marek
SK Štětí
1
707
1908.
Hrubý Kryštof
ČWA
1
707
1908.
Devera Tomáš
SK Štětí
1
707
1908.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
2
707
1918.
Chamradová Eva
JK Ostrava
2
706
1919.
Mašková Michaela
Bohemia Poděbrady
1
703
1920.
Vaňková Lucie
Lokomotiva Plzeň
1
688
1920.
Novák Adam
JK Ostrava
1
688
1922.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
1
678
1922.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
678
1922.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
1
678
1922.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
1
678
1926.
Koupil Jiří
YC Ústí n L
1
677
1927.
Bažant Jaroslav
VS Duchcov
1
672
1927.
Bažant Jiří
VS Duchcov
1
672
1929.
Chládek Lukáš
TJ Lanškroun
2
671
1930.
Spurný Slávek
JK Olomouc
5
658
1931.
Piňosová Andrea
JK Prostějov
2
654
1932.
Kylar Ondřej
TJ Lanškroun
1
645
1933.
Szmaragovski David
YC DIM Bezdrev
3
637
1934.
Svobodová Šárka
Slavoj Hluboká
1
636
1934.
Merbs Michal
YC CERE
1
636
1936.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
3
629
1937.
Petr Jiří
VS Duchcov
4
618
1938.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
1
617
1939.
Fiala Petr
Orthodocks YC
1
606
1939.
Podlenová Šárka
ČYK
3
606
1939.
Očenašová Nikola
Orthodocks YC
1
606
1939.
Prokop Jan
Orthodocks YC
1
606
1939.
Dvořák Karel
Orthodocks YC
1
606
1939.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Kozubík Petr
Orthodocks YC
1
606
1939.
Juttner Jan
Orthodocks YC
1
606
1939.
Ševčík Josef
JK Ostrava
3
606
1939.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
1939.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
1958.
Šeliga Teodor
TJ Rapid Brno
3
598
1959.
Tyszkiewicz Jacek
POL - Poland
1
595
1960.
Evdjenič Oliver
Lokomotiva Plzeň
1
594
1961.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
2
585
1962.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Höferer Harald
AUT - Austria
1
578
1962.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Höferer Harald
AUT - Austria
1
578
1962.
Löwit Harry
Císařská louka
1
578
1962.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Höferer Harald
AUT - Austria
1
578
1962.
Dostálová Barbora
Císařská louka
1
578
1962.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
1962.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
1976.
Juřinová Danuše
Jachtklub Brno
1
562
1977.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
1
560
1978.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
554
1978.
Lachout Jiří
YC CERE
2
554
1978.
Beringer Adam
YC Písek
1
554
1981.
Parent Jonáš
TJ Lanškroun
1
548
1982.
Touval Jan
ČWA
1
541
1983.
Marcinkiewicz Miroslaw
POL - Poland
1
535
1983.
Marcinkiewicz Kamila
POL - Poland
1
535
1983.
Marcinkiewicz Miroslaw
POL - Poland
1
535
1986.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
3
517
1987.
Krása Štěpán
YC CERE
1
516
1988.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
1
515
1988.
Hasman Radim
ASK Lovosice
1
515
1990.
Janáček Petr
YC LS Brno
1
513
1991.
Klimtová Sabina
Prazdroj Plzeň
4
505
1991.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
2
505
1991.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
2
505
1994.
Skořepa Martin
Bohemia Poděbrady
1
504
1995.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
499
1995.
Zeman Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
499
1995.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
499
1998.
Begusch Alexander
AUT - Austria
1
481
1998.
Köller Rudolf
AUT - Austria
1
481
2000.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
1
478
2001.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
2
477
2002.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
2002.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
2002.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
2002.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
2002.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
2002.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
2008.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
2
452
2008.
Zapadlo Štěpán
JK Olomouc
1
452
2010.
Křenek Miloš
YC LS Brno
1
446
2011.
Šmíček Václav
JK Ostrava
1
440
2011.
Valík Martin
YCR Roudnice
1
440
2013.
Plzenská Jana
T. J. Sokol Vrané II
1
432
2013.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
432
2015.
Skála Kryštof
VS Duchcov
2
428
2016.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
426
2016.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
426
2016.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
426
2016.
Zarow Wojcech
POL - Poland
1
426
2016.
Zarow Wojcech
POL - Poland
1
426
2016.
Zarow Wojcech
POL - Poland
1
426
2022.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
1
420
2023.
Švecová Hana
JK Plzeň
1
404
2023.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
2
404
2023.
Steiner Jaroslav
YC Vysoké Mýto
1
404
2023.
Tošovský Miroslav
YC Vysoké Mýto
1
404
2023.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
1
404
2023.
Burda František
JK Česká Lípa
6
404
2023.
Moravcová Jana
YC Vysoké Mýto
1
404
2030.
Trčka Miroslav
Baník Most
1
402
2030.
Richter Jan
YC Pardubice
1
402
2030.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
4
402
2030.
Kuřák Štěpán
Delfín Jablonec
1
402
2030.
Kubešová Klára
TJ Lanškroun
1
402
2030.
Hanzl František
Slavoj Litoměřice
1
402
2030.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
1
402
2030.
Veselá Vladimíra
AUT - Austria
1
402
2030.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
1
402
2030.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
402
2030.
Veselá Vladimíra
AUT - Austria
1
402
2041.
Sadílek Pavel
Delfín Jablonec
2
382
2042.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
3
380
2043.
Lo Pinto Davide
YC CERE
2
378
2044.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
2044.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
2044.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
2044.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
2044.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2044.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2044.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
2058.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
2
373
2059.
Bendová Emma
JK Černá v Pošumaví
1
361
2060.
Beringer David
YC Písek
1
360
2061.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
1
351
2062.
Vraspír Štěpán
TJ Lanškroun
1
344
2063.
Stiboller Hubert
AUT - Austria
1
335
2063.
Hohenberger Harald
AUT - Austria
1
335
2065.
Chmelová Jana
Císařská louka
1
323
2065.
Horal Jan
Císařská louka
1
323
2065.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
2
323
2068.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
318
2068.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
2
318
2068.
Bátěk Šimon
JK Olomouc
1
318
2071.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
303
2071.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
2
303
2071.
Janečková Gabriela
Bohemia Poděbrady
1
303
2071.
Tesařík Tomáš
Slavoj Litoměřice
4
303
2071.
Výška Antonín
Prazdroj Plzeň
3
303
2071.
Kršňák Martin
VS Duchcov
1
303
2077.
Holl Jorg
AUT - Austria
1
294
2077.
Holl Jorg
AUT - Austria
1
294
2079.
Kubcová Natálie
TJ Lanškroun
1
293
2080.
Friedl Jakub
YC CERE
2
281
2081.
Hradec František
Císařská louka
1
277
2081.
Kloiber Franz
AUT - Austria
1
277
2081.
Kotek Petr
YC CERE
1
277
2081.
Helis Jan
Slavoj Litoměřice
1
277
2081.
Šnytrová Romana
JK Plzeň
1
277
2081.
Kováč Richard
JK Prostějov
1
277
2081.
Graber Claudia
AUT - Austria
1
277
2088.
Štafa Patrick
MYK
2
248
2089.
Selucký Martin
Císařská louka
1
247
2090.
Klabík Josef
Císařská louka
1
236
2091.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
1
226
2091.
Schaeferová Radana
Delfín Jablonec
1
226
2093.
Fišer Josef
VS Duchcov
1
215
2094.
Šilarová Adéla
TJ Lanškroun
1
206
2095.
Hric Kamil
JK Plzeň
1
202
2095.
Kudelová Magdaléna
JK Ostrava
1
202
2095.
Skála František
ČYK
1
202
2095.
Behenský Jan
YC CERE
1
202
2095.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
1
202
2095.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
2095.
Brandon Marek
Slavoj Litoměřice
1
202
2095.
Kubber Clemens
AUT - Austria
1
202
2095.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
2095.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
2095.
Soldátová Tina
YC Písek
1
202
2095.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
2095.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
2108.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
198
2108.
Mohelská Magdalena
YC LS Brno
1
198
2110.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
180
2111.
Šenkýřová Ivana
TJ Lanškroun
1
168
2112.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
163
2112.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
1
163
2114.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
1
159
2115.
Fišarová Leona
TJ Lanškroun
1
133
2116.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
131
2116.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
2116.
Kýrová Hana
JK Prostějov
1
131
2116.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
2116.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
2116.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
2116.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
2123.
Balínek Petr
ALT Melges 24
1
101
2123.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Kováč Boris
YC CERE
1
101
2123.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Lédl Tomáš
JK Plzeň
1
101
2123.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Bříza Petr
YC Pardubice
2
101
2123.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Ferenczy Tibor
HUN - Hungary
1
101
2123.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
1
101
2123.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Fiala Anna
Slavoj Litoměřice
1
101
2123.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
2123.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
1
101
2123.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
101
2123.
Kuthanová Kateřina
YC Lískovec
1
101
2123.
Valena Tibor
JK Olomouc
1
101
2123.
Vanclová Andrea
TJ Lanškroun
1
101
2146.
Smolíková Lenka
YC Lipno nad Vltavou
2
0
2146.
Molnár Václav
Slavoj Litoměřice
1
0
2146.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
1
0
2146.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
0
2146.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
1
0
2146.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Moudrý David
JK Staré Splavy
1
0
2146.
Verner Josef
Bohemia Poděbrady
1
0
2146.
Rašková Kateřina
ČWA
1
0
2146.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Sejkorová Mirka
YC Vysoké Mýto
1
0
2146.
Havelka Pavel
YC Pardubice
2
0
2146.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Ryšavý Jan
YC CERE
1
0
2146.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
1
0
2146.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Mačát Matyáš
YC Velké Dářko
1
0
2146.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
2146.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
2146.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace