nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2018
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 1334 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
15
215 640
2.
Maier Michael
JK Staré Splavy
16
194 582
3.
Nevelöš Adam
SK Štětí
22
184 916
4.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
13
171 835
5.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
22
145 937
6.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
34
141 818
7.
Houdek Roman
YC LS Brno
11
140 629
8.
Hájek Milan
1968
Lokomotiva Plzeň
11
134 756
9.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
19
115 142
10.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
13
115 089
11.
Nápravník Jakub
ČYK
14
113 812
12.
Nápravníková Kořanová Johana
YC Neratovice
14
111 347
13.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
13
107 328
14.
Jaroš Adam
MYK
19
106 283
15.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
16
105 701
16.
Novotný Štěpán
1994
JK Cheb
17
103 710
17.
Kovařík David
ČYK
10
102 125
18.
Tlapák Vojtěch
SK Štětí
23
100 187
19.
Šindelka Ondřej
MYK
15
100 048
20.
Havelka Jakub
ČYK
11
99 321
21.
Roček Roman
YC Neratovice
11
97 479
22.
Kubový Martin
JK Toušeň
9
95 915
23.
Solař Petr
ČYK
8
94 908
24.
Košvica Jakub
YC LS Brno
13
94 888
25.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
9
94 509
26.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
13
93 898
27.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
13
92 738
28.
Košatová Lucie
ČYK
13
89 823
29.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
10
87 535
30.
Halouzka Jakub
1997
MYK
13
87 128
31.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
13
84 956
32.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
15
83 231
33.
Richterová Eliška
YC Pardubice
12
83 150
34.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
10
82 569
35.
Zima Tomáš
YC Kladno
9
81 670
36.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
15
81 194
36.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
15
81 194
38.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
10
81 054
39.
Viták František
JK Plzeň
16
79 984
40.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
10
79 532
41.
Čáp Milan
YC Neratovice
6
79 503
41.
Procházka Filip
YC Neratovice
6
79 503
43.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
13
79 239
44.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
10
78 611
45.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
11
78 557
46.
Kořan Petr
YC Neratovice
14
78 017
47.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
15
77 846
48.
Krsička Martin
YC CERE
12
77 738
49.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
13
77 335
50.
Rabasová Adéla
JK Ostrava
20
76 875
51.
Winkler Pavel
JK Toušeň
10
76 675
52.
Zíma Jakub
ČWA
9
76 029
53.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
14
75 324
54.
Ptáčník Milan
1974
JK Staré Splavy
11
74 798
55.
Piňosová Kristýna
TJ Rapid Brno
20
74 703
56.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
11
74 203
57.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
5
73 602
58.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
14
72 986
59.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
17
72 381
60.
Košťál Petr
YC Pardubice
12
71 580
61.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
20
71 123
62.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
4
70 544
63.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
26
70 180
64.
Viščor Dan
YC LS Brno
14
70 082
65.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
9
69 737
66.
Jozíf Martin
YC Pardubice
7
69 225
67.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
22
69 214
68.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
7
69 171
69.
Himmelová Klára
YC Nechranice
16
68 408
70.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
14
68 101
71.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
14
66 829
72.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
11
66 583
73.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
14
66 375
74.
Müller Ondřej
SK Štětí
18
66 267
75.
Lokajíčková Lucie
ČYK
17
65 094
76.
Tupý Petr
YC LS Brno
14
64 957
77.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
18
64 399
78.
Outrata Jiří
JK Toušeň
16
64 225
79.
Richter Jan
YC Pardubice
11
64 140
80.
Viščorová Nela
YC LS Brno
14
63 160
81.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
3
63 149
82.
Drda David
Delfín Jablonec
14
62 869
83.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
11
62 203
84.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
4
61 751
85.
Skřepek Jan
1978
TJ Rapid Brno
12
61 027
86.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
9
60 320
87.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
17
59 797
88.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
16
59 600
89.
Justová Anna
2002
YC LS Brno
14
59 179
90.
Košata Lukáš
ČYK
10
59 164
91.
Rais Michal
SK Štětí
24
59 067
92.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
14
58 628
93.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
7
57 945
94.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
11
57 899
95.
Storch Petr
YC Ústí n L
8
57 247
95.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
8
57 247
97.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
18
57 085
98.
Plecitý Martin
JK Toušeň
9
56 704
99.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
12
56 306
100.
Roubal Pavel
YC LS Brno
1
55 932
101.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
15
55 300
102.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
16
55 291
103.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
17
55 200
104.
Jochovič Josef
YC Neratovice
8
54 916
105.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
17
54 391
106.
Vřešťál Rudolf
YC LS Brno
4
54 345
107.
Vychová Eliška
YC Neratovice
11
53 874
108.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
16
53 429
109.
Halouzka Michal
MYK
11
53 290
110.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
11
52 699
111.
Slívová Jana
YC Nechranice
8
52 584
112.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
11
52 448
113.
Halouzka Jiří
MYK
12
52 308
114.
Valenová Barbora
JK Olomouc
19
51 855
115.
Vítovec Matěj
YC CERE
13
51 800
116.
Fiala Petr
YC Neratovice
7
51 317
117.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
16
51 135
118.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
19
50 894
119.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
16
50 713
120.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
13
50 470
121.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
12
50 108
122.
Švíková Barbora
YC CERE
15
49 774
123.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
11
49 429
124.
Směšný Marek
JK Prostějov
8
49 297
125.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
16
48 787
126.
Himmel Jiří
YC Nechranice
17
48 505
127.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
14
48 102
128.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
3
47 917
128.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
3
47 917
130.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
47 597
131.
Daněk Jan
YC LS Brno
15
46 889
132.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
23
46 888
133.
Stoklásek Petr
YC CERE
2
46 725
134.
Kafková Petra
1991
YC Velké Dářko
14
46 341
135.
Audy Dan
Jachtklub Brno
12
45 845
136.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
13
45 537
137.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
16
45 400
138.
Jedličková Michaela
YC Neratovice
15
45 113
139.
Sehnal Pavel
ČWA
6
44 790
140.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
10
44 530
141.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
6
44 104
142.
Moucha Pavel
YC Doksy
13
43 321
143.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
6
43 158
144.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
8
43 068
145.
Jedlička Jan
YC Neratovice
13
43 032
146.
Hlavsa Tomáš
Jachtklub Brno
11
42 854
147.
Kellner Martin
YC CERE
2
42 853
148.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
15
42 481
149.
Klíma Vojtěch
ČYK
17
41 762
150.
Vika Tomáš
Orthodocks YC
7
41 734
151.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
8
41 656
152.
Neumann Lukáš
YC RODOP
9
41 558
153.
Páleníčková Aneta
YC CERE
12
41 302
154.
Rašková Adéla
ČWA
10
40 844
155.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
15
40 592
156.
Maršálková Blanka
YC LS Brno
7
40 426
157.
Hýža Jiří
1975
Jachtklub Brno
4
40 227
158.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
7
39 836
159.
Vinkl Petr
YC Kladno
11
39 691
160.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
7
39 494
161.
Vlach Martin
YC Neratovice
10
39 371
162.
Raška Marek
ČWA
10
39 055
163.
Jirounek Kamil
YC CERE
5
39 042
164.
Schwarzová Markéta
YC CERE
8
38 937
165.
Burda František
JK Česká Lípa
22
38 502
166.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
11
38 266
167.
Brabec Václav
YC CERE
10
37 982
168.
Lambl Vojtěch
1989
YC Neratovice
12
37 812
169.
Ostrý Dominik
YC LS Brno
11
37 700
170.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
3
37 520
171.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
8
37 487
172.
Švíková Kateřina
YC CERE
9
37 205
173.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
11
36 754
174.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
12
36 696
175.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
8
36 483
176.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
12
36 462
177.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
13
36 382
178.
Prokýšek Petr
Orthodocks YC
11
36 141
179.
Krsička Michal
YC CERE
13
35 970
180.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
9
35 954
181.
Hrabálek Michal
YC LS Brno
4
35 765
182.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
14
35 731
183.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
13
35 668
183.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
12
35 668
185.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
5
35 110
186.
Sladký Martin
ČWA
6
34 871
187.
Winklerová Anna
JK Toušeň
8
34 790
188.
Hudec Adam
YC Neratovice
17
34 718
189.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
13
34 600
190.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
9
34 517
191.
Drahorád Petr
JK Cheb
9
33 999
192.
Kršňák Jan
VS Duchcov
16
33 917
193.
Kříž Jan
SK Štětí
22
33 569
194.
Huk Vítězslav
YC LS Brno
7
33 301
195.
Ciglerová Lenka
YC Neratovice
10
33 247
196.
Hartig Bartoloměj
YC Doksy
19
33 038
197.
Kališová Markéta
Jachtklub Brno
10
32 859
198.
Němec František
ALT Tornado
8
32 765
199.
Bachtík Marek
YC CERE
3
32 719
200.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
6
32 698
201.
Štěpánek Jan
1973
Delfín Jablonec
9
32 647
202.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
8
32 475
203.
Parchomenko Ondřej
YC Nechranice
8
32 330
204.
Bauerová Šárka
YC CERE
9
32 074
205.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
7
31 991
206.
Fanfrlová Eliška
JK Ostrava
20
31 718
207.
Slíva Jakub
YC Nechranice
4
31 715
208.
Babický Josef
JK Česká Lípa
13
31 691
209.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
2
31 598
210.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
12
31 421
211.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
7
31 263
212.
Janderová Klára
YC SaS
13
31 258
213.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
15
31 181
214.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
16
31 080
215.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
11
31 028
216.
Dymák Matyáš
YC Vysoké Mýto
9
31 025
217.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
14
30 812
218.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
8
30 767
219.
Klíma Ondřej
YC Doksy
17
30 646
220.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
13
30 509
221.
Hála Jan
AYCK
13
30 502
222.
Lojková Karolína
JK Černá v Pošumaví
11
30 147
223.
Martan Jiří
Lokomotiva Plzeň
4
29 982
224.
Roček Matyáš
YC Neratovice
8
29 921
225.
Plodek Adam
YC Pardubice
12
29 731
226.
Kolářová Terezie
Orthodocks YC
8
29 720
227.
Veit Martin
ALT FB
7
29 614
227.
Krejza Filip
ALT FB
7
29 614
229.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
14
29 544
230.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
12
29 202
231.
Říčanová Nicol
SK Štětí
11
29 109
232.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
9
28 803
233.
Línková Anna
YC LS Brno
9
28 737
234.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
9
28 725
235.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
12
28 512
236.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
10
28 490
237.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
14
28 465
238.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
7
28 272
239.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
13
28 267
240.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
7
28 248
241.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
14
27 788
242.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
19
27 727
243.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
3
27 724
244.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
7
27 705
245.
Bobková Michaela
JK Cheb
6
27 667
246.
Kašpar Antonín
YC CERE
8
27 585
247.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
7
27 580
248.
Neckařova Martina
TJ Rapid Brno
12
27 457
249.
Hálová Lucie
JK Toušeň
6
27 273
250.
Peterka Tomáš
ČYK
11
27 140
251.
Štafa Patrick
MYK
16
27 113
252.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
26 906
253.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
13
26 875
254.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
12
26 867
255.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
12
26 814
256.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
8
26 668
257.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
19
26 626
258.
Procházka Libor
YC Neratovice
8
26 610
259.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
12
26 423
260.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
7
26 276
261.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
7
26 148
262.
Hrubý Pavel
ČWA
9
26 127
263.
Ščerba Kamil
1969
Sokol Palkovice
15
26 125
263.
Ott Adam
Jachtklub Brno
10
26 125
265.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
16
25 970
266.
Trčka Martin
Baník Most
4
25 944
267.
Diviš Lukáš
TJ Rapid Brno
10
25 735
268.
Bezušková Jana
YC Neratovice
5
25 397
269.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
7
25 275
270.
Jírovec Jakub
YC CERE
2
25 082
271.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
4
25 044
271.
Lojková Petra
JK Černá v Pošumaví
4
25 044
273.
Kaltounková Klára
ČYK
12
25 019
274.
Vacula Karel
YC Znojmo
10
24 996
275.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
7
24 979
276.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
24 869
277.
Červenka Matouš
JK Olomouc
9
24 633
278.
Musil Tomáš
1976
YC RODOP
6
24 604
279.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
8
24 535
280.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
14
24 436
281.
Záruba Adam
YC CERE
13
24 433
281.
Mika Radek
YC SaS
9
24 433
283.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
13
24 391
284.
Grecmanová Denisa
YC RODOP
5
24 243
285.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
9
24 241
286.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
6
23 922
287.
Milerová Anna
Sokol Dobřichovice
7
23 887
288.
Kvašnovský Michael
ČWA
3
23 733
289.
Vítová Jana
JK Plzeň
10
23 691
290.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
7
23 639
291.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
11
23 549
292.
Kulík Martin
YC RODOP
5
23 384
293.
Paigerová Vanda
YC CERE
14
23 380
294.
Loužek Karel
JK Plzeň
9
23 177
295.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
7
23 140
296.
Vaďurová Dominika
JK Toušeň
5
23 003
297.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
13
22 991
298.
Plch Jiří
2005
YC DIM Bezdrev
9
22 929
299.
Muzikář David
Jachtklub Brno
7
22 845
300.
Chlebna Milan
YC Kovářov
4
22 770
301.
Blatecký David
Jachtklub Brno
6
22 732
302.
Staňková Kateřina
SK Tři sestry
2
22 627
303.
Buřil Miloš
ALT RS
9
22 535
304.
Slíva Martin
ČWA
3
22 280
305.
Vacula Jan
YC Znojmo
9
22 158
306.
Hálová Anna
AYCK
13
22 128
307.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
8
22 082
308.
Košťálová Bára
YC Pardubice
8
22 051
309.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
7
21 951
309.
Machovský Jan
ALT Vaurien
7
21 951
311.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
11
21 861
312.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
7
21 807
313.
Horáček Jiří
YC CERE
3
21 778
314.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
11
21 653
315.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
14
21 519
316.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
12
21 518
317.
Muchová Kateřina
JK Česká Lípa
6
21 499
318.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
13
21 262
319.
Bauer František
1983
YC CERE
11
21 062
320.
Štrunc Jan
YC Neratovice
7
20 759
321.
Jurečka Matěj
Císařská louka
10
20 574
322.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
13
20 520
323.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
8
20 206
324.
Mertlová Michaela
YC Regent
4
20 196
325.
Štantejský Jan
ALT RS
6
20 186
326.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
5
20 184
327.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
8
20 178
328.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
10
19 908
329.
Pešková Adéla
YC LS Brno
9
19 886
330.
Mertinová Nicole
ČWA
4
19 708
331.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
13
19 645
332.
Šamšulová Tereza
YC CERE
3
19 493
333.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
13
19 470
334.
Bartoš Richard
1969
YC Lískovec
8
19 024
335.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
12
18 852
336.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
9
18 674
337.
Hejnová Karolina
Baník Ostrava
19
18 604
338.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
7
18 555
338.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
18 555
340.
Lawson Andrew
2002
JK Staré Splavy
8
18 339
341.
Rezek Richard
JK Cheb
14
18 335
342.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
2
18 263
342.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
2
18 263
344.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
17
18 259
345.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
7
18 168
346.
Pokoš Radim
VS Duchcov
12
18 118
347.
Šlechtická Kateřina
YC LS Brno
11
17 949
348.
Novák Vojtěch
YC Doksy
16
17 942
349.
Dítětová Tereza
YC Neratovice
14
17 769
350.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
13
17 715
351.
Kuklík Radek
YC LS Brno
6
17 321
351.
Kozelská Fenclová Veronika
YC Markop FL
1
17 321
353.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
13
17 201
354.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
11
17 026
355.
Bauerová Markéta
YC CERE
11
16 990
356.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
6
16 808
356.
Szmaragowski Daniel
YC DIM Bezdrev
6
16 808
358.
Lokajíčková Kateřina
ČYK
16
16 807
359.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
13
16 681
360.
Podrábská Adéla
SK Štětí
13
16 656
361.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
12
16 644
362.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
5
16 632
363.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
16 557
364.
Szmaragowski Dominik
YC DIM Bezdrev
10
16 527
365.
Kala Roman
YC Doksy
6
16 381
366.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
11
16 195
367.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
13
16 152
368.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
4
16 124
369.
Elstner Pavel
ČYK
1
16 010
370.
Regetskiy Artem
VS Duchcov
14
16 000
371.
Toth Martin
ČWA
7
15 931
372.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
9
15 864
373.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
7
15 750
374.
Skořepová Eva
1971
JK Toušeň
2
15 575
375.
Hnitka Martin
YC Nechranice
5
15 559
376.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
8
15 469
377.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
13
15 405
378.
Motl Luboš
YC CERE
8
15 378
379.
Klucká Lucie
VS Duchcov
5
15 191
380.
Valenta Jan
YC CERE
7
15 171
381.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
12
15 162
382.
Kováč Richard
JK Prostějov
9
15 096
383.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
3
15 094
384.
Dolejš Rudolf
ČWA
7
15 078
385.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
10
15 075
386.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
14
15 057
387.
Martinkovičová Monika
YC CERE
7
14 976
388.
Fröhlich Lukáš
ALT Tornado
3
14 972
389.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
5
14 791
390.
Paigerová Nina
YC CERE
13
14 727
391.
Kaiser Ondřej
YC Příbram
13
14 616
392.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
14 567
393.
Hrubý Jan
ALT RS
9
14 542
394.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
12
14 418
395.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
9
14 397
396.
Krejza Tomáš
YC Regent
3
14 350
397.
Myška Filip
IWS Club Nechra
2
14 332
398.
Pavlovský Marek
1970
YC LS Brno
5
14 286
399.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
1
14 162
399.
Bobek Ondřej
1987
Baník Ostrava
1
14 162
399.
Novotná Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
14 162
402.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
5
14 095
403.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
4
13 990
404.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
5
13 965
404.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
5
13 965
406.
Rusňák Štěpán
JK Plzeň
10
13 914
407.
Himmel Jiří
YC Nechranice
4
13 889
408.
Beerová Anežka
SK Štětí
14
13 824
409.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
11
13 810
410.
Hasman Radim
2006
Delfín Jablonec
8
13 775
411.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
14
13 724
412.
Hendrych Václav
YC Doksy
3
13 708
413.
Tomáš Marek
Truc JK Plzeň
4
13 693
414.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
7
13 680
415.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
8
13 648
416.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
8
13 637
417.
Štursová Pavla
YC PARS
6
13 600
418.
Staniek Štěpán
Orthodocks YC
8
13 576
419.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
6
13 532
420.
Klíma Jáchym
ČYK
12
13 508
421.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
4
13 453
422.
Špidlen Jan
YC CERE
1
13 440
423.
Maruš Max
YC Písek
6
13 396
424.
Záruba Vladimír
JK Cheb
5
13 372
425.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
7
13 338
426.
Kramplová Annamaria
ČYK
8
13 300
427.
Buřil Adam
ALT RS
3
13 174
428.
Zbořil Matyáš
JK Staré Splavy
13
13 173
429.
Rešl Pavel
VS Duchcov
13
13 150
430.
Ručka Tomáš
YC Kladno
9
13 114
431.
Štolbová Ela
ČYK
15
13 103
432.
Richter Zdeněk
YC Doksy
8
13 084
433.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
12 997
434.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
6
12 883
435.
Valouch Libor
JK Olomouc
12
12 793
436.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
2
12 609
437.
Čajčík Jan
YC LS Brno
7
12 559
438.
Mašková Eliška
Bohemia Poděbrady
6
12 454
439.
Němec Milan
KJ Těrlicko
19
12 435
440.
Majchrák Lukáš
Orthodocks YC
9
12 431
441.
Guryča Nikola
YC CERE
5
12 297
442.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
3
12 192
443.
Komendová Kateřina
Jachtklub Brno
6
12 090
444.
Lejhanec David
YC Pardubice
6
12 001
445.
Dlouhá Martina
YC Velké Dářko
6
11 964
446.
Pour Jan
Orthodocks YC
8
11 943
447.
Šeliga Teodor
TJ Rapid Brno
9
11 885
448.
Šiknerová Adriana
YC CERE
8
11 876
449.
Motejlová Klára
ČYK
4
11 804
450.
Ptáčková Markéta
YC Velké Dářko
13
11 779
451.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
8
11 718
452.
Veselá Ema
YC Vysoké Mýto
8
11 648
453.
Ondráček Petr
1949
ČANY
1
11 620
453.
Žižka Zdeněk
ČYK
1
11 620
455.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
9
11 601
456.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
7
11 546
457.
Taschner Karel
ALT Melges 24
3
11 539
458.
Szmaragowski David
YC DIM Bezdrev
8
11 375
459.
Benovičová Viktorie
YC CERE
9
11 356
460.
Lehovcová Martina
Slávia Česká Skalice
4
11 344
461.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
13
11 332
462.
Havel Filip
YC Neratovice
8
11 245
463.
Knorr Petr
VS Duchcov
13
11 242
464.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
7
11 239
465.
Vacula Karel
YC Znojmo
9
11 034
466.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
4
11 008
467.
Zahornacký Jan
LS Kroměříž
8
11 004
468.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
7
10 974
468.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
7
10 974
470.
Sedlák Štěpán
JK Česká Lípa
8
10 916
471.
Cákoci Marek
YC CERE
13
10 882
472.
Tomeš Jiří
JK Česká Lípa
13
10 851
473.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
10 832
473.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
10 832
475.
Samcová Klára
TJ Rapid Brno
9
10 807
476.
Bezděková Martina
Jachtsport Brno
1
10 792
477.
Šabatová Barbora
YC LS Brno
10
10 777
478.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
7
10 749
478.
Pourová Barbora
Orthodocks YC
3
10 749
480.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
12
10 747
481.
Filip Miroslav
YC LS Brno
15
10 746
482.
Brejník Lubomír
1979
Slavoj Litoměřice
13
10 546
483.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
2
10 544
484.
Burska Zofia
YC CERE
2
10 520
485.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
6
10 517
486.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
12
10 497
487.
Verner Kamil
JK Toušeň
4
10 440
488.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
12
10 402
489.
Buchar Petr
YC CERE
9
10 392
490.
Tichánek Michal
Sokol Palkovice
10
10 370
491.
Liška Jakub
3
10 340
492.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
5
10 276
493.
Valík Jiří
YCR Roudnice
8
10 235
494.
Kubů Alvin
YC Pardubice
7
10 153
495.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
1
10 104
496.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
5
10 091
497.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
2
9 936
498.
Hála Jakub
AYCK
13
9 921
499.
Doležalová Zuzana
YC Neratovice
5
9 896
500.
Bříza Petr
1972
YC Pardubice
10
9 879
501.
Medek Pavel
VS Duchcov
11
9 877
502.
König Václav
YC DIM Bezdrev
6
9 845
503.
Košťálová Anna
YC Pardubice
5
9 824
504.
Hartl Radim
YC LS Brno
4
9 798
505.
Perničková Lucie
Jachtklub Brno
4
9 731
506.
Vít Ladislav
JK Plzeň
8
9 728
507.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
3
9 679
508.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
5
9 658
509.
Pinďáková Monika
SK Štětí
1
9 600
510.
Mojdl Ondřej
YC Kladno
11
9 591
511.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
10
9 590
512.
Nalezenec Vojtěch
YC Vysoké Mýto
7
9 574
513.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
11
9 513
514.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
8
9 511
515.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
9
9 493
516.
Bezděk David
Jachtsport Brno
1
9 483
517.
Tesař David
ASK Lovosice
5
9 459
518.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
2
9 443
519.
Svoboda Petr
1969
Bohemia Poděbrady
8
9 436
520.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
1
9 357
521.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
7
9 342
521.
Pour Václav
Slavoj Hluboká
7
9 342
523.
Buček Martin
YC RODOP
1
9 332
523.
Miler Martin
YC RODOP
1
9 332
523.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
9 332
526.
Valík David
YCR Roudnice
6
9 301
527.
Fantová Kateřina
1968
YC LS Brno
4
9 275
528.
Holoubek David
TJ Jiskra Třeboň
4
9 269
529.
Miková Žaneta
YC SaS
4
9 242
530.
Flídr Jaromír
TJ Lanškroun
7
9 215
531.
Iljuchin Ilja
ALT RS
4
9 166
532.
Hepner Jaromír
YC LS Brno
2
9 114
532.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
2
9 114
534.
Novák David
YC CERE
16
9 090
535.
Heneš David
JK Olomouc
11
9 071
536.
Novák Adam
YC Doksy
16
9 065
537.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
10
9 029
538.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
5
9 009
539.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
8 915
539.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
8 915
541.
Fetterle David
JK Česká Lípa
5
8 911
542.
Kolomý Jonáš
TJ Lanškroun
6
8 910
543.
Hlaváček Matouš
ČYK
3
8 882
544.
Šmidtmajer Lukáš
YC LS Brno
10
8 875
545.
Sehnal René
YC SaS
2
8 837
546.
Skořepová Anna
JK Toušeň
14
8 834
547.
Křenková Monika
YC LS Brno
10
8 800
548.
Soukup Aleš
VS Duchcov
11
8 759
549.
Lukačovič Samuel
ALT RS
5
8 754
550.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
8
8 728
551.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
2
8 704
552.
Kuthanová Kateřina
YC Lískovec
5
8 685
553.
Jenšík David
JK Česká Lípa
7
8 670
554.
Motlík Ondřej
JK Cheb
6
8 646
555.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
11
8 623
556.
Hrabalová Veronika
YC SaS
4
8 604
557.
Grabarczyková Anna
YC LS Brno
9
8 509
558.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
11
8 502
558.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
11
8 502
560.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
6
8 477
561.
Mojdl Martin
YC Kladno
10
8 448
562.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
10
8 447
563.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
1
8 442
564.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
5
8 436
565.
Hajn Ladislav
SK Štětí
5
8 337
566.
Pšeidl Pavel
YC SaS
2
8 300
567.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
8 265
568.
Mikula Josef
JK Ostrava
5
8 196
569.
Uhlár Samuel
Orthodocks YC
3
8 183
570.
Malec Martin
YC LS Brno
1
8 169
571.
Bláha Martin
JK Plzeň
8
8 164
572.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
4
8 149
572.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
4
8 149
574.
Lederer Tomáš
VS Duchcov
12
8 128
575.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
6
8 105
575.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
6
8 105
577.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
5
8 068
578.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
5
8 043
579.
Vašek Robin
ČYK
2
7 975
579.
Kupka Petr
ČYK
2
7 975
581.
Záluský Kamil
YC Nechranice
3
7 895
582.
Holý Ivo
Baník Ostrava
7
7 865
583.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
3
7 836
584.
Prax Jakub
YC LS Brno
6
7 831
585.
Mikula Luboš
JK Ostrava
5
7 816
586.
Škoda Michal
YC Neratovice
4
7 651
587.
Beringer Jan
ČYK
7
7 637
588.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
8
7 633
589.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
5
7 621
590.
Janáček Martin
YC LS Brno
1
7 590
591.
Dvořák Ota
YC CERE
3
7 583
592.
Haňkovský David
YC CERE
10
7 582
593.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
7 566
594.
Knorr Luděk
VS Duchcov
5
7 556
595.
Karas Filip
Jachtklub Brno
13
7 518
596.
Novák Jaroslav
YC Doksy
6
7 495
597.
Szabo Vladimír
YC CERE
1
7 487
597.
Bartoš Petr
JK Královská
1
7 487
597.
Bašk Milan
1
7 487
600.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
7
7 369
601.
Beneš Petr
YK Jestřábí
5
7 365
602.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
6
7 357
603.
Haltmarová Dominika
YC SaS
1
7 355
604.
Teplý Jakub
YC CERE
16
7 316
605.
Ďásek František
JK Cheb
5
7 263
606.
Nedvědický Alexandr
ČYK
9
7 260
607.
Hulínský Martin
ČWA
1
7 244
608.
Musil Pavel
1
7 219
608.
Vácha Radek
1
7 219
608.
Vurm Miroslav
1
7 219
608.
Masarik Jozef
1
7 219
612.
Záhora Tomáš
ČYK
2
7 217
612.
Komárek Vojtěch
ČYK
2
7 217
612.
Sünderhauf Jan
ČYK
2
7 217
615.
Hušková Lia
Bohemia Poděbrady
10
7 210
616.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
9
7 152
617.
Beneš Filip
T. J. Sokol Vrané II
13
7 045
618.
Šercl Ondřej
Delfín Jablonec
6
6 971
618.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
9
6 971
620.
Smrčka Jiří
ČYK
9
6 958
621.
Háma Martin
YC Doksy
2
6 937
622.
Klusáček Jan
YC Bystrc Brno
1
6 931
622.
Svobodová Lucie
YC Lískovec
2
6 931
624.
Staněk Jan
YC Doksy
14
6 905
625.
Olša Jiří
YC LS Brno
5
6 904
626.
Krasauskas Tadas
ČYK
10
6 887
627.
Kadlec Aleš
Lokomotiva Cheb
2
6 842
628.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
11
6 836
629.
Král Karel
JK Sokolov
5
6 827
630.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
2
6 822
631.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
3
6 815
632.
Novotný Václav
JK Cheb
5
6 798
633.
Kupská Martina
YC LS Brno
2
6 775
634.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
14
6 771
635.
Podzimek Antonín
ČYK
3
6 661
636.
Vízner Karel
YC Doksy
9
6 650
637.
Bulušek Jiří
Bohemia Poděbrady
7
6 622
637.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
10
6 622
639.
Beretová Adéla
ČYK
10
6 619
640.
Zidková Nadine
ČWA
5
6 598
641.
Vít Jaroslav
Prazdroj Plzeň
11
6 593
642.
Budín Aleš
YC CERE
4
6 569
643.
Štengl Michal
YC Doksy
3
6 535
644.
Kučera Michal
YC Ústí n L
7
6 480
644.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
7
6 480
646.
Sedláček Petr
JK Prostějov
6
6 477
647.
Ernstberger Petr
YC SaS
1
6 466
647.
Kovařík Jan
ČYK
1
6 466
649.
Hýža Petr
1973
Jachtklub Brno
2
6 441
650.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
1
6 416
650.
Daněk Michal
LS Kroměříž
1
6 416
652.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
3
6 414
653.
Hanák Vít
Sokol Tovačov
7
6 393
654.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
2
6 392
655.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
2
6 365
656.
Vašík Roman
YC LS Brno
3
6 359
657.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
13
6 331
658.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
12
6 311
659.
Mareš Michael
YC Pardubice
8
6 305
660.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
6
6 275
661.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
6
6 190
662.
Vorel Petr
YC LS Brno
9
6 176
663.
Keblová Lucie
ČYK
1
6 168
664.
Falta Miroslav
ALT Tornado
4
6 162
665.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
4
6 151
666.
Guryča Jan
YC CERE
3
6 131
667.
Šindelář Vojtěch
YC CERE
2
6 129
668.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
7
6 115
669.
Utíkal Petr
JK Olomouc
5
6 099
670.
Dragoun Ivan
1966
JK Plzeň
10
6 076
671.
Kmetík Matyáš
JK Ostrava
13
6 024
672.
Reichert Richard
ALT Vaurien
8
5 993
673.
Křížek Pavel
YC LS Brno
1
5 987
673.
Vaníček Michal
YC LS Brno
1
5 987
675.
Černý Matěj
JK Cheb
3
5 986
676.
Blatecká Michaela
Jachtklub Brno
6
5 966
677.
Jenček Petr
ALT RS
4
5 956
677.
Mazgaj Robert
ALT RS
4
5 956
679.
Kir Milan
IWS Club Nechra
3
5 950
680.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
5 894
681.
Zima Daniel
Delfín Jablonec
7
5 844
682.
Veselý Vladislav
ČYK
2
5 842
682.
Kovář Martin
ČYK
2
5 842
684.
Čajčík Karel
YC Pardubice
6
5 820
685.
Bilerová Rozálie
TJ Lanškroun
9
5 796
686.
Uhlár Milan
Orthodocks YC
1
5 775
686.
Hájek Daniel
Orthodocks YC
1
5 775
686.
Seidl Šimon
YC LS Brno
1
5 775
689.
Novák Matěj
JK Ostrava
14
5 768
690.
Švecová Markéta
ČYK
1
5 727
691.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
1
5 720
691.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
1
5 720
693.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
7
5 697
693.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
7
5 697
695.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
4
5 686
696.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
3
5 637
696.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
3
5 637
698.
Vlachová Eliška
YCR Roudnice
8
5 603
699.
Teubner Zdeněk
Císařská louka
1
5 600
699.
Krátký Martin
YC SaS
1
5 600
699.
Česal Danilo
SK Nový Knín
1
5 600
702.
Vlach Miroslav
YCR Roudnice
8
5 555
703.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
4
5 533
704.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
2
5 525
705.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
2
5 508
706.
Baudyšová Klára
Bohemia Poděbrady
6
5 506
707.
Koblasa David
Lokomotiva Cheb
2
5 362
708.
Topiarzová Mokas
YC CERE
4
5 350
709.
Žlabová Markéta
ČWA
2
5 255
710.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
8
5 205
711.
Pavlíková Barbora
YC CERE
5
5 183
712.
Kuthan Jiří
1973
YC Lískovec
5
5 160
713.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
5 110
714.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
5 106
714.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
5 106
714.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
5 106
714.
Spousta Petr
YC LS Brno
1
5 106
718.
Audy Petr
Jachtklub Brno
3
4 973
719.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
3
4 926
720.
Doležel Ondřej
YC CERE
6
4 911
721.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
6
4 903
722.
Havel Jan
YC Vysoké Mýto
2
4 891
723.
Klímová Johana
ČYK
7
4 873
724.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
5
4 867
724.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
5
4 867
726.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
2
4 864
727.
Bělík Jan
JK Sokolov
3
4 847
728.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
8
4 842
729.
Voříšek Jan
1
4 824
729.
Novák Pavel
1
4 824
729.
Procházka Miroslav
1
4 824
729.
Beránek Václav
1
4 824
729.
Řeháček Karel
1
4 824
729.
Harvlik Patrik
1
4 824
729.
Řeháček Jan
1
4 824
736.
Behenský Jan
YC CERE
5
4 821
737.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
4
4 813
738.
Křenek Miloš
YC LS Brno
6
4 736
739.
Chmelíček Petr
ČYK
1
4 727
740.
Novák Dušan
ASK Lovosice
5
4 679
741.
Majchrák Kristian
Orthodocks YC
2
4 677
741.
Kuthan Jan
YC Lískovec
5
4 677
743.
Martan Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
4 666
744.
Dvořák Dalibor
ČWA
1
4 657
744.
Scháněl Jan
1
4 657
746.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
4
4 622
747.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
3
4 605
748.
Rosík Alex
YC CERE
4
4 570
749.
Buzek Ondřej
YC LS Brno
1
4 557
749.
Pýcha Norbert
YC LS Brno
1
4 557
749.
Nevřiva Václav
YC LS Brno
1
4 557
752.
Quasniczka Josef
JK Litoměřice
9
4 554
753.
Čoupek Ondřej
YC LS Brno
5
4 529
754.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
4
4 495
754.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
4
4 495
756.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
2
4 464
756.
Kubeš Jaromír
2
4 464
758.
Hájek Adam
YC CERE
4
4 461
759.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
6
4 453
760.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
2
4 415
761.
Hušek Matěj
Bohemia Poděbrady
7
4 398
762.
Mareš Miloslav
YC Kladno
5
4 395
763.
Berg Petr
VS Duchcov
6
4 348
764.
Petrák Jan
ALT Tornado
3
4 324
765.
Vallová Anna Viktorie
YC LS Brno
3
4 290
765.
Luhan Radek
JK Černá v Pošumaví
1
4 290
767.
Šimánek Jiří
Lokomotiva Plzeň
7
4 260
768.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
9
4 227
769.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
4
4 216
770.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
5
4 140
771.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
2
4 131
772.
Pavel Aleš
YC CERE
8
4 112
773.
Bulušek Ondřej
Bohemia Poděbrady
7
4 094
774.
Štěpán David
Jachtklub Brno
8
4 074
775.
Drábek Martin
1958
YC Vysoké Mýto
1
4 060
775.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
1
4 060
777.
Myška Daniel
Bohemia Poděbrady
1
4 047
778.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
4
4 024
779.
Hála Petr
AYCK
6
4 008
780.
Dudák Marek
YC CERE
2
4 001
781.
Pačanda David
Bohemia Poděbrady
6
3 995
782.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
7
3 992
783.
Dastych Petr
ASK Lovosice
4
3 991
784.
Kuřilová Kateřina
Baník Ostrava
6
3 987
785.
Mrzílek Antonín
YC Neratovice
2
3 978
786.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
4
3 946
787.
Kučera Tomáš
Orthodocks YC
4
3 921
788.
Mrůzek Pavel
YC Regent
3
3 884
788.
Blatecká Veronika
Jachtklub Brno
7
3 884
790.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
7
3 883
791.
Čermák Josef
YC Neratovice
4
3 880
792.
Horký Michal
1
3 874
792.
Bakrlíková Ivona
1
3 874
792.
Kolomazníková Klára
1
3 874
792.
Kovařík Zdeněk
1
3 874
792.
Hodík Daniel
1
3 874
792.
Šlemr Jiří
1
3 874
798.
Moudrý David
JK Staré Splavy
2
3 837
799.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
5
3 830
800.
David Robert
YC CERE
7
3 774
801.
Šindelka Jakub
MYK
3
3 770
802.
Skala Pavel
JK Cheb
3
3 718
803.
Mašková Michaela
Bohemia Poděbrady
5
3 708
804.
Krása Štěpán
YC CERE
4
3 705
805.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
6
3 691
806.
Maršík Karel
YC Ústí n L
4
3 690
807.
Matoušová Štěpánka
ČWA
2
3 654
808.
Čeněk Jiří
Bohemia Poděbrady
6
3 638
809.
Vastl Ladislav
JK Černá v Pošumaví
1
3 607
810.
Brožová Monika
ALT RS
3
3 550
811.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
3
3 535
812.
Marek František
ALT Tornado
2
3 524
813.
Písařová Pavla
JK Černá v Pošumaví
1
3 493
813.
Bém Jiří
1
3 493
815.
Pečková Markéta
YC PARS
3
3 464
815.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
3
3 464
817.
Šára Marek
Bohemia Poděbrady
7
3 430
818.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
5
3 421
819.
Dymák Vojtěch
YC Vysoké Mýto
3
3 416
820.
Kuřák Štěpán
Delfín Jablonec
3
3 413
821.
Klimeš Ondřej
JK Plzeň
5
3 405
822.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
5
3 393
823.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
5
3 371
823.
Diviš Ivo
YC Dyje
2
3 371
825.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
5
3 363
826.
Winkler Adam
JK Toušeň
1
3 325
826.
Žáková Alžběta
YC CERE
1
3 325
826.
Homolková Barbora
YC CERE
1
3 325
829.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
3
3 302
829.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
2
3 302
829.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
3 302
832.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
2
3 285
832.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
2
3 285
834.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
4
3 269
835.
Benovič Vojtěch
YC CERE
4
3 254
836.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
12
3 242
837.
Verl Jan
Delfín Jablonec
4
3 160
838.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
4
3 157
839.
Krč Lukáš
JK Prostějov
5
3 126
840.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
4
3 123
841.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
5
3 122
842.
Novák Miroslav
SK Nový Knín
1
3 104
842.
Balínek Petr
ALT Melges 24
1
3 104
844.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
5
3 102
844.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
5
3 102
846.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
3
3 099
847.
Novák Miroslav
Sokol Dobřichovice
3
3 098
848.
Holý Rudolf
ČYK
1
3 096
849.
Černý Jakub
1
3 071
849.
Pavlíček Martin
1
3 071
849.
Doležal Jindřich
1
3 071
849.
Holečková Michaela
1
3 071
849.
Pavlíčková Anežka
1
3 071
854.
Kolář Jan
Orthodocks YC
7
3 065
855.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
2
3 064
855.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
2
3 064
857.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
3
3 037
858.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
1
3 027
859.
Semler Jan
TJ Lanškroun
6
3 026
860.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
2
3 014
861.
Kouřil Vít
2006
Jachtklub Brno
5
3 011
862.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
7
2 996
863.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
7
2 965
864.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
5
2 960
864.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
5
2 960
866.
Kroupa Rostislav
Sokol Palkovice
7
2 959
867.
Loužek Štěpán
JK Plzeň
3
2 941
868.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
7
2 938
869.
Ročková Alena
YC Neratovice
3
2 924
870.
Plch Zdeněk
YC DIM Bezdrev
3
2 915
871.
Adamcová Jiřina
YC LS Brno
2
2 905
872.
Hlavsa Vilém
YC Krnov
3
2 878
873.
Navrátil Václav
Jachtklub Brno
5
2 876
874.
Pitel Šimon
JK Sokolov
3
2 865
875.
Rada Filip
SK Štětí
2
2 856
875.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
2
2 856
877.
Záchvěj Martin
Baník Most
1
2 814
878.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
3
2 799
879.
Beneš Štěpán
YK Jestřábí
2
2 790
880.
Rod Jiří
ALT Tornado
2
2 777
881.
Zapadlo Štěpán
JK Olomouc
2
2 756
882.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
4
2 739
883.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
2
2 734
884.
Valenová Klára
JK Olomouc
4
2 732
885.
Hejna Jan
Baník Ostrava
3
2 720
886.
Lubas Pavel
Delfín Jablonec
3
2 697
887.
Bendová Emma
JK Černá v Pošumaví
2
2 672
888.
Czinner Michal
YC Kladno
6
2 667
889.
Šebková Kristýna
YC LS Brno
3
2 606
890.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
4
2 603
891.
Sadílek Pavel
Delfín Jablonec
2
2 538
892.
Sluka Zdeněk
Orthodocks YC
3
2 536
893.
Busta Anna
ČYK
6
2 535
894.
Dymák Jonáš
YC Vysoké Mýto
3
2 534
895.
Michalčín Šimon
YC CERE
3
2 533
895.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
6
2 533
897.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
1
2 522
898.
Kuthan Martin
YC Neratovice
3
2 520
898.
Krchňavý Vít
YCR Roudnice
3
2 520
900.
Balzer Robert
JK Prostějov
4
2 509
901.
Kudláčková Zuzana
1
2 504
902.
Daňková Pavlína
YC LS Brno
2
2 494
902.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
2 494
904.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
4
2 477
905.
Richterová Ludmila
TJ Rapid Brno
3
2 475
906.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
4
2 474
907.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
2
2 450
908.
Koláčný Rudolf
YC CERE
1
2 444
908.
Tonar Jiří
ALT Melges 24
1
2 444
910.
Teubnerová Anna
Císařská louka
3
2 441
911.
Sklenář Matěj
YC LS Brno
3
2 430
912.
Vobořil Petr Karel
Delfín Jablonec
2
2 415
913.
Marek Filip
TJ Rapid Brno
4
2 393
914.
Holčák Michal
Slavoj Litoměřice
7
2 379
915.
Beneš Petr
1
2 375
915.
Muzikář Martin
1
2 375
915.
Blahna Michal
1
2 375
915.
Pinďák Josef
SK Štětí
2
2 375
915.
Windisch Martin
YC CERE
1
2 375
915.
Korčák Petr
YC Příbram
1
2 375
921.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
2
2 362
921.
Krchňavý Vojtěch
YCR Roudnice
2
2 362
923.
Turba Marek
YC LS Brno
4
2 360
924.
Mačát Matyáš
YC Velké Dářko
3
2 359
925.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
3
2 354
926.
Skořepa Martin
Bohemia Poděbrady
2
2 344
927.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
4
2 342
928.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
3
2 325
929.
Kleinová Jana
JK ČZU
2
2 298
930.
Kubů Blahoslav
YC Vysoké Mýto
2
2 289
931.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
4
2 274
932.
Najvárek Vít
YC Lískovec
2
2 267
933.
Plch Jan
YC DIM Bezdrev
3
2 262
934.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
3
2 252
935.
Popper Šimon
YC Doksy
6
2 214
936.
Plachý Jonáš
YC Pardubice
3
2 212
937.
Valík Martin
YCR Roudnice
5
2 199
938.
Hraník Ivo
1
2 192
939.
Chamradová Eva
JK Ostrava
6
2 191
940.
Friedl Jakub
YC CERE
8
2 190
941.
Daniel Elena
YC Pardubice
2
2 187
942.
Stříž Tobiáš
YC Krnov
2
2 160
943.
Denková Adéla
YC CERE
8
2 150
944.
Soukupová Marie
JK Černá v Pošumaví
3
2 148
944.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
2 148
946.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
2
2 137
947.
Ketner Václav
ČYK
1
2 133
948.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
3
2 121
949.
Dvořák Vojtěch
1
2 108
950.
Löwitová Barbora
Císařská louka
3
2 098
950.
Löwit Harry
Císařská louka
3
2 098
952.
Janáček Petr
YC LS Brno
3
2 091
953.
Pačanda Roman
Bohemia Poděbrady
6
2 081
954.
Krob Michal
YC Kladno
4
2 064
955.
Mudra Zbyněk
1972
Lokomotiva Plzeň
4
2 036
956.
Drda Filip
Delfín Jablonec
2
1 984
957.
Rážová Lea
VS Duchcov
9
1 977
958.
Novák Adam
Sokol Dobřichovice
3
1 960
959.
Černá Adéla
YK Jestřábí
1
1 940
959.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
1
1 940
959.
Jamná Natálie
Bohemia Poděbrady
1
1 940
962.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
1
1 935
963.
Hájek Libor
JK Cheb
4
1 933
964.
Korbová Ivana
JK Olomouc
3
1 908
965.
Žák Michal
YC LS Brno
2
1 905
966.
Habarová Kristýna
JK Prostějov
4
1 798
967.
Hubáček Michal
2006
LS Kroměříž
2
1 767
968.
Vlčková Světlana
VS Duchcov
8
1 764
969.
Moravcová Jana
YC Vysoké Mýto
3
1 762
970.
Doubek Vojtěch
1
1 761
970.
Doubková Ivana
1
1 761
970.
Jakubec Pavel
YC SaS
1
1 761
970.
Doubek Jiří
1
1 761
970.
Wolf Martin
1
1 761
970.
Klát Roman
ALT Vaurien
1
1 761
976.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
1
1 758
976.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
1
1 758
978.
Bartoň Jiří
YC CERE
1
1 753
979.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
3
1 750
980.
Rohovský Martin
YC LS Brno
2
1 746
981.
Doležal Jan
JK Sokolov
2
1 737
982.
Kuchejda Petr ml.
YC Kozmice
4
1 734
983.
Hlavsová Sofie
YC Krnov
2
1 732
984.
Jiráková Anna Anděla
ČYK
1
1 730
985.
Drašnar Tomáš
1974
ASK Lovosice
4
1 710
985.
Bazler Petr
ASK Lovosice
4
1 710
987.
Sitař Robin
ALT RS
1
1 675
988.
Beneš Marián
Sokol Palkovice
3
1 662
989.
Brejšová Nevena
JK Cheb
4
1 655
990.
Wolk Roland
YC LS Brno
2
1 647
991.
Korbová Helena
JK Olomouc
2
1 644
992.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
4
1 639
993.
Tic Tomáš
JK Ostrava
4
1 634
994.
Valdhansová Eliška
Slavoj Litoměřice
7
1 632
995.
Oříšek Tomáš
TJ Prostějov
4
1 628
996.
Kudláčková Zuzana Saxana
1
1 611
997.
Altmann Tomáš
Lokomotiva Plzeň
1
1 608
998.
Kristan Josef
YC CERE
7
1 598
999.
Mravináč Petr
YC Kladno
3
1 591
1000.
Jaroš Marek
Bohemia Poděbrady
3
1 587
1001.
Neumayer Matyáš
2
1 581
1002.
Pačanda Jiří
Bohemia Poděbrady
2
1 580
1003.
Krejčíková Klára
YC CERE
5
1 572
1004.
Videršperk Jaroslav
3
1 559
1004.
Videršperk Pavel
3
1 559
1006.
Shejbal Martin
Lokomotiva Cheb
2
1 553
1007.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
7
1 542
1007.
Vyhnálek Rostislav
YC CERE
1
1 542
1009.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
3
1 538
1009.
Munclinger Daniel
YC LS Brno
2
1 538
1011.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
1 531
1011.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
2
1 531
1013.
Ersternberger Petr
ČYK
1
1 509
1014.
Gončár Jan
1
1 505
1014.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
1
1 505
1016.
Filip Martin
YC LS Brno
5
1 502
1017.
Petrásek Tomáš
TJ Prostějov
4
1 477
1018.
Horáková Karolína
T. J. Sokol Vrané II
6
1 473
1019.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
2
1 468
1020.
Čermák Petr
YC Kladno
3
1 416
1021.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
3
1 414
1022.
Valeš Jáchym
YC CERE
1
1 406
1022.
Páleníček Milan
YC Kladno
1
1 406
1022.
Staněk Zdeněk
Delfín Jablonec
1
1 406
1025.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
1
1 385
1026.
Žáková Věra
YC LS Brno
3
1 363
1027.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
3
1 362
1028.
Gvenetadze Nina
JK Černá v Pošumaví
2
1 348
1028.
Gvenetadze Hana
JK Černá v Pošumaví
2
1 348
1030.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
2
1 339
1031.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
3
1 336
1031.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
3
1 336
1033.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
3
1 335
1034.
Najvárek Matěj
YC Lískovec
1
1 317
1035.
Brejcha Anna
YC CERE
7
1 314
1036.
Havelka Pavel
YC Pardubice
3
1 310
1037.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
1
1 305
1037.
Vítovec Dan
YC CERE
1
1 305
1039.
Procházka Oliver
YC CERE
1
1 290
1039.
Karbusický Jaroslav
Bohemia Poděbrady
4
1 290
1041.
Sklenář Petr
YC Neratovice
2
1 281
1042.
Kuchař Jan
YC CERE
1
1 279
1043.
Cintlová Zuzana
JK Cheb
2
1 278
1044.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
3
1 252
1045.
Pešta Roman
YC CERE
2
1 243
1046.
Štolbová Jana
ČYK
1
1 242
1047.
Hájek Tomáš
Orthodocks YC
1
1 217
1048.
Dohnal David
1
1 215
1048.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
1
1 215
1050.
Mahor Martin
YK Jestřábí
1
1 212
1050.
Kubáň Vít
YC SaS
1
1 212
1050.
Hajn Petr
YC CERE
1
1 212
1050.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
1
1 212
1050.
Effenberger Aleš
YC CERE
1
1 212
1050.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
1
1 212
1050.
Babický Roman
JK Česká Lípa
2
1 212
1057.
Křupala Jan
YC LS Brno
1
1 206
1058.
Ježíková Kristýna
JK Olomouc
2
1 200
1058.
Snížek Jan
VS Duchcov
2
1 200
1060.
Čermák Josef
YC Neratovice
3
1 181
1061.
Teissing René
ALT RS
1
1 174
1062.
Riedel Oto
VS Duchcov
3
1 157
1063.
Červená Monika
YC LS Brno
2
1 156
1063.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
1
1 156
1063.
Pop Tomáš
YC Pardubice
1
1 156
1066.
Sachs Vojtěch
Jachtklub Brno
3
1 139
1067.
Brož Vojtěch
ALT RS
1
1 113
1068.
Žemlička Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
1 111
1069.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
3
1 108
1070.
Mátl Albert
Jachtklub Brno
3
1 082
1071.
Hraníková Andrea
1
1 076
1072.
Kocman Miroslav
YC Lipno nad Vltavou
2
1 072
1073.
Nováková Barbora
YC CERE
5
1 069
1074.
Janáček Jaroslav
1
1 046
1074.
Motyčka Přemysl
1
1 046
1074.
Čáp Jiří
ČYK
1
1 046
1074.
Graf Miroslav
1
1 046
1074.
Opěla Richard
ČANY
1
1 046
1074.
Horák Pavel
ČYK
1
1 046
1080.
Chlupová Kateřina
Jachtklub Brno
2
1 027
1080.
Dvořák Radim
YC Kladno
1
1 027
1082.
Koupil Jiří
YC Ústí n L
2
1 019
1083.
Skála Kryštof
VS Duchcov
5
1 015
1084.
Pfeifer Tomáš
YC CERE
2
1 006
1085.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
5
1 005
1086.
Fiala Martin
YC Znojmo
1
1 004
1086.
Vitoň Roman
YC Znojmo
1
1 004
1086.
Nuc Mario
JK Plzeň
1
1 004
1086.
Cihelka Petr
JK ČZU
1
1 004
1090.
Štěpánková Kristýna
Delfín Jablonec
2
1 003
1091.
Jeřábek Stanislav
1
997
1091.
Stibůrková Barbora
1
997
1093.
Navrátil Vojtěch
Jachtklub Brno
4
987
1094.
Hlinka Robert
Lokomotiva Cheb
2
984
1095.
Švejdová Michala
YC CERE
1
978
1096.
Dufek Martin
YC LS Brno
1
960
1096.
Žák Marek
YC LS Brno
1
960
1098.
Haramija Josef
YC CERE
4
952
1099.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
1
950
1100.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
1
938
1100.
Čaganová Julie
Jachtklub Brno
1
938
1102.
Maruška Tomáš
YC LS Brno
2
922
1102.
Pitel David
JK Sokolov
2
922
1104.
Březina Jan
1984
YC LS Brno
1
915
1105.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
4
908
1106.
Ježowicz Zbigniew
KJ Těrlicko
4
907
1107.
Iljuchin Matěj
JK Staré Splavy
1
881
1108.
Lehman René
YCR Roudnice
1
879
1109.
Šušková Julie
JK Ostrava
4
856
1110.
Beerová Eliška
SK Štětí
2
848
1111.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
847
1112.
Čepová Klára
YC Krnov
2
819
1113.
Balada Michal
VaS Pardubice
3
808
1113.
Kšír Vladislav
YC CERE
1
808
1113.
Proček Vojtěch
YC LS Brno
2
808
1113.
Proček Vojtěch
YC LS Brno
2
808
1113.
Vavrlová Kateřina
Sokol Palkovice
3
808
1118.
Cotte Pamela
YC CERE
2
804
1118.
Kučerová Jana
JK Prostějov
2
804
1120.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
2
792
1121.
Nováček Vojtěch
Jachtklub Brno
2
786
1122.
Veselý Šimon
YC Pardubice
3
782
1122.
Veselý Šimon
YC Pardubice
3
782
1122.
Neumann Vojtěch
T. J. Sokol Vrané II
5
782
1125.
Doležal Tomáš
JK Sokolov
2
772
1126.
Košlerová Marie
Slavoj Litoměřice
1
765
1127.
Novotný Adam
YC DIM Bezdrev
1
740
1128.
Polášková Tereza
TJ Lanškroun
2
737
1129.
Štrait Martin
YC CERE
3
734
1130.
Drábek Oldřich
YC Vysoké Mýto
2
708
1131.
Holečková Yveta
ALT Melges 24
2
707
1131.
Taschnerová Jana
ALT Melges 24
2
707
1131.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
2
707
1131.
Kotrč Jan
Orthodocks YC
1
707
1131.
Stibůrek Jan
Orthodocks YC
1
707
1131.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
1
707
1131.
Horánska Magdalena
YC CERE
1
707
1131.
Kozelská Markéta
YC CERE
2
707
1131.
Svanovská Helena
YC LS Brno
2
707
1131.
Ivanová Radka
YC LS Brno
1
707
1131.
Dvořák Tobiáš
JK Staré Splavy
1
707
1142.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
703
1142.
Procházka Jan
YC Znojmo
1
703
1144.
Trubačíková Hana
YC LS Brno
1
678
1144.
Marian Jan
1953
Lokomotiva Plzeň
2
678
1144.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
2
678
1147.
Gvenetadze Timur
YC SaS
1
675
1148.
Brejšová Violeta
JK Cheb
3
667
1149.
Janatka Jan
Císařská louka
1
665
1150.
Ira David
Jachtklub Brno
2
640
1151.
Kretěk Tomáš
Slavoj Litoměřice
1
636
1152.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
1
630
1153.
Teplý Tomáš
YC CERE
2
612
1154.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
1
610
1155.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
2
606
1155.
Klabouch Jakub
Slavoj Hluboká
2
606
1157.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
3
599
1158.
Řepecká Silvie
JK Ostrava
2
587
1159.
Stefanidis Aristidos
YC Krnov
2
580
1159.
Zapadlo Aleš
JK Olomouc
2
580
1161.
Klimeš Jan
JK Černá v Pošumaví
1
578
1161.
Klíma Matěj
JK Černá v Pošumaví
1
578
1161.
Wiendl Jan
JK Klatovy
1
578
1164.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
565
1165.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
564
1165.
Šup Robert
YC Regent
1
564
1167.
Kříž Pavel
SK Štětí
1
554
1167.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
1
554
1167.
Lachout Jiří
YC CERE
2
554
1170.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
1
541
1171.
Plzenská Jana
T. J. Sokol Vrané II
1
540
1171.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
540
1173.
Krieglstein Jan
JK Cheb
2
528
1174.
Huss Tomáš
YC Znojmo
1
527
1175.
Povolný Jakub
JK Staré Splavy
1
517
1176.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
1
504
1177.
Zemková Jiřina
JK Černá v Pošumaví
2
503
1177.
Splítek Roman
JK Plzeň
2
503
1179.
Bátěk Šimon
JK Olomouc
2
479
1180.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
3
475
1181.
Vitouch Jan
YC LS Brno
1
469
1182.
Binko Jan
JK Plzeň
2
461
1183.
Vlach Miroslav
YCR Roudnice
2
457
1184.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
456
1184.
Luhanová Lenka
JK Černá v Pošumaví
2
456
1186.
Srb Dušan
Delfín Jablonec
1
452
1186.
Krč Martin
JK Prostějov
1
452
1186.
Lederer Jaroslav
VS Duchcov
1
452
1189.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
1
449
1190.
Ježková Jana
YC CERE
1
443
1190.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
443
1192.
Fialkin Viktor
YC CERE
2
436
1193.
Drahorádová Ema
JK Cheb
2
432
1194.
Bernt Bartoloměj
JK Staré Splavy
1
415
1195.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
2
404
1195.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
3
404
1195.
Fiala Alexandr
YC LS Brno
2
404
1195.
Mikula Daniel
LS Kroměříž
1
404
1199.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
1
402
1199.
Gvenetadze Tim
JK Černá v Pošumaví
1
402
1199.
David František
YC Znojmo
1
402
1199.
Vaněk Václav
YC Regent
1
402
1203.
Korba Martin
JK Olomouc
2
396
1203.
Zankerová Aneta
SK Štětí
1
396
1205.
Zapletal Zdeněk
TJ Prostějov
2
395
1206.
Procházková Petra
ASK Lovosice
1
374
1206.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
1
374
1208.
Kujalová Dana
JK Černá v Pošumaví
3
370
1208.
Kujalová Anna
JK Černá v Pošumaví
3
370
1210.
Hakl David
Jachtklub Brno
1
365
1211.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
364
1212.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
1
360
1213.
Zajíček Kryštof
TJ Lanškroun
1
356
1214.
Dokoupil Hynek
Jachtklub Brno
2
348
1215.
Mašek Daniel
Bohemia Poděbrady
2
327
1216.
Novák Václav
YC LS Brno
1
323
1216.
De Roeck Joffrey
YC LS Brno
1
323
1216.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
1
323
1216.
Klímová Zuzana
YC CERE
1
323
1220.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
1
318
1220.
Binko Šimon
JK Plzeň
1
318
1220.
Postránecký Jan
1
318
1223.
Kuncová Marie
JK Sokolov
2
316
1224.
Selucký Martin
Císařská louka
1
305
1225.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
1
303
1225.
Skalka Miroslav
Slavoj Český Těšín
4
303
1225.
Krejčiřík Šimon
YC LS Brno
1
303
1225.
Kuřáková Marie
Delfín Jablonec
2
303
1225.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
3
303
1225.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
1
303
1225.
Lédl Tomáš
JK Plzeň
3
303
1225.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
3
303
1225.
Jakubec David
ASK Lovosice
2
303
1225.
Vyšín Miroslav
ČYK
2
303
1235.
Jankulová Natali
Slavoj Hluboká
1
299
1236.
Fryč Vojtěch
Císařská louka
1
297
1236.
Pezl Aleš
Císařská louka
1
297
1236.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
297
1239.
Luhanová Beata
JK Černá v Pošumaví
1
293
1240.
Pitelová Ema
JK Sokolov
1
290
1241.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
2
281
1242.
Skala Filip
JK Cheb
1
278
1242.
Koupil Martin
YC Ústí n L
1
278
1242.
Nováková Dana
JK Ostrava
2
278
1245.
Stříž Matyáš
YC Krnov
1
277
1245.
Bielik Ivan
YC LS Brno
1
277
1245.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
1
277
1245.
Ulmaier Aleš
YC CERE
1
277
1249.
Juppe Michal
1980
Sokol Dobřichovice
1
272
1250.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
1
262
1251.
Kotek Petr
YC CERE
2
253
1252.
Bultasová Denisa
YC CERE
2
248
1253.
Jára Jaroslav
Jachtklub Brno
2
247
1254.
Černý Mikoláš
Císařská louka
1
239
1255.
Hanton Karel
YC Příbram
1
226
1255.
Červený Martin
1997
JK Plzeň
1
226
1255.
Novotný Alexandr
YC Krnov
1
226
1255.
Durec Petr
YC Znojmo
1
226
1255.
Uhlíř Bedřich
YC Znojmo
1
226
1260.
Hubená Magdalena
TJ Lanškroun
1
210
1261.
Šikner Jakub
YC CERE
1
202
1261.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
1
202
1261.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
1
202
1261.
Binko Štěpán
JK Plzeň
1
202
1261.
Šnytrová Romana
JK Plzeň
1
202
1261.
Verl Jan
Delfín Jablonec
1
202
1261.
Škaroupková Tereza
SK Štětí
1
202
1261.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
202
1261.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
1
202
1261.
Fiala Jaroslav
YC Pardubice
1
202
1261.
Munzar Jakub
YC Pardubice
1
202
1261.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
202
1261.
Haselmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
1
202
1261.
Egerle Jan
Jachtklub Brno
1
202
1261.
Zapadlo Petr
JK Olomouc
1
202
1261.
Kudelová Magdaléna
JK Ostrava
3
202
1261.
Vrátník Tomáš
1
202
1261.
Kusá Nela
TJ Lanškroun
1
202
1279.
Krupica Miloš
YC LS Brno
1
198
1279.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
1
198
1279.
Klas Šimon
YC CERE
1
198
1282.
Hrňa Jan
YC Kovářov
1
189
1283.
Beneš Jan
YC CERE
1
188
1283.
Stojanov Štěpán
YC CERE
1
188
1283.
Klabík Josef
Císařská louka
1
188
1286.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
2
180
1286.
Doležel František
YC Krnov
1
180
1288.
Horynová Alexandra
Bohemia Poděbrady
1
168
1289.
Maršík Karel
YC Ústí n L
1
163
1290.
Payer Miky
YC CERE
1
159
1291.
Kollert Krištof
TJ Lanškroun
1
152
1292.
Popper Jakub
YC Doksy
1
149
1293.
Kotek Michal
YC CERE
1
147
1294.
Kolonějová Sabina
Císařská louka
1
142
1295.
Bíbr Matěj
Baník Ostrava
1
101
1295.
Pospíšil Petr
1
101
1295.
Chládek David
TJ Lanškroun
1
101
1295.
Němeček Milan
YC LS Brno
1
101
1295.
Podlenová Šárka
ČYK
1
101
1295.
Pavlíček Jaroslav
YC LS Brno
1
101
1295.
Hlaváček Jiří
YC LS Brno
1
101
1295.
Křupka Vojmír
TJ Prostějov
1
101
1295.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
1
101
1295.
Valenová Adéla
JK Olomouc
1
101
1295.
Meškán Jan
ALT Tornado
1
101
1295.
Ott Stanislav
YC Znojmo
1
101
1295.
Konvalina Matyáš
JK Česká Lípa
2
101
1295.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
101
1295.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
1
101
1295.
Štursa Pavel
ČYK
1
101
1295.
Beňová Kateřina
YC CERE
1
101
1295.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
101
1295.
Kulawiak Šimon
Lokomotiva Plzeň
1
101
1295.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
1
101
1295.
Zavázal Jaroslav
YCR Roudnice
1
101
1295.
Barta Bartoloměj
YC Doksy
1
101
1295.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
101
1318.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
1
0
1318.
Klabouch Tomáš
Slavoj Hluboká
1
0
1318.
Kraus Tomáš
JK Černá v Pošumaví
1
0
1318.
Caran Marian
Lokomotiva Cheb
1
0
1318.
Zeman Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
0
1318.
Dlabač Libor
JK Klatovy
1
0
1318.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
0
1318.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
1
0
1318.
Richter Jan
YC Pardubice
1
0
1318.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
1
0
1318.
Chalupníková Kateřina
TJ Rapid Brno
1
0
1318.
Junek Vladimír
JK Olomouc
1
0
1318.
Spurný Slávek
JK Olomouc
1
0
1318.
Kazey Konstantin
ALT RS
1
0
1318.
Bartošová Diana
YC Lískovec
1
0
1318.
Hála Martin
AYCK
1
0
1318.
Sládková Kateřina
Slavoj Hluboká
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace