nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2017
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 2619 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
21
192 651
2.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
16
178 558
3.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
15
172 404
4.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
24
149 983
5.
Šindelka Ondřej
MYK
20
144 481
6.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
21
136 514
7.
Himmelová Klára
YC Nechranice
22
133 072
8.
Nevelöš Adam
SK Štětí
21
131 885
9.
Halouzka Jakub
MYK
15
128 855
10.
Krsička Michal
YC CERE
14
125 114
11.
Houdek Roman
YC LS Brno
11
123 012
12.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
20
121 401
13.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
32
120 382
14.
Maier Michael
JK Staré Splavy
14
118 600
15.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
16
116 626
16.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
14
113 982
17.
Roček Roman
YC Neratovice
17
112 854
18.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
15
107 764
19.
Novotný Štěpán
JK Cheb
16
106 289
20.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
16
99 981
21.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
14
97 747
22.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
11
96 319
23.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
15
95 522
24.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
22
94 724
25.
Viták František
JK Plzeň
14
92 713
26.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
12
91 168
27.
Storch Petr
YC Ústí n L
12
91 055
27.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
12
91 055
29.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
11
90 205
30.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
10
90 201
31.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
17
90 061
32.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
9
86 626
33.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
9
86 423
34.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
12
85 612
35.
Košvica Jakub
YC LS Brno
15
83 562
36.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
13
82 889
37.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
9
82 568
38.
Nápravník Jakub
ČYK
13
81 271
39.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
13
80 042
40.
Směšný Marek
JK Prostějov
11
79 809
41.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
12
79 299
42.
Müller Ondřej
SK Štětí
24
78 371
43.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
12
78 225
44.
Kramplová Annamaria
ČYK
13
77 778
45.
Bachtík Marek
YC CERE
7
77 411
46.
Tlapák Vojtěch
SK Štětí
27
77 170
47.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
15
77 059
48.
Hlaváček Matouš
ČYK
13
76 571
49.
Nápravníková Kořanov Johana
YC Neratovice
13
76 496
50.
Halouzka Jiří
MYK
14
75 447
51.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
14
74 841
52.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
14
74 818
53.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
74 711
54.
Zíma Jakub
ČWA
10
74 625
55.
Vinkl Petr
YC Kladno
21
74 567
56.
Viščor Dan
YC LS Brno
17
74 527
57.
Rais Michal
SK Štětí
24
74 453
58.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
14
74 177
59.
Vychová Eliška
YC Neratovice
16
74 101
60.
Hála Petr
AYCK
11
72 270
61.
Jedlička Jan
YC Neratovice
17
71 690
62.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
15
70 711
63.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
12
68 661
64.
Milerová Anna
Sokol Dobřichovice
11
68 379
65.
Jaroš Adam
MYK
21
66 850
66.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
15
66 843
67.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
15
66 498
68.
Fiala Petr
YC Neratovice
8
65 579
69.
Kaltounková Klára
ČYK
12
64 769
70.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
16
63 691
71.
Himmel Jiří
YC Nechranice
20
62 656
72.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
14
62 637
73.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
23
62 633
74.
Křenková Monika
YC LS Brno
16
62 583
75.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
16
62 431
76.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
9
62 302
77.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
11
62 272
78.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
17
62 190
79.
Plodek Adam
YC Pardubice
20
61 565
80.
Zima Tomáš
YC Kladno
8
61 009
81.
Kubový Martin
JK Toušeň
7
60 714
82.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
11
60 372
83.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
22
60 245
84.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
7
60 202
85.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
5
59 817
86.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
16
58 639
87.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
4
58 488
88.
Winkler Adam
YC Neratovice
11
57 698
89.
Švíková Bára
YC CERE
16
57 675
90.
Švíková Kateřina
YC CERE
13
57 135
91.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
7
56 829
92.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
14
56 674
93.
Bezděková Martina
Jachtsport Brno
10
55 966
94.
Ondíková Petra
YC Velké Dářko
14
55 775
95.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
6
55 614
96.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
10
55 045
97.
Hálová Lucie
JK Toušeň
17
55 018
98.
Valenová Barbora
JK Olomouc
20
54 648
99.
Kořan Petr
YC Neratovice
12
54 516
100.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
13
54 048
101.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
7
53 363
102.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
15
52 950
103.
Neumann Lukáš
YC RODOP
10
52 797
104.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
18
51 331
105.
Keblová Lucie
ČYK
13
51 261
106.
Jochovič Josef
YC Neratovice
9
51 227
107.
Outrata Jiří
JK Toušeň
14
51 152
108.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
10
50 622
109.
Sladký Martin
ČWA
9
49 262
110.
Košťál Petr
YC Pardubice
11
49 101
111.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
10
48 943
112.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
15
48 311
113.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
10
47 945
114.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
23
47 845
115.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
15
47 781
116.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
8
47 389
117.
Nuc Mario
JK Plzeň
11
47 190
118.
Ptáčník Milan
JK Staré Splavy
11
46 540
119.
Kršňák Jan
VS Duchcov
17
46 488
120.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
8
46 236
121.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
10
45 578
122.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
44 820
123.
Vřešťál Rudolf
YC LS Brno
5
44 783
124.
Lokajíčková Lucie
ČYK
15
44 716
125.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
7
44 575
126.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
11
44 258
127.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
9
44 199
128.
Richter Zdeněk
YC Doksy
13
43 921
129.
Burska Zosia
YC CERE
12
43 789
130.
Havelka Jakub
ČYK
6
43 670
131.
Halouzka Michal
MYK
10
43 652
132.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
13
43 508
133.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
18
42 755
134.
Smrčka Jiří
ČYK
14
42 694
135.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
20
42 537
136.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
13
42 440
137.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
16
42 284
138.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
10
42 243
139.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
13
41 530
140.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
17
41 522
141.
Čajčík Jan
YC LS Brno
8
41 431
142.
Winklerová Anna
JK Toušeň
12
40 971
143.
Košata Lukáš
ČYK
14
40 670
144.
Moucha Pavel
YC Doksy
14
40 641
145.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
15
40 296
146.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
14
39 911
147.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
27
39 655
148.
Hrubý Pavel
ČWA
8
39 263
149.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
8
38 866
150.
Čermák Petr
YC Kladno
7
38 846
151.
Hudec Adam
YC Neratovice
15
37 937
152.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
11
37 918
153.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
11
37 721
154.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
8
37 705
155.
Vacula Karel
YC Znojmo
9
37 694
155.
Vacula Jan
YC Znojmo
9
37 694
157.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
13
37 671
158.
Winkler Pavel
JK Toušeň
6
37 349
159.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
5
37 325
160.
Slíva Martin
ČWA
6
37 246
161.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
8
37 159
162.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
15
36 939
163.
Viščorová Nela
YC LS Brno
17
36 740
164.
Justová Anna
YC LS Brno
15
36 544
165.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
15
36 543
166.
Plecitý Martin
JK Toušeň
7
36 490
167.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
12
36 152
168.
Trčka Martin
YC RODOP
5
36 093
169.
Košatová Lucie
ČYK
8
35 980
170.
Čáp Milan
YC Neratovice
4
35 739
171.
Mojdl Ondřej
YC Kladno
15
35 634
172.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
7
35 617
173.
Janderová Klára
YC SaS
14
35 525
174.
Richterová Eliška
YC Pardubice
10
35 441
175.
Kulík Martin
YC RODOP
5
35 339
176.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
12
35 306
177.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
6
35 271
178.
Říčanová Nicol
SK Štětí
12
35 128
179.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
11
34 563
180.
Procházka Filip
YC Neratovice
3
34 443
181.
Štrunc Jan
YC Neratovice
8
34 419
182.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
13
34 401
183.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
11
34 217
184.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
8
34 009
185.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
11
33 920
186.
Wadsworth Richard
GBR - Great Britain
1
33 649
187.
Myška Filip
IWS Club Nechra
5
33 495
188.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
15
33 447
189.
Drda David
Delfín Jablonec
12
33 146
190.
Babický Josef
JK Česká Lípa
12
33 125
191.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
15
33 090
192.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
9
33 062
193.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
7
33 030
194.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
10
33 012
195.
Hála Jan
AYCK
10
32 908
196.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
9
32 574
197.
Sedlák Štěpán
JK Česká Lípa
12
32 489
198.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
7
32 444
199.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
12
32 177
200.
Kolářová Terezie
Orthodocks YC
9
32 081
201.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
16
31 875
202.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
23
31 813
203.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
31 757
204.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
11
31 524
205.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
8
31 491
206.
Horváth Vojtěch
ČYK
2
31 394
207.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
9
31 372
208.
Lojková Karolína
JK Černá v Pošumaví
15
31 357
209.
Klíma Vojtěch
ČYK
18
31 323
210.
Bezušková Jana
YC Neratovice
6
31 243
211.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
10
30 888
212.
Mratovič Luka
CRO - Croatia
2
30 855
213.
Musil Tomáš
YC RODOP
3
30 418
214.
Paigerová Vanda
YC CERE
15
30 340
215.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
8
30 238
216.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
12
29 781
217.
Živná Kateřina
YC PanCzech
8
29 774
217.
Živná Veronika
YC PanCzech
8
29 774
219.
Jozíf Martin
YC Pardubice
5
29 724
220.
Deutscher Patrik
JK Staré Splavy
5
29 530
221.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
3
29 430
222.
Dacey Colin
GBR - Great Britain
1
29 423
223.
Raška Marek
ČWA
11
29 284
224.
Valouch Libor
JK Olomouc
19
29 247
225.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
11
29 223
226.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
16
29 189
227.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
12
29 066
228.
Vítovec Matěj
YC CERE
11
29 041
229.
Hendrych Václav
YC Doksy
5
28 965
230.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
8
28 726
231.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
9
28 638
232.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
11
28 547
233.
Košťálová Bára
YC Pardubice
9
28 415
234.
Kupka Petr
ČYK
3
28 299
235.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
5
28 163
236.
Kala Roman
YC Doksy
10
27 695
237.
Sedláček Petr
JK Prostějov
19
27 672
238.
Audy Dan
Jachtklub Brno
8
27 663
239.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
7
27 532
240.
Štantejský Jan
ALT RS
6
27 461
241.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
12
27 323
242.
Záruba Vladimír
JK Cheb
7
27 255
243.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
12
27 224
244.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
9
27 049
245.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
13
26 665
246.
Jirounek Kamil
YC CERE
2
26 654
247.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
12
26 592
248.
Zárubová Michaela
JK Cheb
7
26 434
249.
Brabec Václav
YC CERE
6
26 423
250.
Horký Adam
ČWA
4
26 165
251.
Drahorád Petr
JK Cheb
9
26 089
252.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
5
25 780
253.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
16
25 639
254.
Olša Jiří
YC LS Brno
5
25 348
255.
Hartig Bartoloměj
YC Doksy
16
25 053
256.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
3
24 902
257.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
11
24 800
258.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
15
24 767
259.
Bauerová Markéta
YC CERE
10
24 753
260.
Kašpar Antonín
YC CERE
7
24 713
261.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
9
24 202
262.
Rašková Adéla
ČWA
7
24 129
263.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
10
24 068
264.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
6
24 064
265.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
12
23 788
266.
Medek Pavel
VS Duchcov
16
23 728
267.
Himmel Jiří
YC Nechranice
7
23 689
268.
Krsička Martin
YC CERE
9
23 389
269.
Vašek Robin
ČYK
3
23 198
269.
Kovařík Jan
ČYK
3
23 198
271.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
4
23 197
272.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
8
23 114
273.
Haltmarová Dominika
YC SaS
2
23 048
274.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
3
23 032
275.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
12
22 882
276.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
7
22 851
277.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
10
22 790
278.
Sehnal René
YC SaS
5
22 396
279.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
8
22 325
280.
Guihot Matthieu
FRA - France
1
22 198
281.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
7
22 171
282.
Bobek Pavel
YC RODOP
4
22 150
283.
Pavlíková Barbara
YC CERE
8
22 128
284.
Richter Jan
YC Pardubice
10
21 867
285.
Chlebna Milan
YC Kovářov
4
21 861
286.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
8
21 810
287.
Klíma Ondřej
YC Doksy
16
21 719
288.
Vidakovič Stojan
SLO - Slovenia
2
21 517
289.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
11
21 507
290.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
9
21 286
291.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
21 051
292.
Fanfrlová Eliška
JK Ostrava
13
21 002
293.
Škoda Michal
YC Neratovice
11
20 919
294.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
7
20 892
295.
Machovský Jan
ALT Vaurien
5
20 856
296.
Falta Miroslav
ALT Tornado
6
20 641
297.
Nolan Ian
GBR - Great Britain
1
20 591
298.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
11
20 444
299.
Bauerová Šárka
YC CERE
7
20 254
300.
Ott Adam
Jachtklub Brno
9
20 126
301.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
11
20 063
302.
Vlach Martin
YC Neratovice
10
19 994
303.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
8
19 977
304.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
7
19 917
305.
Kříž Jan
SK Štětí
18
19 850
306.
Korych Pavel
YC Kladno
7
19 775
307.
Hrabalová Veronika
YC SaS
3
19 639
308.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
7
19 631
309.
Bartoš Richard
YC Lískovec
6
19 554
310.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
19 541
311.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
10
19 489
312.
Procházka Libor
YC Neratovice
7
19 441
313.
Rešl Pavel
VS Duchcov
14
19 364
314.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
12
19 299
315.
Dítětová Tereza
YC Neratovice
16
19 274
316.
Daniels Spike
GBR - Great Britain
1
19 199
317.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
7
19 029
318.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
8
19 022
319.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
7
18 987
319.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
18 987
319.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
8
18 987
322.
Buřil Miloš
ALT RS
9
18 920
323.
Buchar Petr
YC CERE
10
18 906
324.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
3
18 753
325.
Loužek Karel
JK Plzeň
11
18 580
326.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
15
18 497
327.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
7
18 298
328.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
10
18 282
329.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
8
18 281
330.
Šuvarský Jaroslav
Newton YC
3
18 129
331.
Schwarzová Markéta
YC CERE
4
18 044
332.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
4
18 042
333.
Mareš Miloš
YC Kladno
10
18 033
334.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
334.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
334.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
334.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
334.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
334.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
334.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
341.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
5
17 900
342.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
8
17 795
343.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
12
17 781
344.
Slívová Jana
YC Nechranice
4
17 757
345.
Prokýšek Petr
Orthodocks YC
7
17 585
346.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
346.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
346.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
346.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
346.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
346.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
352.
Bezděk David
Jachtsport Brno
3
17 537
353.
Karhánek Jiří
YC SaS
6
17 507
354.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
11
17 466
355.
Morvai Bálint
HUN - Hungary
1
17 438
356.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
4
17 423
357.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
2
17 332
358.
Guryča Nikola
YC CERE
5
17 096
359.
Kvyšnovský Michael
ČWA
3
16 980
360.
ten Bokum Michael
ESP - Spain
1
16 873
361.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
17
16 842
362.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
4
16 828
363.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
7
16 631
364.
Šindelka Jakub
MYK
13
16 617
365.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
16 557
365.
Buček Martin
YC RODOP
1
16 557
367.
Sláma Eduard
YC Neratovice
2
16 522
368.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
14
16 514
369.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
6
16 497
370.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
6
16 384
371.
Blatecký David
Jachtklub Brno
4
16 292
372.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
12
16 262
373.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
16 188
374.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
15 855
375.
Soukup Aleš
VS Duchcov
13
15 842
376.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
15
15 836
377.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
5
15 803
378.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
15 735
379.
Dudák Marek
YC CERE
4
15 700
380.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
380.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
380.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
380.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
380.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
385.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
6
15 558
386.
Iljuchin Ilja
ALT RS
5
15 538
387.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
4
15 395
388.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
15 325
388.
Bendlewski Tomasz
POL - Poland
1
15 325
388.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
15 325
388.
Fajfer Filip
POL - Poland
1
15 325
388.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
15 325
388.
Bendlewski Tomasz
POL - Poland
1
15 325
388.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
15 325
395.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
4
15 235
396.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
10
15 222
397.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
7
15 213
398.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
15 148
399.
Valdhansová Klára
ČYK
4
15 133
400.
Bauer František
YC CERE
4
15 131
401.
Babický Roman
JK Česká Lípa
3
15 114
402.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
13
15 082
403.
Krejza Filip
ALT FB
3
15 070
404.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
13
15 055
405.
Szmaragowski Daniel
YC DIM Bezdrev
4
14 983
405.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
4
14 983
407.
Košťálová Anna
YC Pardubice
4
14 982
408.
Galyer Theo
GBR - Great Britain
1
14 973
409.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
409.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
409.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
409.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
409.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
409.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
409.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
409.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
409.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
409.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
419.
Diviš Ivo
YC Dyje
4
14 794
420.
Solař Petr
ČYK
2
14 661
420.
Veselý Vladislav
ČYK
2
14 661
422.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
14 605
423.
Pinďák Josef
SK Štětí
5
14 550
424.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
4
14 515
425.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
9
14 391
426.
Mašková Michaela
Bohemia Poděbrady
5
14 305
427.
Sehnal Pavel
ČWA
3
14 274
428.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
12
14 233
429.
Mertlová Michaela
YC Regent
1
14 162
429.
Grecmanová Denisa
YC RODOP
1
14 162
431.
Lefert Vincent
FRA - France
1
14 139
432.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
8
14 114
433.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
3
14 078
434.
Lederer Tomáš
VS Duchcov
14
14 063
435.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
5
14 054
436.
Vacula Karel
YC Znojmo
8
14 053
437.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
11
13 964
438.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
13 947
438.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
13 947
440.
Diviš Lukáš
TJ Rapid Brno
5
13 853
441.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
4
13 837
442.
König Václav
YC DIM Bezdrev
9
13 827
443.
Pálinkáš Tamás
HUN - Hungary
1
13 826
444.
Dolejš Rudolf
ČWA
6
13 793
445.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
445.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
445.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
445.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
445.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
445.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
451.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
17
13 694
452.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
7
13 639
453.
Kratochvíl Zdeněk Eduard
ALT RS
4
13 587
454.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
7
13 555
455.
Daněk Jan
YC LS Brno
5
13 436
456.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
4
13 380
457.
Flídr Jaromír
TJ Lanškroun
8
13 350
458.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
12
13 265
459.
Mojdl Martin
YC Kladno
10
13 243
460.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
13 114
460.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
13 114
462.
Němec František
ALT Tornado
5
13 078
463.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
13 035
464.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
4
13 009
465.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
11
12 968
466.
Páleníčková Aneta
YC CERE
6
12 951
467.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
1
12 945
468.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
5
12 937
469.
Hnitka Martin
YC Nechranice
4
12 895
470.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
13
12 853
471.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
11
12 839
472.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
3
12 834
473.
Marchesi Tommaso
ITA - Italy
1
12 663
473.
del Rosso Isaia
ITA - Italy
1
12 663
475.
Blake Graham
GBR - Great Britain
1
12 647
476.
Verner Kamil
JK Toušeň
5
12 581
477.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
6
12 465
478.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
10
12 352
479.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
5
12 253
480.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
7
12 223
481.
Záruba Adam
YC CERE
8
12 202
482.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
5
12 197
483.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
2
12 141
484.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
5
12 125
485.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
6
12 078
486.
Vašík Roman
YC LS Brno
8
12 072
487.
Parchomenko Ondřej
YC Nechranice
6
12 050
488.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
488.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
488.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
488.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
488.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
493.
Veselá Elena
YC Pardubice
9
11 928
494.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
3
11 832
495.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
8
11 823
496.
Novák Vojtěch
YC Doksy
15
11 763
497.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
7
11 752
498.
Adam ml Zdeněk
VS Duchcov
2
11 744
499.
Schořálek Libor
YC Kladno
4
11 714
500.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
10
11 556
501.
Zidková Nadine
ČWA
11
11 543
502.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
7
11 528
503.
Šenkýř ml. Ivan
YC Neratovice
3
11 436
504.
Hofinger Felix
AUT - Austria
2
11 353
504.
Hofinger Felix
AUT - Austria
2
11 353
504.
Hofinger Felix
AUT - Austria
2
11 353
507.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
507.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
507.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
507.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
507.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
507.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
513.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
7
11 240
514.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
4
11 207
515.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
10
11 196
516.
Kališová Markéta
Jachtklub Brno
3
11 158
517.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
5
11 124
517.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
5
11 124
519.
Lejhanec David
YC Pardubice
8
11 110
520.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
2
11 075
521.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
7
11 035
521.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
7
11 035
523.
Novák David
YC CERE
11
11 022
524.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
8
10 995
525.
Lokajíčková Kateřina
ČYK
13
10 955
526.
Motl Luboš
YC CERE
3
10 871
526.
Martinkovičová Monika
YC CERE
3
10 871
528.
Beerová Eliška
SK Štětí
8
10 865
529.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
1
10 832
529.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
1
10 832
529.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
1
10 832
532.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
6
10 802
532.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
10 802
534.
Křenek Miloš
YC LS Brno
9
10 766
535.
Wagner David
TJ Rapid Brno
5
10 759
536.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
2
10 750
537.
Vinkl Daniel
YC Kladno
2
10 741
538.
Jokubauskaite Evelina
EST - Estonia
1
10 727
539.
Burda František
JK Česká Lípa
16
10 717
540.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
9
10 713
541.
Jenčík Petr
ALT RS
6
10 700
542.
Vítovec Dan
YC CERE
4
10 590
543.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
10 585
543.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
10 585
545.
Říčan Jaroslav
SK Štětí
2
10 559
546.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
546.
Campanella Adriana
ITA - Italy
1
10 550
546.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
546.
Rossi Giulia
ITA - Italy
1
10 550
546.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
546.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
1
10 550
546.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
546.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
554.
Mačát Matyáš
YC Velké Dářko
5
10 535
555.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
10
10 512
556.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
13
10 499
557.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
4
10 450
557.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
4
10 450
559.
Podrábská Adéla
SK Štětí
12
10 317
560.
Skala Pavel
JK Cheb
8
10 309
561.
Škoda Jan
Truc JK Plzeň
3
10 229
561.
Smetana Radek
Truc JK Plzeň
4
10 229
561.
Marek Tomáš
Truc JK Plzeň
3
10 229
564.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
6
10 224
565.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
3
10 201
566.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
2
10 116
567.
Kvašnovský Michael
ČWA
1
10 104
568.
Ďásek František
JK Cheb
8
10 102
569.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Vítek Martin
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Klučka Štefan
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Klučka Štefan
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Vítek Martin
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
569.
Hošek Jeroným
Jednoráz.licence
1
10 096
596.
Vít Ladislav
JK Plzeň
8
10 083
597.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
4
9 981
598.
Muzikář David
Jachtklub Brno
4
9 977
599.
Budín Aleš
YC CERE
2
9 923
600.
Beneš Petr
YK Jestřábí
4
9 911
601.
Šamšulová Tereza
YC CERE
3
9 848
602.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
9
9 821
603.
Gádorfalvi Ă?ron
HUN - Hungary
1
9 814
604.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
9 804
604.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
9 804
604.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
9 804
607.
Dvořák Dalibor
ČWA
3
9 780
608.
Valenta Jan
YC CERE
5
9 737
608.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
4
9 737
610.
Soukal ml. Miroslav
YC Neratovice
1
9 720
611.
Dymák Matyáš
YC Vysoké Mýto
5
9 690
612.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
9
9 668
613.
von Lepel Joshua
GER - Germany
1
9 600
613.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
613.
von Lepel Markus
GER - Germany
1
9 600
613.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
613.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
613.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
613.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
613.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
621.
Grabski Piotr
POL - Poland
1
9 554
622.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
3
9 528
623.
Walther Marcus
GER - Germany
1
9 441
624.
Štafa Patrick
MYK
9
9 368
625.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
6
9 336
626.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
2
9 289
627.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
2
9 288
628.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
12
9 271
629.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
629.
Bockl Matthias
AUT - Austria
1
9 240
629.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
629.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
629.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
629.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
629.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
636.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
8
9 232
637.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
14
9 210
638.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
6
9 208
639.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
2
9 152
639.
Lojková Petra
JK Černá v Pošumaví
2
9 152
641.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
8
9 151
642.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
9 136
643.
Veronelli Seneca
ITA - Italy
1
9 133
643.
Veronelli Seneca
ITA - Italy
1
9 133
643.
Veronelli Alessandro
ITA - Italy
1
9 133
646.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
11
9 131
647.
Šeliga Teodor
TJ Rapid Brno
8
9 113
648.
Tesař David
ASK Lovosice
4
9 109
649.
Komendová Kateřina
TJ Rapid Brno
6
9 079
650.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
8
9 062
651.
Červenka Matouš
JK Olomouc
8
8 906
652.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
3
8 900
653.
Altmann Tomáš
Lokomotiva Plzeň
4
8 872
654.
Pour Jan
Orthodocks YC
6
8 836
655.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
1
8 808
656.
Krysiak Krystian
POL - Poland
1
8 776
656.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
8 776
658.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
658.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
669.
Žlabová Markéta
ČWA
4
8 724
670.
Kazey Konstantin
ALT RS
2
8 610
671.
Krob Michal
YC Kladno
5
8 570
672.
Morvai Anna
HUN - Hungary
1
8 554
672.
Rezek Richard
JK Cheb
10
8 554
674.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
8
8 532
675.
Pešková Adéla
YC LS Brno
10
8 460
676.
Grillberger Andreas
AUT - Austria
1
8 437
676.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
676.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
703.
Schofegger Georg
AUT - Austria
2
8 429
703.
Schofegger Georg
AUT - Austria
2
8 429
705.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
2
8 354
706.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
1
8 261
707.
Havel Filip
YC Neratovice
6
8 245
708.
Beerová Anežka
SK Štětí
12
8 223
709.
Němec Milan
KJ Těrlicko
10
8 217
710.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
710.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
710.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
710.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
710.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
715.
Sokol Petr
Jednoráz.licence
1
8 169
715.
Sokol Petr
Jednoráz.licence
1
8 169
715.
Sokol Petr
Jednoráz.licence
1
8 169
718.
Jenšík David
JK Česká Lípa
5
8 164
719.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
8
8 112
720.
Doležal Tomáš
ČYK
5
8 107
721.
Fábry Ivan
SVK - Slovak Republic
1
8 100
721.
Grabski Piotr
POL - Poland
1
8 100
723.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
10
8 079
724.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
6
8 018
725.
Novák Adam
YC Doksy
15
7 994
726.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Řihošek Aleš
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
726.
Řihošek Aleš
Jednoráz.licence
1
7 983
738.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
9
7 980
739.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
6
7 975
740.
Mahor Martin
YK Jestřábí
3
7 971
741.
Samcová Klára
TJ Rapid Brno
6
7 904
742.
Bonga Jakub
SVK - Slovak Republic
1
7 888
743.
Baudyšová Klára
Bohemia Poděbrady
8
7 886
744.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
8
7 861
745.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
4
7 844
746.
Neckařová Martina
TJ Rapid Brno
5
7 830
747.
Šmídmajer Lukáš
YC LS Brno
12
7 813
747.
Staněk Jan
YC Doksy
15
7 813
749.
Fröhlich Lukáš
ALT Tornado
4
7 757
750.
Srb Dušan
Delfín Jablonec
3
7 743
751.
Podzimek Antonín
ČYK
3
7 742
752.
Kašpar Antonín
YC RODOP
1
7 707
752.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
752.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
1
7 707
752.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
752.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
752.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
752.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
752.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
760.
Mika Radek
YC SaS
7
7 698
761.
Ondrej Syitas
SVK - Slovak Republic
1
7 669
761.
Ondrej Syitas
SVK - Slovak Republic
1
7 669
763.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
6
7 637
764.
Staniek Štěpán
Orthodocks YC
2
7 636
765.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
10
7 609
766.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
13
7 571
766.
Bříza Petr
YC Pardubice
8
7 571
768.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
9
7 561
769.
Daněk Michal
LS Kroměříž
3
7 522
770.
Mazgaj Robert
ALT RS
4
7 443
771.
Svoboda ml. Petr
Bohemia Poděbrady
3
7 410
772.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
5
7 404
773.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
9
7 392
774.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
774.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
774.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
774.
Perez Sergi
ESP - Spain
1
7 387
774.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
774.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
774.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
781.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
2
7 384
782.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
5
7 341
783.
Styblo David
AUT - Austria
1
7 219
783.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
783.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
1
7 219
783.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
783.
Pinďáková Monika
SK Štětí
2
7 219
783.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
783.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
783.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
783.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
792.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
792.
Šára Marek
Bohemia Poděbrady
9
7 210
792.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
792.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
792.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
792.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
792.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
799.
Valenová Klára
JK Olomouc
6
7 152
800.
Slosiar Leo
SVK - Slovak Republic
2
7 146
800.
Slosiar Leo
SVK - Slovak Republic
2
7 146
802.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
5
7 101
803.
Rolfe Ben
GBR - Great Britain
1
7 033
804.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
5
7 014
805.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
10
7 005
806.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
9
7 002
807.
Hejnová Karolína
Baník Ostrava
8
6 987
808.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
4
6 972
809.
Gloeh Hanna
POL - Poland
1
6 970
809.
Cenarowska karolina
POL - Poland
1
6 970
811.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
6
6 939
812.
Rossi Cecilia
ITA - Italy
1
6 937
812.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
812.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
812.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
1
6 937
812.
Hofer Herbert
AUT - Austria
1
6 937
812.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
1
6 937
812.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
812.
Andreani Lorenzo
ITA - Italy
1
6 937
812.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
6 937
812.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
812.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
823.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
5
6 911
824.
Hálová Anna
AYCK
3
6 897
825.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
4
6 860
826.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
2
6 853
826.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
2
6 853
828.
Kovačková Barbora
ČYK
9
6 851
829.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
829.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
829.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
829.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
829.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
829.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
835.
Bendová Emma
JK Černá v Pošumaví
6
6 786
836.
Maruš Max
YC Písek
8
6 768
837.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
837.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
837.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
837.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
837.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
837.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
837.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
844.
Balzer Robert
JK Prostějov
5
6 684
845.
Řezníková Michaela
YC CERE
7
6 643
846.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Štrobl Stanislav
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
6 623
846.
Štrobl Stanislav
Jednoráz.licence
1
6 623
857.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
6 606
858.
Negyeliczky Brúnó
HUN - Hungary
1
6 601
859.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
3
6 581
860.
Eigenstuhler Toni
AUT - Austria
1
6 578
861.
Havelka Daniel
JK Plzeň
2
6 561
862.
Szmaragowski Dominik
YC DIM Bezdrev
5
6 531
863.
Jurečka Matěj
Císařská louka
9
6 516
864.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
864.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
864.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
864.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
864.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
869.
Voráč Pavel
YC LS Brno
1
6 484
869.
Hrabálek Michal
YC LS Brno
1
6 484
871.
Němeček Jiří
Newton YC
1
6 416
871.
Kraus Petr
Newton YC
1
6 416
871.
Fikáček Albert
Newton YC
1
6 416
871.
Flek Adam
Newton YC
1
6 416
871.
Kraus Petr
Newton YC
1
6 416
876.
Beneš Marián
Sokol Palkovice
7
6 411
876.
Kroupa Rostislav
Sokol Palkovice
7
6 411
878.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
5
6 403
879.
Rada Filip
SK Štětí
4
6 394
880.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
880.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
880.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
880.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
884.
Sadílek Pavel
Delfín Jablonec
4
6 380
885.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
4
6 367
885.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
3
6 367
887.
Nevelöš Jan
SK Štětí
2
6 319
888.
Skořepa Martin
Bohemia Poděbrady
2
6 255
889.
Reinhardt Anni
GER - Germany
1
6 242
889.
Grapentin Niclas
GER - Germany
1
6 242
891.
Pokoš Radim
VS Duchcov
5
6 207
892.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
9
6 177
893.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
3
6 173
894.
Valík Jiří
YCR Roudnice
7
6 144
895.
Joel von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
6 134
896.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
6 103
896.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
6 103
898.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
6 102
898.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
6 102
900.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
900.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
900.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
900.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
900.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
900.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
900.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
900.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
900.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
900.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
910.
Saitár Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
5 942
910.
Saitár Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
5 942
912.
Lejčarová Klára
ALT RS
2
5 918
913.
Rijk Imme
NED -The Netherlands
1
5 906
913.
Reitsman Elze-Mieke
NED -The Netherlands
1
5 906
915.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
5
5 903
916.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
916.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
916.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
916.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
916.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
916.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
922.
Prax Jakub
YC LS Brno
6
5 864
923.
Zbořil Matyáš
JK Staré Splavy
8
5 855
924.
Teplý Jakub
YC CERE
11
5 811
925.
Motlík Ondřej
JK Cheb
6
5 804
926.
Dadák Jakub
SK Halza
2
5 768
927.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
6
5 757
928.
Kerek Gábor
HUN - Hungary
2
5 755
929.
Wehrenbergova Petra
YC Kladno
4
5 729
930.
Spousta Petr
YC LS Brno
1
5 720
930.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
5 720
930.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
5 720
930.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
5 720
934.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
4
5 688
935.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
5 678
936.
Frohlich Denis
YC Kladno
1
5 635
937.
Štursová Pavla
YC PARS
7
5 633
938.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
1
5 628
938.
Bischof Andreas
AUT - Austria
1
5 628
938.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
1
5 628
938.
Grasmann Michael
AUT - Austria
2
5 628
938.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
1
5 628
943.
Bartlett Greg
GBR - Great Britain
1
5 624
944.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
5 600
944.
Hrňa Jan
YC Kovářov
1
5 600
944.
Filip Martin
SK Halza
1
5 600
944.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
5 600
944.
Červinka Vít
SK Halza
1
5 600
944.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
5 600
944.
Konupčík Michal
SK Halza
1
5 600
944.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
5 600
944.
Třeček Zdeněk
SK Halza
1
5 600
944.
Třeštík Patrik
SK Halza
1
5 600
954.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
5 564
955.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
955.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
955.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
955.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
955.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
960.
Zebrowski Maciej
POL - Poland
1
5 491
960.
Zebrowski Pawel
POL - Poland
1
5 491
960.
Zebrowski Pawel
POL - Poland
1
5 491
960.
Zebrowski Pawel
POL - Poland
1
5 491
960.
Zebrowski Maciej
POL - Poland
1
5 491
960.
Zebrowski Maciej
POL - Poland
1
5 491
966.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
9
5 481
967.
Gebhart Jan
JK Cheb
2
5 472
968.
Dvořák Radim
YC Kladno
5
5 460
969.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
2
5 454
970.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
5
5 359
970.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
5
5 359
972.
Szmaragowski David
YC DIM Bezdrev
5
5 327
973.
Polanský Jiří
ČWA
1
5 321
973.
Zelinka Jiří
YC CERE
1
5 321
973.
Kaprálová Libuše
YC SaS
1
5 321
973.
Zelinková Alena
YC CERE
1
5 321
973.
Staněk Jiří
ČWA
1
5 321
978.
Nalezenec Vojtěch
YC Vysoké Mýto
5
5 307
979.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
4
5 301
980.
Holý Ivo
Baník Ostrava
5
5 284
980.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
5
5 284
982.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
8
5 235
983.
Štěpán David
Jachtklub Brno
6
5 218
984.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
984.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
984.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
984.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
984.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
984.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
990.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
6
5 189
991.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
991.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
991.
Biedalak Michal
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Biedalak Michal
POL - Poland
1
5 184
991.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
991.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
991.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
991.
Biedalak Michal
POL - Poland
1
5 184
1008.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
5 164
1008.
Mielewczyk Julia
POL - Poland
1
5 164
1010.
Kocman Miroslav
YC Lipno nad Vltavou
2
5 136
1011.
Doleček Roman
YC Kladno
1
5 106
1011.
Narelik Maxim
YC Kladno
1
5 106
1011.
Drozen Milan
YC Kladno
1
5 106
1014.
Voskovec Filip
YC Kladno
1
5 089
1015.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
1015.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
1015.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
1015.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
1015.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
1015.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
1021.
Trousílek Jan Petr
ČYK
3
5 045
1022.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
5
5 043
1022.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
5
5 043
1024.
Kováč Richard
JK Prostějov
5
4 980
1025.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
3
4 963
1025.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
3
4 963
1027.
Neuvirtová Natálie
YC CERE
2
4 950
1028.
Zárubová Michaela
YC RODOP
1
4 921
1029.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
6
4 906
1030.
Haken Vladimír
WS Club VD
4
4 904
1031.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
1031.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
1031.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
1031.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
1031.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
1036.
Ciprian Gernot
AUT - Austria
1
4 824
1036.
Guryča Jan
YC CERE
1
4 824
1036.
Zöllner Viktor
HUN - Hungary
1
4 824
1036.
Gémes Gyula
HUN - Hungary
1
4 824
1040.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
1
4 780
1041.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
7
4 779
1042.
Novotný Václav
JK Cheb
3
4 749
1043.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
3
4 747
1044.
Gemela Gábor
HUN - Hungary
2
4 741
1045.
Vašík Martin
YC LS Brno
4
4 726
1046.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
12
4 725
1047.
Berg Petr
VS Duchcov
6
4 706
1048.
Regetskiy Artem
VS Duchcov
10
4 647
1049.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
4 645
1050.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
2
4 628
1051.
Hlavsa Vilém
YC Krnov
5
4 599
1052.
Roepcke Wilhelmine
GER - Germany
1
4 582
1052.
Zielinzki Maxi
GER - Germany
1
4 582
1054.
Buren Pierre
FRA - France
1
4 563
1055.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Běhunčík Ivan
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1055.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1073.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
4 543
1074.
Nedvědický Alexandr
ČYK
1
4 515
1075.
Rijk Femme
NED -The Netherlands
1
4 508
1075.
Rijk Hanna
NED -The Netherlands
1
4 508
1077.
Sajdak Wiktoria
POL - Poland
1
4 484
1078.
Hušek Matěj
Bohemia Poděbrady
6
4 443
1079.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
3
4 429
1080.
Burger Leon
YC Lipno nad Vltavou
2
4 424
1081.
Černý Matěj
JK Cheb
2
4 396
1082.
Novák Matěj
JK Ostrava
7
4 391
1083.
Bláha Martin
JK Plzeň
5
4 380
1084.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
4 367
1084.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
4 367
1086.
Skořepová Eva
JK Toušeň
3
4 340
1086.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
2
4 340
1088.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
3
4 302
1089.
Topiarzová Magda
YC CERE
2
4 286
1090.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
1090.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
1090.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
1090.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
1090.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
1095.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
1095.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
1095.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
1095.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
1099.
Kir Milan
IWS Club Nechra
1
4 188
1100.
Malina Alex Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
4 185
1100.
Malina Alex Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
4 185
1102.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
5
4 174
1103.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
5
4 173
1104.
Rosík Alex
YC CERE
3
4 166
1105.
Hušková Lia
Bohemia Poděbrady
5
4 140
1106.
Cákoci Marek
YC CERE
6
4 136
1107.
Knorr Luděk
VS Duchcov
3
4 130
1108.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
1108.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
1108.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
1108.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
1108.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
1113.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
4 118
1113.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
4 118
1113.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
4 118
1116.
Čoupek Ondřej
YC LS Brno
6
4 115
1117.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
7
4 114
1118.
Grusznis Zuzanna
POL - Poland
1
4 107
1118.
Leymanczyk Magdalena
POL - Poland
1
4 107
1120.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
6
4 084
1121.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
4 071
1122.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
3
4 068
1123.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Pantovic Srdan
CRO - Croatia
1
4 060
1123.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1123.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1162.
Pospíšil Martin
YC LS Brno
1
4 047
1163.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
3
4 046
1164.
Sulek Alfred
AUT - Austria
1
4 021
1164.
Žižková Hana
YC Neratovice
1
4 021
1166.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
1
4 016
1167.
Kmetík Matyáš
JK Ostrava
5
4 015
1168.
Skála František
ČYK
6
4 014
1169.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1169.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1169.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1169.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1169.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1169.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1175.
Kilarová Jana
Baník Ostrava
4
3 979
1176.
Audy Petr
Jachtklub Brno
3
3 968
1177.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
6
3 909
1177.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
6
3 909
1179.
Pavel Aleš
YC CERE
6
3 898
1180.
van den Boogaard Karlijn
NED -The Netherlands
1
3 850
1181.
Ručka Tomáš
YC Kladno
4
3 849
1182.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 837
1182.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 837
1182.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 837
1182.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 837
1186.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1186.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1186.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1186.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1186.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1191.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 829
1191.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 829
1193.
Prokopec Petr
Jednoráz.licence
3
3 813
1194.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
1194.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
1194.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
1194.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
1194.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
1194.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
1200.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
4
3 807
1201.
Richterová Ludmila
TJ Rapid Brno
3
3 788
1202.
Bělík Jan
JK Sokolov
4
3 786
1203.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
4
3 783
1204.
van der Bijl Derius
NED -The Netherlands
1
3 779
1205.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
3
3 777
1206.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
2
3 770
1207.
Funk Peter
SVK - Slovak Republic
2
3 765
1207.
Funk Peter
SVK - Slovak Republic
2
3 765
1209.
Kozelská Markéta
Jachtklub Brno
4
3 759
1209.
Šmídová Pavla
Jachtklub Brno
3
3 759
1209.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
3
3 759
1209.
Pavlovská Alexandra
Jachtklub Brno
3
3 759
1213.
Veselá Ema
YC Vysoké Mýto
3
3 751
1214.
Pečková Markéta
YC PARS
5
3 747
1215.
Brestovský Matěj
SVK - Slovak Republic
1
3 743
1215.
Brestovský Matěj
SVK - Slovak Republic
1
3 743
1217.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
8
3 715
1218.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
1218.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
1218.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
1218.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
1218.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
1218.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
1218.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
1218.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
1218.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
1218.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
1228.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
3
3 709
1228.
Kadlec Aleš
Lokomotiva Cheb
3
3 709
1230.
Wojciechovski Mikolaj
POL - Poland
1
3 706
1230.
Gloeh Julian
POL - Poland
1
3 706
1232.
Heneš David
JK Olomouc
3
3 694
1233.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
4
3 672
1234.
Peterka Tomáš
ČYK
5
3 656
1235.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
9
3 618
1236.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Jirsa Petr
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Pelar David
LS Kroměříž
1
3 607
1236.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Šírek Josef
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Jirsa Petr
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Šírek Josef
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Tošovský Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Šírek Josef
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Jirsa Petr
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Šírek Josef
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Tošovský Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 607
1236.
Tošovský Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 607
1262.
Dastych Petr
ASK Lovosice
4
3 597
1262.
Novák Dušan
ASK Lovosice
4
3 597
1264.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
3
3 592
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
1265.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
1265.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
1265.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
1265.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
1279.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
3 515
1280.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Wicherková Tereza
Truc JK Plzeň
1
3 493
1280.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1280.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1308.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
3 440
1308.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
3 440
1310.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
1310.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
1310.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
1310.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
1310.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
1310.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
1310.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
1317.
Žák Michal
YC LS Brno
4
3 432
1318.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
1318.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
1318.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
1318.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
1318.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
1323.
Štolbová Ela
ČYK
6
3 403
1324.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
8
3 388
1325.
Potecký Pavel
Truc JK Plzeň
1
3 368
1325.
Grecmannová Denisa
Truc JK Plzeň
1
3 368
1327.
Klíma Jáchym
ČYK
6
3 362
1328.
Czerwiec Lukasz
POL - Poland
1
3 358
1328.
Czerwiec Lukasz
POL - Poland
1
3 358
1328.
Kalinowski Jacek
POL - Poland
1
3 358
1331.
Geigerová Zdeňka
YC Ústí n L
3
3 357
1332.
Bihary Daniel
HUN - Hungary
1
3 325
1332.
Očenašová Nikola
Orthodocks YC
1
3 325
1332.
Seidl Šimon
YC LS Brno
1
3 325
1332.
Vyhnálek Rostislav
YC CERE
1
3 325
1332.
Havelka Pavel
YC Pardubice
1
3 325
1332.
Bihary Gergo
HUN - Hungary
1
3 325
1332.
Havelka Pavel
YC Pardubice
1
3 325
1339.
Nápravníková Kořanov Johana
JK Ostrava
2
3 318
1339.
Mrzílková Lenka
JK Ostrava
2
3 318
1341.
Štengl Michal
YC Doksy
2
3 306
1342.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
2
3 283
1342.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Svoboda Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1342.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1342.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
1365.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
1365.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
1365.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
1365.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
1365.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
1370.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
4
3 261
1371.
Ptáčková Markéta
YC Velké Dářko
8
3 222
1372.
Ventrin Viviane
FRA - France
1
3 220
1373.
Bulíř Martin
YC SaS
4
3 214
1373.
Burdová Michaela
YC SaS
4
3 214
1375.
Šára Jan
YC Neratovice
1
3 200
1376.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
1376.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
1376.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
1376.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
1376.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
1376.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
1382.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
4
3 182
1383.
Valetinyova Sofia
EST - Estonia
1
3 172
1384.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
4
3 157
1385.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
2
3 116
1386.
Van Peeters Benoit
BEL - Belgium
1
3 108
1387.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
8
3 087
1388.
Manič Petr
YC Ústí n L
3
3 083
1389.
Rövid Levente
HUN - Hungary
1
3 071
1390.
Šušková Julie
JK Ostrava
4
3 068
1391.
Alexová Beata
JK Ostrava
2
3 053
1392.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
8
3 040
1393.
Čajčík Karel
YC Pardubice
4
3 036
1394.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
4
3 004
1395.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
4
3 003
1396.
Grabska Maria
POL - Poland
1
2 994
1397.
Kleinová Jana
JK ČZU
3
2 984
1398.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
3
2 971
1399.
Petrák Jan
ALT Tornado
1
2 966
1399.
Linder Jakob
AUT - Austria
1
2 966
1399.
Marek František
ALT Tornado
1
2 966
1402.
Krivosudský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
2 963
1403.
Procházková Petra
ASK Lovosice
1
2 951
1403.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
1
2 951
1405.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1406.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
5
2 885
1407.
Bulušek Jiří
Bohemia Poděbrady
3
2 877
1408.
Friedl Jakub
YC CERE
8
2 875
1409.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
3
2 874
1410.
Bočková Simona
ALT RS
2
2 869
1411.
Žižkovský Nikita
YC CERE
7
2 853
1412.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
6
2 832
1413.
Mašková Eliška
Bohemia Poděbrady
3
2 831
1414.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1414.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
2 814
1414.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Záluský Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Záluský Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1414.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1469.
Češka Jiří
YC Kovářov
2
2 810
1470.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
3
2 809
1471.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
1471.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
1471.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
1471.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
1471.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
1471.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
1471.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
1478.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
1
2 804
1479.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
2
2 777
1479.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
2 777
1481.
Steinhofel Mahela
GER - Germany
1
2 776
1481.
Hirthe Jara
GER - Germany
1
2 776
1483.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
2
2 772
1484.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
1484.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
1484.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
1484.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
1484.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
1484.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
1490.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
7
2 747
1491.
Filip Miroslav
YC LS Brno
3
2 745
1492.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
2
2 732
1493.
Bartoň Jiří
YC CERE
2
2 722
1494.
Král Karel
JK Sokolov
2
2 711
1494.
Plecitý Marek
JK Toušeň
1
2 711
1496.
Szmaragovski David
YC DIM Bezdrev
3
2 693
1497.
Kučerová Jana
JK Prostějov
5
2 691
1498.
Hajn Ladislav
SK Štětí
1
2 642
1499.
Josefi Rafael
Lokomotiva Plzeň
1
2 637
1499.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
1
2 637
1501.
Beránek Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 630
1502.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 604
1502.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 604
1504.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
3
2 596
1505.
Kubů Alvin
YC Pardubice
3
2 593
1506.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
2
2 587
1507.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
7
2 571
1508.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
5
2 563
1509.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
4
2 531
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1510.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
1510.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
1510.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1510.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
1510.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1510.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
1510.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
1524.
Jaš Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 522
1525.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
4
2 512
1525.
De Roeck Joffrey
YC LS Brno
3
2 512
1527.
Kašetaite Agota
EST - Estonia
1
2 494
1528.
Löwit Harry
Císařská louka
4
2 487
1529.
Stolárik Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
2 472
1530.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
1530.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
1530.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
1530.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
1530.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
1535.
Kučera Michal
YC Ústí n L
3
2 466
1536.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
3
2 460
1537.
Koupil Jiří
YC Ústí n L
4
2 459
1538.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1538.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1552.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 441
1553.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
2
2 429
1554.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 408
1554.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1554.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1586.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
5
2 392
1587.
Zitová Klára
ČYK
2
2 382
1588.
Sehnal Pavel
ČWA
1
2 375
1589.
Valík David
YCR Roudnice
2
2 372
1590.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
1590.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
1590.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
1590.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
1590.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
1595.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
1
2 312
1596.
Kocman Zdeněk
ČWA
1
2 306
1597.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
1597.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
1597.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
1597.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
1597.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
1602.
Čepová Klára
YC Krnov
4
2 293
1603.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
1603.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
1603.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
1603.
Cihelka Petr
JK ČZU
2
2 285
1603.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
1603.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
1609.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 260
1610.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Řimsa Vít
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Šimčík Vladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Šimčík Vladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Šimčík Vladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Řimsa Vít
Jednoráz.licence
1
2 258
1610.
Řimsa Vít
Jednoráz.licence
1
2 258
1627.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
4
2 230
1628.
Hartl Radim
YC LS Brno
5
2 222
1629.
Löwitová Barbora
Císařská louka
3
2 210
1630.
Kubů Blahoslav
YC Vysoké Mýto
2
2 209
1630.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
1630.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
1630.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
1630.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
1635.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
2 198
1636.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
1636.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
1636.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
1636.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
1636.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
1641.
Hájek Libor
JK Cheb
3
2 179
1642.
Trčka Miroslav
Baník Most
3
2 178
1643.
Boček Michal
ALT RS
1
2 162
1643.
Petrunčíková Kateřina
YC CERE
1
2 162
1645.
Kotrč Jan
Orthodocks YC
2
2 161
1646.
Baštářová Veronika
Lokomotiva Plzeň
3
2 138
1647.
Frélichová Lucie
YC CERE
1
2 136
1648.
Marcinkievicz Miroslav
POL - Poland
1
2 121
1648.
Jankoviak Tomasz
POL - Poland
1
2 121
1648.
Jankoviak Tomasz
POL - Poland
1
2 121
1651.
Gfreiner Hartwig
AUT - Austria
1
2 110
1652.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1652.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1670.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
2
2 107
1671.
Wozniak Krzysztof
POL - Poland
1
2 093
1671.
Wozniak Krzysztof
POL - Poland
1
2 093
1671.
Skawinski Ignacy
POL - Poland
1
2 093
1671.
Wozniak Krzysztof
POL - Poland
1
2 093
1671.
Skawinski Ignacy
POL - Poland
1
2 093
1671.
Skawinski Ignacy
POL - Poland
1
2 093
1677.
Mravináč Petr
YC Kladno
4
2 083
1678.
Dvořák Rudolf
YC CERE
1
2 081
1678.
Sitař Robin
ALT RS
1
2 081
1680.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
3
2 079
1681.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
5
2 078
1682.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
1682.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
1682.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
1682.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
1682.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
1687.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
2
2 066
1687.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
2
2 066
1689.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
1
2 064
1690.
Ročejdl Marek
SK Štětí
2
2 062
1690.
Devera Tomáš
SK Štětí
2
2 062
1692.
Šušková Veronika
JK Ostrava
3
2 047
1693.
Hála Jakub
AYCK
2
2 033
1694.
Valentinyová Sofia
Jednoráz.licence
1
2 025
1694.
Valentinyová Sofia
Jednoráz.licence
1
2 025
1694.
Valentinyová Sofia
Jednoráz.licence
1
2 025
1697.
Matas Milan
ALT Cat Open
1
2 015
1697.
Frieml Georg
AUT - Austria
1
2 015
1699.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
3
2 008
1700.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
3
2 004
1701.
Havlová Veronika
YC CERE
1
1 999
1702.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
1 998
1703.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
1703.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
1703.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
1703.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
1703.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
1708.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
4
1 988
1709.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
1 984
1710.
Simonová Karolína Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 966
1710.
Simonová Karolína Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 966
1712.
Knorr Petr
VS Duchcov
6
1 962
1713.
Korbová Helena
JK Olomouc
2
1 949
1714.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1714.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1714.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1714.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
1
1 940
1714.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1714.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1714.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1714.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1714.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
1723.
Winkler Adam
JK Toušeň
1
1 935
1724.
Šiknerová Adriana
YC CERE
3
1 930
1725.
Turba Marek
YC LS Brno
3
1 909
1726.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
4
1 905
1727.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
1727.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
1727.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
1727.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
1727.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
1727.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
1727.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
1727.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
1727.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
1727.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
1737.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
5
1 892
1738.
Krasta Natalia
POL - Poland
1
1 882
1738.
Krasta Natalia
POL - Poland
1
1 882
1740.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
1 878
1741.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
4
1 873
1742.
Korbová Ivana
JK Olomouc
2
1 865
1743.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
6
1 851
1744.
Kalkusová Lucie
ALT FB
2
1 845
1745.
Toth Martin
ČWA
4
1 841
1746.
Meliš Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 833
1747.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
1
1 828
1748.
Novotný Adam
YC DIM Bezdrev
1
1 826
1749.
Valenová Adéla
JK Olomouc
4
1 824
1750.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
3
1 813
1750.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
3
1 813
1752.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1752.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1752.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1752.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1752.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
1757.
Chamradová Eva
JK Ostrava
3
1 802
1758.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Tichacek Josef
SUI - Switzerland
1
1 792
1758.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Rasovský Adam
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Rasovský Adam
Jednoráz.licence
1
1 792
1758.
Rasovský Adam
Jednoráz.licence
1
1 792
1773.
Horáček Jiří
YC CERE
1
1 791
1773.
Veit Martin
ALT FB
2
1 791
1773.
Zoubek Ivo
YC LS Brno
1
1 791
1776.
Vitoň Roman
Jednoráz.licence
2
1 787
1776.
Vitoň Jan
Jednoráz.licence
2
1 787
1776.
Vitoň Jan
Jednoráz.licence
2
1 787
1776.
Vitoň Jan
Jednoráz.licence
2
1 787
1776.
Vitoň Roman
Jednoráz.licence
2
1 787
1776.
Vitoň Roman
Jednoráz.licence
2
1 787
1782.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
1782.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
1782.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
1782.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
1782.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
1787.
Kaláb Josef
VS Duchcov
6
1 769
1788.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
4
1 752
1789.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
1
1 734
1789.
Utíkal Petr
JK Olomouc
1
1 734
1791.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Čáp Jiří
ČYK
1
1 730
1791.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Pavlíková Helena
YC LS Brno
1
1 730
1791.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Satková Ivana
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Satková Ivana
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Simonová Karolína Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 730
1791.
Satková Ivana
Jednoráz.licence
1
1 730
1791.
Satková Ivana
Jednoráz.licence
1
1 730
1813.
Jaruzewski Marcin
POL - Poland
1
1 720
1813.
Rudkowski Adam
POL - Poland
1
1 720
1815.
Nagy-Pál Levente
HUN - Hungary
1
1 711
1816.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Záhorský Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Záhorský Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Šmídl Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Olmr Matyáš
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1816.
Olmr Matyáš
Jednoráz.licence
1
1 709
1839.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
2
1 700
1840.
Lédl Tomáš
JK Plzeň
7
1 687
1841.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
5
1 685
1842.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
3
1 681
1843.
Chlupová Kateřina
JK Ostrava
2
1 679
1844.
Badstöber Kurt
AUT - Austria
1
1 665
1845.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
2
1 663
1846.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
1846.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
1846.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
1846.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
1846.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
1851.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
1 647
1851.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
1 647
1853.
Grabowski Premyslaw
POL - Poland
1
1 621
1854.
Žemlička Pavel
T. J. Sokol Vrané II
5
1 614
1855.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
5
1 612
1856.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
2
1 611
1857.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
5
1 610
1858.
Dostál Radek
YC SaS
2
1 601
1859.
Benedict Claus
AUT - Austria
1
1 598
1859.
Holčák Michal
Slavoj Litoměřice
6
1 598
1861.
Drenčková Nikola
JK Cheb
2
1 582
1861.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1861.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1861.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1861.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1861.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1867.
Šercl Miroslav ml.
Delfín Jablonec
1
1 572
1868.
Wittelbach Červená Monika Anna
YC LS Brno
4
1 528
1869.
Mrůzek Pavel
YC Regent
2
1 519
1870.
Richter Jan
YC Pardubice
2
1 515
1871.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
3
1 507
1872.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1872.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1904.
Riedel Oto
VS Duchcov
4
1 485
1905.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 457
1906.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
3
1 454
1906.
Kuřák Štěpán
Delfín Jablonec
3
1 454
1908.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1908.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1908.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1908.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1912.
Martan Matěj
Lokomotiva Plzeň
2
1 437
1913.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
2
1 426
1913.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
2
1 426
1915.
Panse Andrei
GER - Germany
1
1 425
1915.
Hager Christian
GER - Germany
1
1 425
1917.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
3
1 414
1918.
Zapadlo Štěpán
JK Olomouc
1
1 406
1918.
Bordewicz Kamil
POL - Poland
1
1 406
1918.
Szczesnik Lilianna
POL - Poland
1
1 406
1918.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
1
1 406
1922.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
1 402
1923.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
1923.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
1923.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
1923.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
1927.
Šercl ml. Jaroslav
Delfín Jablonec
1
1 385
1928.
Švec Ladislav
ČWA
2
1 381
1929.
Rohovský Martin
YC LS Brno
1
1 380
1930.
Gvenetadze Hana
JK Černá v Pošumaví
2
1 378
1931.
Haselmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
2
1 376
1932.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
2
1 372
1932.
Bazler Petr
ASK Lovosice
2
1 372
1934.
Tománková Lucie
Jachting Hlučín
2
1 351
1935.
Gilicze Tamas
HUN - Hungary
1
1 338
1936.
Vitouch Jan
YC LS Brno
2
1 313
1937.
Novák Jaroslav
YC Doksy
4
1 311
1938.
Klabouch Jakub
Slavoj Hluboká
2
1 299
1939.
Čoupek Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 296
1939.
Čoupek Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 296
1939.
Čoupek Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 296
1942.
Kristan Josef
YC CERE
3
1 294
1943.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
3
1 282
1944.
Beneš Filip
T. J. Sokol Vrané II
2
1 281
1945.
Karas Filip
Jachtklub Brno
3
1 267
1946.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
1946.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
1
1 261
1946.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
1946.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
1946.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
1946.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
1946.
Žíla Jiří
TJ Jiskra Třeboň
1
1 261
1946.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
1
1 261
1946.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
1
1 261
1946.
Horyna Otakar
Bohemia Poděbrady
1
1 261
1956.
Marek David
YC CERE
2
1 225
1957.
Steiner Jaroslav
YC Vysoké Mýto
1
1 220
1958.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
1 218
1959.
Filinger Marek
YC CERE
1
1 212
1959.
Burianová Jitka
YC CERE
1
1 212
1959.
Beníšková Monika
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1959.
Janda Jakub
YC CERE
1
1 212
1959.
Mannel Luboš
TJ Lanškroun
1
1 212
1959.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1959.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1959.
Mužík Martin
YC CERE
1
1 212
1959.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1959.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Falkensteiner Wolfgang
AUT - Austria
1
1 212
1959.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1959.
Antunovič Darko
CRO - Croatia
1
1 212
1959.
Rozlivková Johana
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Petróczy Balázs
HUN - Hungary
1
1 212
1959.
Rozlivková Radka
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivka Jan
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolařová Barbora
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivková Radka
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivková Radka
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivková Johana
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivka Jan
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivka Jan
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivková Johana
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1959.
Rozlivková Johana
Jednoráz.licence
1
1 212
1998.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
1998.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
1998.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
1998.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
1998.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
1998.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
1998.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
2005.
Ročková Alena
YC Neratovice
1
1 206
2005.
Cibulka Pavel
JK Plzeň
1
1 206
2007.
Szmaragovski Dominik
YC DIM Bezdrev
2
1 190
2008.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
2008.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
2008.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
2008.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
2012.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
1 187
2013.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
2013.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
2023.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
2023.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
2023.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
2023.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
2023.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
2023.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
2023.
Bernáthová Pavlína
TJ STAR Praha
1
1 176
2030.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
2030.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
2030.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
2030.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
2030.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
2030.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
2036.
Dymák Vojtěch
YC Vysoké Mýto
2
1 164
2037.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
2
1 156
2037.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
1
1 156
2039.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
2039.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
2039.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
2039.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
2039.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
2044.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
2044.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
2044.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
2044.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
2044.
Novotný Alexandr
YC Krnov
2
1 142
2044.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
2044.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
2051.
Outratová Anna
YC CERE
4
1 140
2052.
Cizler Radek
YC CERE
3
1 130
2053.
Blechová Markéta
YC CERE
2
1 123
2054.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
1
1 122
2054.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
2054.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
2054.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
2054.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
2059.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
1 120
2059.
El Yaagoubi Martina
YC CERE
3
1 120
2061.
Korba Martin
JK Olomouc
2
1 115
2062.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
1
1 113
2063.
Fišer Roman
JK Královská
1
1 101
2064.
Marek Filip
TJ Rapid Brno
1
1 074
2065.
Záluský Kamil
YC Nechranice
1
1 046
2066.
Loužek Štěpán
JK Plzeň
2
1 029
2067.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
2
1 028
2068.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Mihóková Vanda
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Zoubková Lucie
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Zoubková Lucie
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Mihóková Vanda
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Mihóková Vanda
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
2068.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
2089.
Horynová Alexandra
Bohemia Poděbrady
2
1 025
2090.
Šimánek Jiří
Lokomotiva Plzeň
2
1 011
2091.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
2
1 010
2091.
Grabarczyková Anna
YC LS Brno
2
1 010
2093.
Gilicze Noémi
HUN - Hungary
1
1 006
2093.
Dymák Jonáš
YC Vysoké Mýto
2
1 006
2095.
Lubas Pavel
Delfín Jablonec
3
1 002
2096.
Pospíšil Václav
JK Česká Lípa
1
997
2096.
Pospíšil Václav
JK Česká Lípa
1
997
2098.
Stříž Matyáš
YC Krnov
2
980
2098.
Krejčíková Klára
YC CERE
2
980
2100.
Myšková Eliška
Bohemia Poděbrady
2
976
2101.
Švancarová Martina
JK Ostrava
1
972
2101.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
2101.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
972
2101.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
3
972
2101.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
2101.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
2101.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
2101.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
2109.
Palicunin Michal
YC CERE
2
968
2109.
Fialkin Viktor
YC CERE
2
968
2111.
Urbanska Wiktoria
POL - Poland
1
966
2111.
Urbanska Wiktoria
POL - Poland
1
966
2111.
Urbanska Wiktoria
POL - Poland
1
966
2114.
Lenz David
GER - Germany
1
957
2114.
Lenz David
GER - Germany
1
957
2114.
Lenz David
GER - Germany
1
957
2114.
Lenz David
GER - Germany
1
957
2114.
Lenz David
GER - Germany
1
957
2119.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
953
2120.
Balada Michal
VaS Pardubice
2
939
2121.
Bockl Matthias
AUT - Austria
1
938
2122.
Guryča Daniel
YC CERE
1
925
2123.
Moravcová Jana
YC Vysoké Mýto
4
923
2123.
Valeš Jáchym
YC CERE
2
923
2125.
Vobořil Petr Karel
Delfín Jablonec
2
922
2126.
Semler Jan
TJ Lanškroun
1
920
2127.
Kmentík Matyáš
JK Ostrava
2
919
2128.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
1
915
2129.
Valdhansová Eliška
Slavoj Litoměřice
4
909
2130.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
2130.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
2130.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
2130.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
2130.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
2130.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
2136.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
2
904
2136.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
2
904
2138.
Stříž Tobiáš
YC Krnov
2
901
2139.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
2139.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
2139.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
2139.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
2139.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
2144.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
3
881
2145.
Žáková Věra
YC LS Brno
1
879
2146.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
2
870
2147.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
2147.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
2147.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
2147.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
2147.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
2147.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
2147.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
2154.
Pollacsek Kálmán
HUN - Hungary
1
863
2155.
Navrátil Václav
Jachtklub Brno
2
857
2156.
Vitoňová Kristýna
Jednoráz.licence
1
841
2156.
Vitoňová Kristýna
Jednoráz.licence
1
841
2158.
Valík Martin
YCR Roudnice
1
831
2159.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
1
826
2160.
Fiala Martin
YC Znojmo
1
817
2161.
Žák Marek
YC LS Brno
1
814
2162.
Friess Kryštof
YC Písek
2
812
2163.
Krč Lukáš
JK Prostějov
4
811
2164.
Ježíková Kristýna
JK Olomouc
1
804
2164.
Kraml Miroslav
YC Písek
1
804
2164.
Libor Dlabač
JK Klatovy
1
804
2164.
Cotte Pamela
YC CERE
2
804
2164.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
804
2169.
Duda Tomáš
YC CERE
1
800
2169.
Hajný Jiří
Baník Most
1
800
2169.
Komarek Zdenek
Jednoráz.licence
2
800
2172.
Voříšek Filip
Delfín Jablonec
1
777
2173.
Kuřilová Kateřina
Baník Ostrava
2
756
2174.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
1
753
2174.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
2174.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
2174.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
2174.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
2174.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
2180.
Slabá Monika
YC Ústí n L
3
751
2180.
Slabý Oldřich
YC Ústí n L
3
751
2182.
Dítětová Kornelie
Bohemia Poděbrady
1
741
2182.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
1
741
2184.
Binko Jan
JK Plzeň
2
729
2184.
Hlavsová Sofie
YC Krnov
3
729
2186.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
2
720
2187.
Vinkler Jan
YC Vysoké Mýto
1
707
2187.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
2187.
Bezušková Jana
JK Ostrava
1
707
2187.
Vymazal Oldřich
YC LS Brno
1
707
2187.
Vavřinec Ondřej
YC Vysoké Mýto
1
707
2187.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
2187.
Čermák Josef
YC Neratovice
1
707
2187.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
707
2187.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
1
707
2187.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pačanda David
Bohemia Poděbrady
1
707
2187.
Smolíková Lenka
YC Lipno nad Vltavou
1
707
2187.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
2187.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
2187.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
707
2187.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
2187.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
707
2187.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Boček Roman
ALT RS
1
707
2187.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
707
2187.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
707
2187.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Tuzarová Barbora
JK Ostrava
1
707
2187.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Styblo Petr
AUT - Austria
1
707
2187.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Jedlička Milan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
2187.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
2290.
Bartoš Pavel
JK Královská
1
703
2291.
David František
Jednoráz.licence
2
690
2291.
David František
Jednoráz.licence
2
690
2291.
David František
Jednoráz.licence
2
690
2291.
David František
Jednoráz.licence
2
690
2291.
David František
Jednoráz.licence
2
690
2291.
David František
Jednoráz.licence
2
690
2297.
Vávra Jaroslav
JK Královská
2
679
2298.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
2
672
2299.
Klucznik Kacper
POL - Poland
1
670
2299.
Klucznik Kacper
POL - Poland
1
670
2299.
Mielczewski Franciszek
POL - Poland
1
670
2302.
Pitel Šimon
JK Sokolov
2
667
2303.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
2303.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
2314.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
2
650
2315.
Szpak Martyna
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2315.
Szpak Martyna
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2315.
Szpak Martyna
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2315.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
2326.
Plzenská Jana
T. J. Sokol Vrané II
2
646
2327.
Pitelová Ema
JK Sokolov
1
645
2328.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
636
2329.
Helis Jan
Slavoj Litoměřice
2
628
2330.
Popper Šimon
YC Doksy
3
627
2331.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
625
2332.
Malý Zdeněk jn
JK Královská
1
624
2333.
Kutálek Lubomír
YC Krnov
2
622
2334.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
2
609
2334.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
1
609
2336.
Merbs Michal
YC CERE
1
595
2336.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
2
595
2338.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
2338.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
2338.
Slíva Jakub
LS Kroměříž
1
594
2338.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
2338.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
2338.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
2338.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
2345.
Hájek Adam
YC CERE
1
587
2345.
Mareš Michael
YC Pardubice
1
587
2347.
Skála Kryštof
VS Duchcov
2
581
2348.
Horký Jan sen.
ČYK
1
578
2348.
Horký Jan jun.
ČYK
1
578
2348.
Hájek Ivo
JK Černá v Pošumaví
1
578
2348.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
3
578
2352.
Hájková Kateřina
YC CERE
3
576
2353.
Myška Daniel
Bohemia Poděbrady
2
572
2354.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
2354.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
2354.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
2354.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
2354.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
2354.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
2354.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
2361.
Frouz Jan
YC CERE
1
557
2362.
Šmol ing. Robert
YC Doksy
1
554
2362.
Karbusický Jaroslav
Bohemia Poděbrady
1
554
2364.
Jára Jaroslav
Jachtklub Brno
2
548
2365.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
541
2366.
Ščerba David
YC Krnov
2
527
2367.
Čeněk Jiří
Bohemia Poděbrady
2
525
2368.
Štěpánková Kristýna
Delfín Jablonec
3
522
2369.
Jankulová Natali
Slavoj Hluboká
2
521
2369.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
2
521
2369.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
1
521
2372.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
1
499
2372.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
499
2372.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
499
2375.
Hofinger Felix
AUT - Austria
1
494
2376.
Zdvořák Jiří
ASK Lovosice
1
489
2376.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
1
489
2378.
Vyšín Miroslav
ČYK
2
479
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Bátěk Šimon
JK Olomouc
1
452
2379.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
2379.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
2379.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
2379.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
2379.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
2379.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
2394.
Popper Jakub
YC Doksy
3
445
2395.
Kuchejda Petr
YC Kozmice
1
440
2396.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
2396.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
2396.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
2396.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
2396.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
2396.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
2402.
Tesařík Tomáš
Slavoj Litoměřice
1
427
2403.
Červený Martin
JK Plzeň
2
424
2403.
Kujalová Anna
JK Černá v Pošumaví
3
424
2405.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
1
420
2406.
Soukup Jiří
JK Královská
2
406
2407.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
2
404
2407.
Splítek Roman
JK Plzeň
3
404
2407.
Bulušek Ondřej
Bohemia Poděbrady
2
404
2407.
Rosenkrancová Jiřina
ASK Lovosice
1
404
2407.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
2
404
2407.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
1
404
2407.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
404
2407.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
2407.
Lederová Štěpánka
YC CERE
1
404
2407.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
2407.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
2407.
Rosenkranc Stanislav
ASK Lovosice
1
404
2407.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
2407.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
2407.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
2422.
Müller Jiří
JK Královská
1
402
2422.
Stefanidis Aristidos
YC Krnov
1
402
2422.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
2422.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
2422.
Prouzová Johana
YC CERE
1
402
2422.
Janáček Petr
YC LS Brno
1
402
2422.
Hubáček Michal
LS Kroměříž
1
402
2422.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
2422.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
1
402
2422.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
2422.
Hradecký Jaromír jun
JK Královská
2
402
2422.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
402
2434.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
2
398
2435.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
396
2436.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
3
382
2437.
Sládková Kateřina
Slavoj Hluboká
2
378
2438.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
1
377
2439.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
364
2439.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
2439.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
2439.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
2439.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
2439.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
2439.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
2439.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
2447.
Janatka Jan
Císařská louka
1
361
2447.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
361
2447.
Pezl Aleš
Císařská louka
1
361
2450.
Sýkora Tomáš
YC CERE
2
348
2451.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
1
344
2451.
Šmídová Veronika
YC CERE
1
344
2451.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Podskalský Jan
YC CERE
1
344
2451.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Durec Petr
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
2451.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
2470.
Hájková Anna
JK Staré Splavy
1
337
2471.
Brejšová Nevena
JK Cheb
1
323
2471.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
323
2471.
Klíma Matěj
JK Černá v Pošumaví
1
323
2471.
Nožička Jakub
JK Královská
1
323
2475.
Barveníček Martin
YC CERE
1
305
2476.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
303
2476.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
303
2476.
Zapadlo Aleš
JK Olomouc
1
303
2476.
Rožková Ilona
Slavoj Litoměřice
1
303
2476.
Tic Tomáš
JK Ostrava
1
303
2481.
Konvalina Matyáš
JK Česká Lípa
1
299
2482.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
288
2483.
Wisniewski Jakub
POL - Poland
1
278
2483.
Bulge Michal
POL - Poland
1
278
2483.
Wisniewski Jakub
POL - Poland
1
278
2483.
Bulge Michal
POL - Poland
1
278
2483.
Wisniewski Jakub
POL - Poland
1
278
2483.
Bulge Michal
POL - Poland
1
278
2489.
Patrná Petra
YC CERE
1
277
2489.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
277
2489.
Vávra Aleš
JK Královská
1
277
2492.
Novák Miroslav
Sokol Dobřichovice
1
272
2493.
Podlenová Šárka
ČYK
2
260
2494.
Dydovič st. Jiří
YC Kotva Pha
1
256
2495.
Navrátil Vojtěch
Jachtklub Brno
2
255
2496.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
2496.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
2496.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
2496.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
2496.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
2501.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
2501.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
2501.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
2501.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
2505.
Young Nigel
YC CERE
1
226
2505.
Selucký Martin
Císařská louka
1
226
2505.
Horal Jan
Císařská louka
1
226
2505.
Záhornatský Jan
LS Kroměříž
1
226
2505.
Křupala Jan
YC LS Brno
1
226
2505.
Štěpánek Jindřich
JK Královská
1
226
2511.
Beneš Štěpán
YK Jestřábí
1
206
2512.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
1
202
2512.
Herudek Jan
YC Krnov
1
202
2512.
Konvalina Ian
YC Pardubice
1
202
2512.
Štrait Martin
YC CERE
2
202
2512.
Konvalina Ondřej
YC Pardubice
1
202
2512.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
2
202
2512.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
202
2512.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
1
202
2512.
Eigenstuhler Tomi
AUT - Austria
1
202
2512.
Lédl Tomáš
JK Plzeň
1
202
2512.
Klabouch Tomáš
Slavoj Hluboká
2
202
2512.
Kudelová Magdaléna
JK Ostrava
1
202
2512.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
1
202
2512.
Miroslav Špedl
JK Klatovy
1
202
2512.
Hula Adam
Jednoráz.licence
1
202
2527.
Kubeša Milan
YC CERE
1
198
2527.
Klabík Josef
Císařská louka
1
198
2527.
Drahorádová Ema
JK Cheb
1
198
2527.
Fedorčák Dušan
YC CERE
1
198
2531.
Pavka Petr
Jednoráz.licence
1
188
2531.
Pavková Bára
Jednoráz.licence
1
188
2531.
Pavková Bára
Jednoráz.licence
1
188
2531.
Pavka Petr
Jednoráz.licence
1
188
2531.
Pavka Petr
Jednoráz.licence
1
188
2531.
Pavková Bára
Jednoráz.licence
1
188
2537.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
2
180
2537.
David Robert
YC CERE
1
180
2539.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
172
2539.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
172
2541.
Šindýlková Radmila
Bohemia Poděbrady
1
168
2541.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
1
168
2543.
Ježowicz Zbygniew
KJ Těrlicko
1
159
2544.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
1
149
2544.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
1
149
2546.
Kopecký Jaroslav
JK Královská
1
147
2547.
Huss Tomáš
Jednoráz.licence
1
142
2547.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
2547.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
2547.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
2547.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
2547.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
2547.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
2547.
Huss Tomáš
Jednoráz.licence
1
142
2555.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
123
2556.
Kováč Boris
YC CERE
1
101
2556.
Gabriel Radek
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Plesníková Barbora
YC CERE
1
101
2556.
Havlíková Olga
ČYK
1
101
2556.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Prokopec Pavel
YC CERE
1
101
2556.
Alexa Tomáš
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Alexa David
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Alexa David
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Veliký Petr
YC CERE
1
101
2556.
Alexa David
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Alexa Tomáš
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Lachout Jiří
YC CERE
1
101
2556.
Bébrová Eva
YC CERE
1
101
2556.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Bakoš Petr
YC CERE
1
101
2556.
Hammond Isabella
YC CERE
1
101
2556.
Felix Roman
JK Královská
1
101
2556.
Fialová Adéla
YC CERE
1
101
2556.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
101
2556.
Kolegarová Jana
YC CERE
1
101
2556.
Vízner Karel
YC Doksy
1
101
2556.
Bejvl Vojtěch
YC LS Brno
1
101
2556.
Kujalová Dana
JK Černá v Pošumaví
2
101
2556.
Doležal Jan
JK Sokolov
1
101
2556.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Pitel Šimon
JK Sokolov
1
101
2556.
Vorel Petr
YC LS Brno
1
101
2556.
Brejšová Violeta
JK Cheb
1
101
2556.
Gabriel Radek
Jednoráz.licence
1
101
2556.
Alexa Tomáš
Jednoráz.licence
1
101
2589.
Haerdi Christina
SUI - Switzerland
1
0
2589.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
1
0
2589.
Křelinová Kateřina
SK Tři sestry
1
0
2589.
Diwok Felix
AUT - Austria
1
0
2589.
Werkgartner Titus
AUT - Austria
1
0
2589.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
2589.
Wert Christoph
AUT - Austria
1
0
2589.
Lnderer Cedric
SUI - Switzerland
1
0
2589.
Glas Helga
AUT - Austria
1
0
2589.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
2589.
Weinreich Gerhard
AUT - Austria
1
0
2589.
Sarcek Simonová Karolín
SVK - Slovak Republic
1
0
2589.
Lindner Jakob
AUT - Austria
1
0
2589.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
2589.
Schwerdtfeger Christian
AUT - Austria
1
0
2589.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
2589.
Sperl Tina
AUT - Austria
1
0
2589.
Maršík Karel
YC Ústí n L
1
0
2589.
Schwerdtfeger Christian
AUT - Austria
1
0
2589.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
2589.
Böckl Matthias
AUT - Austria
1
0
2589.
Hurban Gerald
AUT - Austria
2
0
2589.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
2589.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
1
0
2589.
Hurban Gerald
AUT - Austria
2
0
2589.
Zimmermann Martin
AUT - Austria
1
0
2589.
Benedict Claus
AUT - Austria
1
0
2589.
Kubcová Natálie
TJ Lanškroun
1
0
2589.
Drábek Oldřich
YC Vysoké Mýto
1
0
2589.
Schwerdtfeger Christian
AUT - Austria
1
0
2589.
Doležel Ondřej
YC CERE
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace